Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Pohodička Bonsaj style alá Slamacek Příspěvek č. 353




Zdravím všechny příznivce mého threadu... a také zdravím náhodilé návštěvníky, které prosím, aby se do mě hned nepouštěli s přísnou kritikou, dokud nepochopí o co tu jde Děkuji!
Obr.1+Obr.2 Ono už to pomalu vypadalo, že se na můj Bonsaj styl zapomnělo, ale není to tak. Pouze jsem potřeboval, aby se kytka (nyní už matka ) pořádně z posledního řezu dostatečně zrekovalescencovala, jinak vzpamatovala, což se stalo podle mě před několika dny. A proto se pouštím opět do tohoto tématu. Pořídil jsem si knihu 101 praktických rad Bonsaje , z které jsou i tyto obrázky a defacto se stala takovou mou pěstitelskou Biblí...vlastně jsem spojil svou lásku ke Konopí se zálibou v Bonsajích. Pro ty, které děsil pohled na moji kytku, na které používám dvoufázovou metodu, cituji :" Dvoufázová metoda umožňuje vytvořit bonsaj s poměrně dramatickým vzhledem a zvýrazní dojem věkovosti či divokosti. Po drastickém seřezání následuje období nového růstu, takže výsledky se projeví až v další sezoně...Vždy je potřeba vybrat životaschopnou, bujně rozvětvenou rostlinu se statným kmenem." Zde výňatek končí. Jde o to, že celé toto pěstování je běh na poměrně dlouhou trať. Minimálně si musíte rozmyslet na několik období dopředu, co a jak budete s rostlinou dělat, protože jediný chybný krok a můžete ji zahubit...a v neposlední řadě, to opravdu není pro každého vhodné, protože očekávaný výsledek přichází až po nějaké době a musíte si na něj opravdu počkat. A co Bonsaj styl je? Šlo o čínské umění, založené na studiu růstu stromů v přírodě. Název dali až Japonci, kteří se takto snažili o znovuvytvoření miniaturní idealizované krajiny.
Pro zajímavost, na obr. 1 uprostřed nahoře je Bonsaj z Javoru, vytvořená speciálním způsobem, kdy dochází k dřevnatění kořenů na skále a toho bych rád "někdy" dosáhl :-) Bohužel nemám dořešenou otázku jak pokračovat, protože preferuji hydroponické pěstování a k tomuto obnažení kořenů je zapotřebí kořenit kámen a kořeny v hlíně. A to zatím nedokáži vymyslet...Ale nechci nikoho zatěžovat touto odborností. Časem se ukáže.
K obr.2 - Už jsem překonal svou lenost a zatemnil nádobu s roztokem na kořeny, není to tak dávno, takže uvidíme jak moc to pomůže celému kořenovému systému...asi každý správně poznal, že jde o pěstitelskou klasiku-alobal z kuchyně. Vlítl jsem na matku AK47, která roste pod LED 12w při periodě světla 18/6 takovým tempem, že jsem ji zapomněl zachytit jak původně před drastickým řezem vypadala, tak 2 nahoře je její starší foto. Měla už takovou korunu, přímo Afro, že spodní lístky usychaly, že jsem musel zasáhnout A protože mi bylo líto těch některých větviček, které se přímo nabízeli ke štěpu, že jsem z nich udělal zároveň takovou (Mateřskou školku, což jsem tady někde četl...) Já vím, skutečně tento pohled může děsit, ale věřte, že byl tento zásah nutný a měl svůj smysl Ani já sám na to nejsem úplně pyšný, občas to je k pláči, ale říkám si, že jednou to prostě musí už vyjít a když pak venku vyjde sluníčko a je siesta, zase si říkám, hergot ta vypadá ale dobře! Mimochodem, z téhle matky se stává pomalu můj nejlepší přítel... Díky.


Obr.3 A tady už jsou její mláďátka s kachničkou uprostřed...je to roztomilé a teď nechávám zase matku vegetit podle svého. Dole už je vidět jak se klubou kořínky, sice nevím co s nimi potom budu dělat, ale ono mě něco už napadne. Je pravda, že to sice vypadá, ale ono to nejde tak rychle jak by se zdálo a pokud se obrním další dávkou "nesmírné" trpělivosti, tak nějaký ten MEGA nápad přijde
Asi si říkáte co ty lívance tam? Mňo, při takové práci vyhládne, tak, protože se učim taky trošku vařit, tak jsem si hupnul do lesíka pro pár borůvek a ukuchtil tuhle lívancovou smršť. A jak víme, konopí a dobré jídlo spolu jdou ruku v ruce


Při psaní tohohle příspěvku mne doprovázela hudba Boba Marleye -

The Very Best


Pro tentokrát se loučím a příště se podívám na zoubek mé okenovce nebo zaskočím na políčko
Přeji hezký den
S L A M A C E K

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 13-06-2018 v 13:14 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 354

[účet odstraněn]

Old Post 14-06-2018 v 11:01 AM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 355

[účet odstraněn]

Old Post 14-06-2018 v 11:04 AM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 356

Tak děkuju. Pochvala potěší, fakt je, že už se musím občas docela krotit...O tom microbubleru jsem přemýšlel také, ovšem teď jsem propadl naprosto nové vášni a tou je "autoflower". Tyhle kytky, to je něco tak úžasnýho, že mě to v poslední době moc nadchlo!!! Je to tím, že jsem náhodou dostal jedno semínko ke kalendáři v trafice, to zasadil a to se děli věci...a teď mi to dozrává a protože to koštnu sem tam, tak říkám, že pro domácí užití je autoflower The BEST! Postavíte to kamkoliv, pod světlo nebo na okno a stačí "zalévat" a ostatní už si dělá sama...ale ještě jednou děkuji za uznání :-)

Ještě k tomu prvnímu kolu, máš pravdu, s tím jsem si opravdu pohrál a dal tomu čas...dneska už to nechápu, jak jsem mohl být tak trpělivý, chtěl bych tu dobu vrátit :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 05-07-2018 v 15:47 PM

Old Post 05-07-2018 v 15:14 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Koukneme na políčko . . . 2018 Příspěvek č. 357



Zdravím groweřáky! - začnu rovnou k věci - tahle palička, přestože je to nekvalitní fotka, se mi urodila z automatu CRITICAL XXL AUTO . V příspěvcích výše o této okenovce už je napsáno, ale tahle fotka je jediné co z ní zbylo Měl jsem spousty plánů, jak s kytkou naložím a vložím sem nějaké fotky atd...dopadlo to úplně jinak. Prostě jsem ochutnal...a už to nešlo zastavit a nakonec jsem si vzpomněl, že jsem vlastně neudělal vůbec žádnou dokumentaci. Hustý. Takže okenovka se povedla výborně a jsem rozhodnut v Micro windooru pokračovat. Vybírám si pár semínek, bohužel bude hrát roli cena a pořád jsem začátečník, ale ono to časem přijde...







Políčko pokračování... Dneska jsem si zašel podívat na políčko, je Nové, takže žádné zázraky...první rok!!! Ze dvou původních kytek, vyrostla jenom jedna. Děkuju nahoru Tu druhou mi zlikvidoval hraboš či rejsek. Našel jsem ji i s kořínky úplně mimo záhon. A pod Ledkou 12w se mi začali probouzet ty řízky - AK47 feminiz., no, koření to báječně. Dělám to čistě Hydro, pouze roztok, žádná zemina, coco, vata...nic. A protože už nevím co s tím, tak jsem jich vzal 5 ks ve sklenici sebou a vysadil je ještě v červenci na políčko. Za to nic nedám a mám z toho radost. I když už to moc asi neudělá...
Ačkoliv tady je dneska asi tak 28 stupňů a lilo ze mě jak z konve, teď když už je zasazeno a píšu tohle, tak je to dobrý pocit. Na horním obrázku je vidět rostlinka a kořínek. Na tom spodním je studánka, sice jsem si vodu v PET lahvích donesl, ale nestačilo mi to, a netušil jsem, že i v lese je takové sucho, že i potůčky vysychají. Musel jsem vodu nabírat do lahve dlaní...6,5litru na 6 rostlin a kilometry daleko tam a zpět :-D
To už je otročina tohle dělat pro kytky !!! :-)))))

Takhle nějak to mělo vypadat v květnu a ne v červenci, mám dost zpoždění hihi, ale jestli bude alespoň do papírku, tak potěší . . .

Teď bude asi nějakou dobu klid, příští týden chci objednat ta "Auta" na okenovky a pak bude zase o čem psát...V micru zatím jede Matkárna, myslel jsem, že bych něco nabídl v Bazaru, ale v tomhle vedru... to se nedá. Akorát jsem se tak culil pod slunečníma brejlema, silně pod vlivem Critical XXL Auta a při cestě na pole potkával jít opačným směrem lidi, kteří se táhli koupat k vodě...cena za rostlinu je někdy vyšší, než si můžeme uvědomit:-)


Zdravím všechny a přeji např. dostatek vláhy...hodně slunce...


Ještě jedna písnička , taková stará věc, ale Rida Radar mě většinou dost nabudí na to, když vyrážím za Outdoorem...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 05-07-2018 v 15:39 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 358

[účet odstraněn]

Old Post 05-07-2018 v 16:01 PM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 359

Ahoj! Nevysadil si tie kytky moc blízko k sebe??

Old Post 06-07-2018 v 04:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 360

No, to sem si nejdřív myslel také...ale nevysadil. Maximálně byla chyba, že jsem nevzal ještě tak o 2 kytky víc :-) Ale chápu, za normálních okolností, bych je vysadil také dále od sebe...díky

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 06-07-2018 v 16:27 PM

Old Post 06-07-2018 v 15:40 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Škůdci MŠ - holky mojéééé Příspěvek č. 361




Dneska jsem už musel udělat v těch prckách pořádek. Pro úplnost, šlo o pokus nechat zakořenit oddenky, co mi zbyly, když jsem stříhal matku AK47. fem. Něco už žloutlo, taky sem musel utřít prach a hlavně už chtěla vyměnit zálivka ve všech nádobkách a tak jsem se do toho z chutí opravdu pustil...Zálivka je samozřejmě kvalitní a odstátá "dešťovka". Ráno jsme se u sudu na zahradě potkali se sousedkou, taky nosila vodu :-) Byla teplejší než vzduch, určitě jim bude chutnat...milým překvapením byly kořínky, které pustili všechny kytky!!! A když jsem je rozpletl a vytáhl ven, tak některé kořeny dosahovaly skoro ke 30 cm...takže nůžky a všechny pěkně zkrátit na 10-15 cm. Někde jsem četl, že to pomáhá na rozvětvení a zesílení kořenů...od té doby to dělám.

Ale jsem rád, že se mi to povedlo, ačkoliv jsem ještě nevymyslel co s nimi.
Důležité: Chtěl jsem poprosit, aby ti, kteří chtějí pouze komunikovat se mnou, ať mi píší do vzkazů...je to lepší. Pokud je příspěvek pro všechny, tak ho klidně piště veřejně na fórum, ale osobní věci, děkuji, do vzkazů. Nejde mi to o to , abych prudil, ale o kapacitu, kterou bych nerad vyplýtvával . . . díky za pochopení :-)

Takže vodu jsem vyměnil ve všech nádobkách, ostříhal-zkrátil kořínky, odstranil zvadlé lístky, vyčistil uvnitř boxu a tak nějak to udělal hezky :-).


Včera večer - jsem zkoumal jaká ta automatická semena použít z různých bank a co mě se týká tak bych měl zájem o tyto modely - White Window orig!!!! - je dražší, ale je to klasa!!! Jenže originál 70léta není samonakvétací . . . pak se mi líbí Black Domina , Norther Light a samozřejmě Jack Herer - toho jsem zkoušel v prvním kole a mohu říci, že s žádnou jinou květinou jsem nebyl tak spokojen, hlavně co se týká květu a výsledku. JH - Bomba!!! Možná bych zkusil rád i něco nového...líbí se mi Blue Berry , nebo odrůDy Kushe . Možná Orange Bud. Chci se pozastavit u odrůdy Super skunk ---: Těžko hledat lepšího a kvalitnějšího pamětníka tohoto boomu tzv. Super skunku než jsem Já. (ne nesmějte se mi) Pokud se budete snažit někde vyhledat něco o Super skunku, tak si toto jen potvrdíte...90léta... v této době jsem poprvé v životě viděl semena konopí , dotýkal se jich rukama a hltal každou i sebemenší informaci o konopí jako takovém, jeho historii, užívání, první pokusy o vlastní výpěstky a i první jointy. Pamatuji si to jako dnes, kdy se objevil Super skunk. Záruka toho, že dřevěným trámkem do hlavy by jste dostali raději, než vykouřili jednoho jointa této odrůdy. To jste ovšem zjistili až potom, co jste ho ochutnali, ale cesta zpět už nevedla...My jsme tomu říkávali i kámen, protože nic jiného nemělo tak tvrdé, opravdu tvrdé palice. Váhově neskutečně těžké, v té době se ještě různě prodávalo pod rukou kde se dalo, neměl jsem rozum...takže váha byla také důležitá. Navíc tato kytka neměla problém jako jiné, s listím. Na rostlině ho bývá většinou pomálu, spíše palice agresivního vzhledu. Mluvím o tom, protože jsem včera narazil na orig. Super skunk a nějak jsem si vzpomněl na dávnou dobu...asi bych toho chtěl napsat více, ale už bych si vymýšlel. Snad právě proto jak na něj vzpomínám, tak se ho nějak ostýchám znova si pořídit...pokud však tohle čte čtenář, který hledá kvalitu, opravdu kvalitu - zkuste někdy super skunk nebudete litovat, ale žádné napodobeniny, i ty se prodávají...

Tak uvidím co nakonec pořídim a jestli vůbec :-))))) Možná si budu už jen kupovat "hulení" a na tohle pěstování se vykašlu...je to moc práce a za tu námahu to nestojí...

Tak, já se loučím a přeji krásné dny.... Slamacek


Tak jsem si tak pročítal v minulosti..např. hned str.1 - příspěvek Kolese o najmutí zahradníka a další...no, docela už je i na co vzpomínat. Nevim jak to uchovat, snad se to neztratí...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 06-07-2018 v 16:31 PM

Old Post 06-07-2018 v 16:20 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 362

Ahoj slamáčku,musím tě vyvést z omylu,jelikož o jedné white widow original v samonakvétací verzi vím koupíš ji na stránce posemenu.cz od banky summo seeds

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 06-07-2018 v 16:36 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Hydroponie Nová éra - Haze auto 2018 Příspěvek č. 363


Zdravíčko groweři. Dal jsem si nějaký čas na to, abych promyslel co dál...okenovku Critical XXL auto jsem "pokosil" a Bonsajka AK47 můj poslední "Brutal" zástřih už prostě nerozdýchala. To se stává, to je život, což mě dostalo k názoru, že je stejnak nutné omladit
Takže, dorazila semena Haze Auto - Autoflowering Feminised . Z genetiky mám za tu cenu radost, protože miluju Jacka Herera a bohužel nebyli penízky na takovou kvalitku, ale podařilo se alespoň Haze Auto, kde je genetika: Jack Herer a Haze Auto XL. Pro zajímavost - Sativa: 65% + Indica: 35%. Flowering 8-9 týdnů. Možná se někdo podiví, proč nepěstuji "Noname" modely anebo nepoužívám řízky-děkuji, ale už nechci Nemám s tím dobré zkušenosti a za originály si raději připlatím

Haze Auto jsem se rozhodl pěstovat v 1. kole 3x. Zatím budu hledat, které podmínky pro něj budou nejlepší. Takže jedna půjde pod LED 12w, kde se uvolnilo místo Kdyby mi někdo chtěl písnout do vzkazů, kolik hodin je nejlépe na Auto svítit, tak by mě to moc potěšilo. Předem díky. Tentokráte už ji nijak mordovat nebudu, prostě pohoda kytka to bude . Druhá má připravené místo na okně, kde svítí nejvíc slunce, tak jako její předchůdce-kyně...Třetí bude asi také na okně, ale na druhé straně bytu, kde je hodně stín...Všechny tři budou v hydroponických květnináčcích, které už jsem jim připravil, ani světlo už nepůjde na kořeny, protože jsem je obalil alobalem . Nechtěl jsem riskovat ztrátu kvalitní sadby, tak jsem pořídil i zahradnický substrát, protože místní zemina po zalití zjílovatí a ztvrdne a už mi to takhle zabilo pár kytek. Takže to musí vyjít...a taky už jsem je dal naklíčit. Přiznávám, že způsob jakým je dávám klíčit je snad ten nejhorší, ale už si to neumím ani jinak představit. No, možná ještě vata, to je opravdu už maso.

Tak doufám, že se mi podařilo se zbavit starých zvyků i kytek, udělat si v tom trochu pořádek a vlastně, kdo ví, možná se mi podařilo rozjet Novou éru díky Slamacek

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 13-07-2018 v 11:29 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 364

citace:
Původní příspěvek od Funny420
Ahoj slamáčku,musím tě vyvést z omylu,jelikož o jedné white widow original v samonakvétací verzi vím koupíš ji na stránce posemenu.cz od banky summo seeds


jak vis ze to je origo ww? z nazvu?

Old Post 13-07-2018 v 13:13 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 365

Vycházím z toho,co píše výrobce. Opravdu nedělám genetické testy u každé kytky,abych si ověřil,že je to skutečně to,co to být má. Ty snad ano? O tom dost pochybuji. Tak laskavě nepiš hlouposti.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 15-07-2018 v 13:12 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 366

citace:
Vycházím z toho,co píše výrobce.


pise toto:
"The exact origin of the famous White Widow is somewhat of a mystery. We certainly know that her heritage originates from a Brazilian sativa and a South India Indica. Our White Widow is more indica dominant but has also the positive characteristics of a sativa strain."

takze ani oni netusia co to zac maju. Alebo nemaju na to gule napisat ktoru verziu ww maju. (narozdil napr. od Paradise Seeds ktori uvadzaju ze ich ww je Ingemarova verzia)

citace:
Tak laskavě nepiš hlouposti.


to TY zavadzas slamacka hlupostami, si dokonaly zakaznik, staci pred produkt strcit slovicko "original" a hura kupovat.
Btw ak sa troska zaujimas o historiu cannabis/breedingu, tak ti musi byt jasne ze ked pri popise WW chybaju mena ako Shantibaba, Mr. Nice Seeds, Black Widow, atd., tak neco neni v poradku.

Slamacek sorry tutok za masivny OT, nechaj si to pak promazat HOWGH

Old Post 15-07-2018 v 13:51 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 367

A taky uvádějí,že zkřížili právě nějakou tu brazilskou sativu a jihoindickou indiku,takže proč by to nemohla být taková bílá vdova,kterou slamáček pamatuje? A co ti na tom příjde jako hloupost? Je snad na slamáčkovi,aby to vyzkoušel a porovnal s tím,co si pamatuje jako onu white widow original a udělal si na to vlastní názor,ne na tobě. A ty snad víš,z jakého důvodu jsem si tu bílou vdovu od suma koupil já? Samozřejmě že nevíš,ale přemoudřelé kecy si stejně neodpustíš. A abych ukojil tvou zvědavost,tak kvůli slovíčku "original" to opravdu nebylo.
Omlouvám se moc slamáčkovi za tyhle příspěvky,další odpovědi už zde k této situaci psát nebudu,stejně bych se nejspíš nedočkal smysluplné debaty.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 15-07-2018 v 14:42 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 368

citace:
Původní příspěvek od Funny420
A taky uvádějí,že zkřížili právě nějakou tu brazilskou sativu a jihoindickou indiku,takže proč by to nemohla být taková bílá vdova,kterou slamáček pamatuje?


no slamacek si pamatuje daco z 70 let, ww vznikla v r. 1994, prvy cannabis cup vyhrala v r. 1995.
Uz len posledna otazka na teba - zoberem klon napr. Shiva Skunk, oprcam ho nejakym haze a zacnem to predavat ako "Original Super Silver Haze" - je to podla teba ok?
Kazdopadne sa na jednom zhodneme - debata s tebou je stratou casu. Idem cumet na futbal Olé Hrvatska!!

Old Post 15-07-2018 v 15:41 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0415090 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív