Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » CBD Olej
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 17

Mard: shodneme se že lékařský benzín bude lepší ale chtělo by to přesnou a metodicky bezchybnou studii.

Citace ze studie:
Chemical analysis of our laboratory samples, as well as a sample obtained from a patient, showed that the heavy fraction (components with high boiling point) of naphtha indeed remains in the extract despite the recommended evaporation step. Based on GC-FID peak areas, the total content of PCHs roughly equalled the total content of terpenes present in the extract. The potential harmful effects of these solvent residues have been discussed above. It should be noted that as a result of sample viscosity, the more concentrated an extract becomes, the more difficult it will be to remove the residual solvent from it. In such a case, applying more heat will increase evaporation, but simultaneously more terpene components will be lost as well. Especially under conditions where Cannabis oil is prepared by simple household methods, there will always be a trade-off between residual solvents and terpene content. For this reason, the use of non-toxic solvents should always be advised, so that potential residues are not harmful to health.

Volný překlad:
Residua s vysokým bodem varu(odpaření) v extraktu zůstávají přesto že byl proveden krok odpaření rozpouštědla, čím více je extrakt koncentrovaný tím hůře se odpařuje, zvýšení teploty odpařování ale odpaří i léčivé látky.
Proto je lepší používat netoxické látky.

A teď co je to ten lékařský benzín:

http://www.lach-ner.com/files/Benzin-lek~1.pdf

Když najdeš přesný laboratorní test na rezidua v extraktu lékařským benzínem tak si to rád přečtu:
Každopádně se benzínem připravíte o terpeny, které posilují léčivé účinky.

Old Post 03-02-2016 v 10:06 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 18

I kdyby zbyly z lékařského benzínu nějaké škodliviny v menším množství, tak si s tím tělo jistě poradí. Přecijen každý den jíme mnohem více jiných sraček a tělo si s tím dokáže při určité míře dobře poradit.
Samozřejmně když už se dělá takovýto lék, tak by se to mělo dělat důkladně aby tam těch zbytků bylo co nejméně ať už se použije kterékoliv rozpouštědlo. K čemu je vhodný lék, který do těla dostane více svinstev než dokáže sám vyléčit... (viz většina farmaléků).
Co mě více znepokojuje, je právě to, že při extrakci benzínem se ztratí některé látky a samotné množství v extrahovaném výsledku je malý než jsem si vždy myslel (tedy pokud neberu v potaz THC, zde si THC s benzínem asi rozumí). Vždy jsem byl v předsvěčení, že extrakce benzínem je jedna z nejúčinějších v celém spektru.
Ono asi ve výsledku bude asi nejlepší udělat olejíček z benzínu kvůli THC (+asi i CBD a kanabinoidy obecně) a k tomu udělat olejíček z olivového oleje kvůli termenům a dalším látkám a pak tyto dvě dobroty smíchat a udělat extralék

Old Post 03-02-2016 v 11:28 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 19

Ahoj,
No tady nevím, museli bysme přesně vědět kolik a jakých reziduí tam zůstane, jaké je jejich bezpečné množství atd.

Můžou být dvě možnosti: rezidua tam budou v takovém množství, které je bezpečné a nebo v rizikových množstvích, muselo by se pro každé zdravotně rizikové reziduum zjistit kolik ho je ve výsledném výtažku a pak zjistit jaká je jeho bezpečné množství.
To je dost nesnadné, tudíž jsem tohle zavrhnul, navíc se mi hodně příčí lít do konopí benzín.

Takže teď dělám extrakty alkoholem, který potom odpařím, výsledek je silný výtažek.
Olivový olej je taky v pohodě ale výtažek je samozřejmě slabší.Ale dá se to jak píšeš namixovat.

Další věc je že dekarboxylací se zvýší obsah cbd/thc ale vypaří se některé terpeny, takže materiál je dobré třeba rozdělit na dvě části a jednu dekarboxylovat a druhou nechat na terpeny.
Je to každého volba, nikomu nenutím svůj přístup.

Old Post 03-02-2016 v 13:06 PM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 20

rád bych k tomuto tématu něco přidal. Jelikož se aktivně podílím na výrobě jak samotného CBD, tak veškeré kosmetiky i s obsahem CBD (vše v legální formě), rád bych Vám několik věcí objasnil. CBD oleje jsou ted dostupné u mnoha firem a jelikož je podle zákonů jediná legální cesta vyrobit "čisté" CBD, tzn extrakt a ten poté naředit na požadovanou koncentraci, je to dá se říct dost k ničemu. Zákony nedovolují žádné THC, ani 0.2%, ani 0.3%, prostě NULA. Jenže látky v konopí fungují v synergii a pokud je THC odtrženo, nebude výsledný produkt fungovat tak, jak by měl. Navíc dost podstatná informace je ta, že pacienti dost špatně tyto preparáty snáší. Druhá věc je ta, že hromada firem tohle neřeší a vyrábí CBD olej stejně jako klasický konopný výtažek, jen z jiných odrůd a poté jej naředí na požadovanou koncentraci (2,3,5,10%). Rozhodně bych se nebál koupit si některý z těchto olejů, nejvýhodněji vychází 30ml balení od firmy Sativa - Medical. Pokud si chcete vyrobit sami extrakt, použijte konopí s co možná nejvyšším obsahem CBD, ideálně vhodné "technické" konopí. Pamatujte, že THC není ta látka, která léčí, ale právě CBD a díky tomu jsou tyto odrůdy nejvhodnější. Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz, klidně mi napište pm

Old Post 04-02-2016 v 22:49 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 21

Redyth to napsal pěkně, jen bych dodal že i thc je samo o sobě léčivé i na některé vážné nemoci.
Ale má na rozdíl od CBD i vedlejší účinky při vysokých dlouhodobých dávkách, to zdejší experti asi potvrdí.
CBD má tu skvělou vlastnost že dokáže vedlejší účinky THC eliminovat (nevím do jaké míry).
A řekl bych že je asi nejlepší si CBD olej vyrobit doma z kvalitního technického konopí.
Máte potom pod kontrolou všechny použité suroviny a vyjde to levněji.

Old Post 05-02-2016 v 10:57 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 22

Máš pravdu, ovšem i zde v ČR jsou výrobci, kteří pracují s ekologicky pěstovanými rostlinami a především mají většinou mnohem větší zkušenosti s výběrem odrůd než 99% zdejších. Nebál bych se toho. Pokud by pomáhalo, není nic jednoduššího než si objednat semena např od CBD Crew, kteří mají odrůdy, kde je THC kolem 0.5% a CBD až kolem 8%. Jedná se o odrůdu Therapy.
Co se týká THC, tak to má tlumící účinky bolesti. Tyto vlastnosti jsou potvrzeny, ovšem největší výhodu jej vidím u vážných onemocnění, kde je potřeba velkého tlumení bolesti. Na druhou stranu je pořád účinnější podávat vysoké dávky CBD a dostane se ještě lepšího účinku

Old Post 06-02-2016 v 10:44 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 23

Taky jsem si všiml že v ČR používají čistě pěstované konopí, to ano, problém bude že oni musí jak píšeš izolovat jen CBD, a tím právě extrakty příjdou o synergii.Ale spousta lidí si radši olej koupí než se s tím dělat doma, proč ne.

THC podle mých znalostí nemá jen paliativní(tlumící jen projevy nemoci) účinky, léčí i kauzálně, například:
Některé druhy rakoviny plic:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17621270
lukémie:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3901602/

Podle mého nejlepší shrnutí jsem slyšel od Lumíra Hanuše, konopí umí léčit jen některé druhy rakoviny, jen v určitém stádiu a jen u některých pacientů.Není to v žádném případě všelék proti kterému brojí farmaceutické společnosti celého světa.

Mám kamaráda který s tím teď bojuje, když mi řekl že by se chtěl léčit jen konopím tak jsem mu dlouze a důrazně doporučil (vynadal), že ho to může stát život, ať kouká dělat všechno co mu radí onkologové a konopí používá jako doplňek ke klasické léčbě.
V ranných stádiích je dnešní medicína velmi uspěšná.

Old Post 06-02-2016 v 20:59 PM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 24

Ono je to dost individuální, protože každé tělo je jiné. Ale máš samozřejmě pravdu.
K rakovině, samozřejmě je blbost si myslet, že pokud má někdo rakovinu s pozdním stádiu a je plný metastází, že mu během chvilky pomůžou fénixovky a bude fit, to rozhodně ne. Spíše se v takovém stádiu berou, aby člověk měl klidnou mysl, neřešil jen nemoc, ale jen si zde v klidu dožil, což je pro umírajícího člověka to nejdůležitější. Druhá věc je ta, že konopí má tak obrovské množství pozitivních výsledků při léčbě mnoha onemocnění, že je pomalu možné jej nazývat "všelékem". Mám mnoho pacientů s různými problémy a drtivá většina se jich drží také klasické léčby, ovšem většina jich poté již klasickou léčbu nepotřebuje a vystačí si s konopím.
To, kdy se začne daná nemoc léčit je obrovský problém a záleží na tom celkový průběh léčby. To je již na mnohem delší debatu a myslím, že už se dost vzdalujeme od problematiky CBD oleje :-)

Old Post 08-02-2016 v 10:11 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 25

Jo, hezky napsané, jsem ten výklad nemyslel na Tebe ale obecně :-).
Jinak taky neustále žasnu na co všechno konopí zabírá, je skvělé že je k dospozici spousta výzkumů, někdy mi lidi říkaj co na tom konopí furt mám :-) Tak řeknu že je to sice jen kytička, ale její zkoumání zahrnuje, botaniku, genetiku, zemědělství, medicínu, psychologii, umění, chemii, potravinářství, právo :-) atd........

Old Post 08-02-2016 v 11:32 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sv.jack
Nový Člen

Karma uživatele sv.jack - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 26

http://www.samolecba.eu/neni-cbd-jako-cbd/ syntetiku nebrat!

Old Post 14-02-2016 v 15:36 PM
sv.jack je offline   Profil uživatele sv.jack   Find more posts by sv.jack   Foto galerie člena sv.jack   Click here to Send sv.jack a Private Message   Add sv.jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massimo87
Nový Člen

Karma uživatele massimo87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 27

Zdravím Vás, dostal jsem se na toto forum, protoze hledám nějaké zkušenosti s CBD olejem. Kolega mi ho doporučoval na bolesti hlavy a migreny. Máte někdo zkušenosti s užíváním? Pomáhá to? Slyšel jsem např. o Carunu, dále se vyrábí pod značkou CBDex nějaký produkt přímo na migrény. Poradíte někdo?

Díky

M.

Old Post 04-10-2016 v 16:20 PM
massimo87 je offline   Profil uživatele massimo87   Find more posts by massimo87   Foto galerie člena massimo87   Click here to Send massimo87 a Private Message   Add massimo87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 28

kupovaný CBD produkty jsou jen komerční černá díra bez efektu a nehorázně drahé, udělej si svůj, nic na tom není, ten bude fungovat na 100%

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 04-10-2016 v 16:59 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 29

Nerad bych bral nekomu iluze ale sam jsem byl nemile prekvapen.

Jsem v kontaktu s clovekem co se v tomto byznyse v USA pohybuje.
Chtel jsem od nej poslat z USA CBD olej a on me to vymluvil ze ciste izolovane CBD samo o sobe nefunguje !!! Respektivne funguje ale pouze jen cca na zanedbatenych 10-% a zbytek je stejny jako u placebo-efektu ze si to sami vsugerujete pri brani neceho draheho objednaneho ze zahranici , ze to funguje .
Je to overeno uz i z praxe.

CBD je jedna z nejdulezitejsich latek z dlouhe rady ale CBD pracuje na 100% pouze tehdy jeli v soucinnosti pouze s ostatními látkami konopi.

Zkousel jsem o tom neco dohledat abych si jeho tvrzeni overil a zjistil jsem z nekolika serizonich zdroju ze ma fakt pravdu.

https://mcawarenessnz.org/2015/12/3...than-cbd-alone/

Dalsi celkem podstatna vec co jsem se od nej dozvedel , tykajici se lecby konopim je ze bylo prokazano ze klasicke Fenixovy Slzy ktere se drive pouzivaly a jeste stale nekdo pouziva jako zaklad pro dalsi vyrobu a upravu leku z konopi vyrabene podle Ricka Simsona je uz v dnesni dobe tzv. "Nouzovka" jelikoz bylo taktez prokazano ze pri vyrobe tak jak ji popisuje R.S. dojde ke zniceni znacneho mnozstvi Terpenu a Flavonoidu ktere jsou v extractu k lecbe nepostradatelne. Dokonce i nejake procento THC, CBD a dalsich Cannabinoidu a to i pri te nejnizsi teplote 105C. !
Bylo prokazano kdyz testovaly ruzne druhy extraktu v laboratori ze klasicke FS maji nejmene latek zatimco jine extrakty vyrabene jinym zpusobem byly na tom podstatne mnohem lepe.
Musime si uvedomit R.Simson vyymyslel FS v dobe kdy konopi bylo v USA zcela ilegalni, takze to byl v te dobe jediny dostupny zpusob jak se dostat ke svemu leku.

Ovsem znacny tlak pacientu v USA na kvalitu , vyzkum a vyvoj nuti konopny prumysl jit v USA stale dopredu.

Dalsi vec je ze vetsina lidi se snazi odstranit z extraktu vzacny chlorofil kvuli jeho horke chuti , coz je tez velice nezadouci. Ten nejlepsi zusob uzivani leku nebo extaktu je rektalni podani (kde nevadi ze je horky) tedy napr. zavezt cipky ke konecniku ...az 3x vetsi bio-vstrebatelnost vsech uzitecnych lecivych latek nez pri oralnim podani leku.

Ted se snazim o te spravne vyrobe extraktu zjistit vic , jaky extrakt konkretne , jaka vyroba je ta nejlepsi a nejvhodnejsi pro zachovani vsech latek, tak snad se brzy dozvim vic.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-08-2018 v 16:48 PM

Old Post 21-08-2018 v 16:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 30

Hmm... většina terpenů, flavonoidů a kanabinoidů mají bod varu až nad 120°C. Jediné CBG se začne odpařovat při 52°C. Když to budu dlouho zahřívat na těch bezpečných 110°C tak by to mělo být relativně bezeztrát. Jsem z toho trochu jelen. Asi budu dělat olivové výluhy nadvakrát. První várku budu dekarboxylovat a louhovat při 120°C pár hodin a pak k tomu přidám druhou várku, kterou budu trápit jenom na 100°C taky pár hodin. Hrom aby do toho udeřil pokud tam nebude maximum všech látek bezpečně naloženo. Už se těším až na podzim budu dělat Royal medic olejíček okořeněný blue dreamem a hererem

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-08-2018 v 21:06 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 31

MADI:"Ted se snazim o te spravne vyrobe extraktu zjistit vic , jaky extrakt konkretne , jaka vyroba je ta nejlepsi a nejvhodnejsi pro zachovani vsech latek, tak snad se brzy dozvim vic"
No ja sa tým študiom zaoberám už cca 2 roky a nijako extra som nepostúpil, takže držím palce! Ono to je hrozne komplikované, pretože každý od toho extraktu očakáva niečo iné a extrakt samotný nebude mať nikdy zázračnejšie vlastnosti, než ten původný materiál. Každopádne tá rastlina s tými jednotlovými látkami funguje synergicky.
Čo sa týka CBD - je to fakt polemické. V prvom rade si treba uvedomiť, že čo vlastne od toho užívateľ očakáva. Určite by som si nedovolil tvrdiť, že CBD oleje sú nefunkčné.

PIXXEL - Bingo! Myslím, že to je správny smer. Dokonca by stálo za zváženie, miešať extrakt aj z nekarboxylovaného materiálu. V poslednom čase sa skůr venujem extraktom do alkoholu, nakoľko v tom alkohole sa mi to zdá byť trvanlivejšie.
Všetko, čo vyextrahuješ bude funkčné, som o tom presvedčený. Ide o to, že na akú diagnózu to chceš použiť...
okrem toho si treba uvedomiť, že cannabis v žiadnom prípade nie je panacea -všeliek, takže ak niečo nefunguje tak, ako očakávame - to neznamené automaticky, že to je chybou extrakcie, prípadne inou prípravou.
Okrem toho pri užívani daného modelu, či extraktu z neho vzniká toleranicia, nie iba na THC, ale na model ako taký kompletne. Takže, ja čo som vypozoroval tak to funguje tak, že po určitom čase jednoducho model, akože "nefunguje" na psychiku a je nutné ho prestriedať iným, prípadne chvíľu abstinovať a vrátiť sa k užívaniu v naozaj minimálnej dávke. Vůbec to nie je tak, že čím viac, tým lepšie-skůr naopak.
Čo sa týka fyzických účinkov, ako je bežná bolesť mne funguje vačšina modelov, čo som doteraz odpestoval a skúsil.
Cannabis užívam v sušenej karbox i nekarbox. forme v tobolkách.
Karboxylovaný v oleji, či alpových, alebo alkoholových tinktúrach
Karbox olej v čokoláde, skúšal som v sušienkach.
No a samozrejme pre okamžitý účinok mám vapík Volcano.
Můžem povedať, že často ma moje skúmanie dokáže "prekvapiť", ale to je daň ktorú občas musíme zaplatiť
Toto je téma, ktorá si myslím presahuje možnosti tohoto fóra a aj všeobecný záujem vačšiny tu prítomných členov. Každopádne by som prijal možnosť nalezenia takého fóra, kde prípadne ďalšie konkrétne info z praxe, potvrdené inými užívateľmi nájdem. Takže, ak máte nejaké ďalšie odkazy. tak sem s nimi!
Na koniec by som si dovolil ešte poznámku: neverte všetkému, čo sa na Vás valí z krajín, kde je cannabis +- legálny. Cannabisový priemysel metódami predaja naozaj v ničom nezaostáva od marketingovo top vybavených farmaceutických gigantov. Vačšinou vždy a všade ide o peniaze. Sám som zvedavý akým smerom sa to všetko otočí.

Naposledy upravil odo 21-08-2018 v 22:11 PM

Old Post 21-08-2018 v 21:54 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32

Pixxel
Hele , ja nejsem zadny expert pres extrakty, sam sem nevyrobil jeste ani jeden.
Priznam se...netroufl jsem si na to.
Nechal jsem si ho radeji vyrobit a zaplatil sem .

Ale jeho slova si vzdy overuji hledanim na googlu a vzdy co rikal sedelo jak beton.
Vim ze u THC a CBD tech 105-110C pri dekarboxylaci sedi a je v poradku ale i tak se urcite procento THC premeni na CBN (terpeny a flavonoidy , jsem zatim jeste neoveril co se tyce dekarboxylace) ale u vyroby extraktu terpeny, lipidy a flavonoidy se pri pouziti rozpoustedla na bazi alkoholu z vetsi casti odpari.
To je vazne fakt, to uz jsem dohledal.

Odo
Ja sam to neminim zkoumat Tou vetou ....Ted se snazim o te spravne vyrobe extraktu zjistit vic jsem mel na mysli ze si pockam na to az me amik o tom poda vycerpavajici informace o te vyrobe extraktu..
Preci jen dodava susinu jak do lekaren tak do Hospicu k lecbe a i do laboratori.
Takze vse ma z prvni ruky , komunikuje s lekari kteri konopim leci pacienty.
Komunikuje s lidmi z laboratori , proste je souscasti aktualniho konopnyho prumyslu.
Ja budu proste verit jemu, sorry.

Ale kazdy si samozrejme muze myslet co chce. ja mu to neberu a nebudu se k tomu uz teda dal vyjadrovat. Presvedcovat nekoho urcite nemam v umyslu.
Domnival jsem se ze by to mohlo nekoho zajimat , tak sorac no...

Naposledy upravil Madical-Strains 21-08-2018 v 22:20 PM

Old Post 21-08-2018 v 22:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2020 - CBD olej Meladol - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6145800 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív