Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W Critical Mass SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

150W Critical Mass SOG Příspěvek č. 1

Zdravím místní komunitu .


Posádka: 19x Critical Mass (klony)
Stan: Darkstreet 120x60
Osvětlení: 150W Philips SON-T a GIB Flower Spectre
Hnojiva: Biobizz Grow a Bloom, Acti Vera Hesi Root a Enzymes, Grotek Vegetative Booster, Monster Bloom a Blossom Blaster, Flora Kleen
Médium: Zahradnický substrát s perlitem. Květníky 3,4 a pár menších.
Odtah: 12cm pc větráček. Přítah pasivní.
Ofuk: 5x pc větráček

Řízky jsou 10 dní na růstu, jsou zaštípnutý, roztáhnutý drátkama a navázaný na špejli pro podporu stonku. Jedu SOG, proto je mám tak na těsno. Zálivka probíhá jednou za 2 dny a dostávaj plnou dávku hnojiv.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 22-12-2015 v 18:20 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 2

19x na 150w? Trosku extrem ne?

Old Post 22-12-2015 v 18:24 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

8gr na rostlinu?? To mi fakt připadá jako nevyužití potence rostlin. Ne že by to nešlo, budeš mít 19 kusů prcků 20 cm vysokých s jedním stonkem a pár malými paličkami.

Old Post 22-12-2015 v 19:35 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

hihi uz v popisku ma techniku jakou bude pestit a vy se tu divite. O tom je SOG... co nejvic kytek na co nejmensi prostor... s kazdy se bude pocitat jen s vrcholovkou a jak rikas na kytce 8g... 18 takovejch osmigramovejch topu je top... ne?!

Pravda je ze se to hodi spis na vetsi wataze kde se kytka muze vytahnout a porad se to prosviti. Na metru pod 400w klidne i 36 kusu. Nechtel bych se s tim srat, ale jde to bez problemu! Sem zvedavej jak to pude pod 150w, budu sledovat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-12-2015 v 21:04 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

Jen sem trochu zmatenej tim zastřihnutim...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-12-2015 v 21:17 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 6

Ja bych si jenom prihral polivcicku na tom, ze kdyz uz jsi investoval docela slusny penize do hnojiv, stanu ,vlastne i do osvetleni, tak je skoda ze jsi ty kytky odbyl obycejnym zahradnickym substratem. Ja uz bych sel i do znackovyho, tenhle te totiz muze taky pekne potrapit, Bude foto? cauky

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-12-2015 v 22:11 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

Kytky technikou SOG se pěstují bez zástřihu jen na centrální palice (jedna vrcholovka na kytce). Pokud si je zastřihl už se v podstatě nejedná o SOG.
Měl sem na stejným prostoru i 32 kytek a nebál bych se jich tam nacpat ještě víc.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 22-12-2015 v 22:47 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 8

Yes. Vím, že při SOGu se pěstují kytky bez zástřihu, ale matkař mi poradil, že i když pojedu SOG tak bych je měl zastříhnout, že se to vyplatí. Tak jsem dal na něj. Zahradnickej substrát je ten nejlepší FLORIA s mykorhizou. Chtěl jsem koupit BioBizz Light Mix, ale bohužel v mým městě zrušili growshop a nechtělo se mi nikam jezdit. Foto jsem se včera pokoušel nahodit asi 3x ale vždycky mi to hodilo chybu, nebo se to nenahráo vůbec, nevím co s tím je. Zítra se o to ještě pokusím. A SOG pod touto vatáží s tolika kytkama nejedu poprvé, můj minulý výnos s white russian x northern light, s 18 kytkama, mi hodil na každý kytce +- 5g. Udělal jsem ale spustu chyb (přelití, přeschnutí, málo hnojiv, špatná perioda prostě shit). Tomu bych se ted chtěl vyvarovat a mít prostě co největší výnos. A SOG jedu taky z toho důvodu, že se mi nechce čekat až se kytka nějak mega rozvětví a rozohýbá. Chtěl bych mít celej cyklus max 3 měsíce

PS: O ty fotky se pokusím, ale zaráží mě proč se to tak posrává.

Pěstu zdar


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 23-12-2015 v 22:34 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 9


Foto z 22. 12.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 27-12-2015 v 20:03 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 10

A proč tam máš ty špejle?!? Ty nemáš ofuk?!?

Old Post 27-12-2015 v 21:03 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 11


Špejle jsem dal ze začátku, aby kytky rostly rovně. Teď už jsou pryč. A ofuk je pod stínítkem.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 28-12-2015 v 10:27 AM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 12

Bude pokračování ? :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 14-01-2016 v 20:51 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 13

A kde je pokračování květu? :-) Takhle nás navnadit a pak...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 19-01-2016 v 20:42 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 14

A pak to pomrelo a ticho po pesine

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 19-01-2016 v 22:29 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 15

Sorry lidi vysral jsem se na update. Nakonec jsem to dojel bez problémů, bylo z toho asi 80g. Výborný hulení, vždycky tak na tři čtvrtě hoďky pohodovej high pak lehce stoned. Critical Mass můžu jenom doporučit.

P.S. Sledujte můj novej grow, kterej tentokrát opravdu zdokumentuju až do konce. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77768


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 21-09-2016 v 17:44 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-12-2015 - 150W Critical Mass SOG - 0 odpovědí
22-12-2015 - 150W Critical Mass SOG - 0 odpovědí
13-01-2016 - 150w vertical from Fenor - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5830840 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív