Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » critical + pod 600w, 1st grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 49

Growshop na zavřeno, počká pomoc do pondělí???

Old Post 19-12-2015 v 09:23 AM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 50

vydržia.. ale ked neobsedíš a máš nejaký bausráč poruke, prečo nie..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 19-12-2015 v 09:27 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 51

pokud je zavřeno můžu doporučit tabákový výluh - jednoduše koupíš tabák dáš to vyluhovat a pak to strčíš do rozprašovače a pokilluješ ty mrchy... pokud nemáš čas nej je vyluhovat v teplé vodě nechat zchládnout - práce cc na hodinku..

nezabije je to ale spolehlivě všechny proto doporučím pak sehnat nějakej ten hubící přípravek a tam se řídit dle návodu ale každopádně vystříkat celý box od hlavy k patě

a jinak jak naznačuje kolega nade mnou pro přípravek na svilušky nemusíš do growshopu - taky tě zbytečně oberou za takovou hovadinu - jakýkoli zahrádkářský potřeby ti pomůžou líp

Naposledy upravil moncakill 19-12-2015 v 09:42 AM

Old Post 19-12-2015 v 09:31 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 52

takže tabákový výluh půjde za hodinu do zvlhčovačky a až proschnou květináče, tak to zaleju Nissorun 10Wp (ze zahradnictví za 61,-) a uvidíme...

Old Post 19-12-2015 v 22:45 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 53

teda do rozprašovače

Old Post 19-12-2015 v 22:55 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 54

Čau.
Přesně takhle okousaný jsem to taky našel na jednom listu a netušil od čeho to mohlo být.
Jednou jsem ale takhle vracel kytky do boxu a zachytil se mi list o okraj na stínidle.Bylo to na něm přesně takhle vykouslí.Asi se ti to taky jen někde zachytilo při manipulaci
Pěkná zahrádka Ať to roste!

Old Post 20-12-2015 v 05:09 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 55

Můžu doporučit bio oil nebo jak se to jmenuje je to v podstatě bio přípravek kterej funguje a maj to v téměř každém zahradnictví. Najeleš to do vody s kapkou jaru a postříkáš tím kytky a ono to udělá takovej film.

Old Post 20-12-2015 v 10:32 AM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 56

o tom bio oilu sem tu nekde cetla tentokrate me pri pestu nic nezere ale prej je to vyborny da se to pry pouzit i v kvetu a chut se nijak vyrazne nezmeni pokud to koupis dej vedet

Old Post 20-12-2015 v 20:58 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 57

tak jsem aplikoval výluh z tabáku a nic, takže dnes aplikace rozprašovačem Nissorun od agrobio opava. Uvidíme ráno. Jinak svilušky mají jen Criticaly +, Jacky Herery jsou vitální!!

Old Post 20-12-2015 v 21:10 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 58

O tom bio oilu jsem psal prakticky a mě osobně to pomohlo a ano i v květu to lze aplikovat ale chce to potom ty kytky pořádně prostříknout čistou vodou a potom ihned odvlhčovačku s pořádným ofukem, nebo nějakým jiným způsobem snížit vlhkost.


citace:
Původní příspěvek od moncakill
o tom bio oilu sem tu nekde cetla tentokrate me pri pestu nic nezere ale prej je to vyborny da se to pry pouzit i v kvetu a chut se nijak vyrazne nezmeni pokud to koupis dej vedet

Old Post 21-12-2015 v 10:39 AM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 59

Perfektní přípravek je B.A.C. plant vitality plus, je to sice drahé, ale opravdu to funguje a navíc se to muže používat i v květu :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-12-2015 v 11:55 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 60


Přidávám pár foto, největší kytky mají 80cm, zbytek okolo 75cm. Nejmenší jsem podložil, ještě asi podložím tři kusy, aby byly zároveň. Zvedl jsem lampu na 40cm a zalil pouze ty velké(alga bloom 4ml/l), malé mají květináče mokré(zálivka cca 1 za šest dní).

Old Post 21-12-2015 v 22:26 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 61

.

Old Post 21-12-2015 v 22:27 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 62


9. den Květu

Už se objevují chloupky, takže snad se růst zastaví. Výška je už do 90ti cm.

Dnes jsem prostříhal spodní větve, ošetřil proti sviluškám, jelikož jsem našel pár živých, Zalil dvě kytky, jelikož byly zcela vyschlé, zbytek čeká zálivka až zítra a ty malé kytky už jsem vypodložil všechny (mají stále mokré květináče, takže je nebudu zalévat, než totálně vyschnou)

Opět jsem zvýšil světlo, ještě mám rezervu asi půl metru, takže pohoda, jen je škoda, že jsem nepřepnul dřív.

Vypadají pevně a svěže, takže snad vše v pořádku.

šťastné a zelené

Old Post 24-12-2015 v 08:13 AM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 63


1

Old Post 24-12-2015 v 08:17 AM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

16. den Květu, svilušky vzdorují, Plagron kvasí Příspěvek č. 64





čau ahoj, stále se nemůžu zbavit svilušek. Už je kropím(každou kytku zvlášť, venku z boxu) asi po páté a zlepšení bylo jen po prvním postřiku, ale teď se stále množí. Už jsem je našel i na jednom Jackovi... V pondělí jedu do growu, tak tam koupim něco nového, nebo to dělám špatně???

Dnes, když jsem protřepával hnojku, tak jsem uvnitř cítil jakoby kameny, po otevření jsem je i viděl, podle vůně se mi zdá, jako by to kvasilo, tak nevím, jestli koupit novou nebo je to v pohodě. Skladuju ji do 30ti °C, podle obalu. Co myslíte???

Jinak holky jsou krásně zelené, zdravé, zálivka co tři dny, hnojím už pouze na květ od plagronu, dávkuju podle obalu, ph 6,2 - 6,4. Ec neměřím

Zvažuju ještě ostříhat pár větviček, co mají jen ,,hlavní" paličku a dvě tři mikro, hlavně kvůli pozdější plísni, na výnosu by se to nemělo odrazit, co myslíte??? Na druhou stranu jsou tyto větvičky níž než hlavní větve, takže se na sebe lepit nebudou.

Díky za komenty

Old Post 31-12-2015 v 12:28 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-07-2020 - critical 600w - 3 odpovědí
14-06-2019 - 9x Critical+ 400w sodik - 19 odpovědí
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7765400 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív