Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Výběr karbonového filtru a ventilátoru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
SnYper
Nový Člen

Karma uživatele SnYper - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 9  

Dotaz Výběr karbonového filtru a ventilátoru Příspěvek č. 1

Zdravím,

vyrobil jsem si malý growbox na jednu kytku o rozměrech 1,66m x 0,55m x 0,47m, podle této stránky https://www.ledmegrow.cz/blog/podle...pachovy--filtr/ jsem si vypočítal kapacitu uhlíkového filtru a vyšlo mi 25,75 a chtěl bych se zeptat, jaký karbonový filtr a ventilátor zvolit, jelikož jsem nenašel menší filtr než 150 m3/h, tak jestli může být tento, nebo je potřeba jiné řešení. Děkuji za odpovědi

Old Post 06-03-2021 v 12:24 PM
SnYper je offline   Profil uživatele SnYper   Find more posts by SnYper   Foto galerie člena SnYper   Click here to Send SnYper a Private Message   Add SnYper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2

Větším filtrem nic nezkazíš, pokud se ti do stanu vejde. Mám pocit, že ty větší filtry i trochu ztlumí hluk větráku. Hlavně si dej pozor, ať má filtr větší objem vzduchu než větrák k němu.
Tenhle by ti asi stačil taky:
https://www.specialnizahradnictvi.c...ginal-75m3-h-2/
EDIT: Taky záleží čím svítíš. Výbojku musíš chladit, LED panel moc ne.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Naposledy upravil M@gic 06-03-2021 v 19:11 PM

Old Post 06-03-2021 v 18:47 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SnYper
Nový Člen

Karma uživatele SnYper - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

Děkuji, bohužel jsem ale nenašel ventilátor k tomu 75 m3/h filtru.
Takže je v pohodě použít např. tento ventilátor s průtokem 107 m3/h (https://www.higarden.cz/ventilatory...lni-ventilator/) k filtru 150 m3/h ?
Jako osvětlení mám Mars Hydro TS600

Naposledy upravil SnYper 06-03-2021 v 19:46 PM

Old Post 06-03-2021 v 19:34 PM
SnYper je offline   Profil uživatele SnYper   Find more posts by SnYper   Foto galerie člena SnYper   Click here to Send SnYper a Private Message   Add SnYper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 4

Já chtěl tenhleten ventilátor taky, ale v growshopu mi ho rozmluvili že prej je na hovno. Možná z něj jenom nemaj provizi. Nevím. Ale když ho budeš používat třeba jen na květ, tak asi vydrží, nikde nepíšou jak je hlučnej. Jestli ho máte někdo vyzkoušenej, tak sem napiště, pořád se mi za ty peníze líbí.
Osobně mám vents tt 100 a filtr 150, to je ideál kombinace.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 06-03-2021 v 20:15 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7773920 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív