Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x AK47, 4xPP, 400W Kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 17


Čaute, malej update z 21. dne 12/12. Oholil jsem spodní větvičky, protože mi to celkem přerostlo. A už to začíná i cukrovat, tak další update asi za 14 dni. Ať vám to roste! TrippyMane )

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Old Post 13-01-2016 v 20:16 PM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 18


25. Den 12/12 - Kytky chlastají jak cyp, musel jsem dnes objednat nové hnojky, protože mi téměř došly. Na poslední 2 týdny jsem objednal Final Solution. TrippyMane

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Old Post 17-01-2016 v 15:26 PM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 19


27. 12/12 konečně přehlednější foto Další update až to trošku nakyne ) Ať to roste, TrippyMane.

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Old Post 19-01-2016 v 18:31 PM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 20


Tak tu máme 38. den 12/12, už to vypadá zase trochu lépe ) TrippyMane

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Old Post 30-01-2016 v 18:03 PM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 21

Mam dotaz, box mám v pokoji, kde v noci v boxu klesne teplota na 18° a přes den je teplota 24°C, může to ovlivnit dobu dozrávání? Také bych se chtěl zeptat, jestli FS nasadit na poslední dva týdny nebo jen jeden týden, protože jsem četl na G, že většina ho jede 2 týdny a na obalu je napsaný jen 1 týden

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Old Post 31-01-2016 v 09:11 AM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 22

S tim fs začínám 14 dní před kosou a jedu ho tejden a tejden jenom H2O

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 31-01-2016 v 09:47 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 23


44. den 12/12 - Příště to musim přepnout daleko dřív, momentálně jsem skoro pořad v boxu a přivažuji a přivažuji. Chtěl jsem otrhat spodky i u zadních kytek, ale nemám šanci se k ním dostat :/ Hned první kytce, kterou jsem vytáhl se větve pod tíhou palic rozjely do všech stran, a pak jsem ji asi hodinu cpal opatrně zpátky, abych žádnou větev nezlomil, naštěstí bez následků. Teď přemýšlím, kdy nasadit FS

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Old Post 05-02-2016 v 10:59 AM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 24


48. den 12/12, dva dny na FS, od cca. 53. dne pojedu jen vodu. TrippyMane

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Old Post 09-02-2016 v 16:53 PM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od TrippyMane
Mam dotaz, box mám v pokoji, kde v noci v boxu klesne teplota na 18° a přes den je teplota 24°C, může to ovlivnit dobu dozrávání? Také bych se chtěl zeptat, jestli FS nasadit na poslední dva týdny nebo jen jeden týden, protože jsem četl na G, že většina ho jede 2 týdny a na obalu je napsaný jen 1 týden


ne, chlapci z greenhousů doporučují na květu noční teploty držet na 20°C. Dva stupně podle mě nehrají velkou roli. FS píšou dva týdny

Old Post 09-02-2016 v 22:02 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 26

Tak v 58. dní květů bylo seknuto a pověšeno, matkář udával květ okolo těch 60 dnů u obou modelů a seed banka uvádí 53-63 dnů pro AK 47 a 49-63 pro PP. A je pravda, že PP je trošku přezralejší a chtěl jsem to sklidit na 2x a AK ještě nechat, ale bohužel to v souvislosti s ohromnou tíhou palic, které se dost opíraly samy o sebe se všudy provázanými špagáty, aby se to celé nepolámo to nebylo ani technicky možné. Každopádně i AK je tip top. Netroufam si tipovat výnos, protože je to můj první grow pod něčím silnějším, než je 125w usporka, ale i za těch 200 budu rád. Palice jsou tvrdé jak beton a pořádně ocukrované ) Až to bude suché a okoštované, tak přidám fotky sušiny a report. A co nevidět bude nové kolo, ale tentokrát bych chtěl dominantní indicu a použít pletivo. Zatím, TrippyMane )

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Old Post 19-02-2016 v 14:34 PM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 27

PP sem taky nechal lehce přezrát a na sativku to je slušně odrovnávací gaučák. Dej vědět

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2016 v 16:28 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrippyMane
Nový Člen

Karma uživatele TrippyMane - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 28



Tak a máme tu zdárné zakončení a pro mě největší spokojenost. Celková váha byla 320g, 170g pro PP a 150 pro AK, bohužel i když jsem si dal záležet na posvícení, tak asi 20g AK byly moc řídké a popotuji k trimmu na hašiš. Výsledek tedy 300g použitelného kuřiva )

Popis jednotlivých odrůd v růstu asi nebudu moc rozvádět, protože si byly dost podobně. PP, i když je to dominantní sativa, tak produkovala spíš menší indicove květy i vzrůst byl menší. Za to AK byly strašné monstra a měl jsem dost problém je hlídat, šišky byly víc sativove a produkovala spíš takove mini lupeny patro na patro do ohromných květů.
Jinak tvrdost a obsypanost u obou na jedničku. Co se týče vůně tak jsou si dost podobný, PP je taková pepřová a zemitá, chuť taky. Vůně AK mi připadá stejný jako klasický Skunk #1 s tak zemitým podtónem, chuť je skunkova do sladká.
Jinak ke smokereportu, obojí to jsou dost potentní vzorky, pro mě jako zkušeného kuřáka to bylo milým překvapením.
PP je takové dost intoxikujici s pomalým náběhem a dlouhým stavem, ale i přesto se dá na ní v pohodě fungovat.
AK je za to model, který člověka příjemně naladi do relaxacniho a bezstarostného stavu a vykouzlí úsměv na tváří.
Moc lidí můj počin asi nesledovalo, ale ti kteří tu nakoukli, tak snad se dalo trochu na co koukat.

Ahoj v dalším kole, tentokrát s 9xBlueberry ve stejném setupu. TrippyMane )

Foto sušiny:
1 - PP
2 - AK 47

400W Coco, 5xAK47, 4xPP ~ Sklízeno ~

Naposledy upravil TrippyMane 25-02-2016 v 21:30 PM

Old Post 25-02-2016 v 16:00 PM
TrippyMane je offline   Profil uživatele TrippyMane   Find more posts by TrippyMane   Foto galerie člena TrippyMane   Click here to Send TrippyMane a Private Message   Add TrippyMane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-07-2019 - AK-47, LED, kokos - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6787290 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív