Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinova Blueberry pod čtyrkulí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 129

Automaty nemam rad... tahle kytka ma v sobe nejaky ruderalis geny, ovsem recesivni, takze to sou plnohodnotne fotoperiodicke rostliny. Takze to by nemuselo bejt tak spatny pro me. Jde o to ze diky tem genum by mela rust rychleji (jako autoflower kytky) a pritom ji udrzis na rustu jak dlouho chces... jen se malinko bojim ze tam bude i ta chut trosku po tech ruderalis genech.

Zatim kazdej automat co sem kouril, mel takovej podobnej "ocas" a ikdyz to treba neni spatny, nikdy to nebyla ta spravna chutovka.

http://www.dutch-passion.nl/cs/kono...uct/think-fast/

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-02-2016 v 15:25 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 130



Zdravíčko kamarádi.Měl jsem odpoledne milou návštěvu.Zastavil se můj bratříček s jedním kamarádem a samozřejmě mi od pár gust pomohli. Ta první byla už tak akorát do sklenic tak jsem ji tedy zpracoval celou.Řádně jsem ji odstonkoval a napaličkoval ale bohužel nebyla tak hutná jak jsem očekával.Snad na tom budou sestřičky lépe. Ovšem i přes to,s tím co si bratr s kamarádem odpoledne odnesli jsem navážil krásných 105 gramáčů. :-D Na fotografiích je zbylých asi 60 g.Ještě je párkrát do týdne na patnáct min. nechám dýchat a ňamka je hotová.Druhá bude také každým dnem suchá.Takže první kytka stopět gé ...mám ale radost. :-D

Old Post 13-02-2016 v 21:10 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 131





Zdravíčko přátelé. Tak druhá holka je také zabalená.Ochutnávám ji abych vám k ní mohl něco říci.Chuť je opravdu dobrá,jemná ale vůně je ještě lepší.Jak můžete vidět na fotografiích pryskyřice jí opravdu nechybí a brutusně lepí.Je trochu zralejší než první.Kapičky má pod mikroskopem zlaté až hnědé.Řekl bych,že je i rauš nepatrně silnější.Zapracoval ovšem optický klam,i přes to že se zdála větší měla na váze 'jen' 96 gust.Stále můžete tipovat. :-D

Old Post 20-02-2016 v 08:04 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 132


Myslel jsem že to třeba navážím a uskladním když je ten výkend ale ještě to není ono.V týdnu to už ale konečně uzavřu.Jsem teď kvůli sousedům a slabým stěnám nucen co nejdříve překopat ventilaci.To bude zase práce a prachů.Pořát ale lepší než nechávat 300 za gé v lékárně. Tady se vám pochlubím co se mi povedlo vyfotit když jsem koštoval své bylinky.Malá ochutnávka v podobě makro snímku.

Old Post 21-02-2016 v 20:44 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 133

Zdravím. Dnes jsem s překvapením nalezl,ale bohužel rozstříhl pěkné zralé semínko.Docela mě to překvapilo.Setkali jste se s tím už někdo z vás?Bylo by z toho něco?Totožná rostlina,nebo hermouš?

Old Post 22-02-2016 v 10:14 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 134

Nikdo nic?No předpokládám že se mi tam projevil hermouš,konkrétně na té druhé zralejší.Naštěstí neznatelně.Semena by byli tím pádem asi k hovnu.Byli by z toho zase jen hermouši.

Old Post 22-02-2016 v 22:07 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 135

Podle me,pokud tam nemas sto semen,tak by to nemusel byt problem.Privezl jsem si z Californie Blue Dream,par palicek a v jedne byli dve semena. Byli z toho venku krasne kytky.

alpine

Old Post 22-02-2016 v 22:54 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 136

No nemuseli by to bejt jasný hermouši... ale sklony by tam každopádně byly.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-02-2016 v 06:14 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 137




Zdravím. Tak a máme tu finále.Poslední větve naporcovány a naváženy.Byla to radost a patřičně jsem ochutnával v rámci své malé soukromé oslavy,na kterou jsem pozval pouze svou maličkost.Nechal jsem ji lépe usušit než ty předchozí a je to opravdu znát,to aroma je docela jiné a musím říci,že jsem si skutečně pochutnal. Nakonec na ní nebylo o mnoho více,jak se zdálo.Na druhou stranu byla také nejdéle v sušárně.Celkem jsem z ní navážil hezkých 117 g.Celkově tedy má sklizeň dělá 318,2 gust. :-D
Se svým tipem je nejblíže Kreator1993 (320g),který má odchylku pouze 1,8 g.Za svůj tip,jak je již zde zvykem si nepochybně zaslouží mé K.Posílám... Díky :-D

Old Post 27-02-2016 v 16:44 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 138




Nakonec to přeci jen zjistím. Co by z toho semena bylo... našel jsem totiž při porcování té poslední další semeno.Uskladnil jsem ho do chládku a na podzim ho vysadím.Nebylo by špatné ještě jedno objevit aby měla sourozence.Mám ale tušení že to dopadne.

Old Post 27-02-2016 v 16:50 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior
Zdravím. Dnes jsem s překvapením nalezl,ale bohužel rozstříhl pěkné zralé semínko.Docela mě to překvapilo.Setkali jste se s tím už někdo z vás?Bylo by z toho něco?Totožná rostlina,nebo hermouš?


Našel jsi v palicích nějakej banánek? Většinou jdou vidět dost dobře, někdy se z nich po usušení ještě trochu práší.

Jestli se prcla sama, lze čekat dost podobnou rostlinu. Nejspíš se sklony k hermafroditismu (pokud by to ale bylo v takovéhle míře, jde furt o dobrý osivo). Pak je možný, že se ti tam nějak dostal cizí pyl.. buď na hadrech, průvanem. Moc pravděpodobné (oproti první možnosti) to není, ale stát se to asi může.

Pěknej pěst a report, Káčko letí

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 27-02-2016 v 17:25 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 140

Co by z toho rostlo??? Jestli se to prclo samo, jakoze blueberry ma velky sklony hermit, tak to bude Hermafrodit na 99%... Rozhodne je to osivo na hovno

Old Post 27-02-2016 v 18:16 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od Balon
Co by z toho rostlo??? Jestli se to prclo samo, jakoze blueberry ma velky sklony hermit, tak to bude Hermafrodit na 99%... Rozhodne je to osivo na hovno


Jak si můžeš bejt tak jistej? Dokud se to nevyzkouší, nevíš NIC. Křížení je ruleta. Sklony tam asi budou, ale pokud by to bylo jen pár banánků (optimistická varianta), máš standardní BB, navíc feminu zdarma.. s pár banánky no bóže

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 27-02-2016 v 18:21 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od koles


Našel jsi v palicích nějakej banánek? Většinou jdou vidět dost dobře, někdy se z nich po usušení ještě trochu práší.

Jestli se prcla sama, lze čekat dost podobnou rostlinu. Nejspíš se sklony k hermafroditismu (pokud by to ale bylo v takovéhle míře, jde furt o dobrý osivo). Pak je možný, že se ti tam nějak dostal cizí pyl.. buď na hadrech, průvanem. Moc pravděpodobné (oproti první možnosti) to není, ale stát se to asi může.

Pěknej pěst a report, Káčko letí


Díky. Právě že jsem do teď žádnej neobjevil.Od teď to prohlížím mnohem pozorněji.Každopádně všechny semena co najdu schovám a budu o tom hledat další info.Rozhodně je hodlám vysadit.Určitě jsou sklony o nějaké to procento vyšší ale nemyslím si že to budou stoprocentní hermáči... ale jistej si nejsem. :-D

Old Post 27-02-2016 v 21:22 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od Balon
Co by z toho rostlo??? Jestli se to prclo samo, jakoze blueberry ma velky sklony hermit, tak to bude Hermafrodit na 99%... Rozhodne je to osivo na hovno


Musím s tebou souhlasit že je to velmi pravděpodobné,ovšem ne stoprocentní.Někdo tu psal že z podobných semen byly pěkný kytky.Dočítám se že je to skutečně osivo na hovno. :-D Odkud máš informaci že BlueBerry má sklony hermit?

Old Post 27-02-2016 v 21:54 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 144

Tak jsem to trochu prostudoval a dozvěděl jsem se celkem zajímavé věci.Krom stresu který to může vyvolat,se nedoporučují výbojky s vyšším podílem červeného spektra.Samozřejmně jako mám já,Son-T-Pia Plus... he he.Faktory jako je teplota,vlhkost nebo intenzita světla u mě byly v pořádku.Tak tu máme další výdaj na obzoru... alespoň se to vysvětlilo.

Old Post 27-02-2016 v 22:04 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-08-2016 - Aladinův Mazar pod čtyrkulí - 312 odpovědí
13-12-2015 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9385590 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív