Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinova Blueberry pod čtyrkulí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 33

Viděl sem po rohách boxu na stojáka zářivky, dlohý, trubice... aby se trochu prosvítil i spodek a rohy. Ale chlapík sám říkal že viditelnej efekt nula, akorát to žralo dalších cca 100w. Navic ty ledky moc dobre neumi rozptylit svetlo a namiril bys to max na jednu kytku, spis na par jejich listu. To spis premejslej o nejakym UV-B (hlavne ne UV-C, to zabiji) svetle ikdyz i o tom se da dlouze polemizovat.

Jinak jak rikal ten hodnej, vypada to krasne, BB od DP je docela risk, kdyz si proctes forum, neni tu moc chvaly... ale sem zvedavej, jak ti to dojede a jestli budes mit to stesti na modry pheno. Jen tak dal. Ta vlhkost zatim neni silenost, palicky sou jeste maly, ale jak nakynou je treba to stahnout BB rada plesnivi. Kdyz nepomaha odvlhcovac casto staci pustit odtah a ofuky vic, nebo ty ofuky trochu prenastavit, najit spravny mista aby vzduch spravne koloval.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-12-2015 v 08:43 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior

Říkal jsem si,když jsem koukal na ty křovíčka ,že mají od půlky dolů docela šero.


Ty kytky nevnimaj svetlo jako my, jsou takove svetelne toky ktere clovek okem ani nerozezna. Ikdyz se ti zda ze uz tam je docela sero, ty listy porad jeste neco chyti. 400w uz neco malo prosviti toho se neboj.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-12-2015 v 08:46 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Viděl sem po rohách boxu na stojáka zářivky, dlohý, trubice... aby se trochu prosvítil i spodek a rohy. Ale chlapík sám říkal že viditelnej efekt nula, akorát to žralo dalších cca 100w. Navic ty ledky moc dobre neumi rozptylit svetlo a namiril bys to max na jednu kytku, spis na par jejich listu. To spis premejslej o nejakym UV-B (hlavne ne UV-C, to zabiji) svetle ikdyz i o tom se da dlouze polemizovat.

Jinak jak rikal ten hodnej, vypada to krasne, BB od DP je docela risk, kdyz si proctes forum, neni tu moc chvaly... ale sem zvedavej, jak ti to dojede a jestli budes mit to stesti na modry pheno. Jen tak dal. Ta vlhkost zatim neni silenost, palicky sou jeste maly, ale jak nakynou je treba to stahnout BB rada plesnivi. Kdyz nepomaha odvlhcovac casto staci pustit odtah a ofuky vic, nebo ty ofuky trochu prenastavit, najit spravny mista aby vzduch spravne koloval.

Jasně.
Ta vlhkost už je cajk.Dnes tam bylo 45%.Jedou oba klipsňáky a odvlhčovač visí ve výšce ⅓ skříně.Už jsem se začínal obávat
Vypadají čím dál lépe a už i náádherně voní.Mmmm

moc dík za komenty aď se daří!

Old Post 26-12-2015 v 09:27 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Obecné Příspěvek č. 36






Zdravím
Tak přináším zase nějaké fotografie,snad se vám budou líbit.
No,sem z toho v údivu protože jsem nikdy nic nevypěstoval.Musím je každou chvíli fotit,nemohu si pomoci :-D.Stará na ně začíná asi trochu žárlit,he he :-D ...no nic.
Jak na nich můžete vidět holčičky nám nádherně rozkvétají do krásy
Dnes: 70 cm+,vlh. 50% den/65% noc,23°C,PH cca. 6,3.
Sem tam přirozeně odpadne žlutý list spodních partií,jinak jsou krásně zelené.
Zálivka cca. každých 24 hod.
Vyzkouším ještě ceresit,jestli to něco málo nestáhne.S tím cirkulujícím vzduchem uvnitř by to mohlo mít malou účinnost.Dal jsem ventilátor i mezi květináče na podlahu aby hnal vzduch zespodu nahoru mezi rostlinami.Ta hodnota vlhkosti přes noc musí s přibývajícími květy dolů,protože bude určitě stoupat.
Díky za případné komenty a ať se daří!

Old Post 28-12-2015 v 11:31 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Obecné Příspěvek č. 37




Čau všichni.
Tak mi dorazili semena na další pěstování
Celkem mám osm ks:3×OG Kush,5×Mazar.Nechal jsem se tu inspirovat a pojedu oba najednou.Vidím to zase na kokos ale přemýšlím kolko jich tam tentokrát dát?
Menší květináče a více ks?Mám tu připraveno 4×11l na větší kytky.Jak by jste to udělali vy?

Old Post 29-12-2015 v 10:40 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 38

máš 400w, těch je 11l je ideál na těch osum kusů, já bych sehnal další čtyři velký květináče. Oni to i tak stihnou krásně prorůst a lepší než je trápit v malejch květináčích. Taky čim míň kytek tam bude tim dýl budeš svítit 18 abys to zaplnil což bude na konci roku trochu znát.

Jinak sem zvědavej jestli nebude zas další hermouš nebo kryplík, nic ve zlym, další fem DP... budu držet palce aby byly ok.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-12-2015 v 10:54 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od crazyben
máš 400w, těch je 11l je ideál na těch osum kusů, já bych sehnal další čtyři velký květináče. Oni to i tak stihnou krásně prorůst a lepší než je trápit v malejch květináčích. Taky čim míň kytek tam bude tim dýl budeš svítit 18 abys to zaplnil což bude na konci roku trochu znát.

Jinak sem zvědavej jestli nebude zas další hermouš nebo kryplík, nic ve zlym, další fem DP... budu držet palce aby byly ok.


To rozhodně zvážuji,s tím svícením to je jasný.Kytky se taky budou mít dobře v takovejch kýblech.Co mě odrazuje je těch osm květináčů-to bude tetris,v té mé malé místnosti ...a v boxuAle to by se nějak zvládlo,jasně.Co výnos?Když nebudu počítat energii za cca. 14 dní navíc,ani ve druhém případě za semena a kokos+dvojnásobnou zálivku?Bude stejný?Nebo dokonce vyšší?V tom případě neváhám

Old Post 29-12-2015 v 11:52 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 40

těžko říct... s 5 i 30 kytkama můžeš dosáhnout hodně podobnejch výsledků ve stejnym boxu, záleží spíš komu co vyhovuje...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-12-2015 v 13:42 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od crazyben
těžko říct... s 5 i 30 kytkama můžeš dosáhnout hodně podobnejch výsledků ve stejnym boxu, záleží spíš komu co vyhovuje...


Jasný no.
Hodně mi v rozhodování pomůže výnos z těch tří.
Zase strašíš? Nojo,ani mi to při objednávání nedošlo-Feminizovaný od DP Asi si to nezapamatuji dokud mě to samotného nepřekvapíSnad to bude v cajku.Tak mi držte palce!

Old Post 29-12-2015 v 14:53 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 42

hele s tim poctem kytek jeste sam uvidis, je totiz mozne ze ti nejake seminko nevyklici... a stejne nechapu proc si kupujes semena... rizky jsou podle me lepsi volba

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 29-12-2015 v 14:56 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
hele s tim poctem kytek jeste sam uvidis, je totiz mozne ze ti nejake seminko nevyklici... a stejne nechapu proc si kupujes semena... rizky jsou podle me lepsi volba


Tak určitě
Nemám možnost sehnat řezy jinak bych nad touto možností určitě uvažoval
Jsem invalida bez řidičáku:/Nemám komu říci:/Tohle je pro mě zatím nejschůdnější řešení tak uvidíme jak to půjde

Naposledy upravil AladinWarrior 29-12-2015 v 18:19 PM

Old Post 29-12-2015 v 16:30 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 44

Ahoj, tie led sú blbosť. Na dosvecovanie sa dá použiť led panel, kludne aj Mars...(z growu dostaneš viac g, ale menej g/w). Nedávno som narazil na zaujímavý led grow: http://youtu.be/Wabkwv7HzuM - všimnite si 2 veci- 1. Tieto ledky sú dosť vysoko (vďaka skvelej efektívnosti), 2. sledujte tie bočné palice - aj tie vyrastajúce zo spodných poschodí majú velké šišky, v boxe ako máš ty by sa takéto niečo dalo dosiahnuť tak jedine ak by si tam dal jednu rastlinu a nasvecoval ju pod uhlom viacerými svetlami.

Old Post 29-12-2015 v 19:39 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 45

Ahoj, ohledně těch klonů, taky jsem měl problém, takže tě chápu. Každopádně bych v tvém připadě zkusil nahodit něco ve smyslu jsem 15km do Prahy a třeba se ti někdo ozve a klony ti doveze domu a vyjde tě to levněji než semena.

Old Post 29-12-2015 v 19:49 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od kubok
Ahoj, tie led sú blbosť. Na dosvecovanie sa dá použiť led panel, kludne aj Mars...(z growu dostaneš viac g, ale menej g/w). Nedávno som narazil na zaujímavý led grow: http://youtu.be/Wabkwv7HzuM - všimnite si 2 veci- 1. Tieto ledky sú dosť vysoko (vďaka skvelej efektívnosti), 2. sledujte tie bočné palice - aj tie vyrastajúce zo spodných poschodí majú velké šišky, v boxe ako máš ty by sa takéto niečo dalo dosiahnuť tak jedine ak by si tam dal jednu rastlinu a nasvecoval ju pod uhlom viacerými svetlami.


Ahoj.Nojo,je to blbost uznávámZ hlediska efektivity se nevyplatí do toho investovat.Aby to mělo nějaký smysl potřeboval bych spíše roomDocela mě to chytlo tak nevím co bych tam ještě nacpalDíky

Old Post 30-12-2015 v 06:16 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Ahoj, ohledně těch klonů, taky jsem měl problém, takže tě chápu. Každopádně bych v tvém připadě zkusil nahodit něco ve smyslu jsem 15km do Prahy a třeba se ti někdo ozve a klony ti doveze domu a vyjde tě to levněji než semena.


Ahoj.
To není špatný nápad.Inzeráty už jsem projížděl ale sám jsem si žádný nedával
Rád nějakou tu kačku ušetřím to je jasnýPříště to tak udělám,než objednám semena.Díky

Old Post 30-12-2015 v 06:26 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 48






Zdravím
Přidávám nové fotografie abych se pochlubil.
Na nich si můžete všimnout že rostliny nemají ideální barvu.
Celou dobu hledám problém v hnojivech-vše co používám a hodlám ještě použít přidávám na fotografiích.
Pořídil jsem EC metr abych měl větší přehled když zvyšuji dávkování nad doporučené.Hodnota je opravdu extrémní,ani ji sem nebudu raději psát.
Takže to bude PH?To přeci měřím-6,2-6,3...Aha,aha.Kde jsem sakra vzal,že se má PH v květu zvyšovat?Ještě to sem píšu... Já jsem vůl...Takže co mi radíte?Celou dobu tomu nakládám...Průplach?Ráno jsem to hnojil.

Old Post 31-12-2015 v 14:21 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-08-2016 - Aladinův Mazar pod čtyrkulí - 312 odpovědí
13-12-2015 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8297580 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív