Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor DS 90x90 9x11l 400w Chronic x ERSB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 33

Někdy to není tak jednoduché:/

Je to v prvním příspěvku u výbavy ^

Díky, nápodobně

Old Post 26-11-2015 v 19:11 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 34

hele tu vybojku mozna jenom vyzkouseli jestli funguje, obcas rupnou uvnitr pri prevozu a nechteji pak prodavat nefunkcni... kdyby byla jeta dlouho, tak by mela i vypaleny cerny kolecko kolem toho zavitu, kdybys chtel tak ti muzu vyfotit jak vypada jeta vybojka abys videl srovnani... jinak enzymy tam lej az po par prvnich zalivkach s hnojivama, ja je leju spis ke konci sklizne... jinak kyti mas v pohode, budu sledovat hlavne to neprehanej s hnojivama na zacatku

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 26-11-2015 v 19:39 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 35

No hele s porovnání s tou 250w, kterou jsem jel 19 dní...tak je jako nová.
Ty drátky mají normální barvu - možná je to i tou malou wattáží.
Myslíš i po jednom kole jo? Tak snad to nebude tak hrozný no, pojedu ji teda i příští kolo.

Jo já si myslel, že plná palba hnojiv na první zálivku bude asi moc, ale teď jsem se díval a nic, max. je to popohnalo
Ale příště dám asi jen 3ml

Bojím se docela to dole ostřihat, jsou už to velký větve a kytky nejsou tak velký...výbojka bude moct bejt tak 25cm a to dělá 55cm prosvícené zeleně.
- zatím 33-37cm (5. den)

Jinak big bud je od 14 dne, ale to budou teprv tak nějak vylejzat blizny...no, s tím nejspíš počítají. Od kolikatýho dne si ho přidával ty?
A enzymy s hnojivy nebo jen s vodou? Kolem toho 40. dnu květu jo?

Díky

Určitě pište cokoliv vás napadne

Naposledy upravil Plagrom 27-11-2015 v 14:36 PM

Old Post 27-11-2015 v 13:21 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 36






6. den 12/12

Nějaký lepší foto

Výbojka už 30cm a nic, s ofukem bude asi možné i 20cm
Kyti 33-40cm, nakonec jsem přepl akorát, určitě ne brzo - nejmenší je v pravo dole, přemýšlím přehození s levou nahoře...má tam míň místa a je větší.



Naposledy upravil Plagrom 28-11-2015 v 12:45 PM

Old Post 28-11-2015 v 08:35 AM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 37

Enzymy s hnojivem určitě ne, jen s vodou nebo s root stim.
Já kytky přehazuju a otáčím každej týden, taky otáčím lampu o 90st tam a zpět.

Old Post 28-11-2015 v 14:55 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 38

Já ne, jsem toho názoru, že takhle se kytky přizpůsobí tomu, aby měly to nej a kdybych to otáčel, tak to bude rovnoměrně a nakonec nic moc.

Řekněme, že na jednu půlku to bude svítit o 10% víc, po týdnu se to nějak srovná k lepšímu světlu, ale PAK to zas otočíš a zase to líp osvícený postavíš ke zdi...pořád dokola a nic plechýho. 400w je na 100x100, já mám 90x90 + jen 30cm a půjde to níž, až se zastaví růst...teď akorát to srovnám co nejlépe, ale větve už budou vytaženy směrem doprostřed a i když je prohodím, nebudou směrem ke zdi - leda bych prohodil postranní s prostředkem a to dělat nebudu. (protože někde je prostě míň místa a někde víc, ne že bych je přendával kvůli rovnoměrnosti - kyti nejsou úplně stejné, i když by měly bejt ze stejné matky nebo jsem je ze začátku třeba moc zalil, jak jsem už dříve psal)

Je to jen můj názor, pokud někdo zkušený si myslí opak, prosím dejte mi vědět

Naposledy upravil Plagrom 28-11-2015 v 16:25 PM

Old Post 28-11-2015 v 15:57 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 39





8. den 12/12

Zalito 10l už radši poloviční dávku 2ml micro,grow,bloom + 1.2ml kořeňák

Mám podezření, že to budou menší kyti ? Kolem 40cm
Jedna 35cm jedna tuším 45cm...jak dlouho budou ještě slušně růst? Kdyby vyrostly ještě 20cm, bylo by to fajn


Jinak bude obrovskej problém vlhkost (až 72%), je to v místnosti 4x4 a ten box to tam prostě celý zvlhčí, valil jsem víc jak hodinu 30% místo 10%, kterejch jedu až doteď a změnilo se to o 2%
Jen se to dřív zvlhčí, nic víc...na co vůbec tak silný odtahy? Pokud to nemáte někde v 10x10 skladu, tak to musí zvlhčit...
Když vyvětrám, tak kolem 55-60%...ale prostě to je jednou denně tak 3 h před nocí. To nepomůže.

Odvlhčovačka se tam už nevejde a ani se mi nechce cpát další prachy, stejně ta levnější o moc nepomůže.
Nevím...ofuk to asi taky moc nezmenší.
Leda bych jel pořád 10% s otevřenýma dveřma - vedle někdo spí, tak uvidím no, zejtra update


Pište cokoliv

Naposledy upravil Plagrom 01-12-2015 v 14:52 PM

Old Post 30-11-2015 v 17:24 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 40

Obvykle mi nejvíc povyrostou druhej a třetí týden po přepnutí, těch 20cm bych tipnul minimálně, i když tuhle genetiku neznám.

Old Post 30-11-2015 v 22:05 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 41

Podle me jsi prepnul brzo, tak budou mensi.

Old Post 01-12-2015 v 00:08 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 42

Tuhle genetiku tu má asi 5 lidí odjeto, přepínali tak kolem 35 a docela to přerostlo...pak jsem našel jednoho s 30cm a já se to snažil mít moc dokonalý no, lepší je trošku větší, než menší.
Teď 9. den mají 36-46cm...snad to ještě poroste 20cm

UP: S otevřenými dveřmi to je 60-63%...ubere ofuk aspoň 5%?
Teď 53%, ale otevřel jsem to po noci a 70%-nějak po zálivce, teď to bude tak 60 něco % - pokud budou problémy, zvýším odtah na 20% a přítah prodloužím ke vchodu do místnosti, který bude otevřený, to budu tahat zas o něco lepši vlhkost, ale je tam pak velkej podtlak, vadí to nějak kyti?
Snad to nebude problém při nejhorším bych dával menší zálivky + lampu dávám každý den nahoru - menší teplota a už stín u květníků.
Ano, bude se to vypařovat stejně, ale přirozeněji, tak uvidím.

Naposledy upravil Plagrom 04-12-2015 v 18:01 PM

Old Post 01-12-2015 v 14:52 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 43






14. den 12/12

Od výbojky 28cm - Teplota v boxu max 27C, u vršků nevím, ale je tam ofuk...minule jsem to měl i nějak na 25cm bez ofuku, asi byl mráz, ale ofuk by tu teplotu měl docela rozehat kolem ne? (Těch 25cm plánuju)

Kyti 45-55cm (65cm by mohly dát, takže výška bude akorát podle mě)

Pořád jen 2ml Grow,Bloom,Micro + 2ml Big Bud, v taky jen 9 L - zálivka po 6. dnech
POJEDU hnojky,voda,hnojky,enzymy...je to ok?

Jak zalévám? Do nejlehčího naliju 1.1L a podle toho to vážím, průměrně 1l a když něco cejtím tak 900, někdy o něco míň, někdy víc, ale takhle nějak...

Zatím jsem to vždycky vynášel ven a je s tím práce, dnes jsem teda i stříhal + nasazoval filtr(ALE oboje, filtr i odtah jsou 125, takže je to trochu nakřivo a oblepil jsem to izolepou...lehoučce to táhne ve "švu", snad ok)

Byl jsem tam 3 hodiny a kyti určitě velký stres...
Teď už to budu zalévat uvnitř, viz foto. Asi to nebude moc dobrý, ale je blbý to tahat pořád ven, ne že bych byl línej, ale kyti...zase se mi nezdají daný moc dobře a prostě aby šly vidět i vedlejší, takhle vždycky zůstanou někde dole a je s tím další práce.

Jinak budou asi problémy s vlhkostí.
+ jsem dnes přidal ofuk hurricane 18cm

Naposledy upravil Plagrom 07-12-2015 v 14:04 PM

Old Post 06-12-2015 v 15:16 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 44






16. den 12/12

Od výbojky už 26cm (ofuk pořád jen na jedničce)
Den 26C, noc 18C(s ofukem na dvojce to bude asi míň)


Příště snad enzymy nebo jen kořeňák, i přesto, že jsem i předtím zalil 2ml.
Aby měly dostatek živin. Je to sice hlína a 11l +AN je chemka, ale jsem začátečník
a ještě si v hlavě neuvědomuju, že míň je někdy víc.
Hnojky/enzymy,hnojky/voda je teda ok až do konce? Díky





































Filtr s odtahem spojen izolepou.
Jede pořád 10%, ale měl by jet min. nějak 200m3/h, tak snad se odtah moc neoddělává.

Naposledy upravil Plagrom 08-12-2015 v 17:09 PM

Old Post 08-12-2015 v 16:58 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luky115
Stálý Člen

Karma uživatele Luky115 - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 45

Ja dávám enzymy uz hnedka s hnojkem na růst a nemám stim problém a pojedu je až dokonce jinak nevím proč by se to nesmělo míchat

1st 600w digi kit all in 120x120x200 vitamíny plagron....DOJETO

2st 600w 120x120x200

Old Post 08-12-2015 v 17:08 PM
Luky115 je offline   Profil uživatele Luky115   Find more posts by Luky115   Foto galerie člena Luky115   Click here to Send Luky115 a Private Message   Add Luky115 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 46

Už jsem min. 2x někde od zkušenějších četl, že je lepší zvlášť nebo nejlépe s kořeňákem.
Já si to taky myslím, aby se přebytečné hnojivo využilo a nezasolovalo se to.
(pokud nějaké přebytečné u hnojky/enzymy,hojky/voda bylo)
Proto se ptám, jestli třeba nestačí jen enzymy/hnojky/hnojky/enzymy/hnojky/hnojky/enzymy? nebo nějak tak.

Naposledy upravil Plagrom 08-12-2015 v 17:33 PM

Old Post 08-12-2015 v 17:11 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luky115
Stálý Člen

Karma uživatele Luky115 - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 47

Teď přesně nevím jak sem jim to dával...měl sem klony dostali snad 2X power roots 2X sem skusil postřik víta race a poslední dobou dávám jednou alga grow a po druhé s enzymy pak zase jen růst s vodou za pár dní budu přepínat tak přejdu na alga Bloom a skusim to stejně jednou jen květ podruhé s enzymy

1st 600w digi kit all in 120x120x200 vitamíny plagron....DOJETO

2st 600w 120x120x200

Old Post 08-12-2015 v 18:09 PM
Luky115 je offline   Profil uživatele Luky115   Find more posts by Luky115   Foto galerie člena Luky115   Click here to Send Luky115 a Private Message   Add Luky115 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 48

Za mě teda, Hnojka -další den Enzymy+Co2 -další den nic a takhle celou dobu květu. Množství tak akorát, žadné přelívání. Jen zvedat podle toho jak chlastají. Neměl jsem ani PH ani EC metr a výsledek?
0,99099099099099099 gé/Watt ... dobře, mohl jsem mít štěstí, ale druhé kolo dopadlo stejně s jinou gentikou, jinými hnojakami.. Technika byla stejná a asi jsem dítě štěstěny

Ať to roste . J.

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 08-12-2015 v 18:10 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8021560 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív