Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Co myslite,jak jeste dlouho?Agent Orange,Shark ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
materidouska
Nový Člen

Karma uživatele materidouska - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 13 

Co myslite,jak jeste dlouho?Agent Orange,Shark ... Příspěvek č. 1


Ahojte,jedu IN je to neco kolem 9 tydnu,osazeni Shark Shook,Agent Orange a myslim ,ze jsem u konce,ale palice dal rostou,nektre jsou nahledle ale nektere jsou stale bile,jsem z toho jelen,nejak bych to pokosil,ale jste tu s vice zkusenostmi,proto vas prosim o radu,nevypsaval jsem dale setup ani nic,jde mi jen o to jak to vidite,predem vam panove dekuji

Mimochodem jse omlouvam,ze jsem to nedal do danneho temata,kdy sklidit,ale sla mi tam jen 1 fotka

Old Post 03-09-2015 v 19:48 PM
materidouska je offline   Profil uživatele materidouska   Find more posts by materidouska   Foto galerie člena materidouska   Click here to Send materidouska a Private Message   Add materidouska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
materidouska
Nový Člen

Karma uživatele materidouska - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 2

pridal jsem jen jednu pokud nekdo zareaguje ykusim pridat dalsi,5 fotek mi to nepobralo,aktualne mi jde o to ze nektere spodky jsou zhnedle ale vrhchni, TOPy nikoliv,jak spodky,coz mi prijde divne,dik za rady ....

Old Post 03-09-2015 v 20:04 PM
materidouska je offline   Profil uživatele materidouska   Find more posts by materidouska   Foto galerie člena materidouska   Click here to Send materidouska a Private Message   Add materidouska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 3

ja bych to jeste nechal.

Old Post 03-09-2015 v 21:00 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Ještě to nech... to zralý neni...

Thomas V.

Old Post 04-09-2015 v 07:50 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 5

tu barvu pestiku neres, ja je mam hnedy uz od 3. tydnu na kvetu ale zraly rozhodne jeste neni... bejt tebou bych jeste pockal tyden minimalne

Old Post 04-09-2015 v 09:23 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 6

Taky bych to nekosil...porid si lupu a koukej na trichomy, na pestíky kasli...

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...i?magazineId=13

Old Post 04-09-2015 v 09:46 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
materidouska
Nový Člen

Karma uživatele materidouska - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 7

dekuji pratele k obohacene diskuzi ,prave ze nemam lupu,musim poridit na zakaleni

Old Post 04-09-2015 v 15:19 PM
materidouska je offline   Profil uživatele materidouska   Find more posts by materidouska   Foto galerie člena materidouska   Click here to Send materidouska a Private Message   Add materidouska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 8

http://www.dx.com/cs/c/electrical-t...ce&sortType=asc

Old Post 04-09-2015 v 16:33 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6562080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív