Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor DS 90x90 9x11l 400w Chronic x ERSB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 65






40. den 12/12

Dobře, takže zalito už zase 800ml 30 ml grow,micro a 37ml bloom(ty žlutý fleky/tečky na koncich listů a celý takový sežloutnutí je prý nedostatkem fosforu) + 16 ml Big Bud
Měl jsem dát plnou palbu nebo přidat bloom už posledně, trochu se to rozšířilo.


Jsou to takový trpaslíci, snad to aspoň ztloustne ještě



Už bude jen jedna zálivka s hnojivy
Jinak co bych řekl k AN?...upravuje to PH na 5.8, což do hlíny není ideál no...
Jak jsem psal někde už, tak bych mohl přidat PH+, jak moc to škodí? - nejspíš tam budu muset dát větší množství, když si to upravuje na 5.8
(už nebudu kupovat, ale příště asi jo)

Naposledy upravil Plagrom 01-01-2016 v 22:27 PM

Old Post 01-01-2016 v 17:12 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 66





Deficit fosforu asi no, podle rady

Přes noc po zalití se to ještě zhoršilo...přece jen to bude asi blízkou lampou.
Ještě do zejtřka počkám a když se to ještě zhorší, dám lampu dál nebo nevím...


Musí to být špatný PH, o kolik můžu změnit?
Dám z 5.8 na cca 6.6

Naposledy upravil Plagrom 04-01-2016 v 17:23 PM

Old Post 01-01-2016 v 17:19 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 67






46. den 12/12

Poslední hnojiva??
Počítat flush budu, až zaliju první zálivku bez hnojiv. Což je za tři dny - cca 14 dní to bude trvat:-)
8L 4ml Grow,Micro a Bloom 4.625ml !! + 2 ml Big Bud
Neměly žádné známky přehnojení a při hnojení jednou za 6 dní si poslední zálivku takhle snad můžu dovolit.


Vzhled palic...když to tak porovnávám, tak propadák...
Indica má mít tvrdý, bez listů...je to samozřejmě hybrid, ale nevim.
Co myslíte? I když to nejde moc dobře vidět.
Kolikrát jsou tam lepší postranní pálky jak hlavní, ta druhá fotka je z prostředku. První je teda fakt hrozná. A pryskyřice?...zatím nic, jen na postranních, které budou zralé dřív, takže se to snad ještě osype.

Vlhkost 60% třetí noc, před zálivkou... ! Při plném výkonu...filtr ten odtah se mi zdá docela omezuje
A to je odtah 400m3/h
Je to v druhým patře baráku, kde se netopí + vlhkost jde asi nahoru, takže bych neřekl, že to je problém odtahu...když svítí, tak je kolem 45% teda no.
+ teploměr je na nic...u sondy se plete až o 5C, v IN je to zdá se docela přesný, tak snad nebude špatej ten snímač i u vlhkosti, což je možné.
Ale je tam ofuk, tak to tam nestojí.


Jinak k předešlým fotkám, po zalití cca PH 6.6 se docela zazelenaly a nešířilo se to moc dál, spíš se to na těch místech stupňuje...teď už je to úplně žlutý.

Naposledy upravil Plagrom 07-01-2016 v 19:17 PM

Old Post 07-01-2016 v 17:07 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 68

Nepřijde mi,že by to mělo za dva týdny být hotové..máš mikroskop??


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 07-01-2016 v 21:46 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 69

Mám takovej ten klasickej, snad postačí.
Od teď za 16 dní.
Teď jak je mráz, tak je v noci až 16C

Blbý je, že některý postranní už na to vypadají...
Tak nevím no, max. bych je nechal na těch 65 dnech/podle mikroskopu no...a ani tak asi už nebudu hnojit, to by byl 16 dní flush...nebo mám? Třeba bych teď vynechal enzymy a zalil 1/2 hnojek...nebo to asi nebudu komplikat, kdyby to náhodou bylo dřív.
Mám FS a v něm je snad taky něco.

V něděli enzymy, pak 2-3x FS a pak vodu

Sry MocnyOkurek za neustálé opravy
jj, taky jsem si nakonec řikal, že už postačí jen enzymy a po FS ještě vodu

Old Post 08-01-2016 v 15:03 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 70

14 dni je dobrych na kokos nebo hlinu. Bude pak dobra chut vysledneho pestu. Korenak uz je k nicemu. Pouzij jen 2-3 fs a pak uz cista voda.

Kvalita predevsim!

Old Post 08-01-2016 v 15:05 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 71

tak to se ti spozdí ta sklizeň když máš tak nízkou teplotu..taky bych to viděl až tak na 65-70 dnů..ale už bych to asi nehnojil..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 08-01-2016 v 15:41 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 72

Kdyby to mělo bejt v 65-70 dnech, tak by flush trval 16-21 dní :/
U 20 dní už to určitě půjde poznat na výnose.

A jak jde vidět u první fotky ty výrustky, tak se to šíří...časovač by měl bejt ok.
Ale dával jsem pořád Big Bud a ten už jsem měl dávno přestat dávat, je tam hodně draslíku.
1:3...jestli to třeba nenutí palice se zvětšovat?

Nejspíš v neděli místo enzymů dám teda 2ml Grow,Micro a 3ml Bloom

Old Post 08-01-2016 v 17:24 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 73

zdar.je jeste brzo na vysazeni hnojiv.nechal bych jeste tyden aspon.oni jeste nabobtnj a tou nizkou teplotou se ti to tak o urcite tyden ten kvet protahne. ph 6,5 je optimal . tak at to pak chutna.... preju

Old Post 08-01-2016 v 17:33 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 74

Asi to tak bude, já si to počítal jako kdyby vše bylo dokonalý...květ má bejt průměrně na 63 dnech.
Kdybych to dělal jak obvykle, v neděli enzymy a pak hnojky, tak to je o 6 dní.
Takže v neděli dám ZASE hnojiva, jak jsem psal 2ml Grow,Micro a i Bloom...AN má bejt 1:1, tak nebudu experimentovat. Tím to protáhnu o 3 dny, lepší ať je flush o něco málo dýl.
Děkuji za upozornění, mně by to asi ani nenapadlo.

Old Post 08-01-2016 v 17:59 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 75





UP: Sobota
Výbojka 24 cm od nejbližší pálky a teplota max. 25C - venku je mráz + to chladí ofuk

Hrůza...deficit se šíří, pálky pořád nevypadají k světu.
Celkově nejsou moc zdravé až na jednu ! - Ta je nejmenší a je taky nejzelenější a bez deficitu ! Nechápu (první řada uprostřed, to jste asi poznali)
Spíš jsem celkovou žlutost kytkám připisoval přehnojení, ale u téhle nic.

Nevím...kdyby měla nejlepší kořeny, asi by nebyla nejmenší ne?

Napadá mě ještě zítra zalít 500ml enzymů a za dva dny hnojky(ale jak moc?), to vychází na 4 dny zpozdění.
Nejspíš to takhle udělám a PH zmenším teda aspoň na 7 (máme snad až PH 9 z kohoutku - lehce modrá není ani na stupnici u kapek) a to už by mohlo bejt ok, ikdyž aby to zas nebyl velkej šok.

Jak jsem psal už výše, jak jsem dal minule s enzymy PH 6.6 oproti častých 5,8-6, tak se ta barva zlepšila.



Hnojky mi zbydou ještě na další rundu, ale to už zakoupím PH +



Neděle:
Tak nakonec zalito 600 ml + 1 ml enzymy na dva dny
PH cca 6.7...odhad
Snad to ten deficit trošku zpomalí, za dva dny hnojky, který to zas **** ale už budou poslední, taky na dva dny

Naposledy upravil Plagrom 10-01-2016 v 13:09 PM

Old Post 09-01-2016 v 12:50 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 76



Jak deficit nebo co to je poškodil listy, tak tam zřejmě není dostatek vody a schnou...
Foceno před pár dny, teď zase o trošku horší

Naposledy upravil Plagrom 14-01-2016 v 17:13 PM

Old Post 14-01-2016 v 16:59 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 77



Vždycky z ničeho nic takhle seschnou, tomu se řiká asi to zbavování přebytečných listů

Old Post 14-01-2016 v 17:00 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 78






52. den 12/12
Dnes poprvé bez hnojiv, 800 ml 1 ml enzymy
Příště 2/3x FS pak pár dnů voda



Nijak zvlášť jsem se asi nesnažil a vypadá to takhle no.
9 hlavních, bohužel takových, které někteří mají po stranách, ano i na první grow.

Příští půjdu Shark Shock se sítí a nechám to větší, samozřejmě zastřihnout, pokud možno FIM a budu se snažit o vyrovnanost.



Pokud byste k tomu všemu měli sebemenší připomínku, pište.

Naposledy upravil Plagrom 14-01-2016 v 18:34 PM

Old Post 14-01-2016 v 17:05 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Mard
Tak hele vtipálku, HYDROTON je obchodní název. Ale KEREMZIT se jmenuje ten materiál. Abych ti to přiblížil, to máš jako CEMENT, to je materiál a CEMEX je třeba jeden z obchodních názvů. Když napíšu že jsem si schody udělal z CEMEXU, tak je to stejné, jako když ty říkáš že máš dole Hydroton. Proto raději malinko doporučuji používat ustálené názvy. Pomůže to rychlejšímu dorozumění.
.


když tomu nerozumim tak neradim Hydroton neni stejny jako normální keramzit. Pokud budeš chtít použít normální keramzit budeš muset pufrovat na PH jaké potřebuješ, což u hydrotonu odpada jelikož je to uděláno od výrobce. Tak lidi normál Keramzit nebrat pokud nechcete trávit pár dní stahováním PH. Sry za OT ale jestli mu na to nekdo skocil tak uz asi ví kde je problém. ;-)

Old Post 14-01-2016 v 17:41 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 80

mas tam nejakou nemoc nebo maj hlad jak svina.daval bych min. 5ml na litr kvetove slozky,ty kytky maj byt uplne tmave.kdyz uz je hnojiv moc,zacnou sesychat okraje listu.tak to poznas ze jsou priotravene a potrebujou procistit pestebni medium cistou vodou at stravi jidlo.

Old Post 15-01-2016 v 18:14 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4578220 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív