Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm - HYDRO-DRIP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 17




20.10
10.den květu

Tak, zdá se mi že zatím extra růstovej boom ještě nepřišel, A KDYBY ani nepřišel tak by mi to vůbec nevadilo Prostor nemá zásadní problém ve využití, všechno klape tak jak má takže nádhera.

Hnojivo je stále květovo-růstové , má být 1.8 EC , a i po vysátí poloviny roztoku je cca 1.9 EC , takže ničeho není přebytek a hesky papkají co jim je naložíno.

Kdyby někoho zajímaly přesné poměry hnojek tak VIZ. minulá kola, po přepnutí. Akorát jim hned v den přepnutí už solím v maximální dávce BOOST, nehledě na to že je drahej jako prase Ať maj to nejlepší.
______________________________________________________________________

1.FOTO - Bok
2.FOTO - Vrch
3.FOTO - Kmeny

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Naposledy upravil Bohém 21-10-2015 v 13:07 PM

Old Post 21-10-2015 v 12:56 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 18



21.10
11.den květu

... po 16 hodinách od posledního příspěvku.

Kytky po ohnutí rychle "polezou zpět" a já je téměř každý den poctivě proplétám dolů. Toto kolo se to opravdu snažím dělat maximálně a puntičkářsky, protože minulá kola , jsem se bál abych nepřišel o kvantitu tak sem to raději nechával. V tento den jsem měl minulé kytky aspoň 5-10 cm nad mřížkou!

Jinak - některé větve možná začínají mít poupátkovací tendence.. ale jinak ještě samozřejmě bez jediné blizny.TEĎ ale už pomalu přemýšlím kdy to nechám jet.

Viděl bych to ještě tak na cca 5 dní - týden ohejbat, podle toho kdy se ukáží první blizny.

Klidně napište kdy vy to necháváte růst, budu jen rád za zkušenosti.

Za pár dní zase náshle

____________________________________________________________________

1.FOTO - Bok
2.FOTO - Vrch

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Naposledy upravil Bohém 21-10-2015 v 13:22 PM

Old Post 21-10-2015 v 13:10 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 19

Zdarec draku já to ohybam cca dokud nemají paličky v průměru kolem 1cm...takovou chcholku...a viděl jsi u mě jak to dopadlo... Jinak taky záleží na odrude jak se tahá do výšky držím palce a preju úspěšný scroog

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 21-10-2015 v 18:34 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 20

U mě to trvalo nějakých 14 dní do těch paliček o průměru 1cm cca, teď jsem se díval asi ti to pomaleji nakveta... Tak vydrž

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 21-10-2015 v 18:40 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Bohém
21.10
11.den květu

... po 16 hodinách od posledního příspěvku.

Kytky po ohnutí rychle "polezou zpět" a já je téměř každý den poctivě proplétám dolů. Toto kolo se to opravdu snažím dělat maximálně a puntičkářsky, protože minulá kola , jsem se bál abych nepřišel o kvantitu tak sem to raději nechával. V tento den jsem měl minulé kytky aspoň 5-10 cm nad mřížkou!

Jinak - některé větve možná začínají mít poupátkovací tendence.. ale jinak ještě samozřejmě bez jediné blizny.TEĎ ale už pomalu přemýšlím kdy to nechám jet.

Viděl bych to ještě tak na cca 5 dní - týden ohejbat, podle toho kdy se ukáží první blizny.

Klidně napište kdy vy to necháváte růst, budu jen rád za zkušenosti.

Za pár dní zase náshle

____________________________________________________________________

1.FOTO - Bok
2.FOTO - Vrch
Cus rychlost nakvetaní zavisí na genotipu i na hnojvech ja si vsimnul ze s Mam8 nebo Mam od Biogrenu kytky nakvetaj o chlup driv,, at to frcí

Old Post 24-10-2015 v 16:57 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 22

máš to pěkny Mrkni na muj scroog mame to od sebe jen kousek jsem v 4 tydnu

Old Post 25-10-2015 v 14:02 PM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 23




26.10
16.den květu

Takže kytíz dostaly květovej roztok (VIZ. předešlé pěsty) a taky MOŽNÁ poslední ohyb.. i když jsem na vážkách..

Kytíz - docela pozde- nasazuje na květ, ale růstová exploze nebyla nijak extra - bojím se že to ještě přijde.

Jenže pokud už se začínají dělat palice tak do toho nechchu vrtat takže možná nechám malé vetvičky jet, a velké budu stahovat chvilku ještě trápit, aby nepřerostly a nezastínily vše okolo, pokud to bude dělat neplechu..

______________________________________________________________

1.FOTO - Celkovka
2.FOTO - Vrchovka
3.FOTO - Poupě

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 27-10-2015 v 08:56 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 24






30.10
20.den květu

Tento příspěvek se ponese trochu v negativním duchu.

Problém/Obava č.1 : Tak, jelikož jsem narazil na téma, které jsem předtím nezaznamenal, mám největší obavy z genetiky. Myslel jsem že Barneys Farm je kvalita, avšak ohlasy jsou spíše opačné. Prej sou to pěkní vychcanci co údajně ukradli genetiky jiné bance, podplatili či jinak zmanipulovali Cannabis Cup a semena sou nestálá a nestejná. Dokonce si lidi stěžovali že to bylo nekvalitní seno u některých modelů.Co mě trochu uklidňuje že všichni ješte víc brečí na Greenhouse , co u mě mělo taky různy phena a náhodou na hlínu moc pěkný. Taky to třeba vychytali ted v roce 2015 , když brekot byl z roku 08.

Problém/Obava č.2 : Začínají být znatelné odlišnosti ! jedna půlka kvete , druhá polokvete. Myslíte že rozdílný fenotyp může ovlivnit i dobu , kdy nasadí na květ? Na jednu stranu bych byl rád že nebude vše stejné ale pokud bude půlka přerostlý seno tak..!!!!! Nechci se piplat s různě rostlými rostlinami. VIZ. FOTO č.3.

Problém/Obava č.3 : Poprvé jsem zažil INVAZI! Vyleju zbytek roztoku a co nevidím? Nejakej kal. Tak se dívám co to je a na hladině kolonie chvostoskoků !!! No málem mě prclo. Tak jsem hned zčekoval a zjistil že NASTĚSTÍ jako jediní nejsou nijak nebezpeční pro rostliny - živí se mikroorganizmama, usazeninama atd. No happy z toho nejsem ale co mám dělat. Voda je dešťovka takže není těžké přijít na to kde se vzali.

Změny - prostříhal jsem tu jungli, stáhl vysoké větve které stínily, a vyndal na světlo všehcny schované.. PIPLAČKA neuvěřitelná.. dávám tomu max. péči tak snad to bude stát za to.

Nejhezčí SCROG zatím, a jestli mě to Barnys poserou!! Tak jim na CANNAFESTU podpálím stánek a dodávky!

________________________________________________________________________________

1.FOTO - Jungle před tím
2.FOTO - Jungle z vrchu - neupravená
3.FOTO - Již upravená jungle..
4.FOTO - Zde vidíme rozdíl - Dole palice jedné kytky (pár blizen) a nad ní druhá již nakvetlá pořádně
5.FOTO - Chvostošousti

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Naposledy upravil Bohém 30-10-2015 v 13:46 PM

Old Post 30-10-2015 v 13:11 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 25

ja sem mel od barny farms L.S.D a moc pecka...jinak kytky vypadaj velice pekne, ja myslim ze to dopadne ok ;-)

Old Post 30-10-2015 v 15:24 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 26

Moc peknej ten scrog zase mas. Drzim palce at ti to ta farma nedojebe a mas dobry seminka byla by to skoda.

Kvalita predevsim!

Old Post 30-10-2015 v 15:28 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 27





2.10
23.den květu

Takže:

Jde vidět zřetelný rozdíl -nejmenší kytka nechce přepnout a roste víc než ostatní- buď je to tím že byla slabá již od začátku a vše má zpomalený - byla slabá již od začátku ,

,nebo

to je tím že to je jiné pheno... Co myslíte?


Jinak celkově je v květu více pozadu za Critical + . Uvidíme jak bude reagovat pozděj, jak exploduje a jestli vůbec. Na 23. den květu zatím žádný extrémy. Zatím do této doby mě asi víc bavil Critical. AAALE uvidíme

Taky to zase MOC valí do výšky a zase se bojím Obavam se že ještě chvíli valit bude..


______________________________________________________________________

1.FOTO - Zde je vidět rozdíl - vlevo dole, naštěstí vyplňuje malý prostor kdyby byla slabá
2.FOTO - Takhle by ta výška stačila, ale jsem naivní
3.FOTO - Kvetoucí
4.FOTO - Rozdíl polokvetoucí / kvetoucí

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Naposledy upravil Bohém 02-11-2015 v 10:37 AM

Old Post 02-11-2015 v 10:11 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 28

Opět se nemůžu na tvůj SCROG vynadívat. K+ letí

Old Post 02-11-2015 v 15:28 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 29

Koukám že už není ani kam ohýbat co... Držím palce aby se to zastavilo a šlo to jen do pálek jinak jedeš moc hezky pestu zdar

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 02-11-2015 v 16:46 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 30

Díky moc borci, jsem rád že se líbí.
2 Techcem - Naštestí aquafarm stojí na kyblech aby se mě pohodlněji vypouštěl, takže ještě tam mám tak 10 cm rezervy, ale musí se tam vlézt ještě pacháč, a ten by už teď tam šel horko težko.. nechápu lidi co to maj 20 cm vysoký a pálky, příště to snad přepnu po 3 týdnech od vyklíčení nebo nevim

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 03-11-2015 v 08:21 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 31

Ty máš tu sít hozenou na kytkách nebo přidělanou na aquafarm?

Old Post 03-11-2015 v 10:01 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 32

To jsou slabe slova ze se libej. Pokud bych nekdy zkusil scrog tak tohle by byl muj cil jak by to melo vypadat!

Kvalita predevsim!

Old Post 03-11-2015 v 10:52 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-12-2018 - 12th. Bohémův indoor 250W - 4x Sweet Deep Grapefruit - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 11 odpovědí
07-04-2019 - 11th. Bohémův indoor 250W - 4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 52 odpovědí
24-08-2017 - 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5169900 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív