Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » názory a připomínky k mému vybavení-jsem začátečník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vendelinprouza
Nový Člen

Karma uživatele vendelinprouza - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 5  

Hydroponie názory a připomínky k mému vybavení-jsem začátečník Příspěvek č. 1

Zdravím pánové....
Jsem více méně začátečník ale načtené něco mám.... Byl bych rád za veškeré vaše rady, názory, připomínky.... Mé vybavení se skládá z.... 120x120x185 growboxu, cooltube 150 osazená 600w výbojkou, odtahový ventilátor TT, tlačný ventilátor 150 (který tlačí vzduch do stanu) , Hurricane klipsový ventilátor Ø 18cm , 3x truhlík s rockwool,nádoba na 20l, čerpadlo s rozvodem na 9 kapilár, akvarijní bublinkovač ,vše ovládáno časovačema... používám hnojivo ATAMI A,B a kořenový stimulátor... PH roztoku udržuji na +-5.5 . Holkám se zatím daří až na jeden problém ale k tomu až pozdeji...třeba dělám něco špatně
Popis funkce závlahy: z 20L nádoby ve které je bublinkovač je roztok nasáván čerpadlem do kapilár které ústí u rostlinek, a následně vytéká odtokovými kanálky do stejné nádoby... zálivka je dávkována automaticky 4x denně

Dotaz číslo 1: můžu roztok točit max dva dny a pak až vyměnit? s tím že hlídám PH...

Později přidám foto....
Děkuji za vaše odpovědi a názory...

Old Post 11-11-2015 v 19:11 PM
vendelinprouza je offline   Profil uživatele vendelinprouza   Find more posts by vendelinprouza   Foto galerie člena vendelinprouza   Click here to Send vendelinprouza a Private Message   Add vendelinprouza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 2

Ahoj :-)
Roztok mužeš točit klidně dýl, dolejvej vodu a hnojky + zamez přístupu světla do nádoby s vodou, aby ti to nezačalo žít vlastním životem a pak pohoda ;-) Jen bych pořídil větší nádobu na vodu, čím víc vody tím stabylnější ph roztoku budeš mít.

Každopádně pokud měníš vodu co dva dny, tak rovnou udělej to, že nebudeš roztok co ti proteče kytkama vracet do zásobního kalfasu , ale nech ho odtéct do jiného kalfasu a tu vodu už znova nepoužívej, kytky tak budou mít stále čerstvý a čistý roztok. Ono totiž když ten roztok tak jako tak co 2 dny vyleješ a dáš novej, tak nemá cenu ho točit dokola.

Ps: U těch hnojek je duležité aby to byly hydro hnojiva když nejedeš v hlíně. (nepíšeš jaké máš, tak raději upozornuji :-) )

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 11-11-2015 v 19:42 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendelinprouza
Nový Člen

Karma uživatele vendelinprouza - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Ahoj
Hnojivo je samozřejmě pro hydro. na větší nádobě se pracuje... jinak vše je cajk??

Old Post 11-11-2015 v 19:51 PM
vendelinprouza je offline   Profil uživatele vendelinprouza   Find more posts by vendelinprouza   Foto galerie člena vendelinprouza   Click here to Send vendelinprouza a Private Message   Add vendelinprouza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 4

Jen taková technická, cooltube by se měla používat jen v případě, že nemužeš uchladit lampu normálně odtahem a pfuky, je to z duvodu, že cooltube hůře rozprostírá světlo, jako ideální a nejčastější volba se mi jevý stínidlo alá vlašťovka.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 11-11-2015 v 19:55 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendelinprouza
Nový Člen

Karma uživatele vendelinprouza - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

cooltube jsem volil z důvodu abych mohl světlo přiblížit více k rostlinám a vyvaroval se tomu ze mě to přeroste jelikoš je to můj první indor...

Old Post 11-11-2015 v 20:02 PM
vendelinprouza je offline   Profil uživatele vendelinprouza   Find more posts by vendelinprouza   Foto galerie člena vendelinprouza   Click here to Send vendelinprouza a Private Message   Add vendelinprouza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 6

Tak ono, že ti to přeroste neovlivníš tím, že dáš 600w výbojku díky ct o pár čísel blíž, když máš ct moc nízko, tak pak budeš mít nedosvětlené kraje a celkově jak už jsem psal ct rozkládá světlo mnohem huře a volí se v případě problemu s teplem. To že ti nepřerostou zajistíš výběrem genetiky a včasným přepnutím na květ :-)

Ps: většinou to funguje tak, že sativy se tahaj mnohem víc než indiky... Obecně se dá říct, že se ti kyti po přepnutí vytáhne o nějakých 100-300% podle modelu.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 11-11-2015 v 20:06 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendelinprouza
Nový Člen

Karma uživatele vendelinprouza - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

Tak ja už nevím mam model sweet mandobok z řízku a přepínal jsem na květ když měli cca 25cm... holky byly pěkně rozvinuté, silné stonky a celkově zdravé... a bylo mi řečeno že když dám světlo trošku blíž v ct tak se tak nebudou táhnout za světlem... vcelku mě to dávalo smysl... zatím sem nepozoroval ze krajním holkám by chybělo světlo ale je fakt že lístky jsou natočené směrem k lampě...

Old Post 11-11-2015 v 20:28 PM
vendelinprouza je offline   Profil uživatele vendelinprouza   Find more posts by vendelinprouza   Foto galerie člena vendelinprouza   Click here to Send vendelinprouza a Private Message   Add vendelinprouza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 8

Schválně se podívej tady na gr jaké lidi používaj stínidla na 600w, naprostá většina má vlaštovku (waflector nebo a-wing). To táhnutí za světlem se děje když máš světlo hodně vysoko a nebo slabou watáž, u 600w bych se nebál, že ti přerostou protože se táhnou za světlem, to má na starosti hlavně genetika, třeba v posledním kole jsem jel Serious Heppiness a kytky se vytáhli asi o 300% protože k tomu měli genetické předpoklady. Ale na druhou stranu tě nechci strašit, i s ct budeš mít hezký výsledek, sám jsem ji kvuli teplotě měl a s gramáží jsem byl nadmíru spokojen ;-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 11-11-2015 v 21:05 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendelinprouza
Nový Člen

Karma uživatele vendelinprouza - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

jako ani s tou teplotou na tom nejsem nějak moc dobře v boxu ma stabilní teplotu nad lampou 26,7 a pod lamou se vlezu tak tak do 30°c... mam problém ve v místnosti odkud tahám vzduch je stabilne tak kolem 23-24°c... taže se to moc neochladí.... ale potěšil jsi mě..... bude to moje první indoor takže jestli budu mít z 9 holek 350g tak budu stastnej každopádně děkuji a zítra sem hodím fotky tak mrkni... ať se daří

Old Post 11-11-2015 v 21:16 PM
vendelinprouza je offline   Profil uživatele vendelinprouza   Find more posts by vendelinprouza   Foto galerie člena vendelinprouza   Click here to Send vendelinprouza a Private Message   Add vendelinprouza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 10

Tak pokud se nic nepokazí 350 tam bude ;-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 11-11-2015 v 21:20 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1669090 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív