Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Druhý grow pod HPS 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Hlína Druhý grow pod HPS 150W Příspěvek č. 1


Vítá Vás u mého druhého pěstu pod sodíkovou výbojkou

První pěst byl pro mne díky hmyzu který mi zamořil rostliny těsně před sklizní, velkým zklamáním. Tady link ...
První grow

Hleďme ale do budoucna, problémů se nebojme ....

Takže startujeme 8.11.

Skříň zůstává - 0,4m2
Světlo - 150w sodík
Vzduch - 3xPC ventilátor
Květináče - 4x 11l
a pozor novinka - zvlhčovačka vzduchu (home made, jak jinak :-) )
reálná spotřeba skříně tedy 204w

Genetiku jsem zvolil Critical Mass (mr.Nice)
4 x řezy Critical Mass
+ pokusně
1x No name (pravý roh vzadu) vypadá indikově, podle listů
3x No name (levý zadní roh a vnější rohy vepředu) asi sativka

Vím že mi budete nadávat že míchám rostliny různé genetiky ale nemohl jsem si pomoct :-)))

A teď důležitá věc --- všechny řezy jsem ošetřil insekticidem, ještě před zasasením do velkých květináčů.

Old Post 22-11-2015 v 19:26 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 2


17.11. přepínám na květ

Old Post 22-11-2015 v 19:29 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 3

Zdar,

necháš takhle 2 kytky v jednom květinači ??, možná jestli by nebylo lepší je dát po jednom do menších, ale jen můj názor...

- jinak to vypadá dobře, doufám, že tě už nic nechytne a bude to vklidu hulitelný

tak zase čus

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 22-11-2015 v 22:50 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 4

Jo jasně, to jsem asi nenapsal.
Uprostřed je Critical Mass a na vnějších krajích krajích no name. No name jsou ze semen, nevím pohlaví, možná půjdou do pryč.
Jinak souhlasím, květináče zvlášť by byly asi lepší..

Old Post 23-11-2015 v 08:33 AM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5


6.den 12/12

začínám sprint vzhůru

Old Post 23-11-2015 v 15:38 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 6


Pravá zadní No name, samec .
proč vždycky ty nejhezčí kytky jsou samci ....

Old Post 24-11-2015 v 15:09 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7


Tohle je má nová home made ultrazvuková zvlhčovačka vzduchu.

Vykuchal jsem naší domácí zvlhčovačku a vzal z ní ultrazvukovou memgránu, nebo jak se ta sranda jmenuje a strčil do 5l kanistru který je seříznutý nahože a ze strany ventilátoru, který žene čerstvý vzduch do skříně. Fungu je to suprově.

Nevýhodou je, že ta membrána je osazena barevnými ledkami, takže je připojená na hodiny se světlem. Jak začne svítit lampa, začne mi to mlžit a svítit barevně. Nechtěl jsem aby mi rušila noční klid.
Pokud je tedy dolitá voda, které má úžasnou spotřebu.
Dolívám cca 1l odpoledne a 3/4l večer než jdu spát.
Spotřeba 24w.
Takže pokud je voda a je v chodu, mám stálou vlhkost 83% při nastavení ventilátorů tak jak mám.

Omlouvám se za nekvalitní obrázek. Mlha se fotí dost blbě :-)

Old Post 24-11-2015 v 17:30 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 8


19.den 12/12

Old Post 06-12-2015 v 14:08 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9




20. den květu

už se mi to začíná hodně líbit :-)

Old Post 07-12-2015 v 15:29 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 10



30. den květu

myslím že příště půjdu radši do Sogu no ...
ale žádný hmyz, tak snad to tentokráte vyjde ;-)

Old Post 18-12-2015 v 17:19 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 11

Ahojky, me se skutecne sbihaji uz sliny, ackoliv nejsem vubec hulic, jen me zarazi tohle: Jsi si skutečvě jisty, že ta lampa je sodík? Mě je divny, že by ti ty kytky udělaly pod sodíkem takovej kraval? Jenze fotky nelzou, takze jsem se asi splet :-) cauky

Old Post 21-12-2015 v 23:57 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Ahojky, me se skutecne sbihaji uz sliny, ackoliv nejsem vubec hulic, jen me zarazi tohle: Jsi si skutečvě jisty, že ta lampa je sodík? Mě je divny, že by ti ty kytky udělaly pod sodíkem takovej kraval? Jenze fotky nelzou, takze jsem se asi splet :-) cauky


Ahoj.

No, já jsem si celkem jistej :-) jen sodík, jen 150 w, jen 4 kytky, ale každé kolo se něco přiučím tak snad se líbí

Zdarec

Old Post 22-12-2015 v 01:29 AM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 13



40. den květu

včera jsem začal proplachovat
jak se vám to líbí ;-)

Old Post 28-12-2015 v 13:02 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 14

Pěkne se to zelená Je vidět, že hezký palice jdou i pod slabší watáží, když jsou dobré podmínky.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 28-12-2015 v 13:15 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Mě je divny, že by ti ty kytky udělaly pod sodíkem takovej kraval?
Promin ale tomu nejak nerozumim, jak si to myslel? Sam svitis pouhou 12wLED...


Zelínář... moc pěkný na stopade! já bych zkusil spíš scrog než sog, myslim že pro takovej box by to bylo vhodnější.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-12-2015 v 17:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 16

crazyben a Zelinář - ok, kdysi dáááávno jsem měl taky sodík a halogenid, to teprve vznikaly growshopy u nás :-) a jen si nepamatuju, že by se ty holky po přepnutí za tím světlem takhle táhly, navíc s tak slabejma větvičkama. Ono asi bude taky záležet na výrobci. Jinak je to moc krásný, to nejde popřít, vykvetly nádherně.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 28-12-2015 v 17:56 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-05-2015 - Můj druhý grow - 150w HPS - 141 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0801770 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív