Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Amazon 116, 1600 LED Mars Hydro (400W)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 65

no jede to pod tim pekne, ale asi stejne pekne jako by to jelo pod normalnim elektromagnetickym gibem za 2000,-, navic se mi u tohodle nejvic nelibi ten reflektor - ta odrazova plocha mi prijde mala a to stinidlo je moc "hluboke", tudiz bych rekl ze nebude tak efektivni jako treba awing... a stoji to desitku

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 02-01-2016 v 17:25 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
no jede to pod tim pekne, ale asi stejne pekne jako by to jelo pod normalnim elektromagnetickym gibem za 2000,-, navic se mi u tohodle nejvic nelibi ten reflektor - ta odrazova plocha mi prijde mala a to stinidlo je moc "hluboke", tudiz bych rekl ze nebude tak efektivni jako treba awing
..to možná jo,ale zase ta gavita ma elektronický ten předřadník a dává 400V napětí..nevím,nejsem nějaký elektrikář nebo člověk co by se v tom extra vyznal...a ohledně toho reflektoru jo je malý a hluboký ale taky má uplně jinou strukturu te odrazové plochy než awing,bych to vyfotil,ale zrovna ted svítí a myslím že to osvětluje pěkně i na krajích mám docela pěkné pálky..jako asi každého věc,když mu není líto vyhodit za ten set 9500 Kč,moje výhoda je že to mám půjčené..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 02-01-2016 v 17:37 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 67

😎tak ono tie ledky vobec nie sú naškodu na rast namiesto MH lámp. V každom prípade HPS kvoli teplote som si toto kolo nemohol dovolit ani keby som chcel. A aj v buducnosti budem musieť rozmýšlať nad tienidlom s aktívnym odťahom vzduchu.

James máš možnost tú lampu porovnať s normal HPS? Akú máš plochu?
Napájanie je ale na 240V alebo sa mýlim?

Old Post 02-01-2016 v 17:53 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od kubok
😎tak ono tie ledky vobec nie sú naškodu na rast namiesto MH lámp. V každom prípade HPS kvoli teplote som si toto kolo nemohol dovolit ani keby som chcel. A aj v buducnosti budem musieť rozmýšlať nad tienidlom s aktívnym odťahom vzduchu.

James máš možnost tú lampu porovnať s normal HPS? Akú máš plochu?
Napájanie je ale na 240V alebo sa mýlim?

Můžu to porovnat jen s KW hps což jako asi nemá cenu :-D palice jsou sice menší,ale je to trvdé jako šutry,což třeba u toho kW zas tak tvrdé nebylo když porovnám stejnou genetiku.
Jinak jo normálně kabel do zásuvky na 230V klasika. A box 120*120. Je ten thread v galerce tady.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 02-01-2016 v 18:01 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wrah
Nový Člen

Karma uživatele wrah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 69

Posle mě si Kubok nezaslouží nadávat za to "že jsme mu to říkali" ale spíš poděkovat za snahu. Dokázal (za zajisté nemalých nákladů a práce) že jsou LEDky stále k ničemu. Kde bychom byli (celé lidstvo) bez jedinců, kteří jdou hlavou proti zdi a zkouší? Co třeba takový pan Stevenson, který nevěřil výpočtům vědců, že nejde rozpohybovat parní stroj rychlostí víc než 30 km/h, protože by ve vagonu bylo vakuum a lidé by se udusili. Jelikož se tomuto bludu věřilo, tak doslova riskoval život.. A vida, dnes máme běžně vlaky co jezdí 140. Jednoho dne třeba někdo vymyslí opravdu dobrou led pěstírnu (Což bych si dovedl představit poměrně snadno, prostě ten prostor třeba 60*60*150 cm neosvětlovat jedním panelem nahoře, ale nacpat skutečných 300w LED výkonu na celé zdi. Nějakých 150 kusů 3w modulů s utlumeným výkonem, rovnoměrně rozmístěných všude kolem. Jenže A) rosit kytky, když je každá stěna oblepena živými dráty by byo trochu o hubu, B) jen materiál by asi stál tolik co ojeté auto.

Old Post 02-01-2016 v 19:13 PM
wrah je offline   Profil uživatele wrah   Find more posts by wrah   Foto galerie člena wrah   Click here to Send wrah a Private Message   Add wrah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 70

James: ešte otázka - to svetlo je v tom tienidle uzavreté za sklom s možnosťou napojiť na odsávanie? Alebo je to otvorené?

wrah: diky za podporu do budúcna snáď budem mať možnosť odskúšať LEP
Ono už výkonné ledky existujú, ale zložiť ich nie je v mojich silách:
http://youtu.be/Wabkwv7HzuM
Dajú sa kúpiť, ks cez 1000€.

Old Post 02-01-2016 v 19:35 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 71

Není uzavřené,zítra to vyfotím a hodím foto jestli neva..ale zase menší stinidlo=vice tepleho vzduchu stoupá kolem nahoru,taky třeba zvážit při otázce chlazení..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 02-01-2016 v 22:37 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 72



Ahojte, tak po čase zase update- už teraz viem, že to nebude nič exra - odišla mi 1/4 svetla (podla alesha jedna odpálená dióda spôsobila vypadnutie celej štvrtiny...) Napriek tomu to chcem dôjsť na LED svetle, ale už teraz viem, že s čínou cesta nevede (z mojej skúsenosti perfektná vec na minipesty - slušný pest aj kvalita pod 50W aj 400W led, ale táto vyššia wattáž proste nešiškatie.

Ďalšia vec čo viem, že v Amazone radšej viac rastlín a skôr prepnúť- toto som proste nevychytal- z 10 semiačok 4 rastliny... proste 0 bodov za rozjazd čo sa teraz odrazí na výsledkoch, najmä preto, že som to nechal prerásť (chcel som zaplniť priestor) a potom tie kurvy proste nechceli prepnúť (prepínal som ich tak v 40cm, teraz majú najvyššie vrcholy tak 110cm - wtf? čo som to tam dal za skurvenú sativu, že sa neprepla snáď 20 dní? -_-

Tak tu máte aktuálne foto:



//už teraz zvažujem nové osvetlenie - opätovne LED, avšak úplne iná kvalita - ale povedal som si, že by bolo fajn odskúšať aspoň jedno kolo pod sodíkom - ideálne ešte v tomto období kedy je jednoduchšie to schladiť

Old Post 08-01-2016 v 20:17 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 73




Po čase zas menší update - neviem sa dočkať kedy to skosím, fakt sa už na to nemôžem pozerať - stále to rastie, najvyššie vrcholce tak 120cm (WTF?)...

Inak pripájam fotky z minulého pestu, ktorý som tu nedokumentoval, led čínsky panel - ale rastlinky boli chuťovky, konkrétne v zostave:
1x CBD Amnesia - Feminised
1x Green House AMS - Feminised - super výnos, ale inak ma neoslovila ani chuť a ani účinky
1x CBD Vanilla Haze - Feminised - toto bola veľmi dobrá chuťovečka,skvelé stavy- zo tohto kola ale najmenší výnos
1x Emerald Triangle Emerald Jack - Feminised - trochu senovitý druh, aj to fajčenie bolo také "suché", ale účinky to malo celkom príjemné
Dokopy to dalo rovných 200g. Ale tie sú už dávno preč.

Konope využívam najmä na medical účely- rieším s ním nechutenstvo, nespavosť, stres. Žiaľ svoju spotrebu tým čo vyprodukujem nepokryjem ani zďaleka a tak som nútený hľadať alternatívy v podobe kamarátov (ktorých v tomto smere moc nemám), alebo sa občas vyberiem mimo našu posranú zem, najradšej do amsteradamu - moja obľúbená destinácia. Posledný rok som skoro vôbec nefajčil, kúpil som vaporizér Volcano no v poslednej dobe ma neberie ani ten. A tak som skončil pri konzumácii výrobkov. Obľubujem kávu s kokosovým olejom nainfusovaným kanaboidmi (mám vlastný recept). Rád pečiem koláčiky - nedokážem pochopiť ľudí čo do seba tlačia tabletky na spanie, svinstvo nenormálne, pritom jeden koláč vás pošle do spánkovej fázy a ráno ste ako rybička (aj keď ešte stále trochu zhúlená rybička ).

Old Post 14-01-2016 v 21:41 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 74

to byla sativa ze jo presne takle mi jeli jamaiky ale prepl sem je brzo takze dojeli jen 85cm

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 14-01-2016 v 22:13 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 75

Uprimne, kdybys sis napred neco procetl a nechal si poradit tak bys tady nemusel ty kytky takhle trapit.
Navic podle mnohych prispevku expert na pouzivani Amazonu, hydra atd. po ani ne jednom kole pouzivani, to me a mnohem vice pestitelu docela znechucuje.
Opravdu si z praxe nemyslim, ze by Amazon byl vhodny system ke slabemu svetelnemu zdroji.
Dej si do stanu aspon 400W sodik a uvidis ze po jednom kole pestu budes mluvit uplne jinak, nez kdyz jsi zacinal s LEDkami. A nebudes muset shanet koureni po vsech certech )
Ja vim ze tohle psani je urcite stejne jako cerveny hadr na byka, jo urcite to nepotesi, ale neber to jako prudu, jen konstatovani, ktere te snad nasmeruje spravnym smerem a ty konecne predvedes neco rozumneho a hlavne budes mit co hulit.
Dej na me, jako kazdy jsem si tim prosel, taky ze zacatku jsem byl okouzlen tim co jsem si dokazal vypestovat, i kdyz to byla podle jinych tragedie, stejne jsem si jel svoje hnoje a tvrdil ze je to to nejlepsi co se dalo v danych podminkach udelat.
Pote jsem se skamaradil s clenem s nickem xmalcolm ( timto opravdu diky, vim ze se divas), ktery me vyvedl z omylu a naucil premyslet v sirsich souvislostech a hlavne realisticky, ze nemuzu byt vnitrne spokojeny s pestem a svym growerskym umenim, kdyz si nejsem schopen vypestovat dost huleni, aby mi to stacilo do dalsi sklizne, to je proste zaklad)

Old Post 15-01-2016 v 06:38 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 76

Aaaaaa je to tu zase....kdyby byl sodik.....kuci dem si hodit masle protoze mame ledky.

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 15-01-2016 v 07:59 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 77

Sam napsal, ze ted pojede sodik, tak mu to pouze doporucuju, nepremlouvam ho, aby mohl posoudit, zdali je to lepsi, ci ne. Klidne mu dam 600W predradnik a stinitko, mam jich tady dost, aby nemusel zbytecne utracet za neco, co chce pouze vyzkouset.
To myslim neni spatna nabidka od zaprisahleho odmitace LED, jak tady pises.

A nezlob se na me, kdyz se divam na tvuj grow tak taky nevim co si mam myslet)
Je to stejne jako u rybaru, pripadas mi jako zapaleny typek u vody co ma chut chytat ryby, tak si koupi nejlepsi prut, nejlepsi navijak, sedne k vode a stejne ho bez problemu prechyta dedek s klackem a snurou na pradlo. Dedek si stejne taky jako ja bude s usmevem klepat na celo, ale to neznamena, ze tebe to prestane bavit, takze pri tvem uvazovani si pro sichr koupis jeste dalsi dva podobne, nebo jeste drazsi pruty, bo neni boha, abych dedka nedal )
Aspon mam tenhle dojem z tveho vlakna.

A nadrazi v Plzni mi na bitku, jako nacionalistovi z Moravy, pripada moc daleko, co neco na pul cesty, treba Brno ? )))))

Old Post 15-01-2016 v 09:41 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 78

n pest budou v letosku uz jen dva panely ono ja to jen ted prez zimu testoval a pak dva jdou do letni zahrady na sazenice velkokvetych ibisku proto to mozna vypada ze clovek nakupoval jen na konopi ale ne ... ale vypsane to ve vlaknu mam protoze to obcas sviti nebo svitilo.

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 15-01-2016 v 09:58 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 79

Sodik je lacny a za vyskusanie nic nedas,hulenia budes mat minimalne rovnako a sam si porovnas co ti viac vyhovuje. Trochu nechapem tie HPS vs LED provokacie))

Old Post 15-01-2016 v 12:40 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 80

Ono to prerastenie je vec s ktorou som sa ešte nestretol v až takejto veľkej miere, kedy rastliny nie len že rástli po prepnutí pomaly dobrý mesiac, ale v raste pokračovali aj po tom čo už je vidieť značnú časť kvetu.

Čo sa týka mojej spotreby, pri 2-4g/ deň by som musel pestovať tak pod 1000W sodikom aby mi to vychádzalo od kola ku kolu.

Inak kcb Diky za ponuku naozaj si to vážim, objednal som už ale zostavu, tak snáď som sa vo výbere neodrbal.

Inak aby som nezakladal novú tému- je tu niekto kto má matku z feminizovaných semiačok?

Old Post 15-01-2016 v 16:43 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-01-2018 - LED MARS 2 hydro 400W - 134 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2416740 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív