Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Perilla Frutescens, co a jak ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mighterko
Nový Člen

Karma uživatele Mighterko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 8 

Perilla Frutescens, co a jak ? Příspěvek č. 1

Čaute lidi. Jsem v Austrálii a dnes jsem byl na procházce v rezervaci a našel jsem u vody rostlinu s názvem uvedeným výše. Z České Republiky jsem si přivezl informaci, ze tato rostlina obsahuje aktivní látky způsobující stavy jako naše milovaná, ale muže způsobovat i halucinace.
Bohužel jsem ji viděl jen jednou v pěstírně mého známého a neměl jsem nikdy možnost ji vyzkoušet. možná se zde najde někdo kdo to již zkoušel. Četl jsem, ze muže byt toxicka při užití nezodpovědneho množství materiálu, proto než se na to vrhnu , chci vás požádat o vaše zkušenosti, rady, tipy no proste vsechno co vás napadne nebo přečtete. Peace lidi , at to huli✌🏻🙂

Old Post 21-12-2015 v 05:49 AM
Mighterko je offline   Profil uživatele Mighterko   Find more posts by Mighterko   Foto galerie člena Mighterko   Click here to Send Mighterko a Private Message   Add Mighterko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1531770 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív