Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1m2 - 400W (Chocolate rain)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 17

Zdravím,

Díky za rady. Příští kolo určo bude MH. Už jsem tam dal 400 HPS a nechám ještě pár dnů cyklus 18/6. Potom přepnu.

PS: V místnosti kde mám box chovám štíry a při dnešním krmení ... světe div se, jsem převrhnul krabičku s cvrčkem domácím a zhruba 15 exemplářů uniklo. Naštěstí jsem jich pár stačil zlikvidovat, ovšem zbytek zdrhnul a slyším jak si cvrkaj... Nemáte nějaký tip, jak se těch potvor zbavit?

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 15-12-2015 v 15:39 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 18

Jednoduše vypust štíry

Old Post 15-12-2015 v 15:54 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 19

Vemenex : rofl )))) k+

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 16-12-2015 v 06:54 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 20


AHoj, zdravím všechny,

mám tu další report. Kytky rostly 18/6 pod HPS celkem 7 dnů... změnu můžete vidět na obrázku
V neděli 21. prosince, paradoxně na slunovrat byly kytky přepnuty na režim 12/12.
Jinak hnojky stále GROW IT, Biobizz Grow, Biobizz Alg A Mic, Biobizz Biohaven

EC: 1.3-1.5
Vlhkost 60-70-%
PH: 6
Teplota 19 noc 25 den

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 22-12-2015 v 17:29 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 21


AHoj,

hlásím se prvním květovým reportem. Právě začal 7. květový den, rostliny se začínají vytahovat a vyplňovat plochu, některé (zejména ty uprostřed musím ohybat) protože se vytahují příliš rychle a předhánějí ostatní. Hnojky stále dávám na růst, až uvidím náznaky prvních květů přejdu na květový.

Zvažuji že do boxu přimontuji horizontální síť. Je to dobrý nápad? Případně doporučíte mi prosím nějakou vychtávku či trik, na rozporostření palic a 100% využití plochy?

EC: 1.4
Vlhkost 60%
PH: 6
Teplota 19 noc 25 den

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 27-12-2015 v 18:14 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 22

No síť je osvědčený způsob jak dosáhnout rozdělení palic po osvětlené ploše. Tím chybu neuděláš. Silně to ale ztíží následující manipulaci s kytkami. Pokud předpokládáš že s květináči budeš muset pohybovat, tak v nouzi můžeš kytku naformovat třeba slabými drátky v PVC izolaci, které uchytíš přímo na květináč.

Old Post 27-12-2015 v 20:46 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Květ den 10. Příspěvek č. 23




AHoj,

hlasím se s dalším reportem. Je tu 21. první den od přepnutí a 10. květu. Rostliny začali kvést přímo první den nového roku. Ještě se lehce vytahují ale myslím si že výš už moc nepůjdou.
Otrhal jsem spodních 10 cm... mám jít ještě výše? Nebo mám spíše nechat i nějaké spodky? Na síť jsem se nakonec vykašlal. Skusím to s ní příští kolo ... Prostor je řekl bych krásně vyplněný, rostliny mají 60-70 cm.

Jinak Chocolate Rain má příjemné aroma, je takové ovocné a lehké, ale dává znát že výsledek bude velice zajímavý... nevím k čemu bych to přirovnal, podobnou vůni jsem ještě necítil... nemohu se doškat sklizně O

EC: 1.5-1.6
Vlhkost 60%
PH: 6
Teplota 19 noc 25 den

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 10-01-2016 v 18:43 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Květ den 17 Příspěvek č. 24






Zdravím všechny growery,

máme tu 17. den květu. Rostlinám se daří řekl bych velice dobře. jak konec konců můžete posoudit na fotkách, dal jsem si trošku víc záležet než minule.

Aroma nabírá síle a nejvíce mi začíná připomínat jahody a smůlu ... Na květech je vidět, že jsou obsypány krystalky, které zasahují i na stonky a řapíky listů 4 patra směrem od zhora ... Bude to opravdu síla.

Otrhal jsem ještě nějaké spodní listí a trošku přerovnal květníky, abych lépe vyplnil prostor. Na něktrých spodních listech začínají být velice slabě znát žluté mapy. Příští zálivka bude pouze o vodě.

Stala se i jedna taková politování hodná událost Favorit, ze semínka který vypadal velice nadějně se ukázal jako hermák, kterej svoje kvítky velice dobře skrýval mezi samičími blizničkami... Snad nestihl napáchat moc škody. Každopádně je na poslední fotce, alespoň si má kocour s čím hrát... chvíli... RIP

EC: 1.6
Vlhkost 50-60%
PH: 6
Teplota 19 noc 25 den

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 17-01-2016 v 20:41 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 25

Jak to dopadlo?

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 10-04-2016 v 10:33 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 26

omlouvám se za odmlku

... dopadlo to bravurně, výsledek byl něco málo přes 300... každopádně ponaučení, že už žádný no name kytky do skříně nedám -> hermák stihl opilit část skříně. Kytka co byla vedle něj, byla téměř neopoužitelná, zbytek relativně ok cca jedno semeno na gram sušiny. Semínka co se udělali jsem zasadil ven. Vyrostly fialky každá kolem půl kg velice dobrého a i silného matroše 3

Model hodnotím více než kladně, od té doby, se mi nepodařilo udělat víc jak 300 (jel jsem čokoloko a acid).

Sice sem byl varován, že to po přepnutí hodně poroste, ale toto sem fakt nečekal - lehce sem ke konci bojoval s místem, holky se vytáhli něco přes metr! ale stálo to za to!

Chuť vynikající, taková ovocná, svěží, povznášející, stejně jako stávek! Ideální do práce a obchodní schůzky - jednoznačně doporučuju jak model, tak matkáře (guierilla)

Letos se pouštím do nových projektů - budu se snažit vést pravidelně seriály.

Ať to roste a ať se daří! Growu, i všemu dobrému Zdar!

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 30-05-2017 v 08:50 AM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 27

Paráda, myslím, že slušný výsledek

Guerilla jednak - klony vypadali super, pěkná práce
A chci se zeptat, jak si myslel, že po MH už by kvetly? Jakože rychleji začnou kvést po přepnutí ?

A k tomu MH/CFL/HPS, jel jsem 200W CFL a 250W MH, jednak pod MH daleko rychlejší růst (obojí dvojí jelo v kokosu v tu dobu) a jednak pod MH se daleko líp větvily ... Za mě bych teda určo doporučil jako růstovku MH 250W... Květ sodík 400W

Old Post 31-05-2017 v 16:15 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 28

Cauves, myslím, že přes 300 je super výsledek na to, jak jsi se s tím pral...
Nenech se odradit od cfl, kluci mají pravdu: MH je silnější a lepší pro kompaktní růst. Pro 400w to bude slabé a o nějakém mezireseni bych asi přemýšlel. Na druhou stranu, pro mladé kytky je daleko snesitelnejsi než MH nebo HPS (popřípadě.komb). Popravdě jsem si ani na fotce, ani v komentu nevšiml, jak jsi ji měl vysoko (Možná moje chyba) . Ja osobně jsem ji používal pro růst na ploše 75x75 pro 250HPS. Jel jsem to do 5.dne po přepnutí a nezdá se mi, že by holky trpěly nějakým nedostatkem světla.
Za mě, kdo řekne, že topí stejne jako 250 MH a tvrdí, že mluví z praxe, má buďto extrémně predimensovany odtah nebo používá ofuk přímo na lampu.
Než jsem přestěhoval skříň dovnitř, trápily mě nižší teploty, díky tomu jsem měl odtah i ofuk nastavený během dne na 1x 15 minut za 2 hodiny a to na rezy přesazene cca týden. Lampu jsem držel cca 20cm nad vrcholky a to si popravde pri MH nedokážu představit.

Old Post 04-06-2017 v 19:41 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 29

20cm od vrcholků můžeš klidně 250W MH dát

Old Post 04-06-2017 v 21:39 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 30

Bez větrání a ofuku? Nejsem si jistej jestli si můj příspěvek četl pořádně

Old Post 05-06-2017 v 07:10 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-08-2017 - First indoor 600w, Chocolate Rain - 162 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5647750 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív