Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kartonová krabice 400mh/400hps cooltube150
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 17




Posledni dva updaty jinak jeste chci rict ze tu pro pripad mamd v baraku cidla kourove tak mi drzte palce mam fungl odtah i svetlo radej poridit stan bych si pral sle nevleze mi tu tak jedte neco z minuleho tydne a uz budu valit postupne casem jinak dik za kyti mam cil 200g snad se podari kdxz bude min nevadi hlavne at je co kourit

Old Post 11-10-2015 v 22:54 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 18

Ty posledni fotky v prispevku jsou foceny ve stredu a ted aktualka dnes tzn .10.9 byl start 18/6 a dnes je 12.10 12/12 holky tam mam 32 dni jestli neumim pocitat😅

Old Post 11-10-2015 v 23:00 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 19




Tak pome kua uz nevim co tu rict holky zalevam co 3 dny coco nechavam vyschnout tak akorad zatim papaji napohodu 10 l zalivky zitra dostanou zase krmeni

Old Post 11-10-2015 v 23:02 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 20

Lidi poradte mi co ty listy sou vetsinjak dlan a je mi lito je strihat jeste ale adi je oholim trosec jinak na posledni fotce muj out balkonek kush orig zastrizek co myslite bude to uz udelal sem zadtrizek jeste myslim nic moc furt de nafukuje kdyby nekoho neco zajimalo urcite piste budu rad za kazdou radu a tak holky jeste dost rostou za tyden to jedte poskoci a uz by to mely byt 3 tydny tsk dam update co a jak a jeste by me zajimalo jak dlouho je mam ohybat ja uz prestal podle sveho uvazeni scrogovat bo si myslim ze je potreba ty vrchy nechat aj do vrchu vyrust
Snad se to povede je to punk jak svina to ste nevidely jak to zalevam tu jungl peace

Old Post 11-10-2015 v 23:13 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 21

Huraaaaaaaaaaaaaa sice sem mohl dat vic fotek sle za mesic myslim ze dobra prace ne ?

Old Post 11-10-2015 v 23:16 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 22

Moc dlouho jsem vahal jestli sog nebo scrog a nakonec to byla prirozena cesta ke scrogu na tu vysku neda se no ,mit dva metry veliky box tak si piskam ale to by me asi neba tohle je parada ne a mrkejte jak jedou a nemyslete si klasika chyby me taky potkaly slabe jistice nap...ventilatory netesnosti pak sem vymenil stinidlo za 2500 za cooltube jen abych si mohl rozjet malej indorek cihal sem na teolotu az se ochladi ty vedra byly hrozn dam si dve 3 kola ale 400w na tu vysku a prostor to musi byt beton no ni ?😂😅sem uletel no s tim 400 ale zase sme u toho mam rad vyzvy dvepade bych uchladil jak deda mrazik ale zase bych resil estli to bude kvalitka o coz mi de predevsim a navic jsem v kategory na hrane ani micro ani macro 😎

Old Post 11-10-2015 v 23:36 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 23

Moby Dick se hodně tahá. Roste i v květu. Spíš si měl zvolit jinou genetiku na takhle malou "krabici"

Old Post 12-10-2015 v 06:49 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 24

Caute 12/12 35.den od startu 17.den květu mala foto vsechno slape holky vypadaji vic nez dobre

Old Post 14-10-2015 v 19:51 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 25




Caute takze 35.den od startu 12/12 kvet 17.den holky jsou zdrave maximalku meli 28C vlhkost 50% ph porad ladim na 6.0 ale moc se nedari muze mi nekdo poradit jak je zastavit sou na me moc rychle v kokosu a nekdo kdo by mi poradil se samozavlazovanim premyslim ze koupim kapilary a mrsnu to do 10l kanistru a co je na to vse potreba ja nejakou predstavu mam sle radej se zeptam 👿💡💡💡💡

Old Post 14-10-2015 v 19:59 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od indorfan
Caute takze 35.den od startu 12/12 kvet 17.den holky jsou zdrave maximalku meli 28C vlhkost 50% ph porad ladim na 6.0 ale moc se nedari muze mi nekdo poradit jak je zastavit sou na me moc rychle v kokosu a nekdo kdo by mi poradil se samozavlazovanim premyslim ze koupim kapilary a mrsnu to do 10l kanistru a co je na to vse potreba ja nejakou predstavu mam sle radej se zeptam 👿💡💡💡💡


čau. mrkni na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74568

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 15-10-2015 v 12:26 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 27

Dik za radu lidi poradi mi nekdo s ph ted se divam ze bych mel mit trosku nizsi kolik ph - v ml na 10 l vody ? Ph mam 7,2 podle testu jinak chci se zeptat kdyz namichǎ zalivku s hnojivem ženi se mi ph zalivky jelikoz ja nedokazu kapkama zmerit ph ve vode s hnojkmi hofi mi to barvu co ani neni v tabulce 😂😎dik moc kyti zatim rostou skvele

Old Post 20-10-2015 v 20:16 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 28






12/12 23.den kvetu teplota 25.9 dve hodky navecer max 28.vlhkost mam na 58%ph se snazim davat 6 nekdy spis vic neodhadnu kolik dat ph- kdyz davam 10l kyti vody z kohoutku co 3 dny + anabolika snazim se zalevat rovnomerne a nikdy neprelevam kokos vsiml sem si ze koreny dole maji tendenci chytat plisen kdyz jsou vic jak 5 dni vlhke a studene jinak likvidace v zarodku ted to nemam nikde ceko foto uz i cukrar byl na navsteve ale spoustu casu zbyva

Old Post 20-10-2015 v 20:23 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 29




Skoda ze nejde videt cely box tohle jen foto co se vleze do zaberu jelikoz ja mam pulku predni steny zalepene kvuli stropu boxu aby udrezel cooltube atd...

Old Post 20-10-2015 v 20:29 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 30

chce někdo vidět šišky nebo si to tu píšu pro sebe

Old Post 25-10-2015 v 12:19 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 31

Jasný že chceme. Updatuj. :-)

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 25-10-2015 v 12:47 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 32




12/12 28.den od prepnuti jestli dobre pocitam 😎zjisteni kdyz mam vyply pritah mam nizsi teplotu v boxu zajimave😇cca o 1,5 stupne vlhkost mam na 52 kdyz je sucho kdyz zalevm 60 % kytky vypadaji velice zdrave dnes dostali hnojiva podle navodu velice se mi povedly namichat 6,0 ph zalivka hesi coco,powerzyme,super vit,hesi boost a ph dolu hydro advance asi 5 kapek na 10 l pred tim jsem misto powerzyme dal pk 13/14 poprve a dal o neco vyssi ph 6,4 par fotek tu sem rad ze to nekdo sleduje jinak bych se na to vy....

Old Post 25-10-2015 v 18:34 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0356230 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív