Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED MARS 2 hydro 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 65

[účet odstraněn]

Old Post 19-12-2015 v 15:36 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPlevel
Nový Člen

Karma uživatele PanPlevel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 66

Ked to tu citam tak mi je ozaj zle z tych kecov co tu pisete. Iba same tlachy. Ak by ste skusili len obcas nieco pohladat cez googl o tych ledkach. Nastudovali si problematiku. A hlavne nie len slovensky/cesky. Tak vela je o tom popisane. Ale nie tu sa riesi stale to iste dookola. Samozrejme ze vsetko stoji nieco. A vyvoj je najdrahsi to vie kazdy. A hlavne ked si kupis super mega panel za 140dolarov tak nie je o com. Potom si treba objednat este lux meter a vsetko si to aj s realnou spotrebou/ vykonom zmerat. A aby som netlachal ani ja a nezostal jak kreten lpjet len na MH/HPS dam sem par firiem ktore realne nieco v tomto smere robia znamenaju.
Ledideal.cz
sanlight.info
http://californialightworks.com/
http://www.illumitex.com/
https://www.spectrumkingled.com/
Prajem pekne citanie. Rad pomozem s prekladom
Samozrejme ide top. Ten Sanlight bol na Canna v Prahe osobne som kecal s vyvojarom. Realne som videl spotrebu plus luxi. Vedla toho bola 600w soda. Spotreba Led cca 400w a vykon cca o 1/3 lepsi. Je to modulovatelne plus vyrobene in Osterajch.
Tak nech mi tu niekto kurva nehoori ze to je na kocku to Led

Old Post 19-12-2015 v 15:39 PM
PanPlevel je offline   Profil uživatele PanPlevel   Find more posts by PanPlevel   Foto galerie člena PanPlevel   Click here to Send PanPlevel a Private Message   Add PanPlevel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od Kifo
zvolil som si LEDku preto,lebo uprednostujem kvalitu pred kvantitou.


je mi te lito ale asi jsi nepochopil ze ledky neznamenaj kvalitni kurivo... navic kvalita a kvantita jdou casto ruku v ruce a pod tim sodikem by toho nejenom bylo vic, ale nejspis by to bylo i kvalitnejsi, jelikoz se pod sodikem tvori hutnejsi palice nez pod ledkama

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 19-12-2015 v 15:42 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 68

[účet odstraněn]

Old Post 19-12-2015 v 15:46 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od PanPlevel

Ten Sanlight bol na Canna v Prahe osobne som kecal s vyvojarom. Realne som videl spotrebu plus luxi. Vedla toho bola 600w soda. Spotreba Led cca 400w a vykon cca o 1/3 lepsi. Je to modulovatelne plus vyrobene in Osterajch.
Tak nech mi tu niekto kurva nehoori ze to je na kocku to Led


jak daleko od toho panelu to meril? kdyby to dal o par cm niz tak uvidis jak ty lumeny budou rychle mizet, zatimco u sodiku je ta ztrata lumenu na delku od lampy nizsi... navic jak uz jsem psal - sodik osviti vetsi plochu diky reflektoru kterej ledky nemaj

a kifo kdo zkusenej ti poradil aby sis koupil tuhle predrazenou sracku? rad bych mu neco napsal
mimochodem koukni se na ty stranky toho mazaru o kterem jsi tu psal ze by jsi to chtel koupit: http://www.mazar.cz/cs/produkt/32-s...-300w/?katID=39
za tuhle 300W sracku chtej bezmala 25 000,- kc a tvrdi ze je to nahrada za 1000W HPS (z techle kecu prodejce je mi trapne, nechapu jak si muzou dovolit tohle napsat)... az pod timhle 300W led panelem nekdo udela 250 g tak bude frajer, zatimco ja pod 600W sodikem udelal i 700g bez problemu a to rozhodne nejsem profi pestitel

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 19-12-2015 v 15:46 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPlevel
Nový Člen

Karma uživatele PanPlevel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 70

A preco by som to zdvyhal? Ked to nepece jak soda? Kolko percent je na 600w sode len teplo ktore musim este tahat prec? Zase len potrebujem ventilator ktory idem na elektriku. A ked sme pri tom bolo to tak isto vysoko. Keby si si to precital tak by si zistil ze vsetky tieto svetla maju optiku

Old Post 19-12-2015 v 15:49 PM
PanPlevel je offline   Profil uživatele PanPlevel   Find more posts by PanPlevel   Foto galerie člena PanPlevel   Click here to Send PanPlevel a Private Message   Add PanPlevel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 71

[účet odstraněn]

Old Post 19-12-2015 v 15:54 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od PanPlevel
A preco by som to zdvyhal? Ked to nepece jak soda? Kolko percent je na 600w sode len teplo ktore musim este tahat prec? Zase len potrebujem ventilator ktory idem na elektriku. A ked sme pri tom bolo to tak isto vysoko. Keby si si to precital tak by si zistil ze vsetky tieto svetla maju optiku


nejde o to ze bys to zvedal, ale ta kytka ma treba metr a palice jsou i dole prece ne? a tam dolu se prave to svetlo z led panelu skoro nedostane, tudiz to ztraci tu efektivitu o ktere pisu... efektivni to je akorat nahore u vrcholu blizko tech diod, takze jediny efektivni pouziti ledek bych chapal u nejakyho microgrowu, ale ne v metrovym boxu kterej ma 180cm na vysku
a jestli te to nezajima tak si to nech promazat ale jeste donedavna jsi mi furt psal a zajimal se o muj nazor... kterej se ti ted asi moc nelibi... v pohod stejne na konci sklizne uvidis sam a rozhodne proti tobe nic nemam, spis me serou ty lidi ktery ti poradili koupit si takovyhle predrazeny sracky a ted to tady vychvalujou az do nebes

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 19-12-2015 v 15:57 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 73

[účet odstraněn]

Old Post 19-12-2015 v 15:57 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 74

Kordy nebo pistole ? Nechme toho, je to v tuhle chvili zbytecny boj a na spatnem miste, podobna diskuse je v indoor pestu.
Apropo taky by me to sralo v me galerii, toz kifo jakoze sorry )))

Ale opravdu bych rad srovnal kvalitu stejneho modelu pod ruznymi zdroji, to jako to moje huleni zhuli malo, nebo mene? Jak to chcete merit ?

PS: 2 stranky bez fotek )) sorac )

Old Post 19-12-2015 v 16:00 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPlevel
Nový Člen

Karma uživatele PanPlevel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 75

a tam dolu se prave to svetlo z led panelu skoro nedostane, tudiz to ztraci tu efektivitu o ktere pisu... efektivni to je akorat nahore u vrcholu blizko tech diod, takze jediny efektivni pouziti ledek bych chapal u nejakyho microgrowu, ale ne v metrovym boxu kterej ma 180cm na vysku

Re: preco by sa nedostalo... ked to ma este o 1/3 vyssie luxi ako mh/hps. Realne namerane a porovnane. A to vobec nehovorim o tom ze to zere neporovnatelne menej elek. Tak isto merane... A ak to budem mat hned nad vrcholkami co mozem lebo to nepece. TAk sa svetlo dostane v pohode az dole. A to nehovorim o technike kedy ides iba central palky a ostatne das prec. A stale cakam ze si pozres tie stranky a popr videa kde to pouzivaju v Kanade na medical pjest. Cize asi nevedia co robia. Pestuju v priemyselnych halach ktore su viac ako 1.8m vysoke.
Ps nic neobhajujem. Len davam dokopy fakty A neee kedy a dohady a pi** ze jedna baba povedala. A to ze si nevidis na koniec nosa neznamena ze tam dalej nic neni

Old Post 19-12-2015 v 18:50 PM
PanPlevel je offline   Profil uživatele PanPlevel   Find more posts by PanPlevel   Foto galerie člena PanPlevel   Click here to Send PanPlevel a Private Message   Add PanPlevel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 76


zvanit umite pekne ale nikdo tady neukazal vysledky... tady nahazuju jednu moji fotku bubblegum z minuleho kola pod 600W vybojkou (bez SL) na ktrych se mi povedlo 735g sucheho, coz je okolo 1,2g/W... az k nejakymu podobnymu vysledku dojdete s ledkama, tak mi prosim napiste, ale do ty doby tady nezvante kraviny kdyz nemate ani jednu fotku v galerii... a pak taky nezapomente napsat kolik ten led panel stal...me komplet sodik s predradnikem a reflektorem vysel na 4000,- kc + potrebuju silnejsi ventilaci tzn. + dalsich 2000 za odtah- tudiz rovnych 6000,- vsehovsudy... za tyhle penize na ledky muzes zapomenout ale i kdyby jsi penize neresil a koupil si napriklad tenhle led panel za 40k, tak by jsi stejne tolik co ja pod tim neudelal (i kdyz vyrobce tvrdi ze to nahrazuje 2000W HPS DD) http://www.mazar.cz/cs/produkt/33-s...-600w/?katID=39

nebylo by to lepsi ani kvalitou ani kvantitou a rozhodne by jsi na elektrine usetril jenom par wattu tudiz par korun, kter asi nemusis resit kdyz mas penize na to aby jsi utracel za predrazeny nesmysly

btw. je to tu sice samy OT, ale co jinyho se taky na foru da delat, nez resit kraviny kazdopadne klidne si to muzes nechat promazat jak uz jsem psal

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 19-12-2015 v 23:31 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 77

No početl jsem si fakt pěkně

Old Post 20-12-2015 v 04:02 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
zvanit umite pekne ale nikdo tady neukazal vysledky... tady nahazuju jednu moji fotku bubblegum z minuleho kola pod 600W vybojkou (bez SL) na ktrych se mi povedlo 735g sucheho, coz je okolo 1,2g/W... az k nejakymu podobnymu vysledku dojdete s ledkama, tak mi prosim napiste, ale do ty doby tady nezvante kraviny kdyz nemate ani jednu fotku v galerii... a


Zdar, jak je možné, že tu fotku co jsi zveřejnil jsem našel v seriálu jiného člena ? Doufám, že to je jen tvůj starej účet....

adresa na ten seriál: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74826

No teď si říkám, že jsem se unáhlil a asi jsi to ty, ale už mi to nejde smazat....
No každopádně tak jako tak musim s tebou souhlasit, LED zatím nemám proti HPS šanci

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 20-12-2015 v 10:46 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1


Zdar, jak je možné, že tu fotku co jsi zveřejnil jsem našel v seriálu jiného člena ? Doufám, že to je jen tvůj starej účet....

adresa na ten seriál: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74826

No teď si říkám, že jsem se unáhlil a asi jsi to ty, ale už mi to nejde smazat....
No každopádně tak jako tak musim s tebou souhlasit, LED zatím nemám proti HPS šanci


jojo ale moc se tim nechlubim jelikoz jednou ban = navzdy ban tak snad si toho carlos nevsimne i kdyz s moji oblibenosti bych se nedivil kdyby uz mu nekdo psal jeste jsem tu mel jeden nick par let dozadu ale radsi ho ani nebudu zverejnovat

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 20-12-2015 v 12:33 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 80



400g pod tým nespravíš ale solídnych 200 dáš ako nič 😎
Pripájam výsledky pod led 400kou..

Old Post 20-12-2015 v 15:05 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-05-2019 - Mars Hydro 480w/Wilma - 12 odpovědí
21-02-2016 - Amazon 116, 1600 LED Mars Hydro (400W) - 104 odpovědí
03-08-2015 - 1 pokus o hydro 400W - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9452160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív