Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Monitoringy Médií III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 273

"achjo... to Ty si prece psal o koureni!

ja rikal ze by nemusel bejt problem vymyslet neco co by dokazalo spalit i tu plisen. Moje blbost ze sem to nazval jakymsi "wapikem". To uz se ale dohadujem o hovadinach."

Ano mluvil jsem o kouření a pak jsem se opravil že to byla hloupost. Zdravotní marihuana se musí vaporizovat, a to se dějě do 190 stupnů. "Při vaporizaci se bylinky ohřívají na přesně určenou teplotu, kde ještě nedochází k zapálení směsi, ale přesto z nich unikají účinné látky. Při hoření reagují chemické látky ze samotných bylinek s kyslíkem a často tak vznikají nebezpečné látky i při kouření z dýmek" Dokud to teda nezapálíš, neshoří spory (mam pocit že jsem stejne někde četl že neshoří ani když si trávu zapalíš, protože je to te teplotě vystaveno kratkou dobu) A kdyby si to prvni nejakou vyšší teplotou vyčistil už tam nebudou ty prospešné látky.

Old Post 01-11-2018 v 23:52 PM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 274

musí...

nemusí, psal sem to předtim a píšu znova... jsou i jiný způsoby užívání než je kouření a vaporizace.

Ale zpátky k tomu kouření... ano nekdo to psal dokonce i tady... ale krátkej čas... to je takovej problém něco nechat zahřátý trochu dýl, nebo zahřít vic? Nevim jak dlouho to potřebuje a kolik stupňů, ale teoreticky nevidim problém vyrobit něco co by to dokázalo např. tim že by to spalovalo při vysokých teplotách? Teoreticky by to nemel bejt problem... spis prakticky to bude horsi vymyslet.

Ale o tohle mi nejde... me jde o 150kc/g pri desitkach kg rocne a vetu "nechceme vydelavat" ... fakt by me zajimala jak vypada ta jejich kalkulace ze pocitaj s tak obrovskyma nakladama, ze na gramu za stopade pry nebudou mit zisk, nebo jen minimalni

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-11-2018 v 00:21 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 275

Pospa.m-

Čípek je ovulární kapsle, která má být vložena vaginálně nebo rektálně. V případě rektálních čípkových čípků jsou tobolky obvykle o délce asi 1 cm a jsou vyrobeny ze směsi kokosového oleje infuzovaného konopím nebo kakaového másla, které je infikováno FECO (plný extrakt z kanabisu).

Po vložení se kapsle rozpustí a vstřebává se do krevního řečiště tenkou výstelkou střevní stěny. Na rozdíl od některých jiných forem zdravotnického konopí jsou rektální čípky kanabisu neuvěřitelně biologicky dostupné - což znamená, že tělo je pro tělo snadné používat.

Například inhalace konopí se odhaduje na 10-25% účinku (měření, které se vztahuje k léčivým účinkům produktu) a tento procentní podíl závisí do značné míry na tom, kolik je spotřebováno a jak často spotřebitel kouří. Stejně tak se odhaduje, že konzumace konopí ve formě jedlého jedu je asi 20% účinná a uživatel může mít při každém požití různé účinky.

Rektální čípkové čípky mají na druhé straně účinnost mezi 50 až 70 procent a vytvářejí předvídatelné účinky při každém použití.

http://cbcbberkeley.com/methods-of-medicating/

Old Post 02-11-2018 v 08:32 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 276

"Pokud jsou čípky užívány správně, vstřebávají se kanabinoidy v nich obsažené přímo do krve, aniž by byly předtím zpracovány v játrech, čímž odpadá první fáze jejich metabolické přeměny. Tato skutečnost je důležitá především u čípků s vysokým obsahem THC. Produktem první fáze metabolické přeměny této látky je totiž 11-OH-THC, které má čtyřikrát až pětkrát silnější psychoaktivní účinky než nemetabolizované THC. Aplikace konopných čípků je mezi pacienty oblíbená hlavně proto, že jim umožňuje užívat vysoké množství účinných látek, aniž by pocítili psychoaktivní účinky THC." Jenže si musíme uvědomit, že jsou i lidé kteří konopí užívají na potlačení bolestí a ti potřebují tu psychoaktivitu. Přes zadek to sice údajně nejlépe bojuje proti rakovině a podobně, ale není to psychoaktivní (a není to dostatečně prokazané). A třeba při rakovině plic je to lepší poslat rovnou do plic. A všechny výzkumy jak THC dokáže něco vyléčit se dělali hlavně přes vaporizaci, o tom jak fungují ty čípky a jiné aplikace se reálně moc neví a pořád je to jen teorie která v praxi nemusí fungovat jako vaporizace u které je to výzkumem ověřené. A zahřát to dýl nebo víc je problém, protože to rozhodně degraduje ty učinné látky (jinak by neměla vaporizace 2x větší učinnost než kouření) a navíc tvoří další nebezpečné látky při tom hoření. A nemocní lidi by neměli být nuceni kouřit nebezpečné látky spolu s kanabinoidama jen proto, že by bylo dražší vypěstovat trávu bez plísní a bakterii která půjde bezpečně vaporizovat.

Naposledy upravil pospa.m 02-11-2018 v 09:06 AM

Old Post 02-11-2018 v 08:52 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 277

citace:
Původní příspěvek od pospa.m
Jenže si musíme uvědomit, že jsou i lidé kteří konopí užívají na potlačení bolestí a ti potřebují tu psychoaktivitu.


Pravdepodobne vychazis z toho co si o tom jen cetl.
Ja uzivam konopi predevsim proti bolesti a muzu ti popravde a z vlastni zkusenosti rictze to neni pravda.
Psychoaktivni ucinky , tem se vyhybam jak muzu protoze mam po nich silne panicke ataky. Pocity duseni , panika a pod. Vzdy sem pouzival pouze jen a jen nedekarboxulovanou formu konopi.

Pomaha mi na bolest uplne obycejny caj z konopi s platkem masla kde se rozpusti THC a CBD a dalsi latky jako terpeny, lipidy atd. pak i samozrejme THCA a CBDA + dalsi latky.
A na tu bolest co jsem mival me nepomahaly ani ty nejsilnejsi leky co jsem mel predepsane, pouze bolest jen utlumily na prijatelnou mez na 2-4 h a pak vypukla bolest nanovo.
Od prvniho poziti meho caje z konopi jsem tu bolest zazil cca po tydnu jeste jednou ale podstatne velmi mirnou uz naposledy a proto piju caj preventivne ze strachu z jejiho navratu a taky z dalsich duvodu , ryma , chripka posileni imunity a pod.

Takze ne, neni to pravda ...nemusi byt vubec pritomna psychoaktivita konopi pro potlaceni bolesti , to mi muzes vazne verit.

Old Post 02-11-2018 v 09:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 278

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Pravdepodobne vychazis z toho co si o tom jen cetl.
Ja uzivam konopi predevsim proti bolesti a muzu ti popravde a z vlastni zkusenosti rictze to neni pravda.
Psychoaktivni ucinky , tem se vyhybam jak muzu protoze mam po nich silne panicke ataky. Pocity duseni , panika a pod. Vzdy sem pouzival pouze jen a jen nedekarboxulovanou formu konopi.

Pomaha mi na bolest uplne obycejny caj z konopi s platkem masla kde se rozpusti THC a CBD a dalsi latky jako terpeny, lipidy atd. pak i samozrejme THCA a CBDA + dalsi latky.
A na tu bolest co jsem mival me nepomahaly ani ty nejsilnejsi leky co jsem mel predepsane, pouze bolest jen utlumily na prijatelnou mez na 2-4 h a pak vypukla bolest nanovo.
Od prvniho poziti meho caje z konopi jsem tu bolest zazil cca po tydnu jeste jednou ale podstatne velmi mirnou uz naposledy a proto piju caj preventivne ze strachu z jejiho navratu a taky z dalsich duvodu , ryma , chripka posileni imunity a pod.

Takze ne, neni to pravda ...nemusi byt vubec pritomna psychoaktivita konopi pro potlaceni bolesti , to mi muzes vazne verit.


Víra tvá tě uzdraví a ja si myslím že tobě úplně stačí ten placebo efekt co ti to dodává. Stejně jako se necháš o ostatních snadno přesvědčit tak dokážeš snadno přesvědčit i sám sebe. Ale o tomhle s tebou nechci diskutovat, vím že se mnou nebudeš souhlasit. Ty to vidíš nějak, já nějak a ostatní si udělají svůj názor podle toho jak tě znají. Psychoaktivní znamená že se to dostane do mozku a bolest je právě v mozku.

Old Post 02-11-2018 v 09:37 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 279

citace:
Původní příspěvek od pospa.m


Víra tvá tě uzdraví a ja si myslím že tobě úplně stačí ten placebo efekt co ti to dodává. Stejně jako se necháš o ostatních snadno přesvědčit tak dokážeš snadno přesvědčit i sám sebe. Ale o tomhle s tebou nechci diskutovat, vím že se mnou nebudeš souhlasit. Ty to vidíš nějak, já nějak a ostatní si udělají svůj názor podle toho jak tě znají. Psychoaktivní znamená že se to dostane do mozku a bolest je právě v mozku.


Ok, pne doktore

Old Post 02-11-2018 v 09:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 280

Pospa.m-

Promin mi to ale evidentne o tom zase nic nevis a opet se tu uplne zbytecne o necem přeš jako obvykle v jinych vlaknech.
Dal jsem si praci , ne kvuli tobe ale kvuli ostatnim growerum abys tady zbytecne nematl ostatni kterym by se tato informace mohla popripade hodit a nasel jsem relevantni informace z duveryhodnych zdroju .

Takze opakuji jeste jednou nemusi byt na bolest pritomna zadna psychoaktivita.
Krome THC pomaha proti boleti i CBD, THCA , CBDA a mozna i dalsi latky.
Pokud ti jde jen o to , tu udelat opet rozruch tak ja uz se dalsi diskuze s tebou neucastnim.

https://unitedpatientsgroup.com/blo...e-the-benefits/

https://www.projectcbd.org/science/...-thca-less-more

https://www.leafly.com/news/strains...o-access-no-pro

EDIT:
Krome toho je i v nedekarboxylovane susine určité mnoztsvi
THC i kdyz jen pravdepodobne v malem mnozstvi, v takovem ve kterych neni jeste vubec psychoaktivni.
Procesem suseni vznika tez castecna dekarboxylace.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-11-2018 v 10:48 AM

Old Post 02-11-2018 v 10:29 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 281

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Pospa.m-

Promin mi to ale evidentne o tom zase nic nevis a opet se tu uplne zbytecne o necem přeš jako obvykle v jinych vlaknech.
Dal jsem si praci , ne kvuli tobe ale kvuli ostatnim growerum abys tady zbytecne nematl ostatni kterym by se tato informace mohla popripade hodit a nasel jsem relevantni informace z duveryhodnych zdroju .

Takze opakuji jeste jednou nemusi byt na bolest pritomna zadna psychoaktivita.
Krome THC pomaha proti boleti i CBD, THCA , CBDA a mozna i dalsi latky.
Pokud ti jde jen o to , tu udelat opet rozruch tak ja uz se dalsi diskuze s tebou neucastnim.

https://unitedpatientsgroup.com/blo...e-the-benefits/

https://www.projectcbd.org/science/...-thca-less-more

https://www.leafly.com/news/strains...o-access-no-pro


Jediná zmínka o úlevě od bolesti, kterou jsem v těch odkazech postřehl je tahle "A higher dose of THCA combined with THC is sometimes effective for seizures, pain, and arthritis." a tam ti píšou že je to pomáhá v kombinaci s psychoaktivním THC. Jinak se tam píše jen velmi obecně a o tom jak to dokáže léčit různé nemoci, ne bolest. Přecenuješ svoji angličtinu, řekl bych. Ale tohle už je OT v OT.

Tohle si zkus přečíst, třeba pochopíš co znamená "psychoaktivní" https://kopac.cz/cbd-opravdu-nema-psychoaktivni-ucinky/ "Pokud CBD dokáže zmírnit úzkosti, depresi či psychózu, zcela jistě se jedná o látku schopnou výrazně měnit náladu, a to i přesto, že u lidí nevyvolává euforii. Místo neustálého opakování zavádějícího tvrzení, že „CBD není psychoaktivní“, by tedy možná bylo lepší říci, že CBD „není psychoaktivní stejným způsobem jako THC.“"

Naposledy upravil pospa.m 02-11-2018 v 11:06 AM

Old Post 02-11-2018 v 10:45 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 282

citace:
Původní příspěvek od pospa.m


Přecenuješ svoji angličtinu,


Ne neprecenuju , vim ze moje aj je slaba , dokonce jsem to tady i nekolikrat na G napsal.

Ale vim ze aktualne v jednom hospicu leci na bolest pacienty konopim , ruznymi zpusoby aby zjistily nejvyssi ucinnost na kterou nemoc co zabira.
A prave nekolik z pacientu s bolestma uzivaji jen odstavnenou syrovou rostlinu.
Dalsi uzivaji jen CBD extrakt. Dalsi uziva rektalni cipky z Rosinu.

A jak bylo zjisteno prave tou praxi zda se ze pomaha proti bolesti jakakoliv slozka v konopi obsazena , u 90%.pacientu se ulevilo od bolesti at uz vyuzily jakykoliv zpusob podani ruznych latek obsazenych v konopi , proste a jednoduse receno 90% pomohlo cokoliv z konopi.

A tohle vim z prvni ruky. Pokud bych si tim nebyl naprosto jisty , ze to tak je , tak bych si to tady ani nedovolil vubec psat.
Radeji budu verit nekomu kdo se tim aktualne zabyva, kdo to zna aktualne ze sve praxe . Promin.

Ale to uz je opravdu posledni reakce, nema smysl se prit.

Old Post 02-11-2018 v 11:07 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 283

Mysl má podle mého extrémní vliv na léčbu. Placebo efekt je jasně zdokumentován a vyzkoušen. Pokud člověk uvěří, že mu pomůže daný lék i když je to placebo, tak to bude mít velmi pozitivní vliv na zdraví jedince. Když má člověk rakovinu nebo jinou těžkou nemoc či problémy tak i psychoaktivita konopí může radikálně pomoct v léčbě. Člověku při těžké nemoci se hlavou mihotají různé depresivní myšlenky. Člověku konopí tuto zlou náladu aspoň na pár hodin zlepší, člověk se uvolní a myslí na lepší věci, směje se a užívá si aspoň chvilku bezstarosných chvil. A jak se říká, zdravé tělo, zdravý duch. V tomto případě zdravý duch (aspoň na pár hodin) dopomůže k efektivnosti léčby, ke zdravému tělu. Tělo a mysl jsou velmi úzce propojeny a proto si myslím, že psychoaktivita konopí může velmi pomoct v léčbě. Tedy pokud člověk konopí dobře dávkuje a přináší mu to ty příjemné pozitivní myšlenky.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 02-11-2018 v 11:17 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 284

S tim naprosto souhasim ze psychika mysli lecbu pozitivne ovlivnuje .
A placebo efectem muze byt tez lecba ovlivnena.

Jen tvrdim a zatim si stojim ze bolest dokazi potlacit i jine ucinne latky nez THC.

Jen jeste dodam k tomu placebo-efectu.... Kdyz me lekar napsal fakt jedny z nejsilnejsich leku proti bolesti tak jsem taky veril ze me pomuzou a byl jsem fakt pozitivni a presto nepomohly.
A konopi pomohlo hned prvni druha davka caje a uz zaplat panbu nikdy vic.
A nebyly to bolesti casove kratkodobe.

Old Post 02-11-2018 v 11:38 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 285

zajímavej rozhovor s bio-zemědělcem

https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/1...my-bio-vavrinec

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-11-2018 v 19:13 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 286

https://zpravy.idnes.cz/beztrestne-...1101_domaci_kop

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 06-11-2018 v 08:19 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 287

Zrovna dneska jsem koukal na bio mandariky v síťce. V každé síťce byla alespoň jedna plesnivá bio mandarinka.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 06-11-2018 v 08:26 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 288

citace:
Původní příspěvek od jasse
https://zpravy.idnes.cz/beztrestne-...1101_domaci_kop


Parada !!!
2 roky a doufejme .... ze to tam konecne spadne !!!

Old Post 06-11-2018 v 09:42 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2015 - Monitoringy Médií II. - 1002 odpovědí
02-12-2004 - monitoring médií k 02.12.2004 - 0 odpovědí
28-11-2004 - monitoring médií k 26.11.2004 - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9976340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív