Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor DS 90x90 9x11l 400w Chronic x ERSB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Obecné 1st indoor DS 90x90 9x11l 400w Chronic x ERSB Příspěvek č. 1






Výbava: Odtah - PK 400m3/h regulátor + termostat
Předřadník: Lumatek ballast 400w čtyř polohový
Stínidlo: Waveflector XL
Výbojky: 250W GIB Lighting Growth Spectre a 400W GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output
Substrát: Biobizz all mix
Hnojiva: AN grow,bloom,micro +root,big bud
Měření PH - kapky

Řízky od Bárta

Teplota při světle 26-27C, noc 19C Vlhkost cca 45% - bylo mi poraděno nestříkat, ať si to bere vodu z hlíny
Teče mi PH cca 9, takže upravuju kořeňákem a trochu citrónem

Jaké byly zatím problémy/jsou?
Tak jasný problém je ve velikosti květníků, měl jsem volit mnohem menší - nejlépe kelímky. - trošku jsem přelil a jsou z toho velké problémy
Větší listy trošku žlutější, to je asi normální a tmeší fialovění stonků

DNES: 5. den 18/6
Lampa sesaděna na 35cm od vršku pod ní.
Kyti jsou cca 17 cm velké.
Zatím nevím, jestli nezaliju ani dnes - stále jsou docela těžké.

Naposledy upravil Plagrom 15-11-2015 v 17:02 PM

Old Post 08-11-2015 v 11:59 AM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

A máš v plánu koupit normální květináče plastové? Měl by si mít nejméně tak 3,5l
Keramické tam skoro nemají co dělat. Jsou pérovité a může se stát že z těch květináčů může být nějaká houbová choroba.
Jinak je nech úplně proschnout kytky to mají rádi protože dýchají i kořeny.

EDIT: Sry jsem si nevšiml nadpisu 9x 11l tak to je pohodě. Jinak to máš zatím vše ok.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-11-2015 v 13:55 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 3

Ok, to jsem rád, je to sice moje poprvý.
Ale chtěl bych to mít co nejlepší - výbava by měla bejt docela dobrá a teď neudělat nějakou chybu, informovat budu často.

9.11 6. den 18/6
Dnes naposled zaliju kořeňákem a při dalším vyschnutí přesadím do finálu s první zálivkou trojšložky od AN.
Biobizz se asi špatně vysouší, takže dole 2-3cm drenáž keramzitu a od hora nechám pár cm.

Naposledy upravil Plagrom 13-11-2015 v 17:30 PM

Old Post 08-11-2015 v 14:21 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 4






7. den 18/16
Max 27C, noc 20C...vlhkost kolem 50%

Mají 16-18 cm (po poslední lístek), přepnu při 25 cm

1. Výbojka je trochu na křivo, asi špatná objímka - je na doraz, ve výšce 35 cm
2. Celek, po včerejší zálivce docela vyjely
3. Takové průměrné rozvětvení
4. Nejslabší rozvětvení
5. Vysoké PH? (první zálivka byla kolem 9 PH, ale včera podle kapek 6 s cca 140% kořeňákem)

Ještě nejsou hnojený, ale pak přijdou do 11l - asi 9l substrátu, který má mít podle výrobce tak 2.6 EC v nějakém fóru jsem četl, že 1.2 EC...mám to zahnojit nebo to ještě uhnojí biobizz all mix předhnojený na "couple of weeks"?

Naposledy upravil Plagrom 10-11-2015 v 17:45 PM

Old Post 10-11-2015 v 13:56 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Plagrom
Bioblizz se asi špatně vysouší, takže dole 2-3cm drenáž hydrogenu a od hora nechám pár cm.


Bioblizz a hydrogen?!? Biobizz to bych asi uměl přeložit. Ale ten Hydrogen mi fakt jasný není. Nemyslíš keremzit náhodou? Protože dát dolu 2-3 cm hydrogelu, není určo dobrý nápad!

Old Post 10-11-2015 v 15:36 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 6

Borec mysli hydrogel. Ale u hydrogelu bacha. Kamos mi rikal (prodava to) ze je to dulezity rozmelnit na co nejmensi kousky pac ten hydrogel jak nasaje vodu se trosku roztahne. Proste to promichat. V zadnem pripade mi rikal ze bych nemel delat vrstvy. Koneckoncu myslim ze tu k tomu zalozil i threada.

Kvalita predevsim!

Old Post 10-11-2015 v 17:18 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 7

Sry, nevím proč jsem si to spletl, když už mi najdete chybu ve slově, mohli byste mi poradit, jestli dělám něco špatně s pěstem Nebo vše ok ?
HYDROTON - keramzit

Old Post 10-11-2015 v 17:34 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 8

Tak vrstva hydrotonu je v poradku. Ja daval na dno vrstvu toho bileho.

Kvalita predevsim!

Old Post 10-11-2015 v 17:44 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 9






Za dva dny to bude suchý, budu přesazovat a přitom to chci dole zastřihnout, vyrovnat do jedné výšky a ještě zaliju kořeňákem, nebudu to s hnojivem přehánět...nejspíš ho tam bude dost.

Old Post 11-11-2015 v 18:18 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 10






Tak přesazeno, zalito 9l s 150% kořeňákem, PH kolem 6
Výbojka tak 29 cm, ještě čekám jak se vyvrbí teplota

















































Tuhle dám příšte do prostřed...to jsem si myslel, ale už to tak má. Nezměním to a navíc už se hodně lepší, do prostřed dám nějakou, která se dobře větví - měla by tam mít nejvíc místa.

Naposledy upravil Plagrom 15-11-2015 v 17:07 PM

Old Post 13-11-2015 v 16:30 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 11



Pořád si s tím nějak tak hraju, snad je to ok

Old Post 13-11-2015 v 16:32 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 12

je to suchy jak stara vagina))

Old Post 13-11-2015 v 16:39 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 13

Těžký to bylo fakt hodně, kolik mám dát teda do jednoho?
Dole je 1l keramzitu a vrchovatý to taky není...a docela jsem to i lil na střed...nechci aby se mi to sušilo tejden, zatím pořád jen 250w

Naposledy upravil Plagrom 13-11-2015 v 17:29 PM

Old Post 13-11-2015 v 16:47 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 14

Tak hele vtipálku, HYDROTON je obchodní název. Ale KEREMZIT se jmenuje ten materiál. Abych ti to přiblížil, to máš jako CEMENT, to je materiál a CEMEX je třeba jeden z obchodních názvů. Když napíšu že jsem si schody udělal z CEMEXU, tak je to stejné, jako když ty říkáš že máš dole Hydroton. Proto raději malinko doporučuji používat ustálené názvy. Pomůže to rychlejšímu dorozumění.
Na vysvětlenou - proto jsem ti neodpověděl, protože jsem podobně jako ostatní netušil co tam vůbec v květníku máš.
Pokud by sis přečetl zdejší FAQ, tak bys tušil více o předmětu tvého dotazu. Pokud chápu dobře že to tvoje "kolik mám dát teda do jednoho?" znamená "Kolik tedy mám nalít zálivky do jednoho květníku?". Konopí má rádo cykly Mokro-Vlhko-Sucho a proto tomu napomůžeme tím (a to opakuji FAQ) že používáme pro vodu dobře prostupný substrát. Tedy smícháme zahradnickou zeminu s perlitem a někteří dokonce též s kokosem. To napomůže tomu, že přebytečná voda z květníku snadno vyteče a nehnijí kořeny. Tomu též napomůže vrstva keramzitu na dně květníku, kterou jsi tam velmi správně dal. Takže já osobně zalévám tak, že vezmu konev s čistou vodou s upraveným pH na správnou hodnotu a po malých dávkách (tak na 3 krát nejméně) leju, dokud mi tak 10% nevyteče spodkem ven. Pak dám tak 1/10 objemu květníku zálivky s hnojivem. Takže hnojivo dávám do již vlhké půdy! A pak čekám dokud substrát tak do hloubky 3 cm není úplně suchý a poté opakuji zalévání. Někdy to může být za 2 dny (když je nízká vlhkost vzduchu a teplo) a někdy klidně 5 dní, když venku prší a je chladno. 250W je DOST silné světlo, které ti to prohřeje a vysuší poměrně rychle. To bys musel mít květník plný jílu aby to vysychalo týden, nebo bys musel mít relativní vlhkost 80%. Kytka totiž spotřebuje ze zálivky jen 5 až 10% vody na fotosyntézu a zbytek odpaří přes listy.

Old Post 13-11-2015 v 17:13 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 15

tak vypada to tak ze shora ja to vzdy prolil celej povrch na dvakrat pozvolna a nechal odtyct pote 2az 4 dny prosych dle klimatu a zravosti v mensich kvetinacich o hrane 15cm sam musis vedet kolik to melo suchy rozhodne neprelivat ale vypadaj suse dle fota a me

Old Post 13-11-2015 v 17:19 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 16

Já nikdy nepátral po skutečném názvu, na tom pytlu bylo napsálo velkým písmem hydroton.

Když jsem zalil ty malé a trošku vyteklo, tak se to sušilo 3 dny, a to byly malé a zalito 3-4x méně, takže jsem logicky dal takhle no, myslel jsem, že to je dost.

Je to v druhém patře, takže teplo se žene nahoru a je tam stálá teplota 26-27C při světle a nejméně 18-19C
Vlhkost kolem 47 %

Ty to proliješ a potom až zaliješ 1 l hnojek? Já ti nevím, asi máš pravdu, ale takhle by mi to uschlo fakt tak za 10 dní, ale uvidím jak to teda fakt bude.



Up

Vlhkost se zvýšila na 57%, takže se to určitě bude vysoušet dobře, jak jste psali.

Naposledy upravil Plagrom 15-11-2015 v 14:46 PM

Old Post 13-11-2015 v 17:25 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3312840 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív