Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První grow - 2x 40W CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Nápad První grow - 2x 40W CFL Příspěvek č. 1

Zdravím všechny!

rozhodl jsem se poprvé zkusit doma něco vypěstit, tak proč se o to nepodělit tady, že

Vzhledem k mým možnostem (prostor, čas, finance,..) padla volba na "něco menšího". Ono už to o moc menší asi ani být nemůže, tak mi držte palce :

Táááákže technika:

Black Box Silver 35 (35x35x60cm)
2x Philips TORNADO ES 32W CDL na růst
2x NBB super compact GL 40W/827 na květ
odtah - 1x PC větráček s autoregulací otáček, napájení přes USB
4x květináč 15x15x20cm

Hlína+hnojky - vše BioBizz:

All-mix, bio grow a bio bloom

Genetika:
4x White Siberian (Dinafem), ze semínek.



Jinak samozřejmě budu rád za případný rady a nápady, jak už bylo řečeno, je to první pokus

Old Post 11-09-2015 v 09:41 AM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 2

4 kytky...tak to su zvedavej.

Old Post 11-09-2015 v 09:43 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3


Přiznám se, že semínka jsem nedával předklíčit, šly rovnou do Jiffy a potom do substrátu.
Dneska je to tak 14 dní. Vyklíčily všechny, ale bohužel ne úplně ve stejnou dobu no

Old Post 11-09-2015 v 10:09 AM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 4


Po 16ti dnech růstu zastřiženo, foceno 18. den.

Old Post 15-09-2015 v 08:18 AM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 5


21. den růstu, je krásně vidět nepovedený pokus o FIM

Old Post 18-09-2015 v 20:34 PM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6

No sem zvědav... k těm hnojkám ještě dokup na květ aspoň topmax a míchej to společně s tim bio bloom.

Podle mě ty CFL můžeš dát vklidu níž jen hlídej teplotu. Jinak ty dvě zpožděný bych dal ven a ty druhý dvě bych zkusil roztáhnout...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-09-2015 v 22:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 7

OK, topmax vyzkouším.. Jinak nevim jak to roztáhnout.. nějak se mi to nevětví, tak jestli to zastřihnout níž a nebo to už přepnout?

Old Post 19-09-2015 v 14:44 PM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

no já bych to určitě ještě střihnul... na chvíli se zbrzdí, ale to nevadí. A snažil bych se je udržovat co nejnižší

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-09-2015 v 17:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 9


27. den růstu, před dvěma dny zastříhnuto (bolelo mně to u srdíčka to fiknout). Pokusím se je trošku roztáhnout no..

Old Post 24-09-2015 v 11:42 AM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

No vidis, trochu se to srovnalo vejskove... jeste bych soupnul ty usporky bliz a pohoda

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-09-2015 v 11:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazeejah
Nový Člen

Karma uživatele blazeejah - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 11

Drzim palce mas to fajn...tiez pokukujem po tom boxe :P
Zaujimalo by ma jak tam mas uchytene svetlo.vetrak a vsetky kable jak mas poriesene...mohol by si to pofotit plis...kludne mi to posli aj na mail ked to nechces spamovat sem
blazee.bone@gmail.com
Diky

growu zdar
Rastafari...jaaaaaaaah

Old Post 27-09-2015 v 23:07 PM
blazeejah je offline   Profil uživatele blazeejah   Find more posts by blazeejah   Foto galerie člena blazeejah   Click here to Send blazeejah a Private Message   Add blazeejah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 12


32. den růstu, dnes přepnuto na květ. Jinak ty ušmiknutý vršky dvou rostlin nalevo jsem namočil do nějakýho stimulátoru co jsem našel doma a píchnul k těm co jsou napravo, no vypadá to, že jsem udělal svý první dva řízky

Old Post 29-09-2015 v 22:05 PM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od blazeejah
Drzim palce mas to fajn...tiez pokukujem po tom boxe :P
Zaujimalo by ma jak tam mas uchytene svetlo.vetrak a vsetky kable jak mas poriesene...mohol by si to pofotit plis...kludne mi to posli aj na mail ked to nechces spamovat sem
blazee.bone@gmail.com
Diky


Zdar, světla mám připnutý k nosný tyči nahoře takovejma těma stahovačema kabelů.. A větrák jsem přilepil k rozstříhnutý krabici od přepěťovky, jenom jsem jí obalil alobalem Zapojení jsem vyřešil tak, že jsem ustřihnul konektor co se dává do PC zdroje a dal tam USB koncovku, tu píchnul do USB nabíječky co je v zásuvce.Sice pak nemá takovej výkon ale stačí to. Spatlal jsem to z toho co jsem měl doma no Kdyžtak jsem dal dvě fota do galerie, tak na to jukni.

Old Post 29-09-2015 v 22:30 PM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 14


Tak kytky se mi trochu vytáhly, musel jsem je dát pryč, protože se začínaly pálit o žárovku. Takže micro z mojí strany neúspěšný.

Old Post 15-10-2015 v 10:42 AM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 15


A tady jsou ve svym novym domově, dal jsem je ke kámošovi pod 600W. Asi to pro ně bude trošku šok, ale nedalo se nic dělat no..
Jinak je to přesně 14 dní od přepnutí na květ.

Old Post 15-10-2015 v 10:44 AM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 16

Na to, že máš box 60 cm vysokej, to jsou pěkný košťata. Možná bys mohl vyzkoušet metodu 12/12, alespoň jinde to s úspěchem zkouší. A k tomu SOG v 1 litrových květináčích. Pak by ses možná do tak malého boxu vešel.
Ta metoda 12/12 spočívá v tom, že naklíčená semena se zasadí a hned od začátku se na ně svítí v režimu 12h světlo, 12h tma. Tedy není žádné světelné období na růst. Kytky pochopitelně mají svůj vegetativní růst, to se nedá ošidit ale držej se nízký s jednou colou. Proto k tomu patří SOG který více vyhovuje sativním kytkám.

Old Post 15-10-2015 v 12:24 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2016 - První GROW 250W - 7 odpovědí
30-01-2016 - První Grow - 13 odpovědí
03-12-2016 - První grow pod HPS 150w - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7750850 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív