Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » 1st indoor - 9x KaliDog 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 33

Teplota v pozici vrcholku je cca 26-27, pres noc to obcas spadne treba nejmin na 15-16, to by mohl byt problem, kazdopadne chci behem par dni zapojit takovej pritop v mistnosti.
Hele je to trojsložka, která se má jet furt a nemělo by se jet jen např. micro+bloom/micro+grow, je to vše koncentrované v takovém poměru, aby to sedělo jako trojsložka - i skrze tu technologii pH perfect..
Dřím jsem právě jel tak, že jsem dával jen dvě složky z toho vždy a když to porovnám oproti teď, tak to teď dle mě vypadá daleko lépe, i jsem byl předtím upozorněn, že mám dávat pořád celou tu trojsložku od kamoše, co mě k ANkám dostal
btw v prispevku 20 jsem psal, ze jsem provedl FIM

A každému dík za K+ / kritiku,zhodnocení - rád prodiskutuji aktualní stav

Old Post 03-10-2015 v 11:22 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 34

ok ja se dostal od kristalonu (na rust venku ideal, kvet uz je treba zalejt necim lepsim) pres uchazejici plagron az k vybornejm biobizz a zatim sem spokojenej... je to sice drahy ale muzu si jednotlivy veci namichat jak chci... a ta minutka navic abych pak srovnal ph uz me nezabije. Krom toho voda je u nas "tvrda" furt stejne, takze uz to ani nemusim moc merit a vim ze kdyz dam tolik a tolik hnojiva, tak to vyjde akorat... kdyz dam polovicni, tak jeste par kapek kyseliny a je to ok... vlastne uz merit ani moc nemusim. To si zmeris parkrat a pak uz je to porad stejny.

A co ten FIM, povedl se? Hod foto s detailem. Ja to v boxu delam nerad, kazda je pak jina... jedna ma tri vetve, druha ctyry... kazda se vzpamatovava jinak dlouho. U beznyho toppingu pak nejsou tak velky rozdily mezi jednotlivejma kytkama.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-10-2015 v 11:40 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 35


Já šel taky od kristalonu - daval jsem ho nějakem na růst, co mam venku, pres plagron PK13_14, pak i biobizz na rust jsem jel, ale nikdy jsem nebyl spokojen jako teď, abych pravdu řekl..
Hlavně na tom ANku se mi líbí, že ofiko jako jedni z mala vyráběj hnojky pro ganju a ne pro věci typu rajčat jako je ten plagron pk13-14))

Skocim vyfotim, pak jen editnu tenhle post -- Tak je to takovy nevyrazny, za den až dva to fotnu detailově, to bude vidět už líp.
Tohle vypadá na sviluše, co? Viděl jsem jednu pavučinku pod svrchnim patrem, tak hned objednám i Vermitec

Naposledy upravil Severus 03-10-2015 v 12:20 PM

Old Post 03-10-2015 v 12:06 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 36

No řekl bych spíš, že jako jedni z mála se nebáli nalepit to na obal Nemyslim si že by někdo rajčata hnojil zrovna drahym plagronem atd... ani doma a už vůbec na nějakejch rajčatovejch plantážích (to by se ty rajčata pěkně prodražili).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-10-2015 v 12:32 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 37

Koukni na spodek listu a chvilku nehnutě zblízka dívej... sou tam malý černý tečky, který se póóómalu pohybují? Pak to sou svilušky...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-10-2015 v 12:34 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 38

No neberu prostě Plagron jako renomovanou značku pro pěstování ganji, toť vše..
Hele okoukl jsem to přes lupu a nikde nic, i přes mikroskop jsem utrhl ten vyfocenej listek přímo, zvětšil 100x i 200x a furt nic, nemůže to být propálené lampou? Od toho rozprašovače, co tam občas stříknu, i když lampa svítí?
Že aerosoly napadaj na listy a vypalej si dírky?

Old Post 03-10-2015 v 12:56 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 39

Hele někdo říká že kapky na listech to můžou spálit, ale já pokaždý rosim tak že kapky na listech stojí a popálený sem to zatim nikdy neměl. Nepřipadá mi to že by to kytce nějak vadilo, ale ruku do ohně za to nedám. Jinak ty svilušky jsou vidět i od oka... sice špatně a musíš se soustředit, ale jsou. Prohlídni víc listů... rádi se stěhujou.

A kdyby to bylo od kapek tak si myslim že by to bylo popálený rovnoměrně všude...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-10-2015 v 13:18 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 40

Jasný, rozumim, taky si právě myslim, že to nebude zas tak žhavý s těma kapkama, neřeknu kdyby to byl třeba nějakej olej na listech, to by se mohlo spálit logicky během chvíle
Jdu to očíhnout, akorát budu dávat teď holkám dobrou noc, tak je stříknu i rovnou neem oilem vod plagronu

Old Post 03-10-2015 v 14:00 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 41

s tema kapkama je to blbost, jako lupa nefunguji kdyz lezi primo na listu, taky nezapalis papir kdyz na nej polozis lupu ale musis nejit ten spravnej bod kdy se to nahromadi do jednoho mista, coz je vetsinou kolem 10cm nad mistem zapaleni... ty skvrnky bych moc neresil pokud se to neprojevuje u novejch listu, hlavne je vsechny zkontroluj zeshora i zespoda, jestli tam nahodou nemas nejake skudce
mrkni kdyztak sem: http://cannabis.demo-account.nl/upl...secrets/439.pdf strana 18/19 tam mas pekne vyzobrazeno jak kytky reaguji pri prebytku/nedostatku zivin, mozna to pomuze vice lidem

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 03-10-2015 v 14:17 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 42



zkontroloval jsem, u novejch listu nic a ani zespoda ani shora listu jsem proste nic nenasel, ale provedl jsem postrik tim neem oilem pro jistotu stejne, mel by na listech vytvorit ochranny film, ktery zabranuje dehydrataci kvetinek, tak vyuziju aspon tohohle, kdyz tam zadny sviluse nebudou. Jeste hodim po stranach zluty lepovy desky, ale dneska jsem nasel v kvetinaci mrtvou mouchu??:-))) by me zajimalo, co se tam tak povalovala, bo spis proc zdechla, mozna ze si letela sednout na sodivku .
Super, dik:-)
Neco jsem fotnul i ve tmě, jak to vypadá, aby to bylo vidět pořádně..
Zaráží mě, že maj ale málo fosforu, když jsou řapíky a kousky stonku fialové, přitom holky ještě nekvetou a dostavaj i dokonce tu kvetovou slozku.
No mrkněte sami, co myslíte??

Old Post 03-10-2015 v 15:32 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 43

vypadaj ok, no stress

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 03-10-2015 v 19:25 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 44

okey, dik:-)
Ty vole tady projizdim forko a nasel jsem snad jen jeden dojetej pest pod touhle lampou, ale byl peknej, tak snad muj bude obdobnej:-))

Old Post 04-10-2015 v 03:12 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 45

Tu lampu sem mel prvni kolo a pouzival do minuleho kola na rust. Je uplne v pohode. Jen tim ze je obojetnik ji rychleji vypalis.

Kvalita predevsim!

Old Post 04-10-2015 v 08:55 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 46


Ahoj, s těma flekama na listech se netrap, mám je taky, už po několikáté a nikdy to na vitalitě kytí ani výsledným výnosu nezanechalo následky, můj osobní typ je že to dělá lampa, protože teplotu mám pod kontrolou, PH konstantní, škůdce ani nemoci nemám, s hnojkama to nepřeháním, takže už mě nic jiného nenapadá. Jinak ptal jsi se tady na ten A-Wing, můžu jen doporučit, opravdu kvalitní výrobek a na odrazivosti neztrácí, kdyby přeci jenom začal, tak ho vezmu zubní pastou smíchanou s popelem od cigaret, to vicídí všechno :-) PRAVÝ A-Wing má na krabičce od elektriky logo, viz. foto. Zkusil jsem jedno kolo i CT a nějak extra sražené teploty jsem nepozoroval, spíš mi přijde, že rozptyl světla je o dost horší a má vliv i na výnos ( tahle myšlenka je jen domněnka, jelikož jsem CT jel jenom jednou při těch největších vedrech a na výnosu se mohlo podepsat, že kytky v začátcích dostaly docela zahulit a jsem rád, že to vůbec rozdejchaly ). nejvíc se mi na snížení teploty osvědčilo, prohození cyklů den - noc a zesílení vzduchotechniky. Ať to roste :-) budu sledovat.

Old Post 04-10-2015 v 10:14 AM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 47

MO: Okey, ono vzdy to je v rukach pestitele, to vybaveni je az takove druhorade(tedy v jak kterych pripadech)

N:dik za info kamo, dost jsi mi ujasnil vybirani, o CT jsem take prave premyslel, ale v noci jsem uz dokoncil objednavku,,
A-wing jsem hodil do koše, protože si myslím, že kvalitní stínidlo dokáže ovlivnit výnos ve velké míře a na stínidle by se rozhodně nemělo šetřit..
Tak snad bude sloužit, dík:-)

btw jsem byl očekovat holky a maj už prorostlý kořínky na dno květníků, což jsem fakt čuměl..:-)

Old Post 04-10-2015 v 13:14 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 48

Není zač, určitě sloužit bude dobře,až to budeš držet v ruce uvidíš sám kvalitu zpracování a materiálu. Ještě k těm květníkům, jedu taky hlínu a taky v 11l květníkách....píšeš že máš kořeny prorostlé až na dno květníku. Nevím jak zaléváš ty, ale já třeba tak, že cca co dva dny dávám zálivku ( vychází mi to na 1l na květník ) tak, že pomalu proleju celý květník než to vyteče ven odtokovýma dírama do podmisky. Vodu ale nevylévám, nechávám jí v podmiskách, už třeba jenom kuli tomu, že v pozdější fázi květu už nemůžu s kytkama manipulovat prakticky vůbec. Ale proč to píšu....na dně každýho květníku mám udělanou drenážní vrstvu cca 2cm vysokou z keramzitu, která právě zabraňuje tomu, aby kořeny případně nestáli ve vodě v podmiskách. Když sem začínal tak mi to doporučil zkušenější grower a od té doby se toho držim....tak jen takovej tip na další kolo, pokud zůstaneš u hlíny :-)

Old Post 04-10-2015 v 13:59 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8781880 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív