Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Druhý grow pod HPS 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

No od přepnutí se to podle fotek vytáhlo slušně, ale na slabejch větvičkách? Naopak ty větvičky mi přijdou relativně silný... ty paldy už nějakou hmotu mít budou a kytky celkem drží tvar a neohejbaj se, zdá se.

Jinak víc bude záležet na genetice, vzdálenosti lampy od kytek a tim jak dobře je kytka živená... to od jakýho výrobce máš sodík je si myslim jedno, až na detaily je to v principu všechno stejný.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-12-2015 v 18:45 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 18

Pánové díky za slova chvály, krásně to hřeje u srdíčka.

Původně jsem to nechtěl zakřiknout ale teď už věřím že to dopadne dobře, takže se moc těším :-) :-) :-)

Old Post 28-12-2015 v 18:58 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 19

Hlavně si to radši hlídej, ať se ti nevypne světlo, nepřestanou jít větráky, nezasekne čerpadlo, nedá se ti do toho plíseň atd. atd. čert nikdy nespí :-D

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 30-12-2015 v 21:11 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 20

Slamacek_ neboj, hlídám ;-)

Čerpadlo nemám, větráky běží, slunce svítí a vlhkost mám od 29-31%, když zaleju tak až 42% tak doufám že mě nic zlého už nepotká.

Zdar

Old Post 01-01-2016 v 12:53 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 21






44. den květu

takhle to vypadá -- co myslíte kdy mám sklízet ?

Old Post 01-01-2016 v 15:18 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 22

Vypadá to vážně parádně... ještě pár dní/tejden bych jim nechal, ale bez pořádný lupy nebo mikroskopu to můžeš vždycky jen hádat...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-01-2016 v 17:33 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wrah
Nový Člen

Karma uživatele wrah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 23

Nádhera. Čím to hnojíš a jak moc? Přijde mi, že tohle (až to úspěšně sklidíš) patří do síně slávy.

Old Post 01-01-2016 v 18:17 PM
wrah je offline   Profil uživatele wrah   Find more posts by wrah   Foto galerie člena wrah   Click here to Send wrah a Private Message   Add wrah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 24

Člověče, právě nijak moc, spíš míň než víc.

Hlína je stejná jako v prvním kole cca 55% zahradnický substrát, 25% kokos a 20% perlit. Ale to jsem měl ještě málo substrátu, tak jsem šel na zahradu zhrabat hlínu z minulého kola. Je to tak 1:1 nový/starý. Jinak jsem jednou ze začátku pohnojil krystalonem a na květ Alga Bloom, jinak nic. Řekl bych ale že hodně dělají prostě velký květináče.

Jinak díky za uznání :-)

Old Post 01-01-2016 v 19:04 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Vypadá to vážně parádně... ještě pár dní/tejden bych jim nechal, ale bez pořádný lupy nebo mikroskopu to můžeš vždycky jen hádat...

Jj to vím, už asi týden to sleduju. Jsou krásně mléčný, spíš mě zajímá jestli mám čekat až začnou zlátnout. Vyčetl jsem tady že se má sklízet právě když začínají zlátnout.
Tak ještě chvilku počkám. Nechci čekat moc dlouho abych nechytil plíseň, teď když se konečně zadarilo ;-)

Old Post 02-01-2016 v 20:00 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 26

To záleží jaký kouření máš rád... jestli ti nevadí silnej fyzickej "stoned" stav nech to klidně zezlátnout pořádně. Pokud chceš hulit celej den a s úsměvem zároveň fungovat tak to vem klidně už teď, když sou mléčný.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-01-2016 v 23:54 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 27

Nerad chvalim, ale tohle je i z meho pohledu docela slusny pest ) na 150W velmi zdarile.

Old Post 03-01-2016 v 07:41 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od crazyben
To záleží jaký kouření máš rád... jestli ti nevadí silnej fyzickej "stoned" stav nech to klidně zezlátnout pořádně. Pokud chceš hulit celej den a s úsměvem zároveň fungovat tak to vem klidně už teď, když sou mléčný.

Dobře počkám až začnou zlátnout. I když nejsem žádnej velkej hulič, spíš sváteční. Nadchlo mě spíš pěstování než hulení, nevím jestli mě pochopíte :-)

Old Post 04-01-2016 v 20:12 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 29



48. dní květu

- holky si začaly lehat, musel jsem je podepřít bambusovou tyčkou. Jsou prostě těžký :-) :-)

Old Post 05-01-2016 v 12:11 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 30






53. den květu

- řekl jsem si že by mohl být ten pravý čas sklízet
- dnes jim nechám tmu a zítra je šmiknu
- přihazuji nějaké obrázky

Old Post 10-01-2016 v 15:48 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 31

Výsledek :

106 g toho nejkrásnějšího a nejsilnějšího hulení jaký jsem kdy kouřil :-)

Čusík

Old Post 29-01-2016 v 16:42 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 32

Správně, myslím, že bylo rozumné je šmiknout, když začali lehat, to byl jasný náznak Je rozhodně fakt, že čím jednodušeji je člověk pěstuje, tím lépe se mu odvděčují, čímž narážím na Tvé hnojení V jednoduchosti je prostě veliká síla.
K výnosu a high gratuluji

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 30-01-2016 v 19:40 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-05-2015 - Můj druhý grow - 150w HPS - 141 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6640040 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív