Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » 1st indoor - 9x KaliDog 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 49


zdaaar kucii
Prinasim nejakej update .. teplota kolem 26C, kdyz to sviti, vlhkost kolem 60%
na noc kouknu pri dalsim updatu ..
Jinak s tim keramzitem je skoda, ze jsem to nevedel driv, urcite doobrej napad pristi kolo kazdopadne bych jel rad bud coco/hydro+ ..
tady je nejaka fotecka

Old Post 06-10-2015 v 09:49 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 50


Dneska holkam prisly nejake dobroty na kvet

Old Post 06-10-2015 v 22:11 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 51



Nějakej update, už se to zaplňuje hezky, přemýšlím, kdy to přepnu ještě:-)
Jinak je to 17. den 18|6 ,, holky meri cca 30-35 cm od rw..

Old Post 10-10-2015 v 23:19 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 52

Zdarec, mas to hezky....je to podle odrudy, kazda se po prepnuti tahne jinak, kazdopadne, jestli maj 35 cm, uz bych prepnul, vyplneny to mas dost.

Old Post 11-10-2015 v 10:27 AM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 53

KD vyjede po přepnutí cca o 50%, klidně ještě pár dnů počkej.

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 11-10-2015 v 13:32 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 54

Dik kluci, pockam, az mi ten zabrzdenej shop posle veci, co jsem si objednal a prepnul bych to treba behem jednoho tydne, ale chci mit na kvet uz urcite stinidlo

Old Post 11-10-2015 v 21:58 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 55

No nezapomen ze to jeste pak zhruba 14 dni fest roste. Myslim tim bocnice atd.. At ti to nesroste do jednoho propletenyho chuchvalce. Jinak vypadaj moc krasne. Drzim palce at to roste

Kvalita predevsim!

Old Post 12-10-2015 v 17:46 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 56

Premyslel jsem, ze udelam mrizku na scrog a propletu to
a diky
i za k+

Old Post 12-10-2015 v 19:22 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Severus
Premyslel jsem, ze udelam mrizku na scrog a propletu to
a diky
i za k+


Jen k tomu scrogu, kytky máš jednu jako druhou, stejné genetiky, pěkně uniformě narostlý a přednosti takové sítě jsou právě v efektivním využití plochy, tak že holky vypleteš do roviny sítě a srovnáš tím výškový rozdíly mezi odlišně narostlými kytkami. Tak se tak kochám, těma tvýma krasavicema a sám za sebe bych je nechal pěkně "na volno" a už jen proto, že manipulace s nima je po propletení do sítě celkem nemožná, třeba za účelem prostříhání spodků, popř přístup k zalévání je taky omezený. Tož ať to roste a nenech si do toho moc kecat

Old Post 13-10-2015 v 08:20 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 58

S tim zalevanim zadnich kytek bych ti poradil levny jednoduchy reseni....pokud nepremyslis o automaticky zalivce. Vem si nejakou tyc ( nasadu ), natahni na ni hadici, pridelej to na pevno nejakou izolackou at je to v rovine, konec kterym budes zalevat ohni dolu podle nejakeho vingliku, konec kudy do toho budes lejt zaluvku ohni nahoru, dej do toho trychtyr a mas takovy udelatko na zalivani zadnich kytek. Taky jsem s tim bojoval, plazil se tam, lepil se ke kytkam, ted jen vemu tuhle paradu, protahnu do zadu ke kvetniku, lehce naklonim, odmerkou naleju do trychtyre pozadovany obsah a je zalito bez prace a vedlejsich skod ;-)

Old Post 13-10-2015 v 09:11 AM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 59



Upgrade na nove vybaveni:-)
Holky maj 40 cm prumerne
A díky za rady, na scrog jsem se vykaslal, nehodi se mi moc k teto genetice nakonec:-)
Po 20. dnech růstu, dnes první 12/12

Old Post 14-10-2015 v 23:32 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 60

Zapl jsem přes noc přítop(V jednom prodlužováku - přítop, lampa+předřadník, ventilátor tt125 a prodlužovák další ..) - ráno jsem se tam šel podivat a nejelo ani jedno z toho..
Nenapadá vás, čím to může být?

Old Post 16-10-2015 v 08:38 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Severus
Zapl jsem přes noc přítop(V jednom prodlužováku - přítop, lampa+předřadník, ventilátor tt125 a prodlužovák další ..) - ráno jsem se tam šel podivat a nejelo ani jedno z toho..
Nenapadá vás, čím to může být?


Máš to rozbitý!

Old Post 16-10-2015 v 08:49 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 62

bych po tobě nejradši něco hodil teď

Old Post 16-10-2015 v 08:53 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 63

Jak můžeš do prodluzky zapojit další kor kdz už v první mas lampu?!!! Btw jak si spokojený s AN hnojkama? Ta řada boosteu a stimulantu de prej nahradit jednou zavarovackou o obsahu 800 g mellasy kterou koupis za pár stovek (vycteno z icmagu kde si vsichni prave na tyto hnojka stezujou kvuli cene a hlavne nahraditelnosti poloviny finalnich a kvetovych boosteru jednou jedinou veci a to je "cerny zazrak" tzvn.mellasa tak se divim že jim někdo naletel jen podle toho "růžového" cteni složení a působení na rostliny,podle mě jen další marketingová firma které je u prdele že dáš dvacet litrů za celou jejich řádu nicotnosti ale hlavně to z těch kytek nedostanes ani zamesic Pruplachu

Old Post 16-10-2015 v 09:00 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 64

Všechno je to v jedný prodlužce zapojený, to jsi asi blbě pochopil. (Jakožto po cestě v tý poslední), mám spojený asi dvě kvůli vzdálenosti.
S AN jsem právě nad míru spokojenej, co jsem kouřil z hotovejch produktu, který jsem tim hnojil, tak paráda, vypláchnutý taky v pohodě, chuť fakt dobrá..Tak nevím, kdes měl ty problém. Mellasu neznam, imho tak je to ostatne vsude s tim marketingem, ale pokud jsem spokojenj, tak nevidim důvod něco měnit..

Old Post 16-10-2015 v 09:16 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2820760 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív