Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor OG Kush 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od FrYnK


To je nesmysl....obecne mají kytky ze semínek v pocatku urcite mnohem vetsi korenovej bal jak klony...pokud teda porovnáme stejne velky kyticky...vem si ze seminka od prviho dne rostou koreny...tzn ze po 14 dnech ma uz hodne slusnej korenovej bal.. a v ty době když zasadis klon kterej bude odpovídat stejny velikosti kytky ze semínka tak urcite takovy koreny nemá proto u kytek ze semínek není potřeba dodržovat buchvi jak vysokou vlhkost..to je problém je u rizku.. navíc u rizku zalezi jestli je dotycnej matkar nechal zvyknout na nizzsi vlhkost..protoze když rizky korenej v pareniku a rovnou se pak vyndaj a jdou do světa tak jsou zvykly na vysokou vlhkost z pareniku... je potřeba rizky az zakoreni nechat tak 1-2 dny zvyknout postupne na nižší vlhkost (to neplati u rizku který jsou volne v boxu, ty jsou pripraveny hned k zasazeni..) pak ani u rizku není problém ze by uvadaly když nebudou mit vlhko...

Co se tyka toho krouceni listu tak to je beznej priklad pokud zasadis rovnou do predhnojenyho substratu... na takhle maly kytky ze semínek je to totiž moc predhnojeny.. tudíž tohle je priklad lehkyho prehnojeni... ale s tim nic neudelas.. proste lij zatím jen cistou vodu dokud nebudou vetsi...když nechcipli v prvních dnech tak ted uz to zvladnou...


zpocatku, kdyz klon teprv koreni (pak uz jde jen o to jak rychle se chytne a znova nastartuje rust... proto ta vlhkost, než si ty jeho kořeny zvyknou papat po přesazení do substrátu)... ale vem si 15cm prokorenej klon a pak vytahni 15cm velkej semenac z hliny. Mozna se budes divit, ale misto nejakyho korenovyho balu tam bude jen par fousku. Si precti co napsal pred tebou... vyreseno, vlhkost!

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 23-12-2015 v 15:57 PM

Old Post 23-12-2015 v 15:45 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 18

jinak je treba premejslet nad tim komplexne... staci vetsi teplota a vlhkost se stava vic a vic dulezita. Staci lehce nad 30 stupnu s vlhkosti okolo 40 a dokaze to zamavat u nekterejch genetik i s pulmetrovejma kytkama, ktery maj koreny prorostly v 10l kybli... ne ze vlhkost neni az tolik dulezita. Je a to i zaroven v zavislosti na dalsich okolnostech!

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2015 v 16:03 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 19

Pánové podle mě je tento rozpor naprosto jasný když mám 15cm čerstvý řízek a 15cm stejný semenáč tak rozdíl mezi kořeny bude opravdu znatelný to je logický. K té vlhkosti sám jsem se přesvědčil že vlhkost má vliv v jakémkoli případě.


Takže Dnes jsem ještě zvýšil světlo o 10cm aby se kytky ještě vytáhly dnes jsem v sedmnáctém dni. Přepínat budu v 35-40 chci udělat keříky.
Brzy přidám další fotky
Děkuji za sledování mého vlákna, doufám že vás nezklamu

Old Post 23-12-2015 v 17:03 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od crazyben


zpocatku, kdyz klon teprv koreni (pak uz jde jen o to jak rychle se chytne a znova nastartuje rust... proto ta vlhkost, než si ty jeho kořeny zvyknou papat po přesazení do substrátu)... ale vem si 15cm prokorenej klon a pak vytahni 15cm velkej semenac z hliny. Mozna se budes divit, ale misto nejakyho korenovyho balu tam bude jen par fousku. Si precti co napsal pred tebou... vyreseno, vlhkost!


Divit se urcite nebudu.. vim o cem mluvim...kytka ze semene bude mit vždycky naskok v korenech...pokud porovnas stejne velkej klon a stejne velky semenac rozdil bude znatelnej ve prospěch semenace...když zasadis klon tak semenac uz bude mit 14 dni... když bude klon rust 14 dni semenac uz 28... rozdil 14 dnu bude neporovnatelnej..

citace:
Původní příspěvek od crazyben
jinak je treba premejslet nad tim komplexne... staci vetsi teplota a vlhkost se stava vic a vic dulezita. Staci lehce nad 30 stupnu s vlhkosti okolo 40 a dokaze to zamavat u nekterejch genetik i s pulmetrovejma kytkama, ktery maj koreny prorostly v 10l kybli... ne ze vlhkost neni az tolik dulezita. Je a to i zaroven v zavislosti na dalsich okolnostech!


no podle toho co rikas by v letnich dnech, kdy teplota na slunicku je klidne i 50° a vlhkost 30% tak by mi chciply i pulmetrovy kytky... nezlob se na me ale to je další blbost... a o tom ze genetika ma velkej vliv na spoustu aspektu je pravda... ale zadna genetika by nechcipla..
Pul metrova kytka ma tak velkej korenovej bal ze pokud ji nezapomenes zalejt nemůže s ni nic vyssi teplota udelat.. max zpomalit rust...

O tom ze vyssi vlhkost kytkam, hlavne klonum v rustovy fazi prospiva není třeba polemizovat, to je fakt... ale není to az tak dulezity...mimo jiné vlhkost prospiva i dalším breberkam a plisnim coz je nezadouci.. takze kolikrat je lepsi obejit se bez vysoky vlhkosti...

PS: Lampu drzis zbytecne vysoko...u 400 W je idealni kolem 40 cm...v tvym pripade u mensich kyticek muzes mit klidne 50.. cokoliv vys uz je plejtvani a zbytecna ztrata intenzity svetla...dulezity je ridit se teplotou u vrsku kytek a takyvzhledem. aby jim nezloutli listy z p=resviceni.. nektera genetika snese vic svetla jina zase min. podle toho se taky ridi vyska vrcholku od lampy... pokud mas problém s teplotou i při vysce 50 cm nad vrcholkama tak mas mas hlavne problém s ventilaci..

to aby se kytky netahli nahoru je u indooru zadany..kor když jedes nevyzkoušenou genetiku ze semen u kterých nevis o kolik vyrostou po prepnuti.. ikdyz o OG kush se da předpokládat ze to bude spis indika... i tak se muze objevit sativoidnejsi pheno.. a pak budes akorát honit vysku....


Naposledy upravil FrYnK 24-12-2015 v 11:09 AM

Old Post 24-12-2015 v 10:53 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 21

ja nerikal ze by hned chcipla tak mi neposouvej takovy kraviny... ale pokud neni treba prave teplota idealni, tak s vyssi vlhkosti to ty kytky ani nezpomali... kamos letos udelal ve skleniku pres kilco a to tam mel kolikrat k sedesati (si vzpomen jaky byly hice letos) a byly skoro dvojnasobny oproti tem venku, ktery mely prijemnejsi teplotu ale suchej vzduch... a je jedno jak je kytka stara, vlhkost ma rada porad. Navic kdyz dobre vetras a zaroven udrzujes vlhkost, nemusi to hned zplesnivet, je to pak nachylnejsi, ale takova hruza to neni.

Myslim ze bylo dost OT tak hezky svatky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-12-2015 v 11:20 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 22

to ze udelal přes kilco je nic neříkající udaj.. jde o to ze ve vyssi vlhkosti jsou i palice ridsi.. vic listnaty a to je proste nezadouci... ja jsem nic nerek o tom ze jim vysoka vlhkost nesvedci...ale jen ze není tolik dulezita..kdby mel 20% tak ok.. ale v bezny domacnosti mas kolem 50% standart a to bohate staci...to ze by to způsobovalo krouceni listu uz se vůbec nemyslim...
hezky svatky a když bude autor threadu chtit tak mu svoje příspěvky vymazu

Old Post 24-12-2015 v 11:49 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
to ze udelal přes kilco je nic neříkající udaj.. jde o to ze ve vyssi vlhkosti jsou i palice ridsi..
Tak ja mam presne opacnou zkusenost jinak me se pri 40% a 30stupnich kroutili i na 30cm kytkach

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-12-2015 v 11:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 24

Zdravím
Tak jak to pokračuje.Právě taky klíčím 5xOG od dinafemu tak su zvědavej Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 27-12-2015 v 07:04 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 25




Zdravím všechny
Takže zatím vše pokračuje jak má. Zastřižení proběhlo naprosto s přehledem a na růstu se ti nijak nepodepsalo, ba naopak kytky začaly opravdu řádně růst. FIM metoda se mi povedla pouze u dvou z pěti kytek detailně jsem to nefotil to až to bude větší.
Tak info:
dnes jsem přesně v 21 dni růstu 18/6 teplota 24-26 D / 18-19N
vlhkost 40%-50%
hnojky - začal jsem s AH a taky to s nima dokončím další kolo pojedu JIDB
hnojil jsem akorát 2x ptz mám předhnojený substrát zalévám pouze vodou s přidaným superthrive.
Přepínat budu za 9 dní prostoru mám dost tak ho hodlám u této 80% indiky využít.
Tady máte pár fotek (kytky jsou nádherně zdravý!!!)

Old Post 27-12-2015 v 07:43 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 26




Zdravím všechny. Takže dnes jsem v 24. dni růstu a už se objevily menší komplikace. Konkrétně s Ph půdy. Moje ph zálivky bylo 7,4 což je nevyhovující tak jsem každý květináč prolil čistou vodou s upraveným ph na 6,5. Poté jsem upravil i zálivku s hnojivy na 6,5 a ke každé kytce nalil 200 ml.
Doufám že se kytky spraví. Našel jsem to celkem rychle.
Jinak když se mi rozhodilo ph tak se během 2 dnů začaly projevovat strašné příznaky: světelný stres nedostatek NPK a Přehnojení. Všechny tyto symptomy naráz ale v malinkém množství. Hrozně mě to vyděsilo tak snad se spraví a budu moct bez problému za 6 dní přepnout.
Přidávám fotky kytiček + 1 fotka napadeného listu Poznáte že jsem opravdu problém zachytil včas abych ho stihl začít řešit.
Mimochodem dnes jsem přidal ionizátor. Když už jsem kytkám nepřidal při ph tak ať si dají pořádnýho vzduchu než se ph spraví.
Prosím o jakoukoli kritiku či rady přijmu vše.
Velké díky patří členu Mard který mi velmi pomáhá K+

Old Post 30-12-2015 v 14:37 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 27

Bych řekl že ty kytky vypadaj dobře, na tvém místě bych se méně děsil. Ty musíš zřejmě lupou prohlížet všechny listy v jednom kuse, nech ty holky taky odpočinout :-)
A proti té fotce z 24.12 je celkem vidět progres, takže kytky rostou jak maj. A ionizátor bezva věc, hlavně ale při kvetení kytek - významně redukuje vůni/smrad z kytek :-)

Old Post 30-12-2015 v 18:29 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 28

Já vím zbytečně se děsím ale opravdu nemám v plánu to podělat. Jedu první kolo tak se musím poučit. Jinak ionizátor je usazený a ještě počkám na tmu abych viděl jak svítí dioda abych jim náhodou nepodělal noc. Všechny diody jsem na tvou radu přelepil alobalem a páskou tak snad vše bude pohodička.
Ještě se nemůžu rozhodnout kdy přepnout ten prostor co tam mám chci naplno využít

Naposledy upravil Zelená zahrada 01-01-2016 v 19:26 PM

Old Post 30-12-2015 v 19:35 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 29


Zdravím. Takže další menší update.
Dnes jsem v 28. dni růstu.
Zastříhal jsem mini větvičky odspodu a teď jim dám 5 dní na zotavení ze stříhání a pak přepínám na květ.
Už jsem musel i ohýbat pěkně se to rozrůstá

Old Post 03-01-2016 v 18:09 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 30


Zdravím tak toto je poslední růstový update.
Dnes jsem ve 33. dni růstu 18/6
Od zítřka už kytky přepínám na 12/12
Včera jsem přidal Cal-mag jinak stále hnojím AH růstovým poměrem.

Old Post 08-01-2016 v 10:06 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 31

Podle mě si to mohl zkusit malinko roztáhnout a pár dní ještě počkat abys to měl líp zaplněný

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 13-01-2016 v 00:04 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 32

Prepnul si to v pohode...vždy je lepsi když maj kolem sebe kytky místo nez když jsou namackany na sobe... jednak kvuli lepšímu pristupu vzduchu a taky kvůli lepšímu osvetleni spodnich pater...ve finále je i pak lepsi vynos... protože kdyžzaplnis prostor komplet budes mit rozumny sisky jen nahore...když budes mit kolem kytek místo budes mit sisky i dole...

PS: neposlouchej ty crazybenovi blaboli... furt tady nekomu radi, ale když se kouknes na jeho poslední kolo tak si muzes udelat obrazek o tom jakou maj jeho rady vahu....je vtipny ze clovek s jednim odjetym indoorem tady rozdava rady po celym foru

Ale ono se není cemu divit, cely tohle forum uz je v .....

Old Post 13-01-2016 v 12:37 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4681170 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív