Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » GROWMAT Řídící jednotka pro pěstírny a skleníky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
growmat
Stálý Člen

Karma uživatele growmat - 81% PěstitelskáKarma uživatele growmat - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 65


DEMO http://growmat.cz/growmatweb/

Nova rada automatu GROWMAT WEB vam vyresi automatizaci, vzdaleny dohled a ovladani vasi pestirny. Diky aplikaci pro chytre telefony se okamzite dozvite o problemu. Mereni jsou ukadany pro snadnou analyzu a prehledne zobrazeni v grafech.

GROWMAT WEB se pripoji do vasi Wi-Fi site a komunikuje bud s verejnou sluzbou Thinkspeak.com nebo s vasim serverem. Kdekoliv kde budete pripojeni na internetu mate vse pod kontrolou.

Pokud neni Wi-Fi v miste instalace k dispozici vytvori si GROWMAT WEB vlastni Wi-Fi sit, ke ktere se muzete pripojit z chytreho telefonu nebo pocitace a zarizeni nastavit. V tomto pripade nelze pouzit vzdaleny dohled pres internet.

Zakladni verze vam pomoci radiem ovladanych zasuvek 15A/3500W zajisti sepnuti osvetleni v nastavenem case a ovladanim ventilatoru zajisti teplotu v nastavenem rozsahu. Teplotu hlida zvlast pro rezim svetla a tmy, cimz kontroluje i spravnou funkci osvetleni.

Zavadeci cena zakladni verze obsahujici zakladni jednotku, 2ks zasuvek a teplomer je 1990,-.

Snadna rozsiritelnost umoznuje objednat system presne podle vasich potreb a osadit napriklad cidly vlkosti, pH, EC, pozarnim hlasicem nebo merenim hladiny a ovladat vice vystupu jako naprikad topeni ci zalivku.

Demo zarizeni a aplikace je k dispozici pro vyzkouseni na strance http://growmat.cz/growmatweb/. Zarizeni i aplikace komunikuji se serverem jen jednou za minutu, proto odezva na povel muze trvat i dve minuty.

http://growmat.cz/growmatweb

Naposledy upravil growmat 01-10-2017 v 17:23 PM

Old Post 01-10-2017 v 17:03 PM
growmat je offline   Profil uživatele growmat   Find more posts by growmat   Foto galerie člena growmat   Click here to Send growmat a Private Message   Add growmat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 66

Vyborna prace!! :]

Uvazujeme podobne, puvodne jsem si chtel udelat reseni, kde by na vystupech byly stykace ovladane pomoci relatek, protoze jsem porad tak nejak neveril tem relativne levnym rele, ktere se daji pres arduino/rasppi ovladat. Pak me napadla prave tato varianta, ovladane zasuvky na 433MHz, vetisna je jich ale jen s vystupem 5A. Pokud tohle zvladne 16A, melo by to bohate stacit :].
Oddelit slaboproudovou cast od te silove je, dle meho, docela uzitecny napad.

Ale i tak by bylo asi lepsi napajeni svetel ovladat pres RF rele + stykac, myslis si, ze by tenhle novy growmat umel spolupracovat i s necim takovym? http://www.ebay.com/itm/-/371789732832 (RF varianta)
A na cem je to cele postavene, bylo by mozne doplnit i nejaky shield pro strukturovanou kabelaz? Wifi je pekna vec, ale bral bych to spise jako zalohu k metalice.

Dik za info, pokud se uz ptam na neco z neverejneho know-how, muzeme to pripadne probrat za mesic na vystavisti, pokud tam zase budes :]

Old Post 01-10-2017 v 22:11 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmat
Stálý Člen

Karma uživatele growmat - 81% PěstitelskáKarma uživatele growmat - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 67

Zakladni Wi-Fi verze bezi na ESP8256 https://www.postavrobota.cz/WiFi-vy...oC-IoT-d327.htm

Pro ethernetovou verzi nebude problem portovat zdrojaky a pouzit arduino s ethernetem.

Projekt je opensource a bude dostupny na
https://github.com/bcsedlon/growmat-web

Jako ovladane zasuvky se osvedcily tyto 16A
https://www.tipa.eu/cz/dalkove-ovla...3680w/d-165196/

Vyhoda GROWMAT WEBu je ze bezi autonomne i bez site a internetu. Ovladane zasuvky Sonoff patrne funguji jen ve spojeni s cloudem v internetu, mas s nimi nejakou zkusenost?

http://growmat.cz/growmatweb

Old Post 02-10-2017 v 14:43 PM
growmat je offline   Profil uživatele growmat   Find more posts by growmat   Foto galerie člena growmat   Click here to Send growmat a Private Message   Add growmat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmat
Stálý Člen

Karma uživatele growmat - 81% PěstitelskáKarma uživatele growmat - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 68


GROWMAT WEB
Zakladni popis


V ceske nebo anglicke verzi.

Vyzkousejte online s webkamerou http://growmat.cz/growmatweb, jmeno: admin heslo: admin
Zmena se projevi do 2 minut.

Kompaktni provedeni ovladanych zasuvek s prumyslovym stykacem pro bezpecne ovladani osvetleni.

Regulace vykonu ventilatoru, nastavitelne otacky pro beznou ventilaci a plny vykon pri prekroceni teploty.

http://growmat.cz/growmatweb

Naposledy upravil growmat 27-02-2018 v 15:36 PM

Old Post 27-02-2018 v 09:33 AM
growmat je offline   Profil uživatele growmat   Find more posts by growmat   Foto galerie člena growmat   Click here to Send growmat a Private Message   Add growmat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gottland
Nový Člen

Karma uživatele Gottland - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 69

Super práce.

Old Post 29-05-2018 v 14:25 PM
Gottland je offline   Profil uživatele Gottland   Find more posts by Gottland   Foto galerie člena Gottland   Click here to Send Gottland a Private Message   Add Gottland to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 70

Vyborna prace!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 20-11-2018 v 13:11 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 71

Zdravím pánové,
Potřebuji informací zda-li se ještě dělá growmat? Zakoupil jsem si jednotku ale mam nyní problém s jednou sadou čidel (vlhkost teplota světlo). Potřeboval bych opravu, reklamaci, je mi to jedno ale já to sám nedám . Do skříně jsem investoval dodatečně ještě spoustu peněz, a přeci to teď nevyhodim kvůli tomuto.
Díky za odpověď

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 03-02-2019 v 06:14 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Lawor
Zdravím pánové,
Potřebuji informací zda-li se ještě dělá growmat? Zakoupil jsem si jednotku ale mam nyní problém s jednou sadou čidel (vlhkost teplota světlo). Potřeboval bych opravu, reklamaci, je mi to jedno ale já to sám nedám . Do skříně jsem investoval dodatečně ještě spoustu peněz, a přeci to teď nevyhodim kvůli tomuto.
Díky za odpověď


A ten kdo to vyrabi ti neodpovida? Kdyz jsi to kupoval, tak jste museli byt nejak v kontaktu, ne? A psal jsi mu PM tady?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 03-02-2019 v 13:40 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 73

Přesně jak píšeš 😂. Samozřejmě že bych to nepsal jsem kdyby se mi pan ozval v PM, samozřejmě že jsme byli v kontaktu když mi to vyráběl a stalo to 8k.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 03-02-2019 v 17:24 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 74

No predpokladam teda ze ani na webu neni kontakt na kterej by odpovidal...a ze jsi chvilku pockal, protoze muze byt treba na tyden na horach...

Co s tom vlastne je? Treba pomuzu.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 03-02-2019 v 18:38 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 75

Je možný že je má dovolenou, počkám a uvidím. Asi půl roku jsme ho nepoužíval a pak po zapojení mi na displeji ukazují hodnoty pro teplotu vlhkost a světlo 0.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 03-02-2019 v 20:02 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Lawor
Je možný že je má dovolenou, počkám a uvidím. Asi půl roku jsme ho nepoužíval a pak po zapojení mi na displeji ukazují hodnoty pro teplotu vlhkost a světlo 0.


Hmm...pokud je zapojeno urcite spravne, tak bych zkusil zkouknout kontakty - je mozny se to zkorodovalo a nekde neco nesedi. Da se to ocistit kontaktolem a usni tycinkou.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 03-02-2019 v 20:49 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmat
Stálý Člen

Karma uživatele growmat - 81% PěstitelskáKarma uživatele growmat - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 77

Omlouvam se, dlouho se tu nic nedelo, pro jistotu mail bcsedlon@gmail.com

http://growmat.cz/growmatweb

Old Post 05-02-2019 v 20:30 PM
growmat je offline   Profil uživatele growmat   Find more posts by growmat   Foto galerie člena growmat   Click here to Send growmat a Private Message   Add growmat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDzacatecnik22
Nový Člen

Karma uživatele CBDzacatecnik22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2021
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 78

Zdravím chci si zaridit cbd indoor místnost ve sklepě a nevím jestli mam použit klasicky například malapa rozvadec a každý komponent napojit do zásuvky prez digitální casovac
Nebo pořídit malapa mdz3 digitální rozvodnici
Omlouvám se jsem uplny lajk ale zkusím popsat co bych potreboval vědět


Jde mi o to ze u té mdz3 nejsou asi všechny zásuvky spinane.
A já potřebuji mít dvě zásuvky na světla dvě na přívod a odvod vzduchu jednu na topení jednu stálou na cirkulaci
Potom dvě zásuvky na zvlhcovac a odlvhcovac to vše se na TKM dá nastavit ? nebo co to tedy vůbec umí ?


Pro mě asi lepsi koupit rozvadec gse nebo ten malapa a do zásuvek dat digitalni casovac a vše pak nastavit a vychytat teplotu a větrání



Komponenty mám zatím lumatek attis 300w pro 2x….
Zavlahu chci řešit prez nádobu a kapilarky s čerpadlem takže čerpadlo do casovace ?
Dale je to ve sklepě takže budu kupovat tubove topení 80w nápojim do casovace ?
Velikost prostoru mám 2.3m2 ale bohužel ve sklepě takže chci vychytat poměr topení a větrání jak při svícení tak při noci
Je to správná možnost nebo se neobejdu bez těch sond jako je hygrostat a termostat ?



Prosím o jakoukoliv radu

CBD22

Naposledy upravil CBDzacatecnik22 08-12-2021 v 15:26 PM

Old Post 08-12-2021 v 15:10 PM
CBDzacatecnik22 je offline   Profil uživatele CBDzacatecnik22   Find more posts by CBDzacatecnik22   Foto galerie člena CBDzacatecnik22   Click here to Send CBDzacatecnik22 a Private Message   Add CBDzacatecnik22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 79

@CBDzacatecnik22 :

mdz3 od Malapa toho vlastne zas tak moc neumi. Je to hloupej merak a spinac, bez historie, bez grafu, bez vzdaleny kontroly a nastavovani. Cokoliv na tom ladit je vlastne trosku sazna do loterie a hokus pokus co to udela. Ne ze by to neslo, jen je to rekneme trosku predpotopni zpusob.

Vlastnosti najdes tady:
https://malapa.cz/rozvadece/61-mdz3...-hygrostat.html

Par veci se mi tam dost nelibi a do Malapy uz jsem kvuli tomu psal - nic menit nehodlaji. Napriklad ze muzes mit topeni 2600W a svetla 1200W - to je 3600W, tedy 16A. To je na tom privodnim kabliku pri stalym odberu naprosto jasna cesta do pekla i kdyby to bylo 3x1,5mm2. Uz jen kvuli tomu, ze bys to musel mit na samostatnym jistici minimalne 16A, spis 20A, kde po ceste nebude zadna jina zasuvka a ni nic dalsiho pripojenyho. Proste cela jedna faze jen pro tohle, se zvlastnim privodem a jistenim.

Ale pro tebe by to mohlo stacit, jako zaklad. Bohuzel tenhle zaklad je dost drahej si myslim. Oproti tomu Growmat a nebo moje Growduino za podobny prachy hraje uplne jinou pisnicku.

Podivej se na https://www.facebook.com/growmat.easy/ a na https://www.growduino.cz/
.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 08-12-2021 v 21:28 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 80

Je možnost externě regulovat výkon předřadníku pro výbojku? Příadně lze to nějak udělt? šlo by to udělat následovně: okouřit předřadník na max a regulovat to až pak dalším prvkem?
Pripadne kdybYch mel klimu s odvlhocovanim, je nejaka sance, ze bych prepinal funkce na ty klime pomoci arduina? Asi jo, kdybych si nasel kontakty ne?

Old Post 22-10-2022 v 15:15 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-11-2018 - malá řídící jednotka pro pěstování - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1451970 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív