Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED MARS 2 hydro 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od Mard


Je mu trapný tobě způsobit žaludeční bolesti od závisti Ty vyrábíš sodíkový lampy, nebo proč tak nenávidíš LED světla? Malinko mi to vrtá hlavou.

Hmm. Vždyť má celkem pravdu. Na G jsem zatím neviděl jediný pěst, který by mě donutil se nad LED byť jen zamyslet. Vždyť je to tu strašná bída. A když se člověk podívá po internetu, není to o moc lepší (čestná výjimka RIU). Takže ten postoj chápu i když s ním nesouhlasím.

No ale já jsem přesvědčen, že technologie je natolik pokročilá, že už se to dneska vyplatí a pokusím se to v nejbližší době dokázat.

a.

Old Post 11-01-2016 v 14:17 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 98

mard: ja jsem jen zvedavy jak mu to dopadlo, jelikoz tady: http://grower.cz/forum/showthread.p...190#post1158190 kifo pise jak je spokojeny s kvalitou a vynosem, pritom podle jeho theardu jeste ani k vysledku nedosel... mimochodem nejsem vyrobce sodiku, ani nemam nic proti ledkarum, jenom proste tady vidim 10 lidi psat o ledkach bez jedine rozumne fotky, vysledku... proste nechapu kdyz nekdo tvrdi jak je to super na vynos ale ani s tim nedojel prvni kolo...ja samozrejme vim ze se da s ledkama udelat rozumnej vynos klidne 1g/w, ale za jaky porizovaci naklady?... ale hlavne nejsou ledky jako ledky a s tema horsima se k lepsim vysledkum dostanes tezko... bohuzel ty kvalitnejsi nejsou zrovna za par korun... kazdopadne jak psal kcb i alesh - pokracujte dal, treba nam sodikarum jednou jeste ukazete jak se ma pestovat... ale dokud za kvalitni ledky budou chtit 3x vic nez za komplet sodik, tak to neni nic pro me,jelikoz mi hluk ventilatoru a par wattu navic nevadi...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 11-01-2016 v 16:12 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 99

No výsledok by zaujímal aj mňa

Old Post 11-01-2016 v 16:50 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 100

...

Old Post 21-01-2016 v 07:54 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferrari
Stálý Člen

Karma uživatele ferrari - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 101

cao tak sem to cele pocet tady a myslim ze ten do preferuje led at sviti led a ten co sodik. at jede sodik a nemusite se tu hadat o nesmyslech muj nazor je takovy ja v led nejel takze vubec nevim jak a co nam odskouseny sodik a slape to a pritom nic proti led nemam jo a urcite zvol aspon 5deni proplach bude to mnohem chutnejsí

Old Post 22-01-2016 v 12:10 PM
ferrari je offline   Profil uživatele ferrari   Find more posts by ferrari   Foto galerie člena ferrari   Click here to Send ferrari a Private Message   Add ferrari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 102

Ferari prave ze to nejsou nesmysly. Tohle je zakladni pilir pestovani jaky zvolis system . Myslim ze debata je vice nez vhodna. Kazdopadne sohlasim ze dokud bude stat led panel na slusne urovni kolem 15k tak je to naprosto useless technologie. Prachy muzu vyjebat za plno lepsich veci a takhle to ma kazdej.

Kvalita predevsim!

Old Post 22-01-2016 v 12:35 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 103

A to je právě ten omyl - různí lidé mají různé postoje a pohledy na věc. Nedávno jsem začal kolo pod LED, proto jsem se po delší době registroval, abych to sem mohl dát. Bral jsem to jako předávání zkušeností těm, co o to mají zájem, ale stále dokola stejné negativní OT názory stále stejných lidí, co si ani nepočkají na výsledek, můj postoj změnily. Už mi to za to nestojí.

Old Post 22-01-2016 v 13:31 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 104

Ale sak to nikodo nikomu murmere nebere. Me se led treba hodne libi a stat to jako lumatek a lampa hned si to poridim . Ale proste davat 15k (coz je 2x tolik) za panel je spise takove fanouskovske. Prose chces podporit neco co ma budoucnost a moc jinych lidi takovych neni (proto to stoji co stoji). Az se z toho stane mainstream jako z MH a HPS tak pak to bude jina. Uz to tu psalo hodne lidi, ja sem taky za tyhle led serialy rad, clovek to aspon vidi trosku na "zivo" ale to preci neznamena ze to budu bezhlave podporovat kdyz tam ten pomer cena vykon skripe jako stary dvere. A jinak mi nechces rikat ze by ses vykaslal na serial jen kvuli tomu ze se nekomu neco nezda. Dyt je to jeho problem. Svuj z toho delas az ty (myslim to v dobrem)

Kvalita predevsim!

Old Post 22-01-2016 v 13:51 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferrari
Stálý Člen

Karma uživatele ferrari - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 105

ne jako v poho nevim kolik to zere ta led kolik se tam da udelat atd jen rikam ze stim nemam skusenost proto to napr nemuzu pochvalit ma nekdo skusenost? kolik co a jak zajima me to kazdopadne vse de do predu a mozna ze se dockame ze se na sodik zanevre

Old Post 22-01-2016 v 14:53 PM
ferrari je offline   Profil uživatele ferrari   Find more posts by ferrari   Foto galerie člena ferrari   Click here to Send ferrari a Private Message   Add ferrari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 106



[účet odstraněn]

Old Post 22-01-2016 v 16:34 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 107



[účet odstraněn]

Old Post 22-01-2016 v 16:35 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 108

Hele, jsem z toho jelen. 19.12. jsi nam tady napsal ze jsi 34 dnu na kvetu, ke dnesku je to tedy 68 dnu, tak mi laskave vysvetli tech 50 dnu kvetu z minuleho prispevku. Pak pises ze 28.12 jsou zrale a davas je na proplach, ted pises ze nemuzou dozrat.
Sorry ale tohle mi hlava nebere a asi nebudu sam )

Old Post 22-01-2016 v 20:12 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 109

[účet odstraněn]

Old Post 22-01-2016 v 22:26 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 110

Na tu mrdku Mars hydro 400 /real 185w / to vypada cajkovne...jeste kdyby si se nevysral na hnojeni tak by to mozna byla i hitparada....super svetlo na leto a za smesnej peniz.....taky mam 700...tohle leto ho pojedu cely kolo...doted jsem ho pouzival jen na veg....a jedno kolo automatu coz byla mrdka.....no tak at se dari kolego....

Old Post 23-01-2016 v 16:33 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 111

Já jsem se u LED také setkal s tím, že vršek krásně dozrál, ale dole stále vyrážely další a další květy. Takže strain co běžně dozrává po 60-ti dnech jsem měl pod světlem 85 dní :-(

Old Post 24-01-2016 v 07:09 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 112

[účet odstraněn]

Old Post 28-01-2016 v 21:57 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-05-2019 - Mars Hydro 480w/Wilma - 12 odpovědí
21-02-2016 - Amazon 116, 1600 LED Mars Hydro (400W) - 104 odpovědí
03-08-2015 - 1 pokus o hydro 400W - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1115900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív