Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cannafest 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 33

Tak jestli zabavily vetsi mnozstvi travky a vybrali 100 litru na pokutach tak to asi nebude po 500,- za huleni. Asi nekdo dostal napad jit prodat kilo travky na cannafest...

Old Post 19-10-2015 v 11:29 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 34

hele chlapi z kriminalky vas seberou i za brko a min. pokuta je 1000,- kc... byl jsem tam nekolik let po sobe a bez problemu, ale minulej rok byl nahovno, losovali tam kazdyho venku...ja si stihl dat dva prdy a kdyz prisli tak jsem to pred nima musel zaslapat do zeme a navic mi dali pokutu 2000,- a k tomu mi otocili kapsy a sebrali zbytek samozrejme a takovejhle scenar se tam opakoval porad dokola... koho nesebrali mel stesti jelikoz meli fakt plny ruce prace... sorry ale komercni festival o huleni kde si nemuzes ani zahulit? to radsi letos zustanu doma... btw. u stanku s vaporizerama vam samozrejme vase bylinky nenechaji nadrtit a vyfoukat, jenom ty jejich... a jelikoz mam volcano doma tak me tam opravdu uz nic moc netahne, tech novinek stejne neni tolik a posledni roky uz ani nerozdavaji hnojiva a semena zdarma jak tomu bylo zvykem pred lety... akce je to sice super, ale ta policie to uplne zkurvila, pritom v legalizacnim pochodu MMM to ignorovali...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 20-10-2015 v 15:35 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
akce je to sice super, ale ta policie to uplne zkurvila, pritom v legalizacnim pochodu MMM to ignorovali...


Těžko odhadovat, jestli to bude stejné jako minulej rok, kdy tam policajtů bylo opravdu hodně a nevhodné chování potírali výše popsaným způsobem Chci jen říct, že je to vždycky na "objednávku", viz akce proti growshopům před dvěma lety nebo naopak ignorace při pochodu MMM. Takže může bejt klid anebo nemusí. Osobně bych si dával velkej pozor a všem na očích tam nic neodpaloval. Škoda buzerace i peněz za pokutu..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-10-2015 v 15:49 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 36

hoši já nevím, o co vám jde...prostě se zpráším jak pes před tím, než tam půjdu a hotovo :-D a když budu chtít s někým ještě trochu pokouřit, tak se tam vždy najde místo a způsob, jak si bezstarostně pohulit :-D
každopádně věc se má tak, že by se tam každej měl zajet, nebo zajít podívat kvůli tomu, proč to tam vůbec je se vším všudy a ne se tam zhulovat a ožírat jak pitomec 3 dny v kuse :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 20-10-2015 v 16:04 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 37

no kdo by tam chtel byt 3 dny v kuse taky zejo... samozrejme bych bez toho brka asi neumrel a stejne tak bych na nej mohl zajit do stromovky, ale stejne mi tam trochu chybi ta svoboda ktera tam panovala minuly rocniky... no mozna se letos zastavim jestli tam kamos zase bude mit stanek, ale moc od toho uz neocekavam, jelikoz je to vicemene porad to stejny...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 20-10-2015 v 16:36 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 38

Je pravda, ze svoboda tam neni a poslednich par let je to porad skoro stejne dokola. Minimum novinek a skoro zadne akce :-(

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 20-10-2015 v 17:24 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 39

Namalovany baby od Advanced Hydroponics nic? :-)

Old Post 20-10-2015 v 19:11 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od smoke85


Ahoj,

za co to bylo? Jsi hulil na zastávce plné fízlů?
Před výstavštěm. Frajeři takhle chytali každého Co sem dostal pokutku já tak už šel za delšim

.

Old Post 20-10-2015 v 19:34 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 41

Chystám sa na canfest, nejaké rady kde by som našiel nejaké špecialitky?

Old Post 04-11-2015 v 10:05 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 42

zdarec,lidi taky se tam letos chystám vydat,jen mám takové dilema...jak je to tam s placením u zahraničních stánků?? berou české nebo chcou eura?nějak mě to napadlo až teď a ráno tam vyrážíme

Old Post 06-11-2015 v 18:13 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 43

Platit lze všude korunami. Navštivte piráty a hned vedle vedle si vytočte za 50 Kč nějaké Tao seeds. U Barney farm je možné se zaregistrovat a za registraci dostanete semínko zdarma. Před vchodem rodávají tašku Cannafest, je v ní také semínko. Jinak je to dost blázinec, celkem dost lidí. Jsem rád že jsem tam potkal pár známých. Viděl jsem tam Shantibabu a Dušana Dvořáka. Otipku jsem tam nezahlídl když jsem po něm koukal.
Pěstování už je komerce jako blázen. Už jsou dávno pryč ty doby, kdy to byla kamarádská záležitost a pěstilo se venku. Dnes když někdo nemá doma vybavení za pár desítek tisíc a nepěstuje ty nej a super odrůdy tak je nejspíš nula
Dost tam propagují LED světla, ale ne bilá ale fialová (červená+modrá), je tam pár slev, takže já jsem třeba šikovně nakoupil u Dutch passion. A měli z toho takovou radost, že mi k tomu nanutili tašku, čepici, papíry, nějaký banner a hromadu letáků :-)
Na stánku Legalizace mají ty jejich semínka od Nirvany a davají je za vyplnění letáku "semínka pro seniory". Jiak samotný časopis s tím semínkem je ke koupi za myslím 40 Kč.

Old Post 06-11-2015 v 18:22 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 44

já hlavně doufám,že tam je slušný výběr bongů? a určitě se zastavím za sweet seeds 8-)...měl sem letos F1 Killer kush,sice sem si to nesklidil... nějaká mrdka mě předběhla ale vypadal suprově,zkusím štestí znovu

Old Post 06-11-2015 v 19:33 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 45

Ještě bych doplnil Marda.

Nová legalizace stojí "jen 50" A Otipka tam rajzoval, já ho potkal asi 4x.
A Shantibabova přednáška byla velmi zajímavá a inspirující.

A hostestky jsou snad ještě víc sexy než minule


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 07-11-2015 v 08:10 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 46


tak bonga sem tam procházel sem a tam a stejně sem si nakonec vzal hned u vchodu,jak byli u teho vapo kola štestí potěšily mě,ale plakáty 4x sem si zatočil u Tao,chtěl sem je vyzkoušet už letos a za teho půlsta pohoda,pak sem si vzal na zkoušku u Bulk seeds 10 Auto Kalis Mistery a u DP za ty 3kila ten automat s čepiců ještě sme s kámošem zkůšali vytočit jak bylo za to 150 jak tam bylo 1/3/5/10 semen,ale bohužel oba sme vytočili jen 1...byl sem tam letos poprvé,ale jako pohoda,sice sem nehulil,což mě docela sralo,když se to tam táhlo z každé strany,ale spokojenost,narok tam plánujeme určitě znovu na výlet

Old Post 07-11-2015 v 21:08 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 47

Zajimave ze letos švestky nevychytávali kuřáky. Měl jsem oči jak šnek a koukal kde kdo pohuluje. Benga se ale neobjevily. Dokonce nějaci frajeři tam na lavičce nasávali asi z mertového bongu. Mě se tam letos opravdu líbilo. Spousta výher, svobodné hulení, pecka!

Old Post 08-11-2015 v 07:02 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Sir_Major
Zajimave ze letos švestky nevychytávali kuřáky. Měl jsem oči jak šnek a koukal kde kdo pohuluje. Benga se ale neobjevily. Dokonce nějaci frajeři tam na lavičce nasávali asi z mertového bongu. Mě se tam letos opravdu líbilo. Spousta výher, svobodné hulení, pecka!


jsi mel asi stesti, jelikoz meli plny ruce prace: http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpr...-000-kc/1279347

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 09-11-2015 v 22:55 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2021 - Cannafest - 0 odpovědí
01-11-2019 - Cannafest 2019 - 8 odpovědí
15-09-2019 - Cannafest 2018 - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5504290 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív