Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gavita PRO 600W,Tropf Blumat,20xWhite Rhino
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Hlína Gavita PRO 600W complete fixture-EdRosenthal,Critical Mass Příspěvek č. 1



Zdarec zdravím všechny,podělím se svámi o moje první opravdové kolo,pěstuju asi už 7let,ale většinou outdoor,s indoorem mám taky nějaký zkušenosti,většinou ale klonování a nějaké předpěsty,myslím že nastudováno něco mám,ale samozdřejmě rady a připomínky jsou vítány ;-)

Setup:
1.Box DP 90 postavený na stojáka s 125W CFL slouží mi k zakořenění a předpěstování (asi 2týdny)

2.Box DP 120*120*180

Světlo-Gavita 600W s elektronickým předřadníkem 400V(komplet),výbojka Gavita 600W HPS (komb. Spektrum)

Odtah - nevím přesně,ale průměr 150mm,(v pohodě to uchladí a vysaje vlhkost odzkoušené)

Ofuk- 2 x klipsňák tornádo

Přítah-pasivní

Hlína-BioBizz allmix v 6l květináčích

Hnoje-BioBizz try pack

Osazenstvo: stímhle je to trošku složitější,dostalo se ke mě asi 60 klacků nezakořeněných,takže jsem si vybral 18 ks tech co vypadaly nejlíp jako daň za to že jsem jim dal život :-D ...jen vím že posádku tvořili Ed Rosenthal Super Bud a Critical Mass...vím že je to od normál matkáře žadný feminy nebo tak.

Ještě bych měl říct že většinu vybavení mám pujčenou,ruzně od kámošů,kterým se do toho bud nechce nebo to mají navíc.Moje investice byla jen vybojka,hlína,hnojky.
V plánu mám Scrog,ale na to je zatím čas.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 18-11-2015 v 03:44 AM

Old Post 03-11-2015 v 09:01 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 2




Holky mají za sebou první den pod 6ti koulí,ještě jsem jim nechal starou vybojku,kterou dnes přehodím.
Výška 25cm
Vzdalenost lampy 50cm
Teplota:při světle 20-21C
při tmě 18-15C
Vlhkost :70% bez odtahu,50% se zapnutým,skoro ho nemám zaplý,jen tak asi 4krat za den to zapnu at pořádně vyměním vzduch jinak není potřeba,odtah mám vyvedený do komínu který nepoužívám.

Ofuk mám při světle zapnutý nonstop,potřebuju aby mi trochu zesílily na stonku,protože v tom malým boxu už na klipsnak nebylo místo :-)..
Hnojit začnu nejdřív tak za 2tydný když mám allmix a dneska jsem to přesadil..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 03-11-2015 v 10:20 AM

Old Post 03-11-2015 v 09:26 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 3

Hoy, máš tam docela kosu, myslím že se ti na květu dost opozdí. Jinak asi vše ok 😉

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 03-11-2015 v 09:50 AM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 4

Vím vím,myslíš že tu lampu mužu dat níž při světle abych jim trochu pritopil?..ted je asi 50cm od vršků. A při tmě bohužel no,sice tam mám radiátor,ale je to chladnější místnost,takže stím asi moc neudělám,už tak svítím přes noc.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 03-11-2015 v 10:02 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Heleď není to zase extrémní teplota. Ale né ideální.
Buď musíš přidat silnější topení nebo si tam udělat ještě jednu skříň.
Pod 18stupňů to prostě neroste. Budeš ochuzen o hodně gramů.

Potřebuješ cca o 2 - 3 stupně víc jak ve tmě tak v noci. Řekl bych že by to neměl být problém. Pokuď ti tedy nevadí že ti nebudou růst.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-11-2015 v 10:33 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 6

Je fakt že zatím doma moc netopím,přes zimu tam bude určitě tepleji tak doufám že to aspon na tech 18C vytahnu a při světle ještě trochu snížím lampu asi..jo :-D ty jsi dobrej druhou skříň,jsem se zasmál ted,jsem rád že jsem rozjel tuhle;-) :-D ..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 03-11-2015 v 10:40 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 7

jj ta lampa je vysoko, dej ji trochu niz, ale jinak ty teploty mas relativne v pohode... lepsi nez mit vedro a bojovat s vysokou teplotou... nema nahodou ten tvuj ventas regulaci otacek? ze bys to mohl trochu snizit... jinak koukam ze lumatek neni jedinej kdo dela i 400V predradniky a vybojky, coz me docela zajima, jelikoz premyslim ze bych to taky koupil... nemas nahodou luxmetr? docela by me zajimalo kdyby nekdo zmeril ty svetelny rozdily mezi klasickou 230V vybojku a tou 400V .... napriklad lumatek u 400V vybojek pise ze dokaze vytvorit az 20% svetelnyho toku navic, pri stejnem odberu, coz se mi zda mozna trochu nadhodnocene, tak by me zajimal realnej rozdil v praxi... jen jediny co se mi nelibi na ty gavite je ta mala odrazova plocha toho stinidla, podle me se ti tam to svetlo nerozlozi tak rovnomerne jako treba u awingu... no budu sledovat preju at ti to dojede

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 03-11-2015 v 11:33 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 8

Čus ten odtah regulator sice má,ale už má něco za sebou a rozjede se jen na nejvyšší otáčky,sice jde trochu snižit,ale to je zanedbatelné,protože i tak se ten stan "vcucává" do sebe...luxmetr nemám,ale když jsem si o té gavitě něco zjišťoval taky se tam psalo o nějakých 20%ntech světelného toku navíc a ohledně toho stinidla taky mě to trochu zarazilo,ale kamoš říkal že to je v pohodě,že i tak to dobře osvítí,ono hlavní je to že je to komplet a ten předřadník je vlastně součástí stinidla,takže nepřipadá v úvahu do toho nějak rypat a navíc to ani není moje :-D ..a když jsem viděl tu cenu :-D no...radši nechat tak ;-)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 03-11-2015 v 11:52 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 9

Zdar

ta teplota 20-21° přes den, je docela málo .. ideál si myslím tak 24- 28 a v noci tak 18-24

.. já se tohodle problému s teplotou bál, protože to mám taky v chladnější místnosti, tak sem prostě koupil teplomet na 2kb PB láhev na přítop doporučuju, ale musíš to hlídat

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 03-11-2015 v 12:24 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 10

Tu teplotu při světle vyřeším snižením lampy a za tmy,kamoš má myslím nějaký malý přímotop,tak si ho kyžtak pujčím a nastavím přes časovač kdyby ta teplota dělala problémy;-)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 03-11-2015 v 12:31 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 11



Tak jsem to trochu doladil a snížil lampu na 40cm od vršků..teplota se zvedla na 28C potom sepne odtah a stahne to na 22C..při té tmě to zatím necham a uvidíme.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 03-11-2015 v 19:05 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 12



Foto č.1 údajný EdRosenthal
Foto č.2 údajný Critical Mass


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 03-11-2015 v 19:16 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 13




Nějaké info..začnu problémy..tím že se venku docela oteplilo,oteplilo se i v mistnosti,takže teploty vyletěly až na 32C,nic hrozného se snad nestalo,listy spálené nejsou akorát se trochu pokroutily,stím souvisí i to že mi hlína vyschla o něco rychleji v menších květináčích tak jsem to pořádně prolil a zdají se být v pohodě..za týden povyrostly o cca 10 cm takže jsem natáhl síť:-D ..no síť to co jsem sehnal,je až moc velká takže jsou dvě na sobě a všelijak překřížené:-D ...všechny už jsou ve finalnich 6ti litrových květináčích,ty největší vrchy už jsem začal cpát pod síť,ale ted mam dilema,mám to nechat ještě zaplnit na růatu nebo to přepnout stím že ty větvě to doženou??nechci aby mi to přerostlo ted maji i s kvetináčema 50cm...dík za radu


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 10-11-2015 v 12:44 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 14

Nechceš aby to přerostlo tak tos to mel ale přepnout tak před týdnem spis dřív to neprosvitis jsem zvědav jak si s tou džunglí poradis

Old Post 10-11-2015 v 15:09 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 15

tak pořád to ještě mužu proplétat,ale asi to přepnu,už mi to radil i kámoš :-D ..takže hnoje na růst nepoužiju vůbec,ale poradí mi někdo kdy začít hnojit květovýma..je to dva dny přesazené v allmixu takže az za dva týdny pro jistotu?..nebo můžu začít dřív s menší dávkou?..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 10-11-2015 v 16:00 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 16

Rustovy musis davat porad kvuli dusiku. Akorat ho trba muzes dat mene na ukor kvetovyho hnojiva. Co se tyka pridani kvetoveho staci i 14 dni po prepnuti. Vetsinou prvni palice lezou az kolem 20tyho dne. Jelikoz to nema preply tak to muze porad jeste zastrihnout protoze ed rostental jestli ma takovy to tahaci feno mu vyroste na 1.5 )

Kvalita predevsim!

Old Post 10-11-2015 v 17:23 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4978980 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív