Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » 1st indoor - 9x KaliDog 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

to znam

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2015 v 21:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 18



8. den - svitim 18|6
holky se uz rozjely, jen je na hovno to svetlo, musim to fakt fotit v noci, kdyz maj holky noc a ne kdyz mam mit noc ja:-)))
Dneska hnojeno 2ml / l micro, bloom, grow - do vsech tech 9 teku jsem vylil dohromady cca 5 litrů vody, aktualně zkouším, to bude lepší pro vstřebaní více živin, když jsem dal 10 litrů, tak to bylo tak na 4 dny, lampu jsem dal trochu níž (40 cm od vrcholků cca) - předtim byla výš, pač jsem neměk jak uchladit, ted jsem ventilator přesunul až do stanu a dá se to)))

Old Post 30-09-2015 v 02:02 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 19

Ja je osobne doporucuju. . Mam odjeto 2he kolo na techto hnojivech pouze v rustu mam kohohtkovou vodu ph7,5.po naliti hnojek ph 5,2-5.9 v zavislosti na ec kazdopadne si to kontroluj a mer vytoky a osobne jsem je odzkousel a budu porizovat zase pokud se podivage na moje druhe kolo tak uvidite jaky prales jsem stemi hnojemi udelal bylo to naprosto dokonale a jsem rad ze je to organika jen ta dostupnost koupe skoro zadna ;D

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 30-09-2015 v 18:24 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 20

dík:-)
jinak na květ planuju dokoupit hobbyist bundle, uz aby bylo pondeli, at muzu dokoupit posledni veci a rozjet to poradne:-)
Jinak na ty vytoky mrknu
Poslal bys mi link na to kolo treba do pm? našel jsem jenom, co máš ted rozjeté+tvuj popis
dostupnost je spatna, ja je kupuju z kleckashop
Jinak dneska jsem provedl FIM na všech kytičkách

Old Post 30-09-2015 v 21:18 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 21


Noc 9. den den 18l6

Old Post 01-10-2015 v 14:25 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 22

Jinak mam v planu dokoupit tohle jeste, dyztak poradte klidne ..:-)
Alu Tape páska 50mm/45m
Adjust-A-Wings Stucco Medium
Sun Grip 2 Pack
Podmiska pro květináč 11-18l
Aluconnect 127mm 1m
TT 125mm/280m3
CO2 Boost Buddy Bag
Ventilátor axiální Sunon 160 m3/h
B-52 0,25 l Advanced Nutrients
Big Bud 0,5 l Advanced Nutrients
Flawless Finish 1 l Advanced Nutrients (Final Phase)
Voodoo Juice 0,25 l Advanced Nutrients
Mikroskop Lumagny 60x-100x

Old Post 02-10-2015 v 00:52 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 23

Awing ti doporucim orig. Je to tu nekde zmineno na forku casem ztraci odrazivost. To u originalu prej neni.

Kvalita predevsim!

Old Post 02-10-2015 v 08:19 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 24

http://www.keramzitgrow.cz/detail/o...ger-medium-2960
Tohle je original napriklad?
Nevim, jak zrovna u tohohle rozlisit original, kdyz maj obdobnej popis:-)

Old Post 02-10-2015 v 09:08 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 25

http://www.e-grow.cz/products/the-o...t-a-wings-600w/ tady treba je. Nejlepsi se mas i rovnou v growshopu zeptat. Ale podle ceny vypada i ten co postujes jako original. Doporucim ti taky koupit tu sracku na stineni na stredu celkem to fest snizuje teploty tak pokud to mas k horni hranici urcite si jej porid.

Kvalita predevsim!

Old Post 02-10-2015 v 09:40 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 26

Myslíš ten Super Spreader?
Je u obou součástí balení, estli se nepletu;; Jinak vezmu teda original, abych dal o 1500 min za neco, co mi po roce snizi odrazivost, mi prijde skoda penez:-)

Old Post 02-10-2015 v 10:20 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 27

Ano ten presne myslim.

Kvalita predevsim!

Old Post 02-10-2015 v 10:39 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 28

jeste k tem hnojivum, tady je video kde ukazuji jak to funguje: https://www.youtube.com/watch?v=TjGMysy2RKY

zatim jsem s nima nadmiru spokojenej, prijde mi ze v posledni dobe na ne preslo hodne lidi diky tomuhle odpada potreba ph metru, staci hlidat ec

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 02-10-2015 v 15:43 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 29

Dik za odkaz, urcite hodne lidem pomuze, aby zacli verit:-)
Mne tuhle radu ukazal kamos a kdyz porovnam, jakej je rozdil mezi kytkama i na outdooru, nez jsem je zacal timhle hnojit, tak k tomu neni co dodat:-)

Old Post 02-10-2015 v 16:32 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 30



11.den 18|6
Holky jsou myslim ok, ne?:-)
Poslední noc dostaly zalivku 10 ml/ 5l micro, grow, bloom AN

Old Post 03-10-2015 v 00:52 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 31

Trochu vystresovany (pokrouceny nektery listky, mozna teplota?) jinak dobry... jen mi nejde do hlavy proc hnojis najednou grow i bloom... Nevim jak je to u těhle hnojek, ale většinou je grow růstový a bloom květový. A to květový ty kytky využijou teprve až když začnou lézt první chlupy. (ještě tejden po přepnutí zahnojim naposled jen růstovym). Ta kytka si veme jen to co potrebuje a zbytek ti akorát zasolí substrát.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-10-2015 v 11:04 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 32

Mozna bych je zastip... sou uz dost vysoky a nezda se ze by se chteli vetvit sami. Aby ti to neprerostlo...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-10-2015 v 11:19 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1023110 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív