Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Semena z AF
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Dotaz Semena z AF Příspěvek č. 1

Úspěšně jsem sklidil 3ks AF Northern Lights od Fair Seeds. Při vážení ap. jsem narazil celkem na 4 semena. Vypadají pěkně a jsou větší než ty původní kupovane.Co od toho můžu čekat ? Bude to opět AF NL a nebo může být víc do ruderalis a nebo naopak do NL ? Ještě bych mel asi napsat ze původní byly feminizovane. Další věc co bych chtěl napsat je ze v okoli (alespoň co vím) nikdo jinej nepestuje tudíž opylene jinou kytkou nebyly.Budu rád když někdo napíše svoji zkušenost. Diky

Old Post 16-09-2015 v 17:56 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

Ten samec muze bejt klidne kilak, dva daleko aby ji oprcal, takze ze to, neni z okoli si nebud tak jistej... sama sebe oprcat nemuze, leda by to byl hermac. Byl?

Kazdopadne ze semena z automatu by teoreticky mel bejt zas automat se spis mensim podilem genu Ruderalis..? Nevim nemam s tim zkusenost, to bude na nekoho osvicenejsiho.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-09-2015 v 18:50 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

já si právě myslím že to hermafrodit byl ale je pravda že si nemůžu bejt tak jistej ze 2 km odeme někdo nepestuje.ale je to málo pravděpodobný.

Old Post 16-09-2015 v 19:20 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Záleží prostě, kdo je otec Čekal bych, že na kytce bylo pár banánků s pylem a v tom případě máš s1 (self), nejspíš AF fem. Ověřit to jde jen zasazením semen

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 16-09-2015 v 19:59 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5

Díky

Old Post 17-09-2015 v 14:50 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 6

Stalo se mi to samy 5 ks semen z Fair seeds Northern Lights. Myslim si ze kytky byli klasicky autofl. A je u nich normalni ze se vyskytne jedno as dve semena bez opyleni i bez hermateni... Je to zvlastni ale je to tak... A semena si berou vlastnosti stejne z jakych vyrostli tudiz Af Nl te pic :-)

Old Post 19-09-2016 v 08:36 AM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od cvrca
Stalo se mi to samy 5 ks semen z Fair seeds Northern Lights. Myslim si ze kytky byli klasicky autofl. A je u nich normalni ze se vyskytne jedno as dve semena bez opyleni i bez hermateni... Je to zvlastni ale je to tak... A semena si berou vlastnosti stejne z jakych vyrostli tudiz Af Nl te pic :-)


Myslim, ze by si si mal nastudovat ako funguje rozmnozovanie.. Ako si preboha predstavujes, ze by vznikli tie semena ak nie opelenim? Staci, ze tvojej pozornosti unikne par bananov, ktore kytky oprcaju a ty ani nebdues tusit, ze mas doma hermaca. Taktiez je mozne, ze niekde v okoli je nejaky samec...

Semena si beru vlastnosti z kytky na ktorej vyrastli? To akoze mozem zasadit napr OG Kush do pola techniky a potom tu na bazari predavat semena ako OG Kush F1? Ved touto vetou si prave poprel dlhorocnu pracu slachtielov na celom svete Neviem ci mam pravo byt rozhorceny z tvojho prispevku, ale nemam rad ked sa tu pisu bludy

Old Post 19-09-2016 v 11:25 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 8

Ahoj nerad jsem te rozcilil ale je tady vic pripadu kde byli kytky se semenama bez opyleni a vymluvy ze i na kilometry daleko se to muze opylit ja neverim ale ty urcite ano... Nic proti tobe... Jak rikam je to hodne zvlastni ale deje se to... A myslim ze je to z duvodu preziti rostliny ktera vi pozna ze neni opylena a umi vytvorit jedno as dve semena bez opileni... Je to muj nazor a nikomu ho necpu... Nemusi to byt pravda ale ja si myslim sve... Ps: moje rostlyna urcite nemela ani jednu kouli...dalsi zvlastnost je ze jedno semeno bylo uplne na spodni palicce a druhe na horni pal.

Old Post 19-09-2016 v 16:28 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 9

No jsem přesvědčen že sice Panna Marie mohla počít bez oplodnění, ale semeno konopí dle mého soudu bez opylení nevznikne :-)

Old Post 19-09-2016 v 16:40 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 10

Tak kuci tohle nikam nevede... Dam tech 5 semen co se udelali na Nl auto pristi rok na balkon a pokud to budou opet stejne kytky... Tak mam pravdu... Vsiml jsem jen dvou phenotypu.. Pokud budou stejne mam pravdu pokud nebudou automaty a budou jine tak vam dam za pravdu...

Old Post 19-09-2016 v 17:22 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 11

cvrco to je sranda... máš pravdu tohle nikam nevede! Vítr nemůže zanést pyl stovky ba i kilometry daleko (nebo ptáci či hmyz), ale "neposkvrněné početí" bez jediného důkazu je realita?!? Trochu sci-fi nemyslíš?

Marde, já nevěřim ani tý "svatý mamce" že byla panna... ale pohádka je to pěkná (byla to holka povolná a Pepík naivka). Né... teď se omlouvám všem věřícím, berte to s nadhledem

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-09-2016 v 22:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 12

zdar, mám otázku k tématu.. zasadil jsem letos dost AF, samozřejmě feminizovaných, a k tomu šest AF AUTO TAO MIX vol. 02 (Mix Vol.-2 je více zaměřen na tkzv. "Super Automaty)" - ovšem regural... z těch "regural AF" byla většina samců, a opracali mi ty femky... mám z toho dost semen... co z toho může být?! mám se obávat hermafroditů? díky za odpovědi ..

carpe diem

Old Post 20-09-2016 v 21:53 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
houkan
Nový Člen

Karma uživatele houkan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 13

[účet odstraněn]

Old Post 02-03-2017 v 16:22 PM
houkan je offline   Profil uživatele houkan   Find more posts by houkan   Foto galerie člena houkan   Click here to Send houkan a Private Message   Add houkan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-10-2017 - Semena automatu - 7 odpovědí
23-05-2017 - Semínka z AF - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9202110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív