Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Ptactvo zlodějstvo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lemra
Nový Člen

Karma uživatele Lemra - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 2  

Upozornění Ptactvo zlodějstvo Příspěvek č. 1

Zdravím :-)

Pěstuji už pár let, ale nikdy sem se s tím nesetkal. Poprvé sem si zasadil AF ka do menších květináčků a nechával klíčit na střeše. Kytky už měli okolo 7-9 cm, rozpětí listů okolo 5 cm. Během jednoho večera si však někdo udělal párty a všechny rostlinky vyzobal a sežral. Pochopil bych kdyby vyzobali semínka, ale takhle rostlé kytky? když v okolí maj žrádla tři prdele? Měl někdo z vás už stejný problém?

Old Post 09-08-2014 v 10:17 AM
Lemra je offline   Profil uživatele Lemra   Find more posts by Lemra   Foto galerie člena Lemra   Click here to Send Lemra a Private Message   Add Lemra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 2

Ahoj presne toto sa stalo mojmu kamarátovi tiež mal autofloweri na balkone ešte ked boli skoro take velké ako tvoje tak
one prišiel tiež vdaka vtákom
takže asi vtákom chutia AF..
vdaka tomu som sa bál dostatočne že aj mne vo volnej prírode
na strome ich zožeru vtáci lebo na strome okrem veveričký už nič iné
tak som to výriešil uplne zadarmo dal som na kvetináč sieťku od krumplí či ak sa to volá

Peace

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 09-08-2014 v 15:44 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemra
Nový Člen

Karma uživatele Lemra - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

sem měl radost jak z tý hlíny hezky rostou a že do zimy z toho bude pár gramů. Normální kytky mi nikdy nic takhle nesežralo, a to už sem je tam dával když nebyly ani vylezlý. Tak asi první a poslední zkušenost s AF sem rád že v tom nejsem sám.

Old Post 09-08-2014 v 16:33 PM
Lemra je offline   Profil uživatele Lemra   Find more posts by Lemra   Foto galerie člena Lemra   Click here to Send Lemra a Private Message   Add Lemra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlík
Stálý Člen

Karma uživatele Karlík - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 4

čao,mám stejnou zkušenost, již několikrát mi ptáci fikli čerstvě vylezlé automaty.
A nově se mi přihodilo,při dozrávání AF na semena,že mi nějací asi hlodavci normálně kytky rozškubali na sračky a zralé semínka vylouskali,mrchy jedny...pochybuju,že by to byl nějakej pták,někde zůstal jen pahýl stonku a vrch byl odnesen...k tomu bylo v květináči spousta vyloupaných prázných půlek od semen.

Old Post 23-08-2014 v 07:28 AM
Karlík je offline   Profil uživatele Karlík   Find more posts by Karlík   Foto galerie člena Karlík   Click here to Send Karlík a Private Message   Add Karlík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 5

ha! mám stejnou skušenost do teť mě kamrád za to hrotí že mu to ještě tet zhuluju .. bohužel už sem něco tušil den předem jakoby se někdo chtěl prohrabat k semínku ale jelikož byli květináče na střeše těžko si někdo přišel do 20m jenom pro semínko eště když sem tam měl dalších 6 kytek.
každopádně vypadá to že semínka vyděj i když nejsou vylezlí...
pardon ale nevím jestli to co sem napsal dává smysl pěkný a zelený svátky všem



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 27-12-2014 v 16:50 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1947180 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív