Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CM/600W/Cocos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 17

Sem rad za kazdou radu takze kdyby jste meli pripominky sem s nimi. A rovnou se zeptam jak dlouho nechat MH po prepnuti ma kvet, tech 14 dni ok?

Co rikate na vytok ph 5,8 ec 1,3? Zalivka male ph 6,1 a ec kolem 1,5.

Diky LG

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 17-11-2015 v 20:14 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

3/12 Příspěvek č. 18




Tak přidávám nové foto. Kytky se mají k světu i před spánkem. Dneska před probuzením proběhne závlaha počítám EC 1,5 a PH 6.

Jinak jsem včera odříznuty spodky. Bohužel mi nefunguje odtah( prima klima z druhé ruky s regulaci a termostatem) , svítí ale nebeží jednou jde a pak zas nejde. Takže válčím s teplotou. Musím mít přes den otevřený stan. Jinak to zvládají statečně a ještě do pondělí budou muset vydržet než přijde nový. Objednaný KVO z elektra za 1700 běžná cena na shopech 2200. Takže paráda.

Jinak teploty nespadnou pod 18 a přes den nevylezou přes 28.

Vlhkost je od 40%-80%.

Jedna kytka stále o něco zaostává jestli to nerozjede na a nedožene je tak jí podložím.

Stále svítím MH počítám, že tak 11 dní ještě budu.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 20-11-2015 v 09:14 AM

Old Post 20-11-2015 v 07:00 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

výroba odtokové vany Příspěvek č. 19


Jen pro zvídavé, pro ty kteří jsou trochu šikovný a chtěli by si vyrobit podobný odtokový stůl tak vám dám takový menší nápad jak na to, protože sem různě sháněl po internetu a koumal jak si něco takového pořídit a nic jsem nenašel a když už tak za nehorázné peníze.

Pomůcky:

- plech 2000x1000x2mm
- ohýbačka plechů
- 4x vingl délka dle výšky stolu+plech na podloží
- svářečka
- krátka trubka průměr 20 mm

Takže jsem koupil plech prodávají se v rozměrech 2000x1000x2mm, nebo 3000x1500x2mm to je pro ty kterým by nevyhovoval rozměrově stůl co jsem si vyrobil já dle nákresu. Samozřejmě, že můžete zvolit a menší tloušťku 1,5mm, či jiný druh materiálu aby jste nemusel dělat nátěr. Ale já šel levnější a příznivější cestou a plech 2000x1000x2 jsem koupil za 420 kč.

Plech sem si seříznul na rozmět 1300x1000.

Z "delší" strany jsem orýsoval 50mm po kažé strané pro kraje.

Na ohýbačce jsem plech prolisoval do kříže tím, abych zajistil spád do středu. Prolis vypadá jako na vratech do dvora. Tím plech zpevníme a zajistíme si spád do středu plechu. První prolis musí být nepatrně větší, protože u druhého se trošku vratí!! Poznámka: udělejte si přiměřený spád kvůli náklonu květníků, aby nebyl moc strmí.

Když máme hotový prolis do kříže ohneme si kraje. Tím nám to dá rozměr plochy 1200x1000. Samozřejmě by se dalo ohnout kraje i na kratší straně 1000mm, ale tím bych si zmenšil plochu pěstební a větší plech bylo pro mě kontraproduktivní kupovat, jelikož bych ho neměl jak odvést a cena by byla jednou tak větší.

Proto jsem ze zbytků plechu udělal pásky a svařil k sobě na rozměr 1000x50 a na obě kraší strany naheftoval(nabodoval) svářečkou. Pozor nevařil!! jelikož by se nám plech zkroutil a spád by už nebyl do středu plechu. Aby kraje byly vodotěsný tak je ve finále přetmelíme silikonem.

Když už máme hotový základ. Tak sem si obstaral 4xvingl do tvaru L , který nám poslouží jako nohy pro stůl. Vingl jsem si nařezal na výšku 400 mm a navařil na rohy stolu(můžou se nohy udělat i na šrouby), tím jsem vyřešil nohy. Na konce nohou můžeme navařil plech který nám pude dělat podpěru.

Nakonec jsem ve středu plechu vyvrtal díru a navařil trubku průměru 20mm. Zde je libovolná možnost čím větší tím lepší na odtok. Těch 20mm je minimum.

Nakonec jsem to celé nelakoval. V mém případě mě to stálo dvě krabičky cigaret a mám to nalokované profi. Jinak by to šlo normálně základem a pak barvou.


Celé mi to vyšlo na 420 kč za plech a 2 krabičky za nátěr. Jinak si myslím kdo má možnost známého zamečníka tak za obdobné peníze. Potom se dá i nadripovat takovýhle řešení. jelikož mám tam kalfast 90L z baumaxu za 100kč. časem stačí čerpadlo a kapiláry a časovač a prakticky mam Wilmapot.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 23-11-2015 v 13:12 PM

Old Post 23-11-2015 v 11:14 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

8/12 Příspěvek č. 20



Máme tu osmý den květu. Holky mají +/- 50 cm.

Musel sem trochu vychytat teploty v boxu protože nám začalo mrznout, a teplota padala i na 16° přes noc. Trochu jsem přenastavit termostaty a přidal jeden přítah přes rouru a průběžný ventilátor na který mam nasměrovaný vyhřívání, ketrý přivádí teplý vzduch do boxu, jelikož když je zavřený a jede přes pasivní přítah tak vnitřní teplota v boxu je menší než okolní. Tak doufám, že se to srovná.

Jinak zatím teplota přes den 24 dnes zčekuju kolik byla přes noc.

PH na výtoku 5,8 zalito PH 6. EC na výtoku 1,4 zalito 1,5.

Vlhkost 50-60%

4 menší kytky jsem podložil, abych srovnal růst.

Dost jsem udělal chybu na začátku, že jsem nezkalibroval leností PH metr, který ukazoval o 0,2 desetinky méně takže sem je trápil na PH 5,6 což mi zbrzdilo start a celkově vzrůst( na jedné kytce se to výškově visuálně podepsalo). Budu rád, když rostliny budou mít k metru. Měl sem s přepínáním ještě chvíli počkat.

Stále svítím MH a asi ještě týden budu.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 25-11-2015 v 07:36 AM

Old Post 25-11-2015 v 06:18 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

13/12 Příspěvek č. 21




Třináctý den květu. Holky mají +/- 65 cm.

PH na výtoku 5,8.

EC zalito 1,5 vyteklo mi 1,5.

Teplota 24D, 19N - VLH 60-70%

Dneska proběhne další zálivka, která se opakuje po třech dnech.

Vyměnil jsem se MH za HPS asi v 9/12.

Jinak jsem zásadní rozdíl v růstu s MH nezaznamenal, ba naopak jsem zklamán. Pro mě je jasná volba ve výběru výbojek Dual spectrum.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 01-12-2015 v 20:16 PM

Old Post 30-11-2015 v 09:33 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

14/12 Příspěvek č. 22





Po trech dnech zalito. Bylo to tak krasne proschly, Ze jsem mohl zalivat jiz vcera.

Kazdopadne zalito ph 6,5 vyteklo ph 6 a toho se budu drzet.

Ec vypada tak, ze pristi zalivka bude jen voda. Dostali ec 1,4 a vyteklo 1,6 takze maji dost a nechci je moc prekrmovat, takze kdyz se zadari zalit za dva dny (o den drive) dam jen vodu a mrknu co nam vytece.

Vytahovat a rustovy potencial se zacina ukazovat az kolem 13 dne od prepnuti. Posledni dny jel kolem dvou centrymetru a dneska od zhasnuti po rozviceni vyrost za 12 h cca. 3 cm.

Momentalne se blizi v prumeru k 70 cm a to uz jsme na 120% od prepnuti.

Tyden pocitam ze se budou vytahovat a pak konec, dostanu se tak na 90 cm.

Takze zadny klacky nebudou bude to mensi krovi seskladany takze topovky nebudou hlavni hrebci. Nicmene uvidime potencial tohoto strainu pokud se nic nepodela.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 04-12-2015 v 05:59 AM

Old Post 30-11-2015 v 21:44 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Palec nahoru 16/12 Příspěvek č. 23



Dnes začátek 16 dne květu.

Proběhla zálivka jen s čistá voda. Minulá zálivka protekla s vyšší hodnotou EC.

Zalito PH 6 vyteklo 6. Čista voda EC 0.6 a vyteklo mi z květníků 1,5. Takže o desetinku méně než před třemi dny. Z toho usuzuji, ze mají stále co do huby.

Další zálivku dam EC 1,4 a výstup by mohlo vytéct srovnatelný lépe nižší.

Kytky brzo přestanou růst a půjdou do květu, respektive se už budou jen prodlužovat květy. Jak se přestanou prodlužovat půjdou plně do květu s větší spotřebou živin.

Momentálně mají kytky +/- 80cm. Pořád jedou 2- 3cm za den.

Za foto se omlouvám sodík je svině a je den. Príšte to vychytám před spánkem.

Teplota 24D-21N, vlkost 50-70%.

Kytky mají krásně vitální světle zelenou barvu co víc si přát, snad než aby byly vidět salámky.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 04-12-2015 v 06:11 AM

Old Post 03-12-2015 v 21:03 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Obecné 19/12 Příspěvek č. 24






Tak tu máme 19 den květu.

Abych to shrnul co se týče hnojení.

Včera jsem zalil a dostatečně prolil květníky a co mi vyteklo.

Vstup PH 6,1 EC 1,4, Výstup 5,9 EC 1,45.

Vyteklo mi ještě o málo větší koncentrace než na vstupu. Takže se budu s hnojením ještě držet při straně. I když už kompletní růst do výšky je ukončen květy se stále prodlužují. Soudím, že začnou papat až se květy začnou formovat.

Přírůstek do výšky je kolem 1 cm za den. Výška je momentálně kolem +/- 85 cm.

Teplota a vlhkost se nemění pořád extrémy

Snad nic víc co bych dodal, zda máte otázky připomínky sem s nimi.

Zatím zdar LG

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 07-12-2015 v 08:04 AM

Old Post 07-12-2015 v 07:52 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luky115
Stálý Člen

Karma uživatele Luky115 - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 25

Máš to pěkný chlape ten kokos bych chtěl taky skusit ale ještě si o tom dost počtu než se dám dotohodle příběhu 😀 jen tak dál 👍

1st 600w digi kit all in 120x120x200 vitamíny plagron....DOJETO

2st 600w 120x120x200

Old Post 07-12-2015 v 09:06 AM
Luky115 je offline   Profil uživatele Luky115   Find more posts by Luky115   Foto galerie člena Luky115   Click here to Send Luky115 a Private Message   Add Luky115 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 26

O proti hlíně to má samý klady.To, že to v tom líp roste a je vzdušnější nebudu psát to každý ví. Pro mě jsou tyto.

1.Koupíš si lisovaný kokos, nemusíš tahat pytle nenápadně s hlínou. Stačí si koupit tři brikety ty strčíš do tašky a jdeš.
2. Hnojiva nepotřebuješ dvou složkový, jak na růst tak na květ používáš jen jedny.
3. Je to hodně podobný hydru, takže s tím nemám velký problém si změřit hodnoty.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 07-12-2015 v 09:30 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 27

Děkuji za K+. Jinak vás poprosím o komentář, abych poznal od koho sem karmu dostal pač jinak se tam nezobrazuje Vás nick. Moc děkuji a doufám, že se Vám můj grow líbí.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 07-12-2015 v 11:24 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Nápad 22/12 Příspěvek č. 28





Tak nam zacina 22 kvetu.

CM se nevytahnul na vysku ani o milimetr, takze rust rostliny je kompletne dokoncen a zacina nam faze bobtnani. Ustalilo se to na nejakych 85 cm ty v zadni rade u zdi maji 95.

Jak se pise a radi dat mensi do stredu tak u me plati presny opak na krajich se mi vice vytahuji hlavne v rohach.

Dneska po trech dnech opet sucho. Takze zalito ec 1.1 ph 6,3 a vyteklo mi ec 1,35 a ph 6.
Budu to chapat a brat, ze mensi ec mi vytikat nebude, ne ted ani do konce kola jedine ze bych je podvizivoval proto tam budu lit takove ec, aby mi telko primerena koncentrace dle stadia kvetu. Jestli to dobre chapu tak kolem 35 dne mi potece z kvetniku tak 1,8. Nakrmeny sou hezky to ec jin zatim staci barva krasna priste jim tam dam zalivku 1,4.

Jinak teplota a vlhkost porad stejna venku nemrzne co vic si prat.

Jinak mozna tady melu plky tak me zkuste opravit

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 10-12-2015 v 05:34 AM

Old Post 09-12-2015 v 21:08 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 29

Mas to pekny, CM jsem taky jel a je to ovocna chutovka, snad to tvoje dopadne taky tak (chut) a vynos bude dobrej. Precijen CM je vynosnej model..;-) Zdar a silu


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 10-12-2015 v 08:26 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 30

Tohle CM jsem už odjel párkrát a je to hlavně pěkná síla, kterou doplňuje vůně. Jinak stavy jsou pěkně tlumící pro slabší povahy vražebné.

No sem zvědaví na vynos g/w by neměl by být problém tak uvidíme rozdíl mezi 9 ks a 16.

Díky za pochvalu

Jen se zeptám, myslíš, že má cenu měnit květníky za menší. Nebo tam mám dát jen míně kokosu napříště. Já jen, aby to nebylo kontraproduktivní a necpal tam moc substrátu zbytečně. Nebo jestli vidíš v tom výhody? Asi ne co?

Já bych řekl, že to je celý zdlouhavý na příjem tak na start.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 10-12-2015 v 10:35 AM

Old Post 10-12-2015 v 09:55 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 31

Jel jsem kokos jak v 11ti litrových tak v 6l. Je tam velká úspora kokosu a výnos +- na stejno. Jde jen o to, že ty 6l budeš zalívat co druhý den proti 3-4 dnům u větších. Menší jsou lepší na manipulaci a oceníš lepší proschnutí při fluschingu na konci pěstu.

Old Post 10-12-2015 v 12:46 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 32

Mi přijde na ten objem pro tak menší kytky zbytečný nějak moc hnojit. Ta kytka to nestihne ani zpracovat na tu její výšku a ten flush musí být řádný proplach. Takže půjdu směrem menších květníků a více rostlin. Já je kupoval na na 9 kousků a plánoval sem tak 1,5m rostliny, ale teď se situace změnila dobou. Škoda, že sem to nevycítil hned na začátku jakým směrem se to bude vyvyjít. Zase mi tu budou smrdět květníky 11L

Díky DOCtome za tvůj příspěvek

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 10-12-2015 v 13:02 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-05-2011 - 600W coco - 13 odpovědí
24-05-2008 - 400W,coco.. - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4303330 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív