Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor DS 90x90 9x11l 400w Chronic x ERSB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 17






11. den 18/6

Zalito dalších 11L s 150% kořeňákem PH cca 6...vyteklo jen lehce, nejspíš ještě nedám hnojivo ani příště...dodal jsem vlastně cca dalších 75% nový zeminy, která je na dva tejdny předhnojená, takže je v tom ten tejden asi nechám, uvidím ještě podle barvy.

Teploty stále 25-27C, vlhkost 46%-63%...výbojka asi 28-29cm
Mají cca 20cm


U některých pořád žluté tečky, to je snad už bývalý problém, ale fialovění se pořád drží.















Zatím vypadá na prostředek, postranní větve má už docela velké

Naposledy upravil Plagrom 15-11-2015 v 17:20 PM

Old Post 14-11-2015 v 19:26 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 18






13. den 18/6

Po přesazení a zalití to docela jde, tuším že při klasických třech týdnech to půjde na květ 25-27 cm

Ale vysušení bude trvat aspoň 4 dny, teplota kolem 25-26C při světle...na květu to nechám min. na 28C nebo uvidím, jak budou sát kořeny.




Vše ok?
Nějaký nápady?

Naposledy upravil Plagrom 16-11-2015 v 14:24 PM

Old Post 16-11-2015 v 14:12 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 19

Barva uz zacina vypada dobre. ONy ty zkazene listy se uz neopravi to az ty nove.

Kvalita predevsim!

Old Post 16-11-2015 v 16:11 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 20






16. den 18/6
Po pěti dnech zalito 10l 150% kořeňák, vyteklo tak akorát...možná o trošku víc
Příště už snad s přepnutím a hnojivem

Dole zastřiženo - časem ještě uvidím, jestli šmiknu další


Mají cca 21-23cm, přepínat budu podle největší, až bude mít 27cm (vršek, ne list)

Nejspíš už je budu tvarovat, aby všechny větve měly dost světla...nebudu je přendávat, aby se samy utvarovaly k světlu?
Lampa už snad tak 26cm od vršku, ale teplota pořád dobrá

Vše ok?

Naposledy upravil Plagrom 19-11-2015 v 15:54 PM

Old Post 19-11-2015 v 15:36 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 21

Možná by to chtělo lepší ofuk, přijdou mi takový slabounký, máš tam nějakej vůbec? Kdyžtak aspoň dej nějakej klasickej hobby ventoš, určitě poznáš výsledek))

Old Post 19-11-2015 v 18:27 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 22

Bárt mi psal, že to je hlavně o genetice a s tím ofukem je to mýtus.
Jinak mám hurricane 18cm...(uvnitř není žádnej)


Ale je pravda, že mi s něma trošku hejbe i odtah na 10%
Možná to je v ofuku, spíš bych řekl že ne...netuším proč, asi protože jsem neměl zvlhčovačku?

Old Post 19-11-2015 v 18:53 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 23

A kdo ti řekl, že to je mýtus? Já jsem teda viděl dost velkej rozdíl, když jsem tam ofuk měl a neměl.
Zkus ho tam strčit a uvidíš zlepšení hned, si myslím.
A zvlhčovačkou to nebude, tu jsem taky neměl.

Old Post 19-11-2015 v 19:11 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 24

[účet odstraněn]

Old Post 19-11-2015 v 19:30 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 25




Zejtra ho tam dám, pošlu foto, jak je to láme

Up:



Tak nakonec to zas vyndám...zkušený člen mi poradil, že se to používá jen u velkých teplot a hýbání stonky, stonky neposílí.
Hejbe to tak nějak jen se 4 a dva ofuky do 90x90 rvát nebudu, nejspíš ho tam dám až při pozdějším květu kvůli plísni.

Naposledy upravil Plagrom 20-11-2015 v 15:18 PM

Old Post 19-11-2015 v 20:07 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 26






18. den 18/6

Nestihám ani měřit, 23-25cm (lepší trošku větší, než menší - myslím, že zítra budou 25-27cm)
Od výbojky už 24cm, ale teplota 24C a když bude větší, tak zapnu ofuk, protože první týden pojedu ještě růstovou 250w nebo je lepší dát 400w květ kvůli prosvícení?
+ tak nějak k začátku 12/12 už poprvý zahnojím 50% na růst, 100% kořeňák

Zítra přepnu a v pondělí bude první 12/12 den

Vše ok?

Naposledy upravil Plagrom 22-11-2015 v 11:50 AM

Old Post 21-11-2015 v 16:20 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 27






19. den 18/6 - zítra první 12/12
Díky za karmu

400w neuvěřitelný peklo, z 21C na 26C během chviličky - ale odtah pořád 10% na vlhkost, ta je kolem 70% (stejně by to moc nepomohlo, místnost to stejně zachvilku vytopí - ještě to musím odzkoušet s ventilačkou, jaká bude teplota)
Výbojka dána cca 38cm od vršku
Kyti 25-27cm

Jsem rád, že jsem dal hned na začátku 400w, kyti to určitě pocítí...krásně těch 90x90 prosvítí a mělo by bejt znát na výnosu.

1-2 Mi prodali použitou - poznáte kolik kol? Min. jedno...
3 - chybí tam to černý, snad není problém - 250w
4 - jak to roste, už se mi to nezdá tak zelený - taky že budu hnojit při další zálivce - příště vyfotím s brýlemi
5 - pokud bude problém s teplotou, mám připravený hurricane 18cm


Zejtra ještě doladím stínidlo a všechno, docela to zabralo čas přehodit.

Vše ok?

Naposledy upravil Plagrom 22-11-2015 v 17:30 PM

Old Post 22-11-2015 v 17:09 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 28

Někteří prodejci jsou neskutečný hovada, jestli můžeš, tak napiš kterej grow shop tě takhle ojebal, mě už se pokoušeli taky ojebat a prodat mi jetej sodík ale na místě jsem ji výtáhl z obalu a pak jsem asi pět minut jen řval, týpek rychle hrábl pro novou jako že je to nedorozumění a podobný srance. Někteří jsou fakt neuvěřitelný hovada !

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 22-11-2015 v 17:28 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 29

Radši nebudu psát, stalo se i plno dalších věcí...

Další mi třeba poslali 2 úplně jiný spínačky + jedny k ničemu a propíchlé hnojivo...

Ani jedna zásilka mi nedorazila, tak jak měla A to jich bylo tak 3-4

Naposledy upravil Plagrom 22-11-2015 v 17:48 PM

Old Post 22-11-2015 v 17:32 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 30





1. den 12/12 Po třech týdnech přepnuto, tak nějak jsem to plánoval od začátku...byly to dobrý řízky a rostou docela stejně rychle ( některé, podle toho, kde byly uštípnutý...ale v poho)

Teplota cca 26 C (teploměr není moc spolehlivý)
Vlhkost kolem 65%

Za cca dva dny zaliju, suší se to docela dlouho, proto budu se zálivkou ubírat.
Při další jen 9 L

Kyti cca 25-29CM
Výbojka cca 35 cm

Naposledy upravil Plagrom 26-11-2015 v 13:49 PM

Old Post 23-11-2015 v 17:12 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 31




4. den 12/12

Po týdnu zalito 9l od každého 4ml + 1 ml kořeňák. Bohužel některá je o něco víc, některá o něco míň...nechtěl jsem to přelít, pořád jsem to zkoušel vážit a tak...dokonale to nejde.

Mají 30-33cm - na růstu jsem je asi mohl nechat tak o dva dny dýl
Výbojka teď asi 35cm
Teplota kolem 26C/19C
PH upravily hnojky - voda byla krásně žlutá - PH kolem 6

Svítilo se asi o 20 minut déle.
Pořád jsem se to snažil nějak upravovat, nějakým zázrakem je to tam teď jinak, než bylo...i přesto, že jsem to dal stejně.
Musel jsem prostě odejít, jinak bych to dělal dvě hodiny...

Příští zálivku až uvidím, kterých větví se zbavit, tak to ještě dole snad prostřihám.

Jinak, s kolikátou zálivkou mám přidat enzymy?




(jen sluneční brýle proti sodíku nepomáhají)




Naposledy upravil Plagrom 29-11-2015 v 16:02 PM

Old Post 26-11-2015 v 17:43 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Palec dolů Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Plagrom
Radši nebudu psát, stalo se i plno dalších věcí...

Další mi třeba poslali 2 úplně jiný spínačky + jedny k ničemu a propíchlé hnojivo...

Ani jedna zásilka mi nedorazila, tak jak měla A to jich bylo tak 3-4


Zveřejnit firmu a rovnout na black list! to je hnus toto.. pffffffh
Nechápu že jsi jim dal šanci tolikrát :O Jednou a dost Co to máš za typ HPSky? dík. ať to roste .)

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 26-11-2015 v 18:30 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8618470 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív