Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Indoor / 400W HPS / Hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Nápad První Indoor / 400W HPS / Hlína Příspěvek č. 1

Zdravim všechny growery.
Rozhodl jsem se pěstovat Indoor, protože z letošního Outdooru jsem téměř nic nesklidil. Fotky budu přidávat každý výkend, protože přes tejden jsem pryč.

Pěstírna:
Malá podkrovní místnost (orientační rozměry - 125*200*175)

Světlo:
400 W Osram Plantastar HPS, předřadník ETI 400W, stínidlo Classic 50*40 cm

Vzduchotechnika:
Jeden 120mm větrák na ofuk a druhej 120mm větrák na odtah (oba napájeny nabíječkou od Nokie (3,7V))

Genetika:
Letošní semínka "venkovky"

Pěstovací médium:
90% obyčejná hlína, 5% perlit, 5% keramzit

Hnojiva:
BioBizz Bio Bloom

Budu rád za každé připomínky.

Naposledy upravil Darwin 17-11-2015 v 14:22 PM

Old Post 17-11-2015 v 13:57 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 2




20. den květu

Teplota:
Den 28°C / Noc 20°C

Vlhkost:
40%

1.Fotka - prostřední kytky mají svěšené listy, asi jsem je přelil

2.Fotka - všechny kytky už ukázali pohlavý a samce jsem snad včas uříz

3.Fotka - další fotka celku

Naposledy upravil Darwin 17-11-2015 v 14:21 PM

Old Post 17-11-2015 v 14:08 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 3

Nic ve zlým kámo ale když to vidím, tak si myslím že dopadneš stejně jako u outu :-(. Dost věcí máš špatně, o pofiderní genetice která nevypadá vůbec dobře nemluvím.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 17-11-2015 v 16:06 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 4

Nooooooooooo na to se radši vykašli, prostuduj tady pár nápadů zkušených pěstitelů a pak začni ale s pořádným vybavením... Nejen že ti bude lítat vlhkost a teplota a tím budeš kytky stresovat, ale máš i tu genetiku jak píše kolega výše úplně na hovno, jak si můžeš být jistý že nemáš semínka prcnute nějakým hermacem? Pak to budeš mít taky samého hermace... No prostě ti nechci radit ale já bych to ukončil a začal pořádně znovu... Zbytečně na to budeš svítit zdar

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 17-11-2015 v 16:17 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 5


Když už to roste, tak to nechám doject, snad z toho něco bude a aspoň naberu zkušenosti z Indoorem.
A ty semínka ze kterých ty kytky rostou nejsou z hermáčů, jsou prostě regular. Na začátku bylo 17 kytek z toho 5 samců, který už tam nejsou, a hermáči žádný.
Chápu, že pro vás zkušený pěstitele je to nechutný, ale do příštího kola se polepšim a zas tak černě bych to nevyděl.

Na fotce je jeden samec a dvě samice ze kterých pochází semínka.

Naposledy upravil Darwin 17-11-2015 v 17:16 PM

Old Post 17-11-2015 v 17:04 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 6

myslim si ze tudy cesta nevede, nejaky preprcany outy bych do skrine vubec nedaval, vypada to tragicky, tohle je spis na darwinovu cenu nebo do sine zmaru.... pristi kolo sezen nejakou rozumnou genetiku, doporucoval bych asi rezy od nejakyho zkusenyho matkare

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 17-11-2015 v 21:35 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

věta: "Když už to roste, tak to nechám dojet " je s prominutím nejlepší začátek konce prostě tohle cenu nemá, ani na nasbírání zkušeností. To má maximálně cenu propálené elektřiny. Říkají to tu všichni a ne proto, že by si chtěli honit ego, ale proto, že to je vidět už ted, že z toho nebude NIC. Vyhod to a pořid řízky případně kvalitní semena. Stěny oblep odrazovou folií, kytky dej zvlášť do květináčů, zvyš vlhkost atd. Když ti něco nebude jasné, tak se tu zeptej, lidi ti rádi poraděj.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 17-11-2015 v 22:42 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 8

Na příští kolo asi koupim tyhle semínka http://www.growbazar.cz/56873-femin...vybrane-selekce , lepší substrát a každá kytka bude mít svůj květináč (ty černý na fotkách). A kytky nevypadaj tak špatně, maji ideální teplotu i vlhkost (dneska jsem se koukal, byla 50%), tak bych něco mohl sklidit.
A děkuji za příspěvky

Old Post 18-11-2015 v 08:42 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 9

Hlavně nekupuj tyhle semena, je to poděl, cápek sice semena pošle, ale rozhodně to nejsou inzerované odrůdy, ale nepjaké noname seno. Už se to tu řešilo. Nech si poradit a kup kvalitní feminizovaná semena z obchodu ideálně řízky od nepkoho z groweru.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 18-11-2015 v 09:21 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 10

Jo jo o těchhle semenech je tu celé téma a opravdu je to poděl... Jinak opravdu na tvých kytkach bude na pár brk a svítit 400w kvůli pár gramum je kravina... Kup ty řezy a začni znovu a dojedeš to za takovou dobu za jakou bys dojel toto ale s jiným výsledkem a o dost větším peace a hodně zdaru ať už se rozhodnes jakkoliv

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 18-11-2015 v 18:10 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 11

Hele od toho týpka jsem také koupil semena Mazara fem + auto + normal přišel pytlík semen, když jsem mu psal jak mám asi poznat které je které ani neodepsal, tak jsem je spláchl do hajzlu. jak už se tu psalo, něco pošle ale co to je ti nikdo nepoví a srát se s e semeny z kterých je pak nějaká šitka to nemá smysl. Ověřené semena koupíš zde od místních a taky za hubičku.

Old Post 18-11-2015 v 18:43 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 12




27. den květu

Teplota:
Den 26°C / Noc 19°C

Vlhkost: 30%

1.Fotka - fotka celku

2.Fotka - fotka celku

3.Fotka - palička

Old Post 22-11-2015 v 07:45 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 13

Kytky rostou pěkně. Jsou pěkně zelený, to na fotkách nejde moc vidět (příště je vyfotim při startu výbojky). Ta vlhkost je trochu menší, ale jak je na druhej fotce vydět, dal jsem ručník do hrce s vodou, tak snad to pomůže. Ta kytka vzadu se trochu vytáhla a spálila se, tak jsem jí přivázal nití, aby se ohla. Ty dvě malí kytky vzadu byly samci, tak šli (myslim, že jsem je odhalil včas a nic neoprcali)

A mám dvě otázky:
Hnojivo mám přidávat do každý zálivky, nebo je mám někdy zalejt čistou vodou? (hnojim v poměru podle BioBizzu a vodu beru dešťovou ze sudu)

Přes tejden jsem pryč a přijedu až v pátek večer, mám je zalejt aby stála voda v miskách nebo jak moc?

Děkuji všem za příspěvky.

Old Post 22-11-2015 v 08:01 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 14

Zdar, nechci tě nějak zrazovat, ale tohle opravdu postradá smysl...dyť propálíš 10x víc elektřiny než toho sklidíš! Začni znova s kvalitníma klonama!

Old Post 22-11-2015 v 08:13 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 15

[účet odstraněn]

Old Post 22-11-2015 v 09:19 AM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 16

Hele, docela me rozesmalo - kytky rostou pekne, jsou pekne zelene atd ...
Jak muzes proboha neco takoveho napsat, navic primo v galerii, kde je hromada fotek, jak maji kytky vypadat, kdyz pekne rostou, ty snad nemas oci )))

Old Post 22-11-2015 v 11:16 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2019 - První indoor pěstování - 97 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4091420 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív