Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » critical + pod 600w, 1st grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Obecné critical + pod 600w, 1st grow Příspěvek č. 1






Čaute všici, doufal jsem, že sledováním vašich příspěvků dokážu vypěstit stejný nádherňajs, ale jsem teď trochu zoufalý.

lampa Gib grow spectre 600W
odtah 400m/h
hlína all mix
osazenstvo původně 27ks, nyní 18 critical +
box growlab 120x120

Teplota 27 °C
vlhkost 20 %
zálivka 2xdenně natural power root stimulator

dnes 13. den se s kytkama nic moc neděje. Dvě jsem musel přesadit již 8. den (přičemž jsem je i zaštípl, aby nebyly moc dopředu) protože kořínky již prorůstaly, dalších cca 8 se jakš takš chytlo a zbytek je stále stejný. Zatím nemám ph ani ec metr a zvlhčovačku. Nejsou finance, může stačit ruční rozprašovač??

Plánoval jsem 25ks s tím, že po 10ti dnech budu přepínat na květ, proto jsem na řezy čekal 14 dní, ale nechce se jim růst. Když jsem řezy dostal, byly zakořeněné bídně nebo vůbec, úmrtnost již neřeším, potřebuju radu jak co nejrychleji dosáhnout see of green.

Děkuji za komenty.

Old Post 24-11-2015 v 10:35 AM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

Ahoj, no prcci vypadaj špatně.....vlhkost- je důležitá, ale jde to i bez ní, každopádně když nemáš love, můžeš to řešit pravidelným rozprašováním, pověsit do pěstírny mokré ručníky, atd... teplota 27c je ok....tvůj problém s kytkama může být : 1. přelito....zálivka 2x denně mi přijde moc, já zalívám co 3 dny. Držím se toho, že při zálivce proliju květník tak, aby zálivka protekla odtokovými dírami a pak nezalévám do té doby dokud nevyschne. Za 2. píšeš že PH neřešíš....je pravdou že hlína snese dost, ale PH je poměrně důležitý činitel při indooru. Doporučuju koupit aspon lakmusové papírky a před zalitím si změř PH zálivky a uprav na hodnoty 5,8 až 6,3....to mám vyzkoušené. Pokd nemáš peníze na ph down z Growshopu, stačí ocet, udělá ti tu samou funkci. Tvé listy mají bílou až žlutou barvu...teda na mém monitoru, což na mě dělá dojem podhnojení. Takhle vypadají listy, když kytka finišuje a už jen flušuješ a kytka vyžírá poslední zbytky hnojiv z kytky. Takže já být tebou, tak prcky přesadim do těch větších co tam máš, zkontroluj zda nemáš nacucané kořenové baly vodou. Pokud ano, nezalévej, pokud ne, po přesazení prolej květník a nech ho proschnout...pak teprve dávej další zálivku. Hlínu máš All mix, ta by měla mít živiny na 14dní předem, takže bych to raději nehnojil, at to nespálíš a pokud si budeš myslet, že je to nedostatečnou výživou, tak dej 1/4 dávky raději. Zkontroluj PH! Lakmusové papírky stojí 100,-, pokud si už do toho něco vrazil, kilo tě nezruinuje.
Jsou tu trýdy kde máš vypsané nemoci listů, atd...tam podle fotek poznáš co je s tvýma holkama.
Pokd zkontroluješ výše zmíněné body, měl bys přijít na to, proč ti to neroste.

Old Post 24-11-2015 v 11:06 AM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 3

"zálivka 2xdenně natural power root stimulator "

Máš to přelitý. Je možný, že už ti začli uhnívat kořeny a už to nezachráníš.

Old Post 24-11-2015 v 11:33 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 4

Presne tak.Podivej se na koreny.Nebo je rovnou vyfot.Jestli nemaj krasne bilou baru tak je to jasny.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 24-11-2015 v 11:36 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 5

Jak napsal DOCtom
A i ta vlhkost je málo ( růst : 60-90 % kazdej rekne něco jinyho ale bude se to pohybovat v tomhle rozmezí )

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 24-11-2015 v 12:51 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6

Tak je to jasný, kořeny hnědé... Napadlo mě šmiknout je nad těmi zhnilými a zkusit zakořenit znova, co?

Old Post 24-11-2015 v 13:36 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 7


není to moc vidět, ale jsou nahnědlé

Old Post 24-11-2015 v 13:42 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od blondak01
Tak je to jasný, kořeny hnědé... Napadlo mě šmiknout je nad těmi zhnilými a zkusit zakořenit znova, co?


To bych nedělal, zkusil bych je přesadit do těch větších, nechat vyschnout ten kořenový bal, voda z těch malých přelitých se ti vsákne do těch velkých. Až to bude dostatečně proschlé, pak bych zalil. Pokud se ti nevzpamatujou....vim že to nebudeš chtít slyšet :-)........vyhod je a pořid nové. Možná když je vyhodíš rovnou, ušetříš si čas a zklamání.

Old Post 24-11-2015 v 13:43 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 9

OK, přesadím je všechny do velkých a počkám až vyschnou, takže počkám, než povadnou?

Old Post 24-11-2015 v 13:48 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 10

Hele, nechci tě odrazovat, ale je to plýtvání energií. Možná jich pár zachráníš, ale nevíš, jak to v budoucnu ponese kytka.

Old Post 24-11-2015 v 14:09 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 11

Nemusis az povadnou, strc prst do hliny a poznas zda je mokra nebo ne, nemusi byt uplne proschla, to by ty kytky byly opravdu povadle, ale pamatuj ze kdyz ti rostou ve vecne nacucanem substratu tak to dopada tak jak u tebe. Vseobecne holky snasej lepe sucho nez vlhko, idealni jsou suche, vlhke cykly jak sem psal vys. Do budoucna pokud pojedes hlinu se nauc kolik vazi cerstve prolitej kvetnik a kolik vyschlej....pak staci jen lehce nadzvednout a je ti hned jasny jestli je potreba zalit. Tady ale mam na vec stejnej nazor jako DOCtom.....taky bych to asi radsi vyhodil.

Old Post 24-11-2015 v 15:36 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 12

Tak jsem je přesadil, 7 z nich mělo delší kořeny bílé a 9 krátké a spíš hnědé, tak jsem těch 9 dal do jednoho květináče a ty lepší zvlášť, tak uvidíme. Myslím, že těch 9 by mělo přežít.

Btw rozbil jsem zálohové prasátko a pořídil zvlhčovačku, ofuk a ph metr (100,-)...

Old Post 24-11-2015 v 17:04 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13



.

Old Post 24-11-2015 v 17:06 PM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 14

Bylo to tu řečeno nesčetněkrát, míň znamená víc, takoví prcci serou na hafo zálivky, stačí jim opravdu málo, až budou fest zakořeněný tak to je jiná, teď ty nebožáky topíš, chudáci malí. zbytečně do nich neval !

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-11-2015 v 17:51 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od blondak01
Tak jsem je přesadil, 7 z nich mělo delší kořeny bílé a 9 krátké a spíš hnědé, tak jsem těch 9 dal do jednoho květináče a ty lepší zvlášť, tak uvidíme. Myslím, že těch 9 by mělo přežít.

Btw rozbil jsem zálohové prasátko a pořídil zvlhčovačku, ofuk a ph metr (100,-)...


Jenom prosimte proc mas 9 holek v jednom kvetinaci? Krom toho ze pokud ty rw byli nacucany, tak ted budou zase pospolu v jednom miste a to misto bude zase nacucany a nemluve o tom, ze pokud ti to prezijou, sem zvedavej jak je budes rozsazovat az budou mit ty koreny navzajem prorostly.... drz se toho, ze co kvetnik to jedna kytka a kazdy presazovani je pro kytku stres.

Old Post 24-11-2015 v 19:15 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blondak01
Stálý Člen

Karma uživatele blondak01 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 16

Jak jsem psal, o těch devíti v jednom květináči pochybuju, že přežijí, jen ta uprostřed měla kořeny k světu, takže až se chytne, zbytek vystříhám a hodím do koše. Dnes jedu pro 16 nových kusů, takže ve finále budu mít trochu na výběr co vyhodit a co nechat.

Btw, když jsem řezy dovezl, přesadil a trošku zalil, tak druhý den jich 8 bylo na chcípnutí a 3. den uschly, proto jsem to s tou zálivkou přehnal

Old Post 25-11-2015 v 08:40 AM
blondak01 je offline   Profil uživatele blondak01   Find more posts by blondak01   Foto galerie člena blondak01   Click here to Send blondak01 a Private Message   Add blondak01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-07-2020 - critical 600w - 3 odpovědí
14-06-2019 - 9x Critical+ 400w sodik - 19 odpovědí
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6202390 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív