Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9x Mazar - 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 17



2/12
nakrmeno
PH 6,2/6,1 (tam/ven)
EC 73/72

BIO-GROW 2ml/l
BIO-BLOOM 1ml/l
ALG-A-MIC 1ml/l
TOP-MAX 1ml/l

to EC je nějaké malé ne?

Old Post 19-12-2015 v 19:28 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 18

EC 73/72? čo to je za hodnotu? 0.73? v tom prípade jednoznačne malé EC...

Old Post 19-12-2015 v 20:23 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 19

Jasný píšu blbosti EC 1,12 / 0,72

Old Post 20-12-2015 v 09:32 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 20

No tak to je hodne malo to EC...prikrm (pokud jses si jistej tou hodnotou, tj. EC merak je ok a zkalibrovanej).

Old Post 20-12-2015 v 09:59 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 21

No kalibroval jsem ho před měsícem a pokud měřím destilku tak ukazuje 0, při vodě z kohoutku 0,4 což jsou i hodnoty naměřené těsně po kalibraci + jiným EC metrem. Hnojky dávám podle tabulky jen mě teď napadlo, že v tabulce je i BIO HEAVEN který já nedávám. Tak v příští zálivce přidám více BLOOM nebo něčeho jiného? Navíc mám od příští zálivky v plánu přidávat PK13/14 tak uvidím co naměřím ideál je těch 1,6?
Jinak holy jsou zdravé , dnes zkusím vyfotit před rozsvícením.

Old Post 20-12-2015 v 10:54 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 22



Tak rozednění jsem nestihl asi o minutu.
Takže jedna fotka zelená, druhá už žlutá.
Trochu se mi kroutí pár listů, čím to?
Výbojka je 45cm od vrcholků, ofuk fouká trochu na vršky ale většinu nad ně.

Old Post 20-12-2015 v 18:18 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 23


4/12
Tak dnes jsem jim dal budíček o pár minut dřív abych udělal fotku za normal světla.
Teploty se drží noc 20,5-22C den 25-27C
Žádné problémy až na pár lehce zkroucených listů nejsou, prostor je pěkně zaplněněj.
Kytky moc pěkně větví i bez zastřižení, šance že přerostou je doufám vzhledem k jejich momentální velikosti (35cm) minimální.
Nikdo nic nenamítá tak dělám asi vše dobře, takže další UP nemá prozatím cenu.

Old Post 21-12-2015 v 18:06 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 24




12/12
Měl jsem strach z toho aby holky nepřerostli a teď se mi zdá že mám nějaké trpaslíky . Momentálně měří 40cm. Zdají se zdravé trochu světlé (zvednu dávkování hnojek).
den: 26-28,5C, vlhkost 40%
noc: 21,5 - 23C, vlhkost 55%
Dnes u kadeřníka, lehce prostřihnuté. Vylétl na mě nějaký hmyz není to molice, spíše se to podobá Zlatoočku obecnému, nasadil jsem lepovky a uvidím co se tam ukáže.
Až na tu velikost dělaj holky radost.

Old Post 29-12-2015 v 19:40 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 25

Tak to vis, pokud tu genetiku neznáš, tak to prepnuti je vždy jen o odhadu To ti mel rict matkar, kdy to prepinat. Když ti to nerekne sam, tak ses mel zeptat Co se tyce EC - to je taky individualni, ale když tam ted budes mit 1,6 az 1,9 tak by jsi tim podle me nemel co zkazit. Pozoruj..hlidej si PH, prtze jak ustřelíš, tak se kytka bude tvarit ze nemá hnojky, prisolis to a je to spaleny. Tak bacha na to. Jinak zaplneny to mas OK. Ja jsem hlinu nikdy nejel a nejsem zadnej zkusenej borec, ale rad podebatim Co ty spodky, tam se to všechno normalne prosviti? Jestli to byl jeden hmyzak, tak to zadna kalamita nebude. Koukej po listech jestli není něco sezranyho...a jak moc a kolik z nich. Ale tam problém asi nebude... Jinak se mi zdaji svetlejsi, tak klido prisol. Ale mozna je to jen svetlem, tezko rict. Ja davam rustovy hnojky ještě 3 tydny po prepnuti, ale ja mam hydro. Však uvidíš na listech, jak se jim vede a co jim schazi.

Old Post 30-12-2015 v 11:09 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 26

Proti hmyzakum vylep ty zluty desky co se prodavaj v zahradnictvi. Je to dobry indikator hmyziho pruseru. POkud se objevi za cas jedna nic se nedeje horis jak to tak trosku zcerna )

Kvalita predevsim!

Old Post 30-12-2015 v 11:15 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 27

Mazara jsem už jel pod 250W a přepínal zhruba stejně. Lmpu mám 45cm na vrcholkama, zatím prosvítí až dolu, ale budu samozřejmě ještě prostřihávat.
Hnojky jedu podle tabulky, takže růsovky až do konce. PH hlídám leju 6,2-6,3 vytéká o 0,1-0,2 méně. S hmyzákem se zatím netrápím, kytky jsem hned prohlédl a nikde nic, uvidím v sobotu jestli bude něco na lepovkách. Jinak vše probíhá řekl bych OK, jen ta velikost mě trochu zaskočila, ale pořád rostou, hlavně se táhnou spodní větve, takže chci ještě týden počkat a pak to prostřihám pořádně.

Old Post 30-12-2015 v 13:01 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 28

Tak lepovky prázdné, holky v pohodě rostou před očima . Mám dotaz ohledně ofuku. Momentálně mám jeden otočnej nasmětovanej těsně nad kytky (takže trocha vzduchu jde i do kytek), mám přidat ještě jeden a nasměrovat ho aby kytky profukoval ve spodní části nebo není třeba?

Old Post 30-12-2015 v 18:40 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 29

Rek bych, ze tim nic zkazit nemuzes. Preci jen je (alespon pocitove pro me), když tam ten vzduch cirkuluje a ne jen tezce "visi". Ofuk by mel mit vliv na vyvoj rostlin hlavne při rustu. V kvetu je to podle me spis jen o tom, aby nam snizoval teplotu a rozhanel vlhkost, kterou ve kvetu nikdo moc nechce ze. Takze podle tvyho uvazeni. Jsou lidi, kteří nemaji ofuk vůbec a taky zijou mezi nama Takze v tvem pripade..teplota, vlhkost? Jestli to mas ok, tak bych ho asi nezapinal, proc palit další elektrinu..

Old Post 31-12-2015 v 09:21 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 30

Tak je to urcite lepsi, snizis riziko plisni a podobnych sracek.

Kvalita predevsim!

Old Post 31-12-2015 v 09:41 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 31

OK šoupnu ho tam.

Old Post 31-12-2015 v 10:00 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 32



Včera jsem byl u holek dát jim nažrat a z boxu na mě koukaj problémy. Některé jsou světlé až do žluta, zahnojil jsem
BIO-GROW 2ml/l
BIO-BLOOM 2ml/l
ALG-A-MIC 2ml/l
TOP-MAX 1ml/l
PK13/14 1ml/l
výsledné EC 1,67, PH 6,3

EC na výtoku 1,3 ale co mě překvapilo PH 5,6 - 5,9

Lampa je 45cm nad vrcholkama teploty den 25-27C noc 20-21C

Takže mám dnes v plánu prolít holky vodou s dolomit vápencem PH 7, tak abych dosáhl na výtoku PH 6 -6,2, pak znovu zahnojím.

Dolomit vápenec protože u některých jsou na listech takové hnědé fleky což si myslím je nedostatek vápníku.

Uvítám všechny rady a názory, den nám začíná v 19hod. (svítím přes noc)

Old Post 03-01-2016 v 12:05 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-04-2016 - Mandarin 400W - 0 odpovědí
17-01-2015 - 9xAK-47 400W - 88 odpovědí
10-05-2012 - 12 X MaZaR klon pod 400W - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3561550 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív