Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. kolo pod 400W(nebo 600W?), 16(nebo 20) rostlin - a uvítám znovu každou radu :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

2. kolo pod 400W(nebo 600W?), 16(nebo 20) rostlin - a uvítám znovu každou radu :-) Příspěvek č. 1





Zdravím přátelé,

rok se sešel a došel zase na 2. kolo.
Tohle kolo bude mít:

1. Odtah: Vents VK 200 - 780 m³/h

2. Přítah, který sloužil jako odtah u kamaráda, prý má 12, nebo 14 decibelů (sám nevím, ale prý mu to utáhlo 600W ve skříni, když to měl na odtah)

3. Box 120x120x180 (minule měl 80x80x160)

4. Tady bych se chtěl zeptat, jaký je rozdíl, když pří růstu mám 400W nebo 600W, děkuji.

5. 2 ventilátory

6. Koupil jsem 25x květináč hranatý 11 L 22x22x28 cm, ale podle mě lepší bude těch 16 tam dát, jinak se jich tam vleze 20.. co myslíte? bude větší výnos z 16 květináčů nebo z 20 u sebe daných?

7. Řízky se teprve budou řešit. (minule jsem měl od Kozzyho a byl jsem spokojený, tím mu děkuji)

Dále by mě zajímalo, zda-li můžu mít na jedné straně dole přítah a na té samé straně jen nahoře odtah, nebo to musím mít na jedné strane odtah a na druhé straně přítah??

Dále by mě zajímalo, zda-li bych mel odtah napojit na coolube a odtahovat přes cooltube teplotu ze žárovky a z boxu a nebo bych mel napojit ke cooltube pritah at to chladi vzduchem z venku a zrovna to proudi do boxu?? A nebo posledni možnost, že zapojím odtah jen do boxu a prith take do boxu a cooltube necham z obou stran otevreny...

Děkuji za rady..
A takhle to vypadá zatím v boxu:

Naposledy upravil Kmotr007 03-06-2015 v 05:19 AM

Old Post 02-06-2015 v 19:17 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 2

No na 120 uz se sviti 600w. Ale pokud si nejsi jisty tak i 400 by to melo prosvitit, hlavne kdyz budes mit kopu mensich rostlin.

Kvalita predevsim!

Old Post 03-06-2015 v 08:52 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3

V květu mám v plánu dát 600W, ale mě by spíše zajímalo jaký je rozdíl mezi 600W a 400W v růstu.. a nemyslím v elektřině.

Old Post 03-06-2015 v 09:15 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 4

Vetsi vynos

Kvalita predevsim!

Old Post 03-06-2015 v 09:17 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 5

A já si myslel, že na růst může být jedno jaká, ale že květ má na vynose vetsi vliv.

Mimochodem, rád bych se vás zeptal, jestli bych mel odtah vest pres cooltube a nebo z boxu?
A budu mít větší výnos když dám 20 kytek do stanu nebo 15 kytek?

Díky

Old Post 03-06-2015 v 18:52 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 6

odtah z boxu (pres pachac logicky v kvetu), jinak samozrejme pod vyssi wattazi to roste rychleji, samozrejme je ale taky dulezite svetelne spektrum dane vybojky, vyrabi se s rustovym a kvetovym spektrem...

Old Post 03-06-2015 v 19:01 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 7

mám v plánu to jet bez pachače, myslíte, že to bude moc smrdět?

Old Post 03-06-2015 v 19:03 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 8

to snad vis sam ne? co je to za otazku vzdyt uz jedes druhy kolo, to jsi poprvy taky jel bez pachace nebo to chces jenom zkusit? reknu ti dopredu - jestli nebydlis ve vlastnim baraku a nezves tam navstevy tak ok, jinak je to jasnej provar

Old Post 03-06-2015 v 19:10 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 9

Minul kolo jsem to měl, a nic jsme necítil, ale v boxu taky ne..(naši ríkali, že něco cítili, ale až moc to nějak nesmrdělo (poznám to tak, že moc nenadávali)

A pravě dnes se mi rozbil jak jsem ho zapojoval do roury (byl od kamose rucne delani pres uhliky) a tak si rikam, proc to nezkusit bez pachace) Bydlím v rodinnem domku, odtah vede k nám na zahradu ale bydlíme docela kousek od silnice..

a koik bych mel dat kytek pro vetsi vynos? 20 at jsou namackane nebo 16?

Old Post 03-06-2015 v 19:14 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 10

Taky jedu bez pachace ale mam odtah do komina,a nikde v okoli baraku necejtim"zatim,tak snad to tak i zustane" Jinak pocet rostlin ti ovlivni akorat dobu rustu,je jedno kolik jich mas hlavne musibejt co nejlip zaplnenej pestebni prostor ja jich mam 10 v boxu 120x120,na rust sem svitil nejakych 27dni abych zaplnil prostor,kdyz das 25 muzes prepnout skoro hned=usetrena el.energie

Old Post 03-06-2015 v 19:53 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 11

bez pachace to bude smrdet fest kdyz se ti to povede, rozhodne uz si tvoji rodice vsimnou vic nez predtim, o navstevach ani nemluvim, jestli bydlis treba v hornim patre tak cekej ze to bude smrdet az k vchodovym dverim do baraku coz by mohl byt problem kdyz vasi budou chtit pozvat treba sousedku na kaficko.... jinak s tim poctem kytek bych ti doporucoval tech 16 v 11l kvetinacich, mam to tak odzkousene uz leta a min nez pul kila pod 600w jsem uz dlouho nemel, ale jsou u lidi co jich na prostor 120x120 narvou klidne 38-45 a taky se jim povede bez problemu 1g/w, jenom ty sisky nejsou tak velke... uvidis sam jak ti to bude vyhovovat ale preci jen pri cene 100-150 kc/rizek bych jich tam ani vic nez 16 nedaval, kdyz mas velke kvetiace tak se bez problemu dostanes na podobny vynos jako u vetsiho poctu kytek v mensich kvetinacich... dulezity je zaplnit poradne prostor coz se ti s 16ti kytkama urcite povede

Old Post 03-06-2015 v 20:05 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 12

Děkuji za odpovedi,

ale kdyz tam dam 16 kvetincu a ne 20, budu muset ty kvetinky provázkama privazovat?
A jeste by me zajimalo, jestli mam udelat odtah pres cooltube viz. obrázek http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=546210

a nebo ten sonnoflex co vede od steny z boxu do cooltubu dat pryc?

Minulej box jsem mel silnejsi pritah Vents VK 200 - 780 m³/h nyni ho pouziju na odtah, doufám, ze se mi povede udrzet teplotu

Old Post 03-06-2015 v 22:36 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 13

Mě ten tvůj dotaz taky přišel dost lamskej..
Ale tak když bydlíš v RD a odtah máš ven z objektu na zahradu tak je to bez pacháče reálný si myslim..
Když je odtah ven tak to doma smrdět nebude kromě chvil kdy budeš mít oteveno a budeš obdivovat, ale tak to by ani pachac nepomohl..
Kdyz bys byl v panelaku a foukal to sousedum pod balkon tak bych se trochu bál, ale na zahradu to bude pohoda kdyz nepojedes nejakou obří vietnamstinu nebo extra páchnoucí strain tak to nedojde na silnici
Jinak s poctem jak uz bylo receno je to jedno, s vice kytkama kratší růst a méně za el. více za řezy tak to chce promyslet co je protebe lepší.. jinak bych prostě použil těch 16 květníků..
Nechapu jak a proc bys provazkama privazoval kvetniky, mozna tak ty nejvyssi vetve privazat ke kvetinaci aby byli níž a ostatní větvičky je dorostli na stejnou vejšku..

400/600w na růstu se dle me nepodepise na vynosu ale jen na malinko delsi dobe rustu. Od 1. 12/12 to ale chce plnou palbu.

Stou cooltube bych připojil na odtah když už jí máš, umožní to dát výbojku níž a to se = větší výnos. Leda že bys měl nízký teploty to by se pak nehodio. Jinak odtah by měl teda bejt správně co nejvíc nahoře v boxu a na CT nejlépe samotnej okruh ventilace s vlastním větrákem, pritahem a odtahem.. vubec nespojenej se skříní.
Ten sonoflex ti jako ted vede z cooltube ven z boxu a vzduch tam vháníš ofukem ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 04-06-2015 v 07:04 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 14

Dole mám přítah, který sloužíl jako odtah minulé kolo(takze jsme ho otocil a fouka do boxu) a ten silnejsi mam ted na odtah. Kamarád říkal, že ten odtah( co mám ted na pritah do boxu) by měl být 12-14decibelu..

Jinak mám jeste 2 ventilatory. Stan je ve sklepě.

Old Post 04-06-2015 v 07:27 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 15

Fotky jsou stare, dole jeste neni videt pritah. a nahore bych to bud napojil do toho cooltube ten odtah a neb jen do boxu, ale cooltube nema zadne vetracky.

Old Post 04-06-2015 v 07:29 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 16

Hm s tebou si člověk teda pokecá Jakože přítah je připojenej na tu trubku co vede do cooltuby a stejne dotoho foukas z druhy strany ofukem ? Nebo je pritah nekde mimo a jen si mi neodpovedel na ten dottaz o ofuku co fouká do ct ?
Jinak nevim proč píšeš o těch decibelech... je to docela malo no ale kdyz te to zajima tak si to najdi na netu podle oznaceni a vyrobce a never vsemu co kamaradi povidaj
Já mam dost drahej tichej TD silent 350m3/h a má 20/19 db(A)..

P.S. jak rikam, pokud nemas vtom sklepe zimu tak bych dal odtah do ct a tim muzes dat lampu niz a snizit teplotu u vrcholků..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 04-06-2015 v 07:34 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2016 - 3. kolo pod 600W, 39 řezů - uvítám znovu každou radu :-) - 31 odpovědí
02-06-2015 - 1. kolo pod 400W, 20 rostlin - uvítám každou radu - 245 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9086900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív