Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinova Blueberry pod čtyrkulí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Obecné Příspěvek č. 17





Zdravím.
Tak nám to pěkně kvete.Nezbývá už nic jiného než čekat.
Abych si trochu zkrátil to čekání,tak vám sem budu pravidelně doplňovat nejrůznější perverzní fotografie rostlin.
Dostávám mezitím nápady na další upgrady boxu tak to později hodím na papír a podělím se s vámi.
Ta vlhkost klesla s tím odvlhčovačem na sedmdesát.Jeden ofuk nechám běžet už i v noci.

P.S. Fakt to nemám ve spod trochu oholit?Když se podíváte na foto?Největší listy a minivětvičky?Decentně?Zvýší to podle vás výnos?Všude logické pro i proti-Plus ta vlhkost bude menší...nemůžu se rozhodnout na poslední chvíli.Pomozte miNapište zkušenosti.

Díky

Old Post 21-12-2015 v 20:20 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 18

Ohol spodní větvičky na které se nedostane světlo,ale listy tam nech.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 22-12-2015 v 02:41 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 19

Jojo,listy nech akorát menší větve pryč
Mě jednou odešel odtah v květu a měl sem tam šílenou vlhkos ... když sem otevřel box tak sem měl totalně mokré stěny, listy byly mokré, plíseň žádná a paldy suprové

Old Post 22-12-2015 v 19:27 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

JJ malý spodní větvičky a paličky... ale ne proto že na ně tolik nesvítí (to důležitý stejně chytaj listy, ne palice), ale abys měl o to hutnější vršky. Kytka totiž pak nevyživuje spoustu těch malejch "jednoprdů" a o to víc dá těm ostatnim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-12-2015 v 20:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 21

Zdravím.
Díky za odpovědi.
Všichni se shodujete.Ok.Udělám to tak,jak mi radíte.
Po noci se zapnutým ventilátorem navíc,(nechápu jak je to možný),stoupla vlhkost na 85%! ...a to tam ještě nejsou žádný paldy.To potom ta skříň odplave ne?
Zkusím změnit místo pro ten odvlhčovač a přidám na odtahu pár otáček navíc.To už sakra ten box musí vysušit jak křížalu!Ne?
Zítra přihodím nějaké foto a uvidíme co ta vlhkost.
Pěstu zdar!

Old Post 22-12-2015 v 20:32 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 22






Zdravím vás přátelé.

Tak vám přináším pár slíbených fotografií svých samiček.Jsou velice nemravné,hlavně ty s těmi odhalenými stonky.Dokonce jsem se odvažoval fotit je i pod listy a mezi větvemi,když tak ochotně pózovali.
Trochu jsem to teda pročistil ale vidět to moc není.Byl jsem opravdu decentní.
Vlhkost se zlepšila ale pouze na 70%.Při růstu produkují mnoho vlhkosti ale stejně?Změřil jsem tedy vlhkost v bytě a také je velmi vysoká,což znamená že problém budu muset řešit už v samotném bytě.
Začnu lépe větrat a případně budu investovat a přikoupím další odvlhčovač do pokoje s boxem.V boxu přidám ještě pár otáček na ventilaci.
Zálivku provádím častěji.Zhruba až po 24 hod.Podle váhy květináče.
Šíleně rychle rostou a odpařují při tom mnoho vody.Aktuálně mají výšku 57-60 cm a šířku tak 75 cm-neměřil jsem tu největší u které bude šířka o něco větší.
Kvítků je tam mnoho i když nepočítám ty ze spodnějších partií.Teď jen jak se budou vyvíjet?U Blueberry,co jsem viděl například na YouTube,jsou to spíš takové velké bobky,tak jsem zvědav jak ty moje nakynou.Pozoruji jak se to formuje a vypadá to že to bude stejné.Bude to taková ta větev s několika krátkými tlustšími palicemi,ne ten celiství salám,jestli víte co mám na mysli.
No uvidíme!

Díky za komenty a ať to roste!

Naposledy upravil AladinWarrior 23-12-2015 v 12:30 PM

Old Post 23-12-2015 v 12:09 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 23






...a další prasárničky.Snad se nebudou holky zlobit.

Old Post 23-12-2015 v 12:18 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Dotaz Příspěvek č. 24


Tak tady mám ten svůj výtvor
Mrkněte na to a napište,jestli to podle vás má nějaký význam.
Zahlídl jsem tu 12cti Watovku LED-ku v jednom fóru.Napadlo mě nacpat takhle třeba dvě s podobnou watáží do boxu a přisvítit spodním partiím.Při investici zhruba 1500K?
Na netu jsem viděl něco podobného z trubic nebo LED panelů také kombinované právě se sodíkem tak myslíte že to bude mít nějakej efekt?

Old Post 24-12-2015 v 00:30 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 25

Tak milí kolegové,všem vám přeji nádherné Vánoce,krásné svátky a v neposlední řadě také bohatou úrodu :-D
Právě jsem se vám chystal vyfotit vánoční grow ale mé holky mají na fotce podle barvy opravdu velký hlad.Ještě že je pořád fotím,sakra!Ten Biobizz dávkuju mírně nad doporučené dávkování kvůli nažloutlím konečkům (BioGrow),ale evidentně je to hladové:/
Musím jim tedy hned dát vánoční-výživnější zálivku.
Mrzí mě tyhle nepříjemnosti.To už je podruhé ale teď je to horší.Včera jsem je hnojil a byli ještě cajk a teď koukám-brutální nedostatek dusíku:/
Jdu krmit a brzi přinesu new foto.

Šťastné a veselé!

Naposledy upravil AladinWarrior 24-12-2015 v 14:41 PM

Old Post 24-12-2015 v 10:48 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 26

V poho...Blbě koukám.Jsou super :-D
Hrozně klame ta lampa. :-D Jak je fotím u otevřeného boxu tak chytají žlutej odstín od světla. :-D ...ale hlad měli

Old Post 24-12-2015 v 14:45 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior
Tak tady mám ten svůj výtvor
Mrkněte na to a napište,jestli to podle vás má nějaký význam.
Zahlídl jsem tu 12cti Watovku LED-ku v jednom fóru.Napadlo mě nacpat takhle třeba dvě s podobnou watáží do boxu a přisvítit spodním partiím.Při investici zhruba 1500K?
Na netu jsem viděl něco podobného z trubic nebo LED panelů také kombinované právě se sodíkem tak myslíte že to bude mít nějakej efekt?


podle me nesmysl, zbytecne vyhozene penize... rozdil znat nebude

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 24-12-2015 v 21:45 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 28

Ok.Názor beru.
Sám se v tom moc nevyznám,proto se ptám :-D
Máš na mysli použitej typ svítidla (LED),předpokládám?Ne?

Old Post 24-12-2015 v 21:53 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 29




Zdravím.
Tak jsem tu s dalšíma fotkama.
Holky se nám pěkně zazelenali po včerejší zálivce a začínají krásně vonět.
Teplota,PH beze změny.Vlhkost stále nic moc,kolem 70%.Odvlhčovač jsem na zkoušku pověsil do úrovně vrcholků a zapnul i druhý klipsňák tak uvidím.

Old Post 25-12-2015 v 20:00 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 30





...a tady pár detailů :-D

Old Post 25-12-2015 v 20:04 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior
Ok.Názor beru.
Sám se v tom moc nevyznám,proto se ptám :-D
Máš na mysli použitej typ svítidla (LED),předpokládám?Ne?


nejsou ledky jako ledky ale ty 12W mrdky o kterych pises by tam byly opravdu zbytecne (i kdyz to asi jakekoliv jine svetlo slabsi nez to ctyrkilo ktere tam mas)... jinak kytky vypadaji celkem zdrave, bez nejakych mutaci a podobne, tak preju at to dojedes jelikoz to BB je docela narocne pheno

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 25-12-2015 v 23:17 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej


nejsou ledky jako ledky ale ty 12W mrdky o kterych pises by tam byly opravdu zbytecne (i kdyz to asi jakekoliv jine svetlo slabsi nez to ctyrkilo ktere tam mas)... jinak kytky vypadaji celkem zdrave, bez nejakych mutaci a podobne, tak preju at to dojedes jelikoz to BB je docela narocne pheno


Jasně no.Říkal jsem si,když jsem koukal na ty křovíčka ,že mají od půlky dolů docela šero.Proč jim nedopřát o trochu světla více i tam I když ne tak kvalitního.Ta dvanáctky jsem uvedl jako příklad.Měl jsem namysli podobné,spíše silnější svítidlo
Zkušenosti mi však chybí a nejsem si jist,zda by rostlina díky tomuto upgradu dala nějaký gram navíc.Proto si od tebe nechám poradit.Rád bych dosahoval podobných sklizní jako tyKdyž říkáš že by to byli vyhozený prachy tak na to seru,ušetřím na hnojivo a místo v boxu

Díky za koment.

Old Post 26-12-2015 v 08:41 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-08-2016 - Aladinův Mazar pod čtyrkulí - 312 odpovědí
13-12-2015 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9917780 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív