Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Elektronika a zvlhčovač
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Dotaz Elektronika a zvlhčovač Příspěvek č. 1

Ahoj všichni.

Před 6 lety jsem se tu pokoušel o microgrow, nebyli finance, nebylo nic.

Teď už je mi 10 (:-D) a rozhodl jsem se to zkusit znovu. :-) Samozřejmě s jinými prostředky než tenkrát.

Tíží mě jedna věc, svou skříň chci mít postavenou co možná nejbezpečněji, jelikož jsem dost mimo domov.

Otázka zní: Jak nejlépe zabezpečit sodík 150w (ze začátku) a větráčky / ofuk od aktivního zvlhčovače? Vlhkost asi nebude úplný přítel elektřiny, no ne? (cooltube nebudu mít).

Dík za každý rady.

Old Post 04-11-2015 v 22:24 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Čau,

tož je důležitý, aby ti hlavní část elektroinstalace (předřadník, prodlužky a vše co k tomu patří) ležela mimo skříň. Jasný je, že se ti kolem montovaných spojů (čokolády, svorky) nesmí srážet voda, ale při vhodný ventilaci nevěřím, že by si tam měl mít zase tak vysokou vlhkost. Nicméně zvlhčovačka pro tebe bude hrát roli jen v prvních dnech růstu, pak ji můžeš vesele loupnout pryč.

Popř si zjisti něco o tepelných pojistkách zde na fóru, což ti může taky pomoct při ochraně před vyhořením - opačnej problém, když už nebudeš doma

Máte ochranu proti přehřátí lampy? Tepelná pojistka.
Jak zajistit poradnou ochranu pred vyhorenim????

Pro desetiletý tady máme BANány Muhehee

Old Post 05-11-2015 v 09:38 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 3

Díky za reakci, samozřejmě že všechny části budou mimo skříň, jde mi spíš o kabely, které budou zapojeny v objímce od výbojky. Tam se žádnej skrat konat nemůže? Nebo třeba větráčky, těm tam jde taky vidět část elektroniky, na ose.

Old Post 05-11-2015 v 17:05 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Z běžný praxe s kterou se setkáš tady na G se to snad nikomu nestalo, takže počítám, že u tebe nenastane vyjímka ) Nemáš se čeho obávat.

Tož to by se ti ve skříni musela srážet voda a takový podmínky tam snad mít nebudeš

Old Post 05-11-2015 v 19:01 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 5

Samotna vlhkost optimalna pre pestovanie problemy nerobi.
Vsetku elektroniku idealne mat mimo boxu a nad urovnou vody.

Old Post 01-12-2015 v 18:51 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2003 - elektronika k sodiku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4221760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív