Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Selekce mix odrůd // ebb&flow // 600w coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Já to vidím tak, že do jisté míry banky šířej pověsti o tom jak je špatné dělat matky z femek, aby si lidi kupovaly jejich semena a ne řezance z matky z jejich semen z čehož logicky nemaj peníze. No a matkáři zase šířej zvěsti o tom, jak přeřez rapidně ztrácí na kvalitě/kvantitě protože nechtěj, aby si lidi od nich vzali řízek a sami si z něj pak udělali matku což znamená, že původní matkář přijde o love

Asi tak... Pomerne strucne shrnuto...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-11-2015 v 11:12 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Machoman


O matkách z femek jsem se vůbec nebavil ( kapitola sama o sobě). Znám lidi co s tím nemají žadný problem ani po x letech, ale stejně tak znám lidi co s tím problem mají, je to dost individualní. To že to nejde a automaticky to bude všechno hermatit a bůh ví co je samo nesmysl. Moc ale nerozumím nákupu femek na matky, vykvést se to musí tak jako tak a většina samců se s přehledem pozná ( a odstraní ) už na růstu = nevidím v tom žádné plus ( druhá věc je pak nemožost nákupu regularů - viz. například paradise seeds ). Tomu co píšeš rozumím, ale na každý to má jako ty, kdyby měl, každej pěstuje ze semen.


Na závěr: obrázek ať si zase udělá každý sám, doporučuji logiku, zdravý selský rozum a znalost přírodopisu

A abych jen nemlel, ta vana je na EaF žalostně nízká = nikdy to nebude fungovat jak má, doporučil bych si nechat vyrobit vanu na míru ( výška 20cm v tvém případě, firmy co vyráběji odpadní jímky mají přes zimu málo práce ) Výhody toho systemu nebudu rozepisovat, každý si to může vyguglovat sám. Byli tady lidi, kteří o growingu veděli prd a dávali v tom systému bez problemu g/W. Už tady ale nejsou, protože chtěli smazat svoje thready Hold každého kdo má blbé řeči to jednou čeká


JJ presne z toho duvodu mam Cherry bomb z femky, pac se regular bohuzel proste nedela. Doufam, ze s ni problemy nebudou, jelikoz fakt vypada, ze sem s ni mel stesti a natrefil na neco moc zajimavyho..

S tou vanou tvuj argument naprosto chapu, ale zase musim do protikladu postavit moje zkusenosti. Vzhledem ke konkretni podobe, jako moje ebb&flow ma, tedy 6,5l kvetniky do poloviy plne kokosem a jeden vedle druheho, neni vyssi vana vubec potreba. Napoustim do vysky jen par centimetru a pri spravnem dodrzovani mokreho a sucheho cyklu vytahne kokos skrze diry v kvetnicich zivny roztok hodne nahoru - fyzika, vzlinani. Kokos saje hodne a drzi tu vlhkost taky pekne (neporovnam s hlinou, ani nicim jinym, proste vydrzi i tri dny bez zaliti bez utrpeni kytek). Takze kdyz jsem o tomhle systemu nacital vsechno, co jsem kde nasel, mel jsem taky strach, ze tahle vana bude mala a ze kalfas pod ni musi bejt aspon na 200 litru a proste to tak v mym pripade neni. Nepotrebuju tak vysokou vanu ani tak velkou nadrz. S jinym mediem a jinak resenym ukotveni rostlin to muze byt jinak, mne to takhle overene funguje pekne a menit zatim nepotrbuji, ani nechci :-)


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 22-11-2015 v 20:19 PM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 35


a Malej up. fotkla asi 11. den kvetu- Vsechny uz nasadily palky. Tri Querkly zacinaj vypadat zajimave a GDPxSSH zatim taky vypada slibne. Nejvetsim prekvapenim je jedna Cherry bomb, ktera ma nejtlustsi stonky ze vsech kytek, palky ma zatim nejvetsi (jenze je to jynej gen a je rychleji nez ssh - vime..), ale ta vune..doprdele to je fakt tresnovo ovocnej orgasmus. Nic takovyho sem este necejtil. Staci utrhnout zlutej list zespodu a neda se ty vune nebazit:-) Snad bude v tomhle trendu pokracovat a dopadne dobre. Fotky zatim nic zajimavyho, za nakej tyden uz to snad zacne vypadat k svetu a dam sem vic fotek. jinak zbesilej Larry og a o/haze red uz dohnali ostani kytky - tahnou se fakt silene. ostatni rizky presazeny uz od minule taky v 6,5 kvetnicich a nedohanej ostatni samo vubec, ale vypadaj jako zdravej gen a urcite taky neco daj. Tot zatim vse, drzte pesti.


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 22-11-2015 v 20:25 PM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Timmy


JJ presne z toho duvodu mam Cherry bomb z femky, pac se regular bohuzel proste nedela. Doufam, ze s ni problemy nebudou, jelikoz fakt vypada, ze sem s ni mel stesti a natrefil na neco moc zajimavyho..

S tou vanou tvuj argument naprosto chapu, ale zase musim do protikladu postavit moje zkusenosti. Vzhledem ke konkretni podobe, jako moje ebb&flow ma, tedy 6,5l kvetniky do poloviny plne kokosem a jeden vedle druheho, neni vyssi vana vubec potreba. Napoustim do vysky jen par centimetru a pri spravnem dodrzovani mokreho a sucheho cyklu vytahne kokos skrze diry v kvetnicich zivny roztok hodne nahoru - fyzika, vzlinani. Kokos saje hodne a drzi tu vlhkost taky pekne (neporovnam s hlinou, ani nicim jinym, proste vydrzi i tri dny bez zaliti bez utrpeni kytek). Takze kdyz jsem o tomhle systemu nacital vsechno, co jsem kde nasel, mel jsem taky strach, ze tahle vana bude mala a ze kalfas pod ni musi bejt aspon na 200 litru a proste to tak v mym pripade neni. Nepotrebuju tak vysokou vanu ani tak velkou nadrz. S jinym mediem a jinak resenym ukotveni rostlin to muze byt jinak, mne to takhle overene funguje pekne a menit zatim nepotrebuji, ani nechci :-)


Naopak, myslím, že nechápeš, trochu to rozvedu. Jasně kokos ( taky ho na odkvěty při selekci, kdy není zaručená rovnoměrnost používám a je to rozhodně daleko lepší medium než hlína ) si to nasákne přesně jak píšeš, ale ta učínost oproti EaF s hydrotonem ( keramzitem ) je uplně jiná liga. Porovnávat hlínu, nebo kokos s hydrotonem opravdu nejde, to není jiná liga, ale jiná dimenze. Když už jsi zmínil tu fyziku ( naprosto správně ) tak to trochu rozvedu. Hlína a kokos sice není jedno jest, ale ani jeden substrát nedosahuje zdaleka takového "provzdušení" a účinosti jako právě hydroton ( obdoba keramzitu, jen pravidelnějších tvarů ) V tomle ohledu je lepší jen aeroponie, která je extrémně nachylná a na teplotu a dalších x faktorů. Díky tomu, že ten hydroton jsou "kuličky" které mezi sebou nechávají vzduchovou mezeru a tím pádem lepší přísun kyslíku pro kořeny ( kvalitní kořeny= kvalitní kytka=kvalitní výsledek ) je tak učinný . To Ebb and Flow k tomu přidává bonus s tím, že stary vytlačí při zaplavování nahoru ( právě proto je lepší - nutná vysoká vana ) a při vypouštění ( Flow ) si zase nasaje novej a čerstvej, jde to dobře slyšt jak to "šumí" když hladina klesá. Hydroton není problem nadripovat, ale tu učínost o které píšu pak ztratí ( funguje to jen z poloviny ) Pro porovnání zkus přímo EaF s hydrotonem a ne jen atrapu ( to co používáš opravdu EaF není, je to automatická závlaha kokosu s dripem by byl výsledek stejný) a rozdíl uvidíš už během pár dnů. To, že ti to tak funguje ještě neznamená, že to může fungovat ještě líp. Chápu, že to bereš jako rýpání. Já bych to nazval konstruktivní kritikou něčeho co je dobré, ale jde to dělat ještě líp Měj se

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Naposledy upravil Machoman 23-11-2015 v 01:58 AM

Old Post 23-11-2015 v 00:30 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od carlos

Asi tak... Pomerne strucne shrnuto...


Argumety, zkušenosti k danému tématu ( z praxe prosím )? Klidně se rozepiš, spoustu lidí tady evidentě zajímá názor a hlavně zkušenosti admina Díky dopředu za SMYLUPLNOU odpověd

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Naposledy upravil Machoman 23-11-2015 v 00:53 AM

Old Post 23-11-2015 v 00:32 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od carlos
k cemu argumentujes lidmi co tu nejsou, jako by to ze tu nejsou bylo nejakym dukazem, ze byli nejlepsi...


http://grower.cz/forum/gallery.php?userid=31071 Nikde jsem netvdil, že byli nejlepší, znova SI PŘEČTI CO JSEM NAPSAL Naopak tvrdím, že o tom veděl prd, ale měl dobré výsledky díky kvalitnímu hydrosystému ( samo k tomu měl i kvalitní geny a aby sis nemyslel, že si dělám reklamu, tak ne ode mě ) Důkaz jsem nalinkoval včetně toho, že je jeho účet odstaněn ( čekám, že po tehle reakci mě čeká to stejné ) Hold psát jak to bylo ve skutečnosti se nevyplácí.....

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 23-11-2015 v 00:40 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 39

Vse podstatne jiz bylo receno bud mnou nebo dalsimi... Nevidim duvod k tomu neco dodavat. Jak jsi psal, kazdy si udela obrazek sam... Nepotrebuju presvedcovat jednoho Machomana, nevim co bych z toho mel... Pro mne debata s tebou skoncila.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 23-11-2015 v 09:29 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Naopak, myslím, že nechápeš, trochu to rozvedu. Jasně kokos ( taky ho na odkvěty při selekci, kdy není zaručená rovnoměrnost používám a je to rozhodně daleko lepší medium než hlína ) si to nasákne přesně jak píšeš, ale ta učínost oproti EaF s hydrotonem ( keramzitem ) je uplně jiná liga. Porovnávat hlínu, nebo kokos s hydrotonem opravdu nejde, to není jiná liga, ale jiná dimenze. Když už jsi zmínil tu fyziku ( naprosto správně ) tak to trochu rozvedu. Hlína a kokos sice není jedno jest, ale ani jeden substrát nedosahuje zdaleka takového "provzdušení" a účinosti jako právě hydroton ( obdoba keramzitu, jen pravidelnějších tvarů ) V tomle ohledu je lepší jen aeroponie, která je extrémně nachylná a na teplotu a dalších x faktorů. Díky tomu, že ten hydroton jsou "kuličky" které mezi sebou nechávají vzduchovou mezeru a tím pádem lepší přísun kyslíku pro kořeny ( kvalitní kořeny= kvalitní kytka=kvalitní výsledek ) je tak učinný . To Ebb and Flow k tomu přidává bonus s tím, že stary vytlačí při zaplavování nahoru ( právě proto je lepší - nutná vysoká vana ) a při vypouštění ( Flow ) si zase nasaje novej a čerstvej, jde to dobře slyšt jak to "šumí" když hladina klesá. Hydroton není problem nadripovat, ale tu učínost o které píšu pak ztratí ( funguje to jen z poloviny ) Pro porovnání zkus přímo EaF s hydrotonem a ne jen atrapu ( to co používáš opravdu EaF není, je to automatická závlaha kokosu s dripem by byl výsledek stejný) a rozdíl uvidíš už během pár dnů. To, že ti to tak funguje ještě neznamená, že to může fungovat ještě líp. Chápu, že to bereš jako rýpání. Já bych to nazval konstruktivní kritikou něčeho co je dobré, ale jde to dělat ještě líp Měj se


Promin, napsal jsem to spatne - nechtel jsem ti oponovat s tim, jak to muze byt lepsi, ani s podstatou funkce systemu ebb&flow. Vim, ze mas zkusenosti a vim, ze to co mam ja neni uplne ebb&flow, jen vyuziva podobnych komponent - je to samozavlazovaci system s kvetinky s kokosem. vim, ze s jinym mediem, jak jsem posledne psal, a tedy po vzoru real ebb&flow by to melo vypadat jinak, fungovalo by to jinak a snad i v ruznych ohledech lip, nez ted. jen jsem se snazil obhajit svoji volbu pro tohle reseni, ktere mam a potvrdit jeho funkcnost:-) Mel jsem tehdy na vyber vanu nechat vyrobit, nebo koupit i se stolem tak, jak ji mam a spocitane investice byly v podstate rovne. Zvolil jsem proto tuhle variantu i kdyz vim, a ty to potvrzujes, ze by to mohlo byt lepsi a mohl by se vyuzit plne potencial tohohle systemu. Jednim z vaznych duvodu pro volbu meho soucasnegho reseni je fakt, na ktery jsi sam upozornil, a to ze krom svych odjetych a vyselektovanych modelu, jako tomu bylo v predeslem kole, tam jedu vic neznamych modelu najednou a nevim, jak se budou chovat a co z nich bude. Proto take kazda kytka separe ve vlastnim kvetniku.. Takze tvuj koment neberu jako rypani a ty neber ty moje stejne tak pls:-) Konstruktivni kritika je super a vitatna a aspon to tu vubec nekdo sleduje a diskutuje zajimavy veci ;-) Takze zdar a silu


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 23-11-2015 v 15:18 PM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 41



Takze zase malej up. Uz se to zacina mit k svetu. Este se furt tahaj, ale uz jim to zacina lezt do hlavy. OHR, DSF a LOG se z opozdenych rizku tak brutalne vytahli, ze dohnali vyskove zbytek:-) uvidime, co predvedou. Ostatni opzdene rizkxy se taky pekne rozjeli, sice nemaj sanci dohnat puvodni posadku, ale neco z nich taky rozhodne bude. Cherry bomb obe kytky zacinaj pekne natejkat a podle tloustky jejich stonku by to mohlo bejt docela masivni, uvidime. Jinak pro zajimavost vlhkost opet 31% :-)) Chutna jim, nic sem zatim nemeril, vse podle listu a zatim si nikod z nich na nic nestezuje.


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 27-11-2015 v 11:31 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 42




Malej up. den 34/12. dsf se vytah na uroven ostatnich nejvyssich kytek, sativa jak kreten. edniky zacinaj pekne bobtnat a drzej partu. ostatni kvete pekne.jeden querkle vypada celkem hezky na zalohu a obe cherry bomb se o to pretahujou taky. jedna tvori obri palici, ale zatim trochu listnatou a ne tak moc obsypanou. druha je kompaktnejsi, trosku mensi, ale obsypana do kreten. Maj se k svetu uvidime po novym roce, vsechno jde pekne. querkle bohuzel zatim zadne znamky modrani:-/ mir a slavu


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 08-12-2015 v 09:44 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 43





44/12 fotkay z dzungle:-) ednik to zacina dohanet a chysta se stavit obri palky. desfran se asi posral. Koles povidal, ze to hodne roste, dokonce az o 300%. No tak me to po prepnti vyrostlo tak o 800%! :-D este, ze tam mam misto. oba maj tlustej stonek a tvorej pekny salamy a krasne vonej. kacej se uz ted pod vlastni vahou, co teprv za 2 tydny. Nejrychlejsi querkle uz jde na pruiplach (ale stejne selekci nevyhraje, i kdyz nejhorsi rozhodne neni). Xherry bomb tak neskutecne voni a bobtna, ze mi stale dela snad nejvetsi radost ze vsech. Mezi querkly se prozatim rysuje jasny vitez selekce, tak uvidime, jaka bude vysledna chut atd. (vynos malej nebude) Jedu "vez" ssh/gdp se mi kvuli dvoudenni absenci navstevy roomu podarilo popalit o wing takze zastrizenej kus palky, skoda, je v hledacku taky, tak uvudime jak dal. jinak se maj vsichni k svetu a jak znam ssh gen, tak prave nastava je obdoi (okolo 45. dne kvetu) kdy zdvojnasubuje objem palic, na to se tesim velmi! Takze jestli na to nekdo tady kouka, tak neco malo fotek pro ilustraci a drzte palce dal. Na to, zeje to selekce to zatim vypada i na ne nejhorsi celkovej vynos. zdar so far


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 19-12-2015 v 20:24 PM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 44

Doufám, že to na konci nafotíš po kytkách/palicích. Takhle nejde moc poznat, co je co Ale vypadá to moc pěkně!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-12-2015 v 11:15 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 45

Jo jo, kor pro tebe ti to oddelene nafotim;-) Fotky trochu flakam to je pravda. v realu to vypadas lip, nez tady. Jinak kdyz si hodis plnou velikost prvni pridany fotky z posledniho upu tak zleva vepredu je nejsilnejsi Querkle, hned vedele nej mensi OHR a za nim ta nejvyssi topovka je prave DSF. dal napravo pasmo EDNIKU a uplne vpravo premistenej druhej DSF, aby se nespalil (u ofuku). Jinak barva listu tady vapda prazvlastne coz je dany kobinaci svetla v mistnosti a foceni s bleskem. az na par zlutejch listu dole maj barvu krasnou. Vlhkost furt 37% parada


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 20-12-2015 v 12:51 PM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 46






zdar malej up. 57/12. nekolik kytek uz na flushi. hlavne querkly, jedna CB a par SSHxGDP. ostatni si este davaj na cas. DSF se asi posral - oba dva! krom toho, jak extremne se vytahli, zacinaj silene bobtnat a nemuzou se udrzet na nohou. fakt sila! hodne tlustej stonek a hodne velkej central s krasnou vuni. oba dva to samy. dle trichomu maj este dost casu -tak 2 tejdny typuju. Naky Q se lehce lizly do fialova a jedna SSH celkem dost. bohuzel je to ten typ fialovosti od listu a ne od palic, takze v siskach to asi videt ve vysledku vubec nebude. Jinak se vyskyt problem s EDNIKAMA. Jak je videt na fotkach u tri kytek se hlavni vrchol zacal takhle vetvit misto jedny kompaktni palice. ostatni to nedelaj. jediny co me napadlo je narusena fotoperioda, ale ta je v poradku (pravda parkrat sem jim tam lez v noci se svetlem v mistnosti, kdyz meli spat, ale ostatni EDNICI jsou v pohode a ostatni kytky taky). spodni palice sou ok ale hlavni topovka takhle sili.hnojeni, ph, fotoperioda vse jak ma byt. pochybuju, ze se to spravi, ale nejakej erudovanej nazor a vysvetleni by me zajimal, pac jinak me nenapada jiny vysvetleni, nez geneticka nestabilita. Ve druhy skrini je ednik krasnej a tam jim taky obcas na chvilinku nakouknu kdyz nemam a vse ok. Jedno monstrum vzadu je popaleny od zarivky a blbe se k nemu dostava. trochu sem to zastrih ale uz na to kaslu. uvidim, jak bude vypadat zbytek palůice a jestli si ten gen necham. objem ma velkej, o tom zadna ;-) no takze brzo uz budou nekteri viset a doufam ze za 14 dnu uz vsichni;-) CB2 je furt kralovna. ke konci se ji trosku pozmenila vune a struktura palice (vypada to jak ruze), ale furt je to silena vonavka. tesim se, jaka bude na kouri. Takze to vse, stejne to nikoho nezajima :-D kdyby nekdo mel nejakej napad co je tem ednikum a ne jen pls strely od boku, ale zkusenosti a vedomosti a ne hadanky, tak budu moc rad ;-)

Jinak druha fotak vlevo Qerkle (vitez selekce Q) a vpravo jeden Desfrán


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 31-12-2015 v 08:06 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 47

Cau.Me se tohle stavalo diky presviceni.Ale delal mi to jen S.A.G.E. Ale v tom kole sem mel i Kusharellu a ta se dotkla i stinitka a stou to nic neudelalo.Vypadalo to u me uplne stejne.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 31-12-2015 v 08:57 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 48

ano taky mi to udelala kytka co vymetala vrcholky awing. Huleni je z toho hrozny dobry tak na masti. Nejhoris je ze se to tahlo az do samotnyho konce pestu jako by se ta kytka zblaznila.

Kvalita predevsim!

Old Post 31-12-2015 v 09:39 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-10-2016 - 36x SSH ebb&flow // 600w coco - 104 odpovědí
12-09-2014 - SSH + GDP ebb&flow // 600w coco - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7299390 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív