Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » First grow 150w HPS - Bubble Gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 33

Hlína byla původně z OBI, pro pokojové rostliny. Pak jsem se ale rozhodl koupit od Plagronu MEGA WORM (předhnojená, je tam asi 12 dní), celkem kvalitka, tu jsem smíchal s perlitem a na dno keramzit, pak se holky malinko rozjely, ale furt to neni ono.. Už fakt nevim, co je špatně :-(

Old Post 06-12-2015 v 20:50 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 34

No ten MegaWorm není přímo substrát, je to žížalí kompost na obohacení půdy, snad to nebude vadit. A co ty kořeny?

Old Post 06-12-2015 v 21:02 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 35


No popravdě řečeno jsem ho smíchal s tím z OBI. Kořeny nic, přesazoval jsem to a jen tak je asi neuvidim, na dně 2 CM keramzitu.

Edit: abych to upřesnil, při přesazování jsem nechal bal na kořenech (hlína z OBI) a dosypal MegaWormem do nových květináčů.

Old Post 06-12-2015 v 21:16 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 36

Nečekal jsem, že to vytáhneš z květníku, ale kořeny vypadají dobře. Asi to chce chvíli počkat, jaký vliv má to světlo nevím, já používám na růst CFL 125W a paráda, ale někteří tu jedou sodík od začátku, takže těžko říct.
Jinak taky dodělávám skříňku 40x60, nechal jsem si nařezat desky v marketu a taky bez děr na panty, dnes jsem to dodělal, snad bude brzo test.

Old Post 06-12-2015 v 21:42 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 37

No, přesazoval jsem to proto, že jsem měl dojem že mi hnijou kořeny, protože už to nedávalo žádnou logiku.

Budu sledovat

Old Post 06-12-2015 v 21:48 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 38

Kdyz je mas tak male tak si zvedni lampu,potahnou se ti za svetlem..navic podle posledni fotky to vypada ze uz se ti pali listy,ale mozna se pletu,fakt to jde blbe videt..at se dari


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 07-12-2015 v 03:33 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od MethodMan
No popravdě řečeno jsem ho smíchal s tím z OBI. Kořeny nic, přesazoval jsem to a jen tak je asi neuvidim, na dně 2 CM keramzitu.

Edit: abych to upřesnil, při přesazování jsem nechal bal na kořenech (hlína z OBI) a dosypal MegaWormem do nových květináčů.


Lampu vys, podle listu je jim teplo

Old Post 07-12-2015 v 08:27 AM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 40

Jtaky si myslim, že bys měl dát lampu vejš. Rozhodně nebude problém s tím, že jedeš na růst hps, já to do nich hulil celej pěst 150 a v klidu

možná koupit příště jinou hlínu

co tam leješ za hnojky ?

čus

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 07-12-2015 v 09:19 AM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 41




Guten tag,

nevim, kde bych zacal, ale napisu to strucne. Holky me svym rustem tak moc sraly, ze jsem objednal nova semena - tentokrat ze sensi seeds s tim, ze zacnu v hydru uplne od znova. (NFT).

NFT jsem poridil, a stvalo me ze do nej nemam co dat (ze sensi seeds to prijde buhvi kdy). No a tak jsem se rozhodl pro velice odvaznej krok - dukladne omyt rostlinky co mi do ted nerostly v hline a dat je do toho NFT.

Tenhle grow pokracuje! Viz. obrazek. Holky si po "presazeni" do NFT zvykly do nekolika hodin, coz je pro me zazrak protoze jsem pri omyvani poskodil 70% korenoveho balu. Dali se do pochodu a uz miri vesele vzhuru do nebes, z cehoz mam nejvetsi radost. :-)

Necham je 2 tydny na rustu a prepnu.

Edit: sorry za otocenej obr. :-/

Old Post 18-12-2015 v 17:15 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 42

Ja to je*u :-D ..tak to jsi teda dobře otočil změnil směr a zakřivení časoprostoru to se ti musí nechat :-D


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 18-12-2015 v 17:41 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 43

Tak jako bylo zbytečný svítit pro chcípáky, to NFT byla jejich jediná naděje.

Old Post 18-12-2015 v 17:53 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 44





Up, holky povyrostly, zacinaji delat nove koreny viz foto.

Dnes prvni den 12/12, jinak by me prerostly. :-)) jsou krasne do kericku bez jedineho ohybu, byly jen 1x zastrizene.

Edit: sorry za ty fotky nabok dpci, davam to z mobilu a vzdy se to otoci. At fotim na vejsku nebo na sirku

Old Post 22-12-2015 v 08:07 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 45

hele zahradníci, takovej dotaz. Jako nejmenší nejsou, jak je možný že ani trošku nevoněj? Jako prostě vůbec nejdou cejtit, skoro ani když si čuchnu přímo k nim. Já to samozřejmě beru jako výhodu, pacháč vůbec neni potřeba, ale je to normální?

Old Post 22-12-2015 v 12:39 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 46

Zdravim te..
Taky sem se setkal s odrudou co v rustu moc nevonely a naopak.Je to ruzny.Zkus pohonit stonek a pricuchni si takhle testuju vuni na vsech kytkach Jen se neboj,v kvetu si vune uzijes dost.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 22-12-2015 v 12:50 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 47

Ju , když potřu stonek tak voněj fakt nádherně. na druhé kolo mám připravený Master Kushe, tak ty už asi trošku zavoněj.

Ale dík za odpověď, fakt jsem nevěděl jestli je to normální, skoro sem měl pochybnosti jestli je to vůbec tráva (s nadsázkou)

Old Post 22-12-2015 v 12:54 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 48

Koukal jsem na tvoje stare kytky, no ty uplne pretaly prijimat ziviny, udelal jsi to nejlepsi co si mohl, ze jsi je takhle proplach, mimochcdem, ze ti nevoni? Ja bych se zkusil vysmrkat do kapesniku, cauky

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-12-2015 v 13:03 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9067540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív