Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » CBD Olej
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 33

MADI -Pokiaľ tu nebudeme mať možnosť cenovo dostupných laboratórnych analýz, tak všetko sú to dohady.
Cannabis so všetkými tými látkami může fungovať širokospektrálne, ale nie je to všeliek a npr. Simpsonov extrakt dlho fungoval dobre a verím, že mnohým pomohol bez toho, že by k tomu Rick bol nejak vedecky pristupoval. Na strane druhej zase mohli byť diagnózy na ktoré to nepomohlo a tam je otázne, že prečo. A to , že tam niektorá látka bola, či nebola, prípadne sa znehodnotila sa dá naozaj potvrdiť len seróznymi metódami výskumu a doložiť analýzami.
A je vůbec potrebné, aby tam bolo naozaj všetko? Myslím, že sme naozaj na začiatku. Ja mám tendenciu veriť a uveriť len tomu, čo sám skúsim. Myslím, že na mňa reči jednej baby, čo niekde niečo povie, - informačne nejak extra nezaberú, ale minimálne ma prínútia nad nimi logicky pouvažovať.
Inak diky za ten odkaz, čoskora sa do toho pustím.

Naposledy upravil odo 21-08-2018 v 22:33 PM

Old Post 21-08-2018 v 22:20 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od odo
. Pokud zde nebudeme mít možnost cenově dostupných laboratorních analýz, tak všechno jsou to dohady.

Ja mám tendenciu veriť a uveriť len tomu, čo sám skúsim. .


No ano , presne tak ! Analyzami !!! A k tem vysledkum tech analyz ohledne ruznych druhu kvalit extraktu a ruznych postupu pri vyrobe ma prave pristup ten amik.
Nemam jediny duvod mu neverit , takze ja sam za sebe budu vychazet z toho co se dozvim prave od neho.

Nemusis tomu verit , ja te vazne nepresvedcuji a muzes dalsi 2 roky pokracovat v testovani na sobe ve stylu pokus/omyl co pusobi nejlepe. I to je samozrejme cesta!

Nikdy jsem netvrdil ze FS stoji za hovno, je to stale mnohem silnejsi nez caj, tinktura, vyluh a pod. Psal jsem jen , ze k lecebnym ucelum uz se prestava pouzivat , jelikoz....,,, bal bla ale to uz bych se zas opakoval....
Doba jde dopredu a naroky na kvalitu se zvyssuji , proc tedy nevyrabet radeji extrakt s vice ucinnymi latkami kdyz je ta moznost?

Pripada mi to podobny jako HPS VS LED Stale budou zastanci toho na co jsou zvykli a co jim do ted vyhovovalo.

Tecka. Konec. Zvonec.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-08-2018 v 06:42 AM

Old Post 21-08-2018 v 22:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 35


S ohledem na analýzu co tu postoval Medicin v příspěvku č.14 tak jakékoliv zahřívání má asi destruktivní vliv na terpeny a další podobné látky. V tomto článku to pěkně shrnuli nakonci v odstavci:

citace:
The heat from decarboxylating cannabis before extracting concentrates destroys terpenes, so terpenes must be isolated first. Once they are extracted, they should be placed in airtight containers away from light or heat to prevent degradation. Then, the cannabis can be safely decarboxylated without concern for terpene damage, and once the extract has been formed, the isolated terpenes can be reintroduced to the final product.


Co jsem dál dohledal tak nejlepší metoda na extrakci terpenů je asi BHO budder, viz tu a zde je český popis mezi různými typy BHO.

Takže asi nejlepší bude extrahovat ty terpeny nějakou BHO metodou. Matroš po BHO extrakci pak následně dekarboxylovat a extrahovat v oliváči či alkoholu a k výslednému přefiltrovanému produktu pak nakonec přidat ten ušní maz s terpeny:)

JInak až pojedu do nějakého hobbymarketu, tak si zkusím koupit nějaké ingredience a udělám si svůj BHO extraktor viz obrázek

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Naposledy upravil Pixxel 22-08-2018 v 09:45 AM

Old Post 22-08-2018 v 09:17 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 36

Tak už to mám kupené. Stálo to asi 120kaček a bude to chtít pouze jednu dírku vyvrtat a kávové filtry sehnat aneb udělej si sám a zalevno

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 22-08-2018 v 17:13 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 37

Skvely napad to vyrobit kdyz je nekdo sikovny.!
A myslis ze to bude dobre tesnit u te jehly jak tam nasazujes tu bombicku? Aby treba ta latka neutikala ven misto zkrz.
Bude to bezpecne?
Z jakeho kovu?

Naposledy upravil Madical-Strains 23-08-2018 v 07:24 AM

Old Post 22-08-2018 v 22:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 38

Pixxel: osobe sa budem tešiť až to celé zdokumentuješ. Musím priznať, že som v poslednom čase upadol do určitej skepsy. Velmi ma zaujíma účinok toho výsledného produktu. Držím palce, aby to spĺňalo očakávania!

Old Post 23-08-2018 v 05:21 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39

Pixxel: Me zajima prosim te jeste jedna vec.
Ta trubka vypada ze je z oceli . Zjistoval si jesli nebude vadit styk s kovem pri vyrobe?
Protoze bezne by se nemela pouzivat ani kovova lzicka kdyz delas caj z konopi.

Posilam ti velke K+++ za napad to vyrobit !

Old Post 23-08-2018 v 07:38 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 40





Hmm zajímavé že z mobilu mi to ty fotky nepřiplo k příspěvku.
Tady je to celé složené.
Ohledně toho kovu netuším jestli to na to nebude mít zlý vliv. Každopádně když se podívám na jiné origi extractory tak jsou buď kovové nebo ze skla. Čaj celkově by neměl přijít do styku s kovem pač čaj začne oxidovat rychleji. Nicméně látky v tom čaji obsažené se nemění. Snad to bude i v tomto případě.
Musím ještě vyvrtat díru do víčka. Koupil jsem nějaký plyn do zapalovačů a je tam plno redukcí takže pokud se udělá približně velká dírka na jeden z těch sosáčků, tak to těsnit bude.

Vyrábět to pro ostatní asi nemá smysl pač stačí zajít do hornbachu a kupit tot:
Trubka - prodloužení pozink. 1"x200mm (8 590391 103920)
Víčko - Mosazné víčko RM 524 OG10 6hran 1" (8 590410 040762)
Vypouštěč - Kovový nástavec na hadici 3/4" mosaz RM 209 34 (8 590410371514)

Edit: dírka hotova, těsnit to těsní dostatečně. Už jenom to trochu zušlechtit, sehnat kávové filtry, nějakou tu sušinu, dostatek plynu a můžu to vyzkoušet

Edit2: doplněné dva odkazy na trubku a víčko, odkaz na tu redukci jsem na hornbachu nenašel. Jinak trubka je na pitnou vodu takže by to mělo být ok.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Naposledy upravil Pixxel 23-08-2018 v 09:41 AM

Old Post 23-08-2018 v 07:47 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 41


Tak už mám hotovo. Mám to i přestříkané a je tam i kávový filtr.
Přes víkend to zkusím na technickém konopí co mi zbylo. Pak hodím nějaký feedback jak se to dařilo:)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 23-08-2018 v 11:51 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 42

Pixxeluv napad s vyrobou me tak nadchnul ze jsem hned kontaktoval amika a poradne jsem ho vyzpovidal.
Uz znam latku ktera je pro tu extrakci opravdu ta nejlepsi !!!
Ihned jak zjistim potrebne informace tak bych take cely postup velmi rad zdokumentoval ve vlakne krok za krokem a popripade si take od nejakeho nastrojare nechal vyrobit nejaky podobny extraktor .
Potrebuji ovsem od vas trochu poradit , pomoc ohledne fyziky a napadu.

Problem ale je ze pri extrakci touto latkou vznika jednak velky tlak a maximalni teplota se muze pohybovat udajne az do 50 C minus. Rekl mi ze takovy extraktor z vodovodni trubky na takovou teplotu je zcela urcite nevhodny . Tyto trubky jsou vetsinou jen od -10C az do +90C.
Ty nejkvalitnejsi vodovodni trubky-spoje jsou pry z uhlikove oceli ta unese provozni teplotu od -20 do +120C.
Ten kov kdyz se zmrazi je udajne vlemi krehky a pokud se pak dostane na svou pokojovou teplotu a zase se pak opetovne casem nekdy zmrazi tak pry vznikaji diky smrstovani a roztahovani mikrotrhlinky ktere mohou byt velmi nebezpecne.

To co popsal Pixxel je skvely napad napr. treba pro metodu butan ale ten je prilis jedovaty a rakovinotvorny.

Na internetu jsem se pokousel najit trubky ktere by mely provozni teplotu od -50C ale nic sem nenasel, jelikoz se u toho vetsinou zadne provozni teploty neuvadeji.
Co by se teda podle vas mohlo dat pouzit?

Ten extraktor je v USA prislis drahy , stoji kolem dvou papiru.
Z ceho je ale vyroben to mi nedokazal rict, pry se zas az tak o to do detalilu nezajimal protoze on sam se extrakci pry nehodla zabyvat.
Ale vsechno jde , kdyz se chce. (vyrobit)

Old Post 23-08-2018 v 11:52 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 43

Vzhledem k tomu že se dají koupit i plastové extraktory tak bych co se týče nevhodnosti trubky na vodu moc nebál. Skleněný bych taky nechtěl pač při těch teplotách musí být sklo strašně křehké a může to jebnout. Nejlepší by byl nějaký nerez či něco takového. Tyhle trubky jsou do 10barů a nepředpokládám, že bych já nebo ten filtrační papír vydrželi tlak 10barů. Zkusil jsem to naprázdno a všechno to směřovalo ven otvorem, takže velkých tlaků bych se nebál. Ta trubka je navíc mnohonásobně pevnější než ta tenká plechová lahvička s plynem. Ten kapalný plyn jenom projede tou sušinou a moc se tam zdržovat nebude. Vyzkouším a uvidím. Jen to bude chtít ještě nějaké potítko přes to dát pač se ta trubka opravdu rychle zchladí

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 23-08-2018 v 12:10 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 44

Ahoj, minusových teplot bych se u kovové trubky nebál 😉 to by nám v zimě museli popraskat mosty, schodiště....
Ale k věci - budeš na druhý konec přidávat i nějaké kovové sítko??
Mam rozdělané něco podobného, ale z nerezu, a budu tam dávat sítko z vodovodního kohoutku 😉
Taky jsem přemýšlel o výrobě v této podobě https://www.growshop.cz/katalog/sez...so-dme-extrakce

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 23-08-2018 v 13:45 PM

Old Post 23-08-2018 v 13:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 45

Ahoj Pítre, sítka nějaké doma mám ale vyzkouším to tak jak to mám teď. Tedy plyn půjde skrz kávový filtr, který drží v protisíle ten bílý filtr pro velké částice co je uvnitř té redukce na hadici. Moje zatím nepodložená teorie je ta, že skrz ten kávový filtr bude unikat ten plyn pomaleji než přes nerez sítko. Tím pádem ten plyn bude o trochu delší dobu uvnitř trubky a bude mít trochu více času nabrat více dobrot s sebou:)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 23-08-2018 v 13:49 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

Kdyz si vzpomenu na kavovy filtr a na vyrobu ledoveho hasise tak se docela obavam ze ten kavovy filtr nebude moc dobre fungovat.
Hned je ucpanej a hned je protrhlej, nejsem si jist jesli ten tlak vydrzi.

Samozrejme pokud ano tak je to dalsi z tvych skvelych napadu, pokud ovsem nebude zadrzovat latky ktetre jsou v tom extraktu potrebne.

Ale drzim palce a tesim se na tvuj zdokumnetovany report.
Doufejme ze vse vyjde super a ukaze se ze mas s tim fitrem pravdu.
Kez by to tak bylo!

Old Post 23-08-2018 v 16:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 47

Tak ten kávový filtr je hodně podepřen tím bílým plastem v sosáku takže by snad mohl vydržet. Jak to pujde skrz něj tak to budeme vědět až po praktickém pokusu který plánuju zítra udělat. Všechno mám krom té techniky kterou mi zítra kolega vrátí.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 23-08-2018 v 17:25 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 48

citace:
Před procedurou je dobré plyn i všechny nádoby zchladit v mrazáku na -15 až -20 °C, jinak se většina plynu vyvaří ještě v rámci vypouštění z tlakové nádoby. Je-li vše dobře vychlazené, zkapalní i přes 80 % plynu.


Celkem dobré vědět:)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 24-08-2018 v 07:50 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2020 - CBD olej Meladol - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7247570 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív