Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První grow pod HPS 150w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Hlína První grow pod HPS 150w Příspěvek č. 1


Zdravím,
mám za sebou odjeté dvě kola pod "úsporkami" s nevalným výsledkem a proto jsem se rozhodl konečně investovat nějakou tu kačku do sodíku.

BUDU RÁD ZA KAŽDOU RADU

Takže jak to vypadá:

- skříň 80*55*180
- 4x 11l květináče, 4 řezy Big Bud
- substrát (hlína na rajčata a okurky (ph 6,5-7) 55%, kokos 30%, perlit 15%
- zálivka zatím bez hnojiv(substrát předhnojen na 6 týdnů), odstátá voda s upraveným ph 6,3
- ventilace 12cm pc vent. 160m3/h odtah, 9 cm přítah a 12 cm míchá vzduch pod lampou
- lampa, sodík Philips master plus 17500lm,150w
- stínítko obyč hobby
- teplota 29°den, 24°noc


Řezy jsem kořenil pod 3x32w úsporkama 6500Kv v malých květináčcích cca 20 dní, pak přesadil do 11l květináčů a hned rozsvítil sodík 50 cm nad vršky


Co vy na to .... konstruktivní kritiku snesu, tak sem s ní ...

Old Post 26-08-2015 v 19:22 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 2

Neboj. Řezy ten sodík snesou pokud mají kořínky...

Old Post 27-08-2015 v 04:33 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 3

Já se právě bojím toho přechodu a navíc teď začínají zase být horka.
Dám to níž o pár čísel a uvidím jak na tom budu s teplotou.

Old Post 27-08-2015 v 11:38 AM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 4

V boxu se dá svítit i když je ta velká žlutá koule na nebi zapadlá... To jen jako taková pidi možnost jak snížit teplo od sody. Ať se daří.

Old Post 27-08-2015 v 13:01 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5

Jasný. Svítím odpoledne a celou noc až do rána, při otevřeným okně. Problém je že mám pokoj v podkroví. Tudíž, když svítí slunko, je tu dost teplo. Už aby byla zima. To je snad poprvé, kdy se těším až bude podzim

Old Post 27-08-2015 v 13:11 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 6

Pristi tyden prijde vysvobozeni v podobe chladne fronty a podzimu. Ale vecir uz je i ted pekne chladno. At to roste

Kvalita predevsim!

Old Post 27-08-2015 v 13:54 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

Bezva, díky

Old Post 27-08-2015 v 14:00 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Pristi tyden prijde vysvobozeni v podobe chladne fronty a podzimu. Ale vecir uz je i ted pekne chladno. At to roste


Jak pro koho vysvobození. Venku to bude chytat plíseň :-( Omlouvám se za offtopic

Old Post 27-08-2015 v 15:15 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 9


Včera jsem dal výbojku trošku níž
aktuálně 35cm nad vrcholky a teď odpo tam mám 32 °C, což už mi přijde dost

taky se mi zdá že dvě ze čtyř kytek jsou světlejší než byly ....
nemám zvlhčovačku, doteď jsem to řešil rosením destilkou s přidáním peroxidu, na ty úsporky to bylo ok

co by jste doporučili ....

Old Post 28-08-2015 v 15:26 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 10


Dnes jsem "instaloval" zvlhčovačku vzduchu.
Je to dočasné řešení než vymyslím nebo koupím něco lepšího, snad to pomůže i srazit trošku teplotu.

Old Post 29-08-2015 v 16:07 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 11


Zdravím vás přátelé,
po pár dnech opět obrázek a nové postřehy.

Nyní teplota, den 24,5 - noc 22, což je oproti těm horkým dnům kdy jsem měl ve skříni až 33° skvělé si myslím. Zvlhčovačku už jsem dal do pryč, nějak už se mi tam nevejde.... ale rosím a celkem cajk.

Kytičkám se daří až na jednu věc. Mám tam spoustu Smutnic (pod usporkama jsem jich měl vždy jen pár na lepivý desce za celý pěst a teď už mám dvakrát desku vyměněnou. Svině, evidentně se jim sodovka líbí, mně teda taky, krásně to pod ní roste :-)

Kytičky jsem trošku roztahal drátkama, původně jsem měl v pánu Scrog ale fakt se na to necítím, každá větev jiná, mám pocit že bych to zbytečně skurvil.

Dnes ještě nechám na růstu a zítra mám v plánu přepnout ............

Old Post 07-09-2015 v 16:06 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 12


Zdravím z 11.dne květu

Trošku mě překvapilo jak rychle to vyrazilo vzhůru.

Hnojení :
2x postřik Vita Race
Každou zálivku Alga Bloom

Old Post 20-09-2015 v 16:08 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 13


za tmy ...

Old Post 20-09-2015 v 16:13 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 14


Měsíc květu.

Dost žloutnoucích listů .......

Na hnojení používám jen Alga bloom

Old Post 09-10-2015 v 19:36 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelínář
Stálý Člen

Karma uživatele Zelínář - 49% PěstitelskáKarma uživatele Zelínář - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 15


44.dní květu

Moc se mi to líbí a krásně to voní ;-)
Problémky s výživou se mi podařilo odstranit (díky Zedy)
V počátcích tohoto kola sem měl problémy s kvanty smutnic, použil jsem parazitické hlístice od biocontu a tak po třech týdnech dobrý :-) Ne 100% ale dobrý
Nyní, abych se asi tak moc neradoval, zaplava mšic . Ty svině malý zelený se během týdne tak strašně rozmnožily :-(
Nebudu s tím nic dělat, nechci už to stříkat ničím ani mýdlovou vodou .....

Old Post 23-10-2015 v 16:04 PM
Zelínář je offline   Profil uživatele Zelínář   Find more posts by Zelínář   Foto galerie člena Zelínář   Click here to Send Zelínář a Private Message   Add Zelínář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 16

Poděl se snáma, jak jsi řešil problém s výživou?

Old Post 23-10-2015 v 17:12 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2016 - První GROW 250W - 7 odpovědí
30-01-2016 - První Grow - 13 odpovědí
21-10-2015 - První grow - 2x 40W CFL - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6868020 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív