Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinova Blueberry pod čtyrkulí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Hatyko
Nový Člen

Karma uživatele Hatyko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 81

Ahoj omluva bylo to 89 dni a foto mám ale chvilku to potrvá než ti něco ukážu jsem tu nový a přezrálé to malinko bylo ale já chtěl vidět tu fialovou :-)
Taky jsem vázal a vypadalo to jak loutkové divadlo :-)
a holky cca 110cm

Old Post 08-01-2016 v 08:49 AM
Hatyko je offline   Profil uživatele Hatyko   Find more posts by Hatyko   Foto galerie člena Hatyko   Click here to Send Hatyko a Private Message   Add Hatyko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 82






Čau čau
Tak vám nesu něco fotek a pár informací k tomu.
Nejmenší holku jsem tak ňáko na pár místech uchytil ke čtyřem tyčkám ale zítra to budu muset předělat.Tyčky jsem uvázal vně květináče abych nenarušil kořenový systém.Dobře to vypadá ,dobře to i funguje což o to ale víc jak dvě by se mi do boxu zaboha nevešli.Možná ani ty dvěZítra přidělám ke každému jen jednu a po obvodu to vezmu drátem.Mezi větvemi udělám rozestupy také drátem aby to bylo pěkně vzdušné a bude to cajk Děvčata nám pěkně přibírají a to mají ještě dost časuVůbec se zlobit nebudu když budou obézní,klidně přikoupím více drátu a kovový tyčky k tomuPsal jsem vám že luxusně voní nebo že to jsou smraďošky?Tak to teda nevím co vám mám napsat teď...Pacháč opravdu maká to musím uznat.Té vůně se nemůžu nabažit.Nutí mě to k nim čichat čím dál více.Dál od nich je to taková pižmová vůně ale z blízka cítím růže a možná i trochu toho ovoce.Výška 78 cm,PH 5,5 a EC 2,1.Vlhkost 55 max.,vše ostatní beze změny.

Old Post 08-01-2016 v 16:28 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Obecné Příspěvek č. 83





...a ať vám to roste!

Old Post 08-01-2016 v 16:34 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 84






Zdravím.
Tak jsem zase tady.
Také tady samozřejmě sebou mám nějaké ty fotky
Trochu jsem holky pročistil a provázal.Při prohlídce jsem zjistil že výživa stále není ideální.Trochu jsem tedy pátral po internetu a na Španělských stránkách o pěstování v kokosu jsem objevil zajímavé informace.Na základě toho jsem PH zvedl zpět k 6ti a EC na 1,8.DP na svých stránkách doporučuje tuto hodnotu EC speciálně pro svou BB.
Vše je jinak stále stejné.Možná ještě stojí za to zmínit že ještě trochu rostou i do výšky.Dnes jsem naměřil na nejvyšším vrcholu 78 cm

Old Post 10-01-2016 v 18:40 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Obecné Příspěvek č. 85






...a ještě něco málo

Old Post 10-01-2016 v 18:46 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 86




...

Old Post 11-01-2016 v 15:26 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 87






Zdravím.
Tak Holky se nám zlepšují.Je vidět že jim změna PH a méně krmiva prospěla
Vše je stejné jen pozoruji jak to kyneTady mám pro vás pár detailů.Zdar!

Old Post 12-01-2016 v 08:16 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 88






Ahoj,ahoj.Zdravím.
Mám tu zase nějaké info a pár fotek.Bohužel radost z holek mi kazí vyšší moc nebo já nevím Chtěl jsem ušetřit pár stovek a teď toho lituji.Byl jsem nucen pořídit nový PH metr(viz. foto).Tento nový mi ukazuje úplně jiné hodnoty a s EC se mi to taky nějak nezdá.Vlhkost a teplota společně s výškou jsou beze změny.Stejně tak zálivka je stále po cca. 24 hodinách.Co se však mění je vzhled rostlin.Palice krásně kynou hlavně na té největší z nich,na které je také vidět že bude zrát nejdéle.Ta nejmenší například má nejvyvinutější a nejtmavější květy,dozraje zřejmě nejdříve.Střední jí je velmi podobná,očekávám že dozraje ve stejné době.EC nyní neměřím a PH držím na 6,1.

Old Post 18-01-2016 v 18:44 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Upozornění Příspěvek č. 89






Tady jsou detaily toho,co mi radost nedělá.Vzniklo to při PH 6 a EC 1,8-2,0.Starý metr ukazoval PH čisté kohoutkové vody:6,6-6,7/tento nový:7,3-7,4.Chybně jsem to nejdříve považoval za přehnojení.Ubíráním hnojiva se však příznaky zhoršovali a Nový PH metr to nijak zvlášť neměnil.Přidáním hnojiva nehledě na EC hodnoty (3,5 a více),se stav rostlin pomalu zlepšuje.Mám snad vadný i EC metr?Máte někdo podobnou zkušenost?Díky

Old Post 18-01-2016 v 19:09 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 90

Zdravím.Mám velkou radost z toho jak se holky krásně zazelenaliEC mám 3,5 a na výtoku zrovna tak.PH 6,1 ostatní při starém.Míchám jim plnou palbu plus malý bonus a očividně jim to svědčí.Mají z toho radost a začali opět hezky kynout.Zapoměl jsem zmínit že u kohoutkové vody mám EC 0,8-to bude zřejmě také jedna z příčin mých potíží.Zlomenou větvičku jsem zlomil o kousek výš znovu a na druhé straně další,Já vemeno.Vše na jedné rostlině,dohromady už tři.Vzhledem k velikosti boxu se už vážně nedají uhlídat.Příští kolo lépe tvarovat.Problém číslo dvě:Mušky-Smutnice.Kde se vzali,tu se vzali.Vše nové a nepoužité,používám i desinfekci,například na nůžky a box samotný.Už dvakrát v tomto kole jsem to otíral.Voda je z kohoutku...no kde se to tam vzalo.Dnes jsem vám ani nestihl fotografovat děvčata z toho úžasu.Budu pátrat jak se toho svinstva zbavit.Nějaký recept?Budu rád.Foto hodím třeba zítra.Díky a ať se daří!

Old Post 20-01-2016 v 16:24 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 91

Čau, smutnice pochází nejspíš ze substrátu. Základ jsou žlutý lepový desky, já koupil ty velký a zakryl s nima květináče, sice bylo všechno ulepený, ale stálo to za to. Na to jak se jich nadobro zbavit jsem zatím nepřišel.

Old Post 20-01-2016 v 16:46 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Obecné Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od murmur
Čau, smutnice pochází nejspíš ze substrátu. Základ jsou žlutý lepový desky, já koupil ty velký a zakryl s nima květináče, sice bylo všechno ulepený, ale stálo to za to. Na to jak se jich nadobro zbavit jsem zatím nepřišel.


Čau.To je nejčastější zdroj to máš pravdu,ale já je mám v novým kokosu.Zrovna jsem na internetu zjistil že nejúčinnější je jemný křemičitý akvarijní písek.Problém však je vtom,že musíš omezit zálivku.Jde o zamezení přístupu mušek ke květináčům (médiu) a larvy v nich udusit.Cca. týden by se měl ten písek nechat.Ještě doporučují parazitické hlístice kterými stačí zalít a do týdne smutnice sežerou.Nad těmi také přemýšlím.Hodí se mi na Bio.

Navíc teď mě napadá,i kdybych měl hlínu,tak se to objevilo až po třech měsících.Zkušenost s tím nemám ale není to nějak dlouho?Tři týdny do průplachu?Rád bych na to přišel abych se tomu příště vyvaroval

Naposledy upravil AladinWarrior 20-01-2016 v 17:39 PM

Old Post 20-01-2016 v 17:19 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 93

Ty potvory můžeš přinést domů třeba na oblečení, to nejlepší místo si najdou rychle. Já jim zamezil přístup těma lepama, líhnou se v substrátu.

Old Post 20-01-2016 v 18:17 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 94

Tak máme objednáno: Steinernema feltiae.Blbě se to shání a dělají to jen jednou za čas.Zrovna teď v Lednu to mají...teda alespoň to tam píšou.Počkám ještě jestli mi to zítra potvrdí.Odesílají jen v úterý a středu,budu si muset počkat.Není to ani tak drahé jak jsem čekal,necelé tři stovky i s dopravou.Jsem zvědaví na efekt.Zatím tam asi nakoupím a napíchám ty lepové terčíkyAch jo...

Old Post 20-01-2016 v 18:46 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 95






Zdar.Tady pro vás mám pár slíbených fotek.Holkám je až na těch pár filcek u stonků dobře.Naštěstí se ty svině držej při zemi tak by to květy nemělo zasáhnout.Vůně je opravdu luxusní...mmm,takhle po ránu.

Old Post 21-01-2016 v 05:56 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 96

Smutnice jsou otravný ale nijak zvlášť asi neškodí. Lepové desky jejich počty snižují, ale nikdy je nevyhubí zcela. Ten akvarijní písek funguje, ale nejsem si jíst, jestli neomezuje přístup vzduchu ke kořenům. Nejlepší na ně jsou určitě ty parazitické hlístice - opravdu pomohou, jenže jen na čas. Když jim dojde potrava, časem sami pojdou. A pak se obvykle mušky zas vrátí

Jak dlouho jsou teď na květu?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 21-01-2016 v 09:50 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-08-2016 - Aladinův Mazar pod čtyrkulí - 312 odpovědí
13-12-2015 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3619760 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív