Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pokec pivo Praha?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Pokec pivo Praha? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny jsem do pátku v Praze a nikoho tu poradně neznám.najde se nějaký pohotový člověk co by dal pivko popr bychom zapálili? Je mi okolo 20ti a ideál by byl okolo Prahy 1 (hotel kousek od Karlova mostu neznám to tu) . Kdyžtak Pm nebo zprávu na fb (Jakub zencak)

Old Post 23-08-2015 v 17:36 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2

Zdravím
Kámo a jinak v pohodě??? Dávat sem info na fb se svým ménem??Doufám že tam máš hodně fotek a adresu trvalýho pobytu...
Radši popros nějakýho admina ať to smázne.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 24-08-2015 v 07:06 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 3

tady si z toho lidi vazne delaj seznamku davat sem osobni udaje je docela blbost ale jestli nepestujes a jenom hulis tak ani nevim co tady delas, shanis od koho to koupit? takhle to tady proste nefunguje ))

Old Post 24-08-2015 v 14:27 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Já bych trochu tomu názoru se seznamkou oponoval. Sám znám z fóra osobně jen hrstku lidí a přijde mi to škoda, komunita může fungovat i offline a fórum tomu může pomóct

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-08-2015 v 14:58 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

Tady chybí něco na tento způsob: nějakou macatou z Prahy, co má slevu v grower shopu nejméně 15% a má vlastní skleněný bong

Old Post 24-08-2015 v 15:59 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 6

nebo tam za nim prijdes na pivo a prvni otazka od nej bude: "Nemas neco na prodej?" mozna je dobry aby se lidi seznamovali ale ne takhle, kdyz je to jeho prvni prispevek...

Old Post 24-08-2015 v 17:44 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 7

Celkem zklamaní z reakci.ne opravdu neshanim už jsem par lidi poznal takže klidně smazat..pročítám to tu už dlouho,opravdu jsem neviděl nic špatného zkusit se takto s někým potkat(a proto jsem se i konečně registroval) a jsem zklamanej z reakce komunity..kdo mě v přátelích nemá na fb nezjistí o mě nic co by jinak nevygooglil

Old Post 24-08-2015 v 22:48 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 8

Ja v té Praze být tak s tebou na to pivko zajdu. Páč tam taky nikoho neznám....

Old Post 25-08-2015 v 04:14 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 9

Tak poznal jsem tu spousta lidi se kterými se dá jít zakalit a nečekal sem ze se člověk i s lidma se kterými si sedne potká tak rychle a říkal sem si ze s lidma odtud se mínimalne s někým shodnu..jak říkám Škoda těch reakci ale teď už mám asi i do pátku co dělat..

Old Post 25-08-2015 v 04:38 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 10

Tak nekdo je presprilis paranoidni nesmis se na ne zlobit.

Kvalita predevsim!

Old Post 25-08-2015 v 08:35 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9020940 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív