Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W HPS/ 10 OG Kush / Hlína /
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

400W HPS/ 10 OG Kush / Hlína / Příspěvek č. 1


Hello main freunds .Začínám další kolo. Budu rád za rady a přínosnou kritiku.

Výbava

světla: (HPS)GIB flower spectre XTREME OUTPUT 400W HPS
, (MH)GIB growth spectre 400W MH

vzduchotechnika: TD Silent 500/150-160
, 2x klipsnáky

přeřadník: Lumatek 400W, 230V se čtyřpolohovou regulací

měření: Digitální teploměr / vlhkoměr MEDIUM
, (ph metr) Milwaukee pH 55 Martini

hnojiva: Biobizz Grow,Biobizz Bloom,Biobizz Top Max

Genetika: 9x OG Kush (ze semen)

substrát: Biobizz-Light-Mix+perlit

Stínidlo: Adjust A wing medium

Box: Homebox Evolution 100x100x200¨

Naposledy upravil Lavezzi 29-12-2015 v 04:04 AM

Old Post 09-12-2015 v 13:39 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 2



Úspěšných semen co naklíčily 9/10
tedka jsou pod 200w úsporkou zítra dojde 400w takže se to trochu hne už


Další sem hodim až budu mít kytky trochu vyšší 10-15 cm

Naposledy upravil Lavezzi 09-12-2015 v 22:29 PM

Old Post 09-12-2015 v 13:41 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3

cau hele copak je to za banku?

Old Post 10-12-2015 v 07:53 AM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 4

Dinafem

Old Post 10-12-2015 v 11:56 AM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 5

sem zvedav ted mi dojizdi og od natural seeds tak sem zvedav na rozdil mej se a at to roste

Old Post 10-12-2015 v 13:00 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 6




Chtěl bych se zeptat jestli mi pomůže zkusit Scr0g při výnosu ?

Naposledy upravil Lavezzi 10-12-2015 v 21:46 PM

Old Post 10-12-2015 v 17:56 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 7

Ten preradnik,ak mas nazemi,si daj von zo stanu alebo na vyvysene miesto.

Old Post 11-12-2015 v 10:52 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 8

Scrog slouzi k tomu abys mel vetsinu topu v jedny rovine a rovnomerne nasviceny. Takze ve sve pdostate ano zvysuje vynos protoze tim dokazes lepe secko prosvitit.

Kvalita predevsim!

Old Post 11-12-2015 v 11:43 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 9


17.12

Po týdnu tu mam fotky kytky povyrostly
PH 6.2
vlhkost 40%-60%
teplota 28C-30C

dal jsem ventilátor blíže k lampě doufám že pomůže
Měl bych začit hnojit ?
Kytky vypadají zdravě zelené nechávám hlínu hodně vysušit než zaliju a podle mě jim to prospíva

Old Post 17-12-2015 v 17:44 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 10

[účet odstraněn]

Old Post 19-12-2015 v 17:31 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Lavezzi
17.12

Po týdnu tu mam fotky kytky povyrostly
PH 6.2
vlhkost 40%-60%
teplota 28C-30C

dal jsem ventilátor blíže k lampě doufám že pomůže
Měl bych začit hnojit ?
Kytky vypadají zdravě zelené nechávám hlínu hodně vysušit než zaliju a podle mě jim to prospíva


s tym zalievaním robíš dobre - rastlinka má rada striedanie fáz "sucho-mokro"

čo sa týka hnojív - ak máš EC meter tak namiešaj roztok tak na EC 0.8

Old Post 19-12-2015 v 17:37 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 12




Přesazeno

-Kytky už jsou ve svých květináčcích v kterých budou až dokonce
-PH/5.7
-Teplota 25C/28C
-Namontoval jsem odhlučněný sonoflex a svuj účel splnil překvapivě dobře už nic moc neslyším.
-Dále jsem přidělal dva hurikány který mi pomohli snížit teplotu o takové 3 stupně čili ideální
-dneska první dávka hnojiva Biobizz grow 2ml/1l
vlhkost neřeším nemam ji jak vytvářet (max 2-3 postříkám v průběhu dne) tak snad to nebude mit nějak velký negativní dopad na kytky
-Tak cca za 3-5 dní bych je rád zaštípnul.Jestli má někdo lepší napád kdy tak napište

Old Post 22-12-2015 v 12:08 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 13



Hello Main Freunds je 20 den růstu
-PH/5.7
-teplota 26C/30C
-Listy na některých kytkách jsou takový zvadlý(mi připadají)
-Dneska jsem zaštípnul všechny kytky a pořádně zalil možná jsou zvadlý z toho že jsem je 3 dny nezalil


-Chtěl bych se zeptat kdy přepnout na květ?Do teď jsem měl jen automaty v boxu a nevim v jaký výšce se přepíná (připomínám nejsou to klony takže to asi bude jinak ?! )

Naposledy upravil Lavezzi 29-12-2015 v 04:09 AM

Old Post 28-12-2015 v 20:50 PM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lavezzi
Stálý Člen

Karma uživatele Lavezzi - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 14






-Připadá mi že ventilátor na to jak je silný to moc nezvládá.Je tam někdy až 28-29C přitom je zima a jede na plný výkon nevím co budu teda dělat až nastane léto a bude venku 35C

-Od naklíčení už je to 20 dní co řikáte kdy mam přepnout ?

-Na závěr dobrá zpráva.Uběhlo 10 hodin od zalití a listy na kytkách se zase tyčí nahoru
pro příště musim více zalévat

-Pár detailnejších fotek na zavěr

Naposledy upravil Lavezzi 29-12-2015 v 04:01 AM

Old Post 29-12-2015 v 03:48 AM
Lavezzi je offline   Profil uživatele Lavezzi   Find more posts by Lavezzi   Foto galerie člena Lavezzi   Click here to Send Lavezzi a Private Message   Add Lavezzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 15

Nemáš moc nízký PHáčko? Teda jestli takhle jedeš už dýl a uspěšně tak nic,já ho mám kolem 6,1 až 6,3 v růstu, Jestlí máš peníze tak si kup ultrazvukovou zvlhčovačku, zabiješ dvě mouchy jednou ranou,zdvihneš vlhkost a snížíš teplotu,zaručeně min. o dva stupně....

Old Post 29-12-2015 v 04:07 AM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Lavezzi
-Připadá mi že ventilátor na to jak je silný to moc nezvládá.Je tam někdy až 28-29C přitom je zima a jede na plný výkon nevím co budu teda dělat až nastane léto a bude venku 35C


To je zvláštní... já mam taky podobný teploty, teď teda 26-27 s otevřenym oknem, svítim přes den. To mam ale obyč TT125 který je skoro 2x slabší (280m3). Nemam na něm ale pacháč, s tim je tam větší horko.

Zkus přenastavit ofuky, aby vzduch líp cirkuloval a šel pokud možno zdola nahoru, taky mi (TROŠIČKU) pomohl ofuk přímo na výbojku a z druhý strany stínítka hned odtah... mě taky trvalo chvíli než sem našel optimální rozmístění ofuků.

Chtěl sem koupit něco podobnýho co máš ty na odtah místo toho slabýho TT, ale když to tak čtu, radši koupim nějakou silnou zaboxovanou ulitu abych neutratil 5-6 tisíc a rozdíl nakonec minimální.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-12-2015 v 08:45 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6102820 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív