Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor DS 90x90 9x11l 400w Chronic x ERSB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 49

Já doteď teda zalejval někdy až po 6. dnech, takže to zkrátím na polovinu. (zalejvat hlínu každej den se mi nezdá moc dobrý - nikdy se nevysuší/jsou pořád sušší)

Koukám, že druhé kolo si jel stejné hnojky a psal si něco o tom, že PH si zvyšoval na 6.5? No, já zatím žádný problém nevidím, snad jen u největšího listu jdou ty okraje čepele nahoru tak o 2mm...možná to je i normální...tak uvidím, ale aspoň budu kdyžtak vědět (vodu mám snad někde u 9 PH)

Naposledy upravil Plagrom 09-12-2015 v 13:58 PM

Old Post 08-12-2015 v 18:51 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luky115
Stálý Člen

Karma uživatele Luky115 - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 50

Podle tabulek plagronu je alga grow c posledních týdnech růstu dávka myslím 40 nebo 50 ml na 10 l já jelikož sem jim dal že začátku málo a nejsem vrah dám jim jednou 10 ml a hned na to 30 ml 😀 tak sem skončil na těch 30 ml má 10 l víc už jim nedám a micham to tak že jednou dostali těch 30 growu s vodou a po drihy do ty michanice hodím 10 ml enzymů dávkování je psané 1 ml na 1l a nebudu tam toho zbytečně lejt kotel a tak každou třetí zálivku proleju aby vyteklo azpon něco kolem půl litru pryž to vilejvam z podmisek

1st 600w digi kit all in 120x120x200 vitamíny plagron....DOJETO

2st 600w 120x120x200

Old Post 09-12-2015 v 08:56 AM
Luky115 je offline   Profil uživatele Luky115   Find more posts by Luky115   Foto galerie člena Luky115   Click here to Send Luky115 a Private Message   Add Luky115 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 51





18.den 12/12

Nějak se začaly zelenat.

Zalito 700 ml - 1 ml enzymy, 1 ml root
To by mělo bejt tak na tři dny.
Je to pohoda zalejvat uvnitř

Největší kyti - uprostřed má 57cm, 65cm by mohla dát


Old Post 10-12-2015 v 14:31 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 52

mas to fakt pekny, krasne jsi vyplnil prostor a kytky vypadaj zdrave na prvni grow ti to zatim roste a kvete docela pekne tak v tom pokracuj budu sledovat

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 10-12-2015 v 17:48 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 53

Děkuji

Snad se nic nepokazí.
Jinak ještě dodám, že ofuk je fakt skvělá věc.
Hodně pomáhá s teplotou a vlhkostí.

- 400w jsem mohl dát na 25cm(ale už jsem zvedl, protože ještě pořád rostou) na 28cm
- vlhkost se zmenšila tak o 10% (možná je to i tím, že teď zalejvám polovinu)


Fakt mě to baví, chci tomu dát to nejlepší a doufám, že to i dělám.
Je to radost

Old Post 10-12-2015 v 18:00 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 54






21. den 12/12

Výbojka 27cm
Teploty někdy trošku větší, někdy menší....17-29C....je to v místnosti s oknem, takže když svítí slunce tak to vytopí a někdy se zas míň topí doma.
Vlhkost kolem 55%

Zalito 800 ml Bloom 3.375 ml, Grow 3.375 ml, Micro 3.375 ml + Big Bud 2 ml
(Proč tak blbě? Moje chyba...ale chtěl jsem 3ml, snad je to OK)

Jsou hodně zelený, i když byly chvíly bez hnojek, to je na květu asi normální, často to vidím i u jiných. Jak se teda pozná nedostatek?

Jinak nic asi nemám, co myslíte, je to zatím dobrý?
Jen tam je ještě pár listů a takovejch těch malých kvítků na odšmiknutí, ale už se do toho nebudu montovat, sním si tvrdý paldy.


Naposledy upravil Plagrom 13-12-2015 v 16:11 PM

Old Post 13-12-2015 v 15:43 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 55






29. den 12/12
Noc 18-19 Den 26-27C

Po delší odmlce, protože se moc nedělo a nějak se mi zdá, že výnos bude menší.

Včera zalito 800ml 4ml Bloom, 4 ml Micro, 4 ml Grow + 2 ml Big bud (třetí den po zálivce jsou suchý - ne tak, že se to nahoře drolí, ale už někde u 3cm je to vlhčí)

Jinak enzymy taky 800ml, ale od 35. dne do 45.dne budu dávat asi jen 500 ml, protože se mi zdá, že po těch třech dnech na enzymech jsou docela vyhladověný a až budou v největším rozkvětu, tak jim chci dát o něco víc.


Nevím co je špatně, snažím se vše dělat co nejlíp...nejspíš jsem ze začátku moc zalíval Co myslíte?






5. fotka je tak nějak nejreálnější, jinak fotky trochu zkrášlujou...sem tam nějaká palice.












1. moc jsem zaléval

2. není zastřihnuto - to se pojí s jedničkou, chtěl jsem hlavní palice, ale kořenům ty zálivky moc neprospívaly = jsou menší (asi)...ale divám se zpět a docela jsem už zareagoval u 5-6. dnů schnutí (na velký pálky by se víc hodilo 16x 6.5l...to vím až teď)

3. možná mohly bejt na růstu o 2-3 dny déle, ale zase by na tom nebyly moc dobře spodky...tady si myslím, že tohle je ideální výška (65-70, jen odhad )
Větší bych spíš volil u mříže, ale...no, viděl jsem pěst Dirty86 a vůbec nechápu... - stejné řízky

Naposledy upravil Plagrom 21-12-2015 v 18:06 PM

Old Post 21-12-2015 v 15:54 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 56






35. den 12/12

Zalil jsem až čtvrtý den, proto vidíte dole svěšené listy, ALE co je to strašné popálení u některých? (2foto) Přehnojení? - já bych řekl, že z nich kyti vysála vodu

+ zálivka zmenšena na 700ml - 27 ml 8L Grow,Bloom,Micro + Bid bud 15ml
Příště už plná palba

Proč?
Alespoň ke konci chci, aby krásně dýchaly a budu se snažit tu zálivku zlepšit.
Dříve 800ml na tři dny, teď 700ml + pokud vidíte první řadu, tak ta je nejmenší - tam možná 600ml.
(dnes 4. den jen kvůli tomu, aby byly všechny suché a potom už to budu moct regulovat)



UP:
Bohužel svěšené listy se moc nedaly dohromady...snad by se jich zbavily i tak.

Naposledy upravil Plagrom 31-12-2015 v 21:14 PM

Old Post 27-12-2015 v 14:42 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 57

Čau,k tomu PH-ja se zase dočetl tohle: Pro bezproblémový vývoj našich rostlinek je důležité udržovat pH zálivky tak, aby dokázaly bez obtíží přijímat a zpracovávat všechny živiny. Pro růstovou fázi je doporučováno pH 5,8-6,3, pro květovou pH 6,3-6,7. V růstové fázi se spotřebovává více dusíku a v květové zase více fosforu, proto ta změna: fosfor se lépe přijímá při trošku vyšším pH. Pokud bychom měli hodnotu pH mimo doporučované rozsahy, riskujeme, že se rostlince nebude dostávat některých látek, a to se pak projeví na její vitalitě. Pozor, některé látky mohou blokovat přísun jiných, tyto závislosti jsou poměrně složité a je velmi těžké na rostlině později rozpoznat původní příčinu. Proto dávejte velký pozor na měření.

Old Post 27-12-2015 v 15:29 PM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 58

Áh, tak takhle to je
Děkuji za obohacení.

Old Post 27-12-2015 v 15:32 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 59


Ahoj snad ti tento obrázek pomůže s pH řídím se podle toho a kytky jedou pěkně

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 27-12-2015 v 15:41 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 60

Že by kyti přijímaly fosfor atd až u 6.5PH jo, no asi to tak bude, i z infa od Mášhaš
Taky díky

Old Post 27-12-2015 v 15:53 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 61




Fotky stojí za nic, ale jde to tak nějak vidět. (3. foto asi nejlepší)

Bylo mi porazeno zvýšit fosfor...nejspíš to bude AN, malým PH, který by šlo asi zvýšit PH+, ale velkým množstvím a to by jim možná uškodilo ještě víc?


Jinak děkuji karmu i přes to, že to mohlo být mnohem lepší

Naposledy upravil Plagrom 31-12-2015 v 21:12 PM

Old Post 29-12-2015 v 11:23 AM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luky115
Stálý Člen

Karma uživatele Luky115 - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 62

Spálení od lampy vipada jinak kytka se pak časem sama zbavuje velkejch listů chtělo by to trochu prostrihnout

1st 600w digi kit all in 120x120x200 vitamíny plagron....DOJETO

2st 600w 120x120x200

Old Post 29-12-2015 v 12:19 PM
Luky115 je offline   Profil uživatele Luky115   Find more posts by Luky115   Foto galerie člena Luky115   Click here to Send Luky115 a Private Message   Add Luky115 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luky115
Stálý Člen

Karma uživatele Luky115 - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 63

Záleží kolik dní máš do konce

1st 600w digi kit all in 120x120x200 vitamíny plagron....DOJETO

2st 600w 120x120x200

Old Post 29-12-2015 v 12:20 PM
Luky115 je offline   Profil uživatele Luky115   Find more posts by Luky115   Foto galerie člena Luky115   Click here to Send Luky115 a Private Message   Add Luky115 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 64

Nene, ještě 26 dní do konce

Naposledy upravil Plagrom 31-12-2015 v 21:08 PM

Old Post 29-12-2015 v 12:24 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0224240 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív