Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » First grow 150w HPS - Bubble Gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 113

Nekdo ma bonsaje bez listu, a nekdo ph 4. Dost lidi to tak delalo, a vypadala to dobre. Nekdo to tak nedela proste, co ja s tim. Ja jo.

Rady prijmam, ale ne rady typu at si poridim booster a stimulator, kdyz oboji celou dobu pouzivam, staci cist nez napisu shit.

Fotka s flastickou PKcka byla jen pro srovnani, ne proto, ze by to bylo jediny co pouzivam. Priste je vyfotim s celou sadou teda.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 12-02-2016 v 16:55 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 114

citace:
Původní příspěvek od wrah
Klid, někdo prostě musí rýpat Podle mě to máš pěkné. Ačkoliv s tím proplachem, já použíal vždy jen čistou vodu. Cílem je, aby kytlka postila co zadržuje.. Když máš ph 4.5, tak tam musíš přidávat něco kyselého, nevím jak moc je to dobře.


No jasně... jenže v substrátu většinou něco málo zůstane a díky tý čistý vodě to můžou dál papat. Když snížíš ph, kytky přestanou zřát i ty zbytky z hlíny a lépe, rychleji se zbaví všech pro nás přebytečnejch látek který nasbíraly předtim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-02-2016 v 17:59 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 115

Presne tak, nazval bych to jistotou.

Konec koncu, viz. FAQ. Je to tam jasne napsano.

Ps: pri vymene vody v NFT zustava spousta zivin v korenovem prostoru, pri vymene by se hnojiva zredily, ale nezmizely by uplne, proto jsem zvolil tuto metodu.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Naposledy upravil MethodMan 12-02-2016 v 18:30 PM

Old Post 12-02-2016 v 18:12 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wrah
Nový Člen

Karma uživatele wrah - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od MethodMan
Presne tak, nazval bych to jistotou.

Konec koncu, viz. FAQ. Je to tam jasne napsano.

Ps: pri vymene vody v NFT zustava spousta zivin v korenovem prostoru, pri vymene by se hnojiva zredily, ale nezmizely by uplne, proto jsem zvolil tuto metodu.


Aha takhle Každopádně to máš pěkné a to se počítá

Old Post 13-02-2016 v 06:45 AM
wrah je offline   Profil uživatele wrah   Find more posts by wrah   Foto galerie člena wrah   Click here to Send wrah a Private Message   Add wrah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 117

Tak díky.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 13-02-2016 v 09:09 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 118






Z osobních důvodů musela proběhnout sklizeň o den dříve.

Zahajuji tipovačku o karmu.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 13-02-2016 v 20:37 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 119

Zkusim 85g. Hezkej pěst.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 13-02-2016 v 20:54 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hosmel
Nový Člen

Karma uživatele hosmel - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 120

Zkusim 75,8g

Old Post 14-02-2016 v 08:19 AM
hosmel je offline   Profil uživatele hosmel   Find more posts by hosmel   Foto galerie člena hosmel   Click here to Send hosmel a Private Message   Add hosmel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 121

Tak já to zkusim taky... 69g... pěkný

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-02-2016 v 18:59 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 122

A já zkusím 89g

Old Post 14-02-2016 v 19:01 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 123

Vidím tam 67gramů, ale přeju rovné kilo... Mám špatné oko

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 14-02-2016 v 20:42 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 124

74g jak prd vypadá to hodně nabité

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 14-02-2016 v 21:20 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 125

Hezké tipy, jsem zvědavý. Sušit se to bude asi dlouho, protože jsou furt mokrý jak za mlada

Každopádně smokereport ustřižený paličky před týdnem... Stoned, totálně. Měl jsem haldu že nemám bradu, jakoby mi zmizela. Stav byl minimálně hodinu a půl, po půl hodině se vždy tvářil jakože konec, polevil, ale pak mě okamžitě ztrestal a byl zpět v plné síle, takhle 3x za sebou po 30 min.

Kamarádovi jsem sahal na rameno, když jsem s ním mluvil, seřval mě ať ho nehladim, že ho to strašně bolí. (???)

Byla to spodní palička, pak dám smoke report z hlavních. Zatial čůs, a dík za tipy.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 15-02-2016 v 10:12 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 126

Zdravim kamaráde, moc hezkej pěst a já tipuju 83g ale přál bych ti aspoň číslo s třema ciframa

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 16-02-2016 v 17:37 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 127

Zdravim G.

Zkracene, po ususeni suma sumarum 82g kouritelnyho matra. Nechci se rozepisovat sem uplne out of reality. Vyhral Dope a karma leti bro.

Smejte se.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 19-02-2016 v 20:04 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 128

Podle toho co píšeš, ze to dela, tak ty seminka bg asi radsi vyhodim Tvrdý neberu

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 29-02-2016 v 22:54 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8140080 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív